رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 19 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

برام سوال بود که فقط اخبار بازی هایی که برای PC منتشر میشن در تاپیک قرار بگیرن یا اخبار بازی های انحصاری کنسول ها هم پوشش بدیم؟ :D

اولش تشکر کنم ازت.

داداش شما کلا خوب پوشش میدی همینجوری ادامه بده دمت گرم.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

اولش تشکر کنم ازت.

داداش شما کلا خوب پوشش میدی همینجوری ادامه بده دمت گرم.

سلام خدمت دوست عزیزم :x

شما لطف دارید، چشم حتما :D

لینک به دیدگاه

نمایش 30 دقیقه اول بازی Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر شد

ace-combat-7-skies-unknown-opening-movie-feature-ds1-1340x1340.thumb.jpg.f6ed3653923cffc5d1ec7bf6716a360c.jpg

شرکت Bandai Namco امروز عنوان مورد انتظار Ace Combat 7: Skies Unknown را منتشر خواهد کرد، و خوشبختانه هم اکنون نمایشی 30 دقیقه ای از شروع این بازی منتشر شده که می تواند برای تصمیم گیری در مورد انتخاب کردن یا انتخاب نکردن این بازی کمک کند. در این نمایش شاهد نمایش سینماتیک اولیه بازی می باشیم که دقیقا پس از آن مرحله اول بازی شروع می شود. در این نمایش شاهد پس زمینه داستانی یک مکانیک هواپیما به نام Avril Mead و اینکه چرا پدربزرگش مانع از ملحق شدن او به نیروی هوایی می شود، هستیم. بنظر می رسد دلیل این امر مرگ پدر Avril در حین خدمت به نیروی هوایی Osean بوده باشد، اما اینها باعث نمی شود پدربزرگ او جلوی عشقی که به ساخت هواپیما ها دارد را بگیرد، جدا از تمام این مباحث داستان اصلی بازی زمانی شروع می شود که Avril در زمان پرواز از سوی هواپیمایی دیگر مورد حمله قرار می گیرد، در ادامه می توانید نمایش 30 دقیقه اول این بازی را مشاهده کنید:

لینک آپارات: https://www.aparat.com/v/z3jbf 

لینک به دیدگاه

دوستان شما میتونید وارد BLack ops 4 بشید هر چقدر تلاش می‌کنم حتی با فندق شکن باز هم نمیره

error code 741 میده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

دوستان شما میتونید وارد BLack ops 4 بشید هر چقدر تلاش می‌کنم حتی با فندق شکن باز هم نمیره

error code 741 میده .

با dns 178.22.122.100 هم تست کن 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

با dns 178.22.122.100 هم تست کن 

مرسی از پیشنهادت داداش ولی با این هم نرفت. نمیدونم مشکل از نت TDLTe ایرانسله شاید. شما خودت تونستی وار بشی؟

لینک به دیدگاه

چقد شخصیت ساب زیرو رو   خز    درست کردن قبلا ساب زیرو چقدر ابوهت داشت یه کمبات بودو یه ساب زیرو

گیم پلیش خوب بود خیلی پیشرفت کرده بود ولی شخصیتاش مخصوصا ساب زیرو و یکم اسکورپینش خز معرفیش کردن ...نسخه قبلیش یعنی کمبات 10 شخصیت ساب زیروش خیلی خوب بود هم ساب زیرو هم اسکورپین .....نمیدونم  شخصیت سایه چرا  نیستش

بهترین نسخه کمبات همون کمبات 3 بود که برایه سگا اومد همه شخصیتا توش بود ....یادمه یه شخصیت ساب زیرو داشت خیلی خوشتیپ بود من همش همونو میاوردم لامصب یخ اب شاری میزد خیلی خوب .........یه شخصیت نینجایه بنفشم  rain داشت یه چندضریه ای داشت قشنگ نصف خونه حریفو میبرد

تویه مرتال کمبات 3 همه کاراکتراش ابوهت خاصه خودشونو داشتن

الان اونجوری نیستش شخصیتاش به دل نمیچسبن .......شخصیت کابال تو مرتال 3 خیلی خوب بود ولی تویه مرتال 10 جالب نبود همینجوری یه شخصیت داده بودن بیرون و .......

Rain_art_2.jpg

1111.jpg

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

چقد شخصیت ساب زیرو رو   خز    درست کردن قبلا ساب زیرو چقدر ابوهت داشت یه کمبات بودو یه ساب زیرو

گیم پلیش خوب بود خیلی پیشرفت کرده بود ولی شخصیتاش مخصوصا ساب زیرو و یکم اسکورپینش خز معرفیش کردن ...نسخه قبلیش یعنی کمبات 10 شخصیت ساب زیروش خیلی خوب بود هم ساب زیرو هم اسکورپین .....نمیدونم  شخصیت سایه چرا  نیستش

بهترین نسخه کمبات همون کمبات 3 بود که برایه سگا اومد همه شخصیتا توش بود ....یادمه یه شخصیت ساب زیرو داشت خیلی خوشتیپ بود من همش همونو میاوردم لامصب یخ اب شاری میزد خیلی خوب .........یه شخصیت نینجایه بنفشم  rain داشت یه چندضریه ای داشت قشنگ نصف خونه حریفو میبرد

الان اونجوری نیستش شخصیتاش به دل نمیچسبن .......شخصیت کابال تو مرتال 3 خیلی خوب بود ولی تویه مرتال 10 جالب نبود همینجوری یه شخصیت داده بودن بیرون و .......

سلام خدمت دوست عزیزم

اگر تمام  تریلر های منتشر شده رو دیده باشید متوجه میشید که شخصیت ها بطور کامل قابلیت شخصی سازی دارن، برای هر کدوم از شخصیت ها تعداد زیادی اسکین متفاوت وجود داشت. اصن بیشتر مراسم معرفی بازی در مورد همین موضوع شخصی سازی بود که قبل تر هم برای اولین بار این سیستم در بازی Injustice 2 معرفی شد. شخصیت سایه که گفتید فکر میکنم منظور ـتون Noob Saibot باشه که آخرین حضورش برمیگرده به Mortal Kombat 2011 و فکر میکنم توی این نسخه هم بعد از غیبتش در Mortal Kombat X شاهد حضورش باشیم.

و اینکه شخصیت Kabal تا جایی که یادم هست توی Mortal Kombat X نبود!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

اون Sub Zero که عکسش رو گذاشتید و یخ آبشاری میزد . کوای لیانگ هستش  که یه برادر بزرگتر به اسم بی هان داره . بی هان توسط اسکورپیون کشته میشه و به نوب سایبوت ( همون سایه ) تبدیل میشه .

توی کمبت 3 نهایی اون Sub Zero که ماسک داره همون بی هان هستش .

نوب سایبوت در کمبت 9 سرنوشت نامعلومی داره و در کمبت 10 هم حضور نداشت . احتمال بسیار بالا در کمبت 11 دوباره شاهد حضورش هستیم . کوای لیانگ به دنبال نجات برادرشه و همیشه این احتمال وجود داشته که موفق بشه و نوب سایبوت دوباره به بی هان تبدیل بشه ولی تا نسخه 10 کمبت نشده ، شاید در کمبت 11 بشه !!!

...............

Sub Zero تنها کاراکتر کمبت هستش که در تمام نسخه های اصلی حضور داشته ! ( کارکتر مورد علاقه خود من هم هستش )

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

مرسی از پیشنهادت داداش ولی با این هم نرفت. نمیدونم مشکل از نت TDLTe ایرانسله شاید. شما خودت تونستی وار بشی؟

منم مشکل شما رو داشتم ..با سایفون وارد منو شدم و بستم سایفون رو و تمام

BlackOps4_2019_01_18_13_50_11_459.jpg

BlackOps4_2019_01_18_13_53_37_137.jpg

BlackOps4_2019_01_18_13_55_22_259.jpg

اینجور بازیها فقط باید با رفیقات اسکواد بشی بری بازی کنی تنهایی یا با خارجیا که بیشتر روس و چینی هستن حال نمیده

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

3-min-13.thumb.jpg.c5c517cb71f8074508c1e5ff07217ac3.jpg

طبق اعلام قبلی استودیو Gunfire Games چنانچه بازی Darksiders 3 فروش خوبی داشته باشد (100 هزار نسخه) نسخه چهارم واحتمالا  پایانی این بازی ساخته خواهد شد،تا کنون نزدیک به 75 هزار نسخه از این بازی درپلت فرم  steam به فروش رسیده است از این روی اگر فروش فیزیکی و فروش آن بر‌روی سایر پلتفرم‌ها را نیز محاسبه کنیم، به نظر می‌رسد فروش بازی Darksiders 3 توانسته انتظارات استودیوی Gunfire Games را برآورده کند .

powerupgaming

gamerevolution

steamspy

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

اون Sub Zero که عکسش رو گذاشتید و یخ آبشاری میزد . کوای لیانگ هستش  که یه برادر بزرگتر به اسم بی هان داره . بی هان توسط اسکورپیون کشته میشه و به نوب سایبوت ( همون سایه ) تبدیل میشه .

نوب سایبوت در کمبت 9 سرنوشت نامعلومی داره و در کمبت 10 هم حضور نداشت . احتمال بسیار بالا در کمبت 11 دوباره شاهد حضورش هستیم . کوای لیانگ به دنبال نجات برادرشه و همیشه این احتمال وجود داشته که موفق بشه و نوب سایبوت دوباره به بی هان تبدیل بشه ولی تا نسخه 10 کمبت نشده ، شاید در کمبت 11 بشه !!!

...............

Sub Zero تنها کاراکتر کمبت هستش که در تمام نسخه های اصلی حضور داشته ! ( کارکتر مورد علاقه خود من هم هستش )

در واقع اون  بای هان از همون اول هم ساب زیرو بوده، و زمانی که کوان شی خودش رو به شکل ساب زیر (بای هان) در میاره و کل قبیله شیرای ریو از جمله خانواده اسکورپین رو قتل عام میکنه، و تنها چیزی هم که از این کار باقی میمونه اثرات جسد های یخ زده ـست که باعث میشه هانزو هاساشی یا همون  اسکورپین خودمون فکر کنه تمام این کار ها توسط بای هان قاتل معروف قبیله لین کوئی انجام شده، بعد از مرگش هم که دیگه توی دنیای NetherRealm به زندگی بر میگرده و داستان تبدیل شدنش به نوب سایبوت ...

البته فکر کنم خودت همه اینارو میدونستی و بیشتر برای دوستان توضیح دادم :D :x

لینک به دیدگاه

رویداد سال جدید چینی بازی Overwatch از ماه آینده در دسترس خواهد بود

Overwatch-year-of-the-Pig-Lunar-New-Year.thumb.jpg.7b17efa6dd808fb9a3da9531b3ddf46c.jpg

سازندگان بازی Overwatch امسال نیز قصد دارند مثل سال های گذشته رویداد سال جدید چینی را به بهترین روشی که میشناسند جشن بگیرند، این رویداد سالانه این بار تحت عنوان "سال خوک" باز خواهد گشت. این خبر از طریق حساب کاربری توئیتر بازی Overwatch اعلام شد و یک تیزر کوتاه نیز از آن منتشر شد که در آن شاهد حضور شخصیت Soldier 76 هستیم که در حال نواختن طبل های کوچک چینی می باشد.

