رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 9 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

سازنده کمپانی برادران وارنر هست

همین کافیه

نسخه arkham knight

واقعا عالی بود 3روز پشت هم بشین پاش قشنگ صب که از خواب پا میشی جوکر جلو چشمته

اون تنهایی و غرور قشنگ داخل مدل بتمن حس میشد 

اینکه وظیفش اینبود گند های به بار اومده رو جبران کنه...

ولی یه سری ایرادات گیم پلی داشت مثلا یهو همه به قدرت رسیدن یهو تنها شدی کسی به کمکت نمیاد باهم کار کنید

مبارزات با بتموبایل بشدت بد بود انگار تجهیزات اونا پیشرفته تر از بتمن ما بود

باس فایت نداشت البته خوب بود چون تخیلی نشد

تجهیزات بتمن بشدت کم بود اصلا لباسش تغیر نمیکرد تکنولوژیاشم ب جز دودزا و 2تا چیز دیگه  زیاد کارامد نبود و خیلی کم رو دشمن تاثیرگذار بود فقط باید مخفی میکشتی

از لحاظ کمبت هم نمیدونم چرا همیشه این مدلیه که طرفو ضربه اخر میزنی سرش گیج میره دور کلش ستاره میاد بعد دوباره پا میشه 

اینش خیلی مسخره بود دیگه بتمنه باید یه چیزی باشه بزنه طرف پخش زمین بشه 

درکل امیدوارم مشکلات نسخه pc رو نداشته باشه هرچند الان که باز بازی میکنی فریم خیلی خوبه میده 

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، memex گفته است :

همین کافیه

سلام دوست عزیزم :x

من متوجه نشدم منظور ـتون رو، اینکه سازنده Warner هست خوبه یا بده؟

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سازنده ی سه گانه ی قبلی که راکستدی بودش وارنر فقط ناشرش بود. الانم ناشرش که هست ولی معلوم نیس سازندش کیه.

فک کنم منظور ایشون اینه همین که ناشرش وارنر بروسه یعنی بازی خوبی از اب در میاد.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

سازنده ی سه گانه ی قبلی که راکستدی بودش وارنر فقط ناشرش بود. الانم ناشرش که هست ولی معلوم نیس سازندش کیه.

فک کنم منظور ایشون اینه همین که ناشرش وارنر بروسه یعنی بازی خوبی از اب در میاد.

نظر منم دقیقا همینه، سازنده Arkham Origins هم وارنر مونترئال بود که دقیقا با یه بازی متوسط طرف بودیم نسبت به سه گانه اصلی مجموعه، اما خب خبری که قبل از این خبر منتشر شده بود اشاره به این داشت که سازنده این عنوان هم همون وارنر مونترئال هست. پس فکر نمیکنم بازی دنباله ای واسه Arkham Knight یا کلا جز مجموعه سه گانه اصلی این بازی باشه.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

خوبه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، memex گفته است :

خوبه

اخه شما گفتید وارنر خوبه اگه سازنده ـش باشه، ولی خصوصیاتی که از Arkham Knight گفتید همه ـش ساخته Rocksteady بود :D

لینک به دیدگاه

بالاخره بعد از مدت ها خبری از بازی Praey for the Gods منتشر شد | نسخه Early Access فردا عرضه می شود

thumb-1920-724626.thumb.jpg.1a535cc0178eed39ddb50ed79341fc6a.jpg

بازی Prey for the Gods بالاخره پس از طی کردن یک چرخه ساخت طولانی بصورت Early Access منتشر خواهد شد. این عنوان که ماجراجویی / بقا که به گونه ای یک کلون برای عنوان انحصاری و تحسین شده Shadow of the Colossus محسوب می شود از زمان معرