رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

این ارور برای من زمان خارج شدن از بازی میومد، یکی دو بار هم وسط بازی اومد، شما هر دفعه اجرا میکنین این ارور میاد؟

درود

این ارور همون ابتدای اجرای بازی میاد یعنی بازی اصلا اجرا نمیشه روی ایکون اجرای بازی که کلیک میکنم این ارور ظاهرمیشه

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

درود

این ارور همون ابتدای اجرای بازی میاد یعنی بازی اصلا اجرا نمیشه روی ایکون اجرای بازی که کلیک میکنم این ارور ظاهرمیشه

اگه شد پاکش کنین یه جای دیگه نصبش کنین (من روی ssd نصب کردم)

همونجور که خودتون استاد هستین ارورش پیام خاصی نداره که بگیم بخاطر چی میاد 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

درود دوستان

بعد چند وقت خواستیم رایس اف تامب رایدر رو بازی کنیم نسخه CPY اجرا نمیهش این ارور میاد کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

سلام عرض شد آقای فتحی عزیز :x

اگر هنوز مشکل پا برجاست، باید عرض کنم اینجوری که من متوجه شدم توی کامیونیتی استیم هم خیلی این مشکل رو داشتن و بنظر می رسه که مشکل از وجود قفل Denuvo باشه.

اکثرا بازی رو پاک کردن و بعد از 24 ساعت نصب کردن، مثل اینکه مشکل ـشون حل شده O.o شما هم یه امتحانی کنید و بازی رو دوباره نصب کنید ببینید این مشکل حل میشه یا نه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 46 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

اگر هنوز مشکل پا برجاست، باید عرض کنم اینجوری که من متوجه شدم توی کامیونیتی استیم هم خیلی این مشکل رو داشتن و بنظر می رسه که مشکل از وجود قفل Denuvo باشه.

اکثرا بازی رو پاک کردن و بعد از 24 ساعت نصب کردن، مثل اینکه مشکل ـشون حل شده O.o شما هم یه امتحانی کنید و بازی رو دوباره نصب کنید ببینید این مشکل حل میشه یا نه!

درود خدمت شما اقای حسن زاده عزیز

چشم دوباره نصب میکنم و امتحان میکنم

راستی یه چیز خنده دار دیگه اینکه من سیستمم چند روزی خاموش بود حدود  5 روز .. بعد که روشن کردم هنگ کرد بالا نیومدم مجبور شدم ویندوز عوض کنم  ارور فیکس میداد .. حالا ویندوز رو عوض کردم و کرک کردم بعدش هم اپدیتش کردم ولی متاسفانه اپلیکیشن ها مثل هواشناسی و عکس هام باز نمیشه .. کسی تا حالا همچین مشکلی داشته ؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

راستی یه چیز خنده دار دیگه اینکه من سیستمم چند روزی خاموش بود حدود  5 روز .. بعد که روشن کردم هنگ کرد بالا نیومدم مجبور شدم ویندوز عوض کنم  ارور فیکس میداد .. حالا ویندوز رو عوض کردم و کرک کردم بعدش هم اپدیتش کردم ولی متاسفانه اپلیکیشن ها مثل هواشناسی و عکس هام باز نمیشه .. کسی تا حالا همچین مشکلی داشته ؟

ادمم چند روز نری سراغش تحویلش نگیری هنگ میکنه چه برسه به پی سی که خیلی حساس و زودرنجه?

حداقل روزی یبار سر بزن بهش نوازش کن بفهمه تنها نیست و بهش توجه میشه

خوبه حالا سکته نکرده?

اره منم چند سال پیش این مشکلو داشتم 

البته حدود یک ماه سیستم کلا خاموش بود

روشن کردم دیدم کلا ویندوز بالا نمیاد و همه چی رو از نو...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Ruby گفته است :

درود

دوباره هم نصب کردم باز هم همون ارور رو میده

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

سلام مجدد خدمت آقای فتحی عزیز

یه بار چنین مشکلی برام پیش اومد، اگر درست یادم باشه آیکون های خود اپلیکیشن های ویندوز هم ناپدید میشن و فقط یه سری آیکون خالی توی منو استارت میمونه، برای من اپلیکیشن Photos اصلا کار نمیکرد! یعنی دیگه تصویری رو نمیتونست باز کنم. در آخر هم نفهمیدم واقعا مشکل از چیه و بعد تر که Spring Update رو نصب کردم دیگه به این مشکل بر نخوردم از اون موقع هم همین نسخه رو بروزرسانی می کنم.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

درود

دوباره هم نصب کردم باز هم همون ارور رو میده

CPY دو نسخه از بازی رو کرک کرد اگر یادم باشه، یکی نسخه استاندارد که همون Rise of the Tomb Raider میشه، یکی هم نسخه کاملش Rise of the Tomb Raider 20 Years Celebration، دقیقا کدوم نسخه رو دارید؟ :D

لینک به دیدگاه

نسخه رایانه های شخصی Metro: Exodus بصورت انحصاری بر روی Epic Games Store منتشر خواهد شد!

thumb-1920-943955.thumb.jpg.166d26dd69be45c4e1add5a178f182fa.jpg

لیست عناوین بازی های پلتفرم رایانه های شخصی که بصورت انحصاری بر روی Epic Games Store منتشر می شوند هر روز رو به رشد است. امروز نیز، شرکت Deep Silver اعلام کرد که عنوان مورد انتظار شوتر / اول شخص / پسا آخرزمانی Metro: Exodus که پیش تر قرار بود بر روی Steam منتشر شود، هم اکنون به صورت انحصاری و بصورت دیجیتالی بر روی Epic Games Store عرضه خواهد شد.

البته لازم به ذکر است، شرکت Deep Silver اعلام کرد کسانی که پیش تر این عنوان را بر روی Steam یا پلتفرم های دیگر پیش خرید کرده باشند، را همچنان تحت پوشش تعهدات خود نسبت به حقوق مشتری قرار خواهد داد. پس اگر شما از قبل این عنوان را بر روی Steam پیش خرید کرده باشید  همچنان می توانید در روز عرضه آن را از همین شبکه دانلود کنید. این امر در مورد DLC ـهایی که بعد تر برای بازی عرضه می شوند نیز صدق می کند. برای مثال اگر بازی را از طریق Steam خریداری کرده باشید هنوز هم فرصت برای تهیه محتویات قابل دانلود آن خواهید داشت، اما این قابلیت از فردا از روی Steam برداشته خواهد شد.

شرکت Deep Silver همچنین به این موضوع اشاره کرد که بازی های Metro 2033 Redux و Metro: Last Light Redux نیز در سال جاری به Epic Games Store اضافه خواهند شد. بازی Metro: Exodus نیز که در فروشگاه Steam با قیمت 60 دلار در دسترس بود، هم اکنون با قیمت 50 دلار در دیگر فروشگاه ها عرضه خواهد شد.

لینک به دیدگاه

نسخه رایانه های شخصی Metro: Exodus بصورت انحصاری بر روی Epic Games Store منتشر خواهد شد!

لیست عناوین بازی های پلتفرم رایانه های شخصی که بصورت انحصاری بر روی Epic Games Store منتشر می شوند هر روز رو به رشد است. امروز نیز، شرکت Deep Silver اعلام کرد که عنوان مورد انتظار شوتر / اول شخص / پسا آخرزمانی Metro: Exodus که پیش تر قرار بود بر روی Steam منتشر شود، هم اکنون به صورت انحصاری و بصورت دیجیتالی بر روی Epic Games Store عرضه خواهد شد.

البته لازم به ذکر است، شرکت Deep Silver اعلام کرد کسانی که پیش تر این عنوان را بر روی Steam یا پلتفرم های دیگر پیش خرید کرده باشند، را همچنان تحت پوشش تعهدات خود نسبت به حقوق مشتری قرار خواهد داد. پس اگر شما از قبل این عنوان را بر روی Steam پیش خرید کرده باشید  همچنان می توانید در روز عرضه آن را از همین شبکه دانلود کنید. این امر در مورد DLC ـهایی که بعد تر برای بازی عرضه می شوند نیز صدق می کند. برای مثال اگر بازی را از طریق Steam خریداری کرده باشید هنوز هم فرصت برای تهیه محتویات قابل دانلود آن خواهید داشت، اما این قابلیت از فردا از روی Steam برداشته خواهد شد.

شرکت Deep Silver همچنین به این موضوع اشاره کرد که بازی های Metro 2033 Redux و Metro: Last Light Redux نیز در سال جاری به Epic Games Store اضافه خواهند شد. بازی Metro: Exodus نیز که در فروشگاه Steam با قیمت 60 دلار در دسترس بود، هم اکنون با قیمت 50 دلار در دیگر فروشگاه ها عرضه خواهد شد.

تا حالا چیزی از استور اپیک کرک شده؟

اکثر بازیاش که انلاینن. کاش دردسر نداشته باشه و راحت کرک شه.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

تا حالا چیزی از استور اپیک کرک شده؟

اکثر بازیاش که انلاینن. کاش دردسر نداشته باشه و راحت کرک شه.

سلام خدمت  دوست عزیزم :x

خود بازی Metro: Exodus که  قفل  دنوو داره، اما فکر نمیکنم هنوز مثل استیم موفق به ساخت شبیه ساز واسه دور زدن Epic Games Store شده باشن.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت  دوست عزیزم :x

خود بازی Metro: Exodus که  قفل  دنوو داره، اما فکر نمیکنم هنوز مثل استیم موفق به ساخت شبیه ساز واسه دور زدن Epic Games Store شده باشن.

دقیقا مشکل همینه که کرک شدن بازیاش ممکنه بیشتر طول بکشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Ruby گفته است :

CPY دو نسخه از بازی رو کرک کرد اگر یادم باشه، یکی نسخه استاندارد که همون Rise of the Tomb Raider میشه، یکی هم نسخه کاملش Rise of the Tomb Raider 20 Years Celebration، دقیقا کدوم نسخه رو دارید؟ :D

درود

نسخه دومی رو گرفتم

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

سلام ، youtube

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

درود

نسخه دومی رو گرفتم

سلام مجدد خدمت آقای فتحی عزیز

والا نمیدونم دیگه مشکل از چی میتونه باشه، اکثرا با همین روشی که گفته بودم پاسخ گرفته بودن و خود بازی هم تا جایی که میدونم Crackfix یا بروزرسانی دیگه ای نداره.

در 2 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

سلام youtube

این لینکی که احمد جان گذاشتن هم دیدم، اما به این فایل هایی که توی یوتیوب میزارن اعتمادی نیست واقعا

لینک به دیدگاه

شخصی موفق به ساخت یک عنوان شوتر / اول شخص با جزئیات زیاد در بازی Dreams شده است!

DyBQg-RX0AcGOb6.thumb.jpg.7c16ae03862930262f7fcc12cd319f4b.jpg

اوایل امروز، محدودیت افشای اطلاعات در مورد نسخه بتای جدید ترین عنوان استودیو Media Molecule یعنی بازی مورد انتظار Dreams برداشته شد و از همین الان سازندگان مشغول تماشای ثمره های جدید ترین خلق خود هستند. در حالی که قطعا در این روز ها شاهد خلق شدن پروژه ها و بازی های زیادی در عنوان Dreams خواهیم بود، یکی از این عناوین که توجه همه را به خود جلب کرده و بدون شک ساخته ای شگفت انگیز است پروژه ای به نام Zero می باشد.

تا به اینجا جزئیات زیادی از این پروژه فاش نشده، اما همانطور که می توانید در تصاویر پایین نیز مشاهده کنید، این عنوان به طرز دیوانه واری پر از جزئیات بنظر می رسد. نور پردازی، بافت ها و دیگر ویژگی های گرافیکی بدون شک بی نظیر هستند، مخصوصا زمانی که به یاد می آورید این بازی درون یک بازی دیگر ساخته شده است!