رویداد Lunar امسال از تاریخ 24 ژانویه (4 بهمن) شروع و تا تاریخ 18 فوریه (29 بهمن) ادامه خواهد داشت. در این رویداد بازیکنان علاوه بر معرفی آیتم های جدید می توانند شاهد بازگشت آیتم های رویداد سال های گذشته نیز باشند، که شامل اسکین ها، اموت ها، ویس لاین ها و اسپری های شخصیت های بازی خواهد بود. البته هنوز مشخص نیست که شرکت Blizzard برای رویداد امسال چه چیز هایی را در نظر گرفته است اما بدون شک طی روز های آتی شاهد رونمایی از آیتم های رویداد پیش رو خواهیم بود. تیزر منتشر شده از Lunar Event امسال را نیز می توانید در ادامه مشاهده کنید:

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

نسخه Collector's Edition بازی Days Gone معرفی شد / مزایای پیش خرید بازی

Days-Gone-Collectors-Edition-1.thumb.jpg.9a484a35d892afd0c8ad9aa778caef84.jpg

امروز شرکت Sony و استودیو Bend بالاخره جزئیات بیشتری از عنوان انحصاری و مورد انتظار Days Gone را منتشر کردند، که شامل آیتم ها و مزایای پیش خرید این بازی به علاوه معرفی چندین نسخه از این بازی خواهد بود. در ابتدا باید بدانید که اگر اقدام به پیش خرید این عنوان کرده باشید در زمان عرضه بازی آیتم Drifter Crossbow را در اختیار خواهید داشت. همچنین چندین بروز رسانی که شامل گاز نیتروژن و همینطور باک بنزین موتور ـتان خواهد بود نیز در اختیار ـتان قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این، این بازی شامل نسخه هایی چون Digital Deluxe Edition که تنها بصورت دیجیتالی و همینطور به همراه کتاب هنری و ساندترک های بازی بصورت دیجیتال و همینطور یک تم و چندین اسکین برای موتور شخصیت Deacon در دسترس خواهد بود. در ادامه نسخه Collector's Edition می باشد که تمامی آیتم های نسخه دیجیتال را به علاوه  یک اکشن فیگور زیبا از شخصیت Deacon St. John و تعدادی برچسب و پین و تعدادی دکمه به علاوه نسخه استیل بوک  بازیو همینطور یک کتاب هنری که توسط Dark Horse Comics تهیه شده است را به همراه خواهد داشت. قیمت این نسخه از بازی 140 دلار می باشد.

بازی Days Gone در تاریخ 26 آپریل (6 اردیبهشت 1398) بصورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد، همچنین تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شده که جهان زیبا و همچنین حیات وحش این بازی را به نمایش می گذارد که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید:

لینک آپارات: https://www.aparat.com/v/N7bwQ

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

...............

ممنون از اطلاعات شما دوست عزیز

خدا کنه این نسخه چندضریه ای زیادی داشته باشه نسخه X سابزیرو و اسکورپینش خیلی خوب بودن حرکاتشون خیلی داینامیک بود چنتا کارکتر دیگه هم که اسمشونو بلد نیستم خیلی خوب بودن ولی چند ضربه ایاشون چنگی به دل نمیزد ...... تو کمبات 3 من خدااا بودم باهرکدوم از شخصیتاش چند ضربه ای میزدم نصفه خونو پر میکرد الان بجایه همون چند ضربه ایا ایکس ری اومده که من زیاد دوست ندارم نمیگم قشنگه ولی با زدن دوتا دوکمه میتونی راحت ایکس ری بزنی و خونه طرفو نصف کنی بشخصه  هر بار با دوستان میشینیم پایه بازی حق نداریم ایکس ری بزنیم  قبلنا پدرت درمیومد تا چنضربه ای میزدی یا بدل میزدی یا ضد بدل ......... فقط خداگنه شخصیتاشو یکم پرابهت تر درست کنن و چند ضربه ایاشم بهتر کنن و نوب سایبوت عزیز روهم بزارن ........

ده پونزه تا شخصیت دیگم بزارن اون همه کاراکتر داشت کمبات ....

اون مدل ضخصیت سازی که تو اینجاستیس 2 بود و دوستمونم گفت  درموردش نظری ندارم اینجاستیس 2 واقعا گیم پلیش خوب بود و ترکوند البته من شخصیت سازی نمیکردم .........

لینک به دیدگاه

چند خبر کوتاه از بازی The Division 2:

حالت PVP بازی The Division 2 قطعا برای بازیکنان Solo نیز لذت بخش خواهد بود

thumb-1920-985200.thumb.jpg.66418de0c99d9aab9a2bd1012aa29d21.jpg

از زمان معرف بازی The Division 2 همیشه کاربران با سوالات زیادی درباره تغییرات این نسخه نسبت به نسخه اصلی بازی روبرو بوده اند، در حالی که همیشه شعار "چیزی که خراب نیست در درست نکن" در قبال چنین عناوینی صدق می کرده، اما بنظر می رسد باز هم شاهد تغییرات زیادی مخصوصا در بخش PVP این عنوان خواهیم بود.

یکی از بزرگترین تغییرات بازی The Division 2 نسبت به نسخه اول تمرکز ویژه بر روی بازیکنان Solo خواهد بود، که تجربه قابل قبول و منصفانه ای شامل حال آنها در بخش Dark Zone شود. آقای Terry Spier کارگردان این بازی در اینباره اینگونه می گوید:

نقل قول

بله، بازیکنان Solo قطعا می توانند تجربه خوبی را در منطقه Dark Zone داشته باشند، تنها بازی کردن حتی می تواند در این بخش برای شما سود آور باشد. دیدگاه اصلی بخش Dark Zone درباره طماع بودن بازیکنان است و قطعا اینگونه پتانسیل بیشتری برای فارم کردن آیتم ها خواهید داشت.

منطقه Dark Zone برای بازیکنان Casual نیز خوشایند خواهد بود

بدون شک بخش Dark Zone یکی از دلهره آور ترین بخش های بازی The Division محسوب می شود، و جنبه های Hardcore PVP در این منطقه به مزاق بازیکنان عادی و به اصطلاح Casual خوش نمی آید. از همین رو شرکت Ubisoft می خواد از تجربه های بدست آمده از سوی کاربران و بازخورد های آنها استفاده کند و تجربه ای بهینه و بالانس را برای بازیکنان Hardcore و Casual در این قسمت محبوب رقم بزند.

از همین رو سعی شده که برای بهبود این قسمت، بخش های پیشرفت در مناطق Dark Zone کمی آسان تر از قبل شوند. مناطق Dark Zone شرق، غرب جنوب نقشه بازی هر کدام شامل ویژگی و مراحل داستانی خاص خود خواهند بود. این مراحل به شما اجازه می دهند که با پس زمینه داستانی هر منطقه بیشتر آشنا و متوجه شوید که چرا در مرحله اول این مناطق به حالت قرنطینه در آمده اند. برای مثال منطقه Dark Zone غرب یکی از مناطق آزمایشی دولت برای یکی از ترکیبات جدید بوده که به عنوان DC-62 نیز شناخته می شود.

DZ-West-The-Division-2-600x338.jpg.501f5eff290cd10af5f66151b8297755.jpg

انتشار تریلر های جدید از گیم پلی بخش های PVP و Dark Zone

شرکت Ubisoft امروز 2 ویدیو جدید از بخش های Dark Zone  و PVP Conflict بازی The Division 2 منتشر کرد که بازیکنان را بیشتر با اتفاقاتی که پیش رو خواهند داشت آشنا می کند. این مناطق شامل دشمنان قوی و آیتم های زیادی برای لوت شدن توسط بازیکنان خواهد بود، البته شما اجازه کشتن دیگر بازیکنان و غارت کردن منابع آنها را نیز خواهید داشت.