طبق گفته سازنده های این پروژه، بازی که در حال ساخت آن می باشند هنوز تحت توسعه می باشد، پس باید امیدوار باشیم که این پروژه در زمان اتمام نیز به همین زیبایی بنظر برسد.

عنوان مورد انتظار Dreams بزودی بصورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد، در حال حاضر نیز کاربران در حال تجربه نسخه بتای محدود این عنوان می باشند. همچنین، در ادامه می توانید تصاویر منتشر شده از پروژه Zero که در این بازی ساخته شده را مشاهده کنید:

DyBQg-RX0AcGOb6.thumb.jpg.7c16ae03862930262f7fcc12cd319f4b.jpgDyBQg-mWkA4N9oI.thumb.jpg.ce1de6a1187cfb24e54bf3030bfd34d0.jpgDyBQg-QX0AIluYl.thumb.jpg.b6c1cbfc79262b6b839c8b2769330b64.jpgDyBQg-ZX4AEiNHJ.thumb.jpg.0395c29d775d5afdde16ccfe2bbfdf69.jpg

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

!درود ،عین همین مشکل دوستمون رو من هم داشتم با همین روشی که گفته شده رفع شده بود (تست کردم مشکلی ایجاد نکردروشش).

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

!درود ،عین همین مشکل دوستمون رو من هم داشتم با همین روشی که گفته شده رفع شده بود (تست کردم مشکلی ایجاد نکردروشش).

سلام احمد جان :x

به به پس تست هم شده، آقای فتحی @hd5870 پیشنهاد میکنم شما هم یه امتحانی بکنید

لینک به دیدگاه

دوستان این بازی Dreams واقعا چیز عجیبی بنظر میرسه، هر روز دارم توی توئیتر ساخته های عجیب غریبی ازش می بینم، واقعا اینکه توی یه بازی بشه بازی های دیگه ای ساخت خیلی چیز جالبیه. اوایل فکر میکردم نهایتا میشه بازی هایی مثل عناوین قبلی همین استودیو یعنی Little Big Planet رو توش بسازی و همون سبک بازی های پلتفرمر و کژوال، اما الان دارم میبینم همه دارن پروژه های واقعا عجیبی رو توش خلق میکنن.

فقط یه چیزی که سوال هست برام، الان یه بازی با چنین جزئیاتی توی این عنوان ساخته میشه، از طرفی بحث مقیاس بازی میمونه. یعنی یه بازی با این جزئیات چقدر میتونه بزرگ باشه؟ منظورم خود بازی Dreams نیست بلکه بازی هایی هست که توش ساخته میشه، مثلا اگر کسی بخواد یه بازی Open World خلق کنه، آیا شدنیه؟

اگر خالقین این پروژه ها بخوان اونا رو با بقیه به اشتراک بزارن چی میشه؟ حجم خروجی این پروژه ها چقدر میشه؟ :D

لینک به دیدگاه

Resident Evil 2 موفق به فروش 3 میلیون نسخه در هفته اول شد

thumb-1920-985089.thumb.jpg.355b85417b106cfab96fa4196dd0650a.jpg

عشق و علاقه و تحسین زامبی های کثیف و عجیب و غریب هیچوقت پایانی ندارد، و تایید این حرف می تواند اعلام کردن فروش 3 میلیون نسخه از نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 2 از سوی شرکت Capcom، در هفته اول عرضه این عنوان باشد. که خود می تواند دنباله ای بر عرضه موفق دموی این بازی که اوایل ماه جاری عرضه شد، باشد.

فروش نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 که به مجموعه فروش نسخه های دیگر این مجموعه اضافه می شود، باعث شد که از سال 1996 و زمان اولین نسخه از بازی های Resident Evil تا کنون شاهد فروش بیش از 88 میلیون نسخه از عناوین مختلف این فرنچایز باشیم.