دیگر تغییر این بخش بازی نحوه تبدیل شدن یک بازیکن به Rogue یا مامور سرکش خواهد بود، در نسخه اول بازی زمانی که یکی از بازیکنان در منطقه Dark Zone به دیگران شلیک می کرد در حالت Rogue قرار می گرفت و برای بازیکنان تمام سرور قابل رویت در نقشه قابل رویت می شد، اما الان یک حالت سوم نیز وجود خواهد داشت که بیشتر شامل المان های PVE می باشد.

الان یک بازیکن می تواند تنها با دزدیدن منابع دیگران و حتی بدون انجام اعمال خشونت آمیز همچون کشتن دیگر بازیکنان نیز به Rogue تبدیل شود. این حالت جدید که به گونه مجازات برای بازیکنان محسوب می شود تحت عنوان Disavowed Rogue  شناخته می شود. اگر Disavowed Rogue به کشتن بازیکنان نیز ادامه دهد به سطح نهایی Rogue یعنی Manhunt خواهد رسید که در نقشه برای تمام بازیکنان سرور نمایان شده و جایزه بزرگی نیز برای شکار او تعیین خواهد شد. در ادامه نیز می توانید ویدیو های منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید:

لینک آپارات: 

https://www.aparat.com/v/rI6sp

https://www.aparat.com/v/28PcS

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

طبق اعلام قبلی استودیو Gunfire Games چنانچه بازی Darksiders 3 فروش خوبی داشته باشد (100 هزار نسخه) نسخه چهارم واحتمالا  پایانی این بازی ساخته خواهد شد،تا کنون نزدیک به 75 هزار نسخه از این بازی درپلت فرم  steam به فروش رسیده است از این روی اگر فروش فیزیکی و فروش آن بر‌روی سایر پلتفرم‌ها را نیز محاسبه کنیم، به نظر می‌رسد فروش بازی Darksiders 3 توانسته انتظارات استودیوی Gunfire Games را برآورده کند .

powerupgaming

gamerevolution

steamspy

به به دوست خوبمون هم دوباره آنلاین شدن .?

سلام .

در 3 ساعت قبل، Ruby گفته است :

در واقع اون  بای هان از همون اول هم ساب زیرو بوده، و زمانی که کوان شی خودش رو به شکل ساب زیر (بای هان) در میاره و کل قبیله شیرای ریو از جمله خانواده اسکورپین رو قتل عام میکنه، و تنها چیزی هم که از این کار باقی میمونه اثرات جسد های یخ زده ـست که باعث میشه هانزو هاساشی یا همون  اسکورپین خودمون فکر کنه تمام این کار ها توسط بای هان قاتل معروف قبیله لین کوئی انجام شده، بعد از مرگش هم که دیگه توی دنیای NetherRealm به زندگی بر میگرده و داستان تبدیل شدنش به نوب سایبوت ...

البته فکر کنم خودت همه اینارو میدونستی و بیشتر برای دوستان توضیح دادم :D :x

ممنون . آره مدتی در سایت MKCenter.ir فعالیت می کردم .

در 9 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

ممنون از اطلاعات شما دوست عزیز

خدا کنه این نسخه چندضریه ای زیادی داشته باشه نسخه X سابزیرو و اسکورپینش خیلی خوب بودن حرکاتشون خیلی داینامیک بود چنتا کارکتر دیگه هم که اسمشونو بلد نیستم خیلی خوب بودن ولی چند ضربه ایاشون چنگی به دل نمیزد ...... تو کمبات 3 من خدااا بودم باهرکدوم از شخصیتاش چند ضربه ای میزدم نصفه خونو پر میکرد الان بجایه همون چند ضربه ایا ایکس ری اومده که من زیاد دوست ندارم نمیگم قشنگه ولی با زدن دوتا دوکمه میتونی راحت ایکس ری بزنی و خونه طرفو نصف کنی بشخصه  هر بار با دوستان میشینیم پایه بازی حق نداریم ایکس ری بزنیم  قبلنا پدرت درمیومد تا چنضربه ای میزدی یا بدل میزدی یا ضد بدل ......... فقط خداگنه شخصیتاشو یکم پرابهت تر درست کنن و چند ضربه ایاشم بهتر کنن و نوب سایبوت عزیز روهم بزارن ........