Resident Evil 2 هم اکنون برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس می باشد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

Resident Evil 2 موفق به فروش 3 میلیون نسخه در هفته اول شد

با اینکه خودم بی صبرانه منتظر کرک شدن این بازی هستم ولی از یه طرف دیگه دوست دارم بازی حداقل برای یه ماه کرک نشه تا بتونه فروش بیشتری رو تجربه کنه و این موضوع شرکت کپکام رو ترغیب کنه تا اقدام به بازسازی سایر نسخه های  RE  مثل بازی resident evil 3 کنه ...

لینک به دیدگاه

نسخه جدیدی از Batman با اسم Arkham Crysis در راه !

image.png.6137c0c98fc48217525607ed4a3166d3.png

1. Batmobileحذف شده وBatwingبرای نبرد و جا به جایی استفاده خواهد
  2. بخشCo-opداره و  کاملا جداگانه است و ماموریت فرعی هم براش در نظر گرفته شده
  3. نقشه بازی بزرگتر از GTA Vهست
  4. بازی 12 ACTداره هر مرحله اصلی 1ساعت طول میکشه
  5. داستان بازی پیچیده تر شده
  6. معرفی بازی امسال در هالویین صورت میگیره
  7. خبری از Riddlerو معماهاش نیست
  8. چرخه شب و روز داره
  9. بیش از دو ساله که دارن میسازنش
  10. سازنده کمپانی برادران وارنر هست

خودم ترجمه کردم?

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :
  1. Batmobileحذف شده وBatwingبرای نبرد و جا به جایی استفاده خواهد
  2. بخشCo-opداره و  کاملا جداگانه است و ماموریت فرعی هم براش در نظر گرفته شده
  3. نقشه بازی بزرگتر از GTA Vهست
  4. بازی 12 ACTداره هر مرحله اصلی 1ساعت طول میکشه
  5. داستان بازی پیچیده تر شده
  6. معرفی بازی امسال در هالویین صورت میگیره
  7. خبری از Riddlerو معماهاش نیست
  8. چرخه شب و روز داره
  9. بیش از دو ساله که دارن میسازنش
  10. سازنده کمپانی برادران وارنر هست

یه مورد دیگه هم داره انگار:

• Aims to be GOTY 2019

O.oO.oO.oO.oO.o

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

یه مورد دیگه هم داره انگار:

• Aims to be GOTY 2019

O.oO.oO.oO.oO.o

سری بتمن همیشه عالی بوده تمام نسخه هاش ! حتی قبلی با مشکلات که داشت و خیلی طول کشید تا برطرف بشه،داستان و دیالوگ های جذابی که بین بتمن و جوکر توهمی رد و بدل میشد عالی بود،یهو از ساختمون میرفتی بالا جوکر رو میدیدی بهت تیکه مینداخت

جو محیط تاریک و سرد و زیبا

گیم پلی و کمبت سیستم واجرای  انیمیشن هاش عالی،باس های متفاوت و جذاب،من 55ساعت بازیش کردم رو PS4هم یه بار کامل رفتم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

سری بتمن همیشه عالی بوده تمام نسخه هاش ! حتی قبلی با مشکلات که داشت و خیلی طول کشید تا برطرف بشه،داستان و دیالوگ های جذابی که بین بتمن و جوکر توهمی رد و بدل میشد عالی بود،یهو از ساختمون میرفتی بالا جوکر رو میدیدی بهت تیکه مینداخت

جو محیط تاریک و سرد و زیبا

گیم پلی و کمبت سیستم واجرای  انیمیشن هاش عالی،باس های متفاوت و جذاب،من 55ساعت بازیش کردم رو PS4هم یه بار کامل رفتم

سلام خدمت دوست عزیزم :x

در اینکه سری Batman: Arkham عالیه شکی نیست، البته به جز Arkham Origins که بنظرم اصلا جز این مجموعه نیست! اما سال 2019 سالی نیست که بتمن بخواد بازی سال بشه، اون هم اگر The Last of Us: Part II بخواد عرضه بشه :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...