ده پونزه تا شخصیت دیگم بزارن اون همه کاراکتر داشت کمبات ....

اون مدل ضخصیت سازی که تو اینجاستیس 2 بود و دوستمونم گفت  درموردش نظری ندارم اینجاستیس 2 واقعا گیم پلیش خوب بود و ترکوند البته من شخصیت سازی نمیکردم .........

خواهش می کنم .

واقعا نسخه های قدیمی عالی بودن . یه گیمپلی سریع و خفن داشتن ، مخصوصا UMK3 که واقعا عالی بود . فنون چند ضرب و فتالتی های عالی داشت که باید در کمترین زمان زده میشدند .

بنده توی UMK3 بروتالتی همه کاراکترها رو میزدم . هنوز از نوب سایبوت و چندتای دیگه و یادمه . مثلا از نوب XCABCZXAABCZ بود.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

به به دوست خوبمون هم دوباره آنلاین شدن .?

سلام .

ممنون . آره مدتی در سایت MKCenter.ir فعالیت می کردم .

خواهش می کنم .

واقعا نسخه های قدیمی عالی بودن . یه گیمپلی سریع و خفن داشتن ، مخصوصا UMK3 که واقعا عالی بود . فنون چند ضرب و فتالتی های عالی داشت که باید در کمترین زمان زده میشدند .

بنده توی UMK3 بروتالتی همه کاراکترها رو میزدم . هنوز از نوب سایبوت و چندتای دیگه و یادمه . مثلا از نوب XCABCZXAABCZ بود.

یادمه تویه کمبات 3 وقتی که (یا همون فتالیتی بروتالیتی نمیدونم)نینجا یخی (همون ساب زیرو که نینجا بود ) خشمشو میزدی دست میکرد تو دهن طرف بعدش تصویر سیاه میشد و نشون نمیداد چقد حال میکردیم پیشه خودمون میگفتیم اینقدر خشمش بدجور بوده سانسورش کردن هههههههه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

منم مشکل شما رو داشتم ..با سایفون وارد منو شدم و بستم سایفون رو و تمام

اینجور بازیها فقط باید با رفیقات اسکواد بشی بری بازی کنی تنهایی یا با خارجیا که بیشتر روس و چینی هستن حال نمیده

آقا وارد منو شدم با سایفون ولی به مشکل دیگه ای خوردم!! هر چقدر صبر میکنم مچ پیدا نمیکنه و اون بالا پشت سر هم میزنه SEARCHING- EXPANDING SEARCH

مثل این که قسمت نیست کلا...

موافقم با دوستان لذتش چندین برابره ولی باز تکی هم میشه حال کرد

موقع اوپن بتا بازی کردم بد نبود. خواستم باز یه سری  بزنم  ولی اینم که مسخرش گرفته

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

آقا وارد منو شدم با سایفون ولی به مشکل دیگه ای خوردم!! هر چقدر صبر میکنم مچ پیدا نمیکنه و اون بالا پشت سر هم میزنه SEARCHING- EXPANDING SEARCH

مثل این که قسمت نیست کلا...

موافقم با دوستان لذتش چندین برابره ولی باز تکی هم میشه حال کرد

موقع اوپن بتا بازی کردم بد نبود. خواستم باز یه سری  بزنم  ولی اینم که مسخرش گرفته

بازی متاسفانه روی پی سی مشکل داره منم 2 ماهی هست بازیو خریدم ولی همش یا روی سرچینگ گیر میکنه یا ارور لابی میده با ناوشکن هم تست کردم نشد، شانسیه بیشتر بعضی وقتا 3 سوته پیدا میکنه بعضی وقتا اصلا

ویرایش شده توسط TeTration
لینک به دیدگاه

درود

دوستان تام کلنسی دایویژن1 انلاینه یا افلاین هم داره؟

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

دوستان تام کلنسی دایویژن1 انلاینه یا افلاین هم داره؟

آنلاینه

لینک به دیدگاه

Forza Horizon 4 از زمان عرضه تا کنون میزبان بیش از 7 میلیون بازیکن بوده است

Forza-Horizon-4-07_10_2018-22_40_32-ds1-1340x1340.thumb.jpg.ac3c60fba7a1b904c09cd3cc1b9d0d5e.jpg

با اینکه اخیرا شاهد اخبار زیادی در رابطه با بازی Forza Horizon 4 نیستیم، اما بنظر می رسد که این بازی در سکوت خبری بصورت شگفت انگیزی عمل کرده است. اوایل امروز بود که حساب کاربری توئیتر بازی Forza Motorsport طی توئیتی به استودیو Playground Games برای دسترسی به تعداد بازیکن های فعلی تبریک گفت. تقریبا یک ماه از زمان عرضه DLC جدید Fortune Island این بازی در ماه دسامبر سال 2018 می گذرد، و طبق توئیت اخیر حساب رسمی سری بازی های Forza Motorsport عنوان Forza Horizon 4 از زمان عرضه تا کنون توانسته میزان بیش از 7 میلیون بازیکن باشد.

این بازی هم اکنون برای پلتفرم های ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس می باشد. همچنین، این عنوان از قابلیت Xbox Play Anywhere نیز پشتیبانی می کند که به بازیکنان اجازه می دهد که درصد پیشرفت خود را از روی کنسول های ایکس باکس به رایانه های شخصی یا بلعکس منتقل کنند.

لینک به دیدگاه

استودیو NetherRealm: بازی Mortal Kombat 11 برای  پلتفرمPC بهترین پورت این سری خواهد بود

mk11-scorpion-800x450.thumb.jpg.68f9d7fcc55fc5e19c0a5b741f64f370.jpg

در حالی که بعد از معرفی کامل بازی Mortal Kombat 11 طرفداران برای عرضه جدیدترین نسخه این فرنچایز محبوب بیش از پیش هایپ شده اند، بازیکنان نسخه رایانه های شخصی این عنوان بیشتر از دیگران در مورد پورت این بازی نگران هستند، و قطعا هم بعد از عرضه یک پورت ضعیف و نه چندان جالب از بازی های Mortal Kombat X و Injustice 2 باید نگران این موضوع باشند. آیا در زمان عرضه نسخه رایانه های شخصی بازی Mortal Kombat 11 نیز شاهد تکرار این اشتباهات خواهیم بود؟

خب در این مورد باید بگوئیم، استودیو NetherRealm قول داده است که دوباره شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود، آقای Paulo Garcia طراح ارشد بازی Mortal Kombat 11 در آخرین مصاحبه خود با وبسایت PC Gamer اعلام کردند که پورت نسخه رایانه های شخصی این بازی در حال حاضر به بهترین نحو ممکن توسط استودیو QLOC در حال بهینه سازی می باشد. QLOC همان استودیویی بود که بعد از زمان عرضه نسخه رایانه های شخصی بازی های Mortal Kombat X و Injustice 2 وظیفه بروز رسانی و رفع مشکلات این بازی ها را به عهده گرفت، و قطعا بروزرسانی های آنها بازی را خیلی بهتر از چیزی که در زمان عرضه شاهد آن بودیم جلوه می داد.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ 23 آپریل (3 اردیبهشت 1398) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد، طی روز های گذشته نیز شاهد عرضه نمایش هایی از گیم پلی خونین و خشن جدیدترین نسخه این مجموعه بودیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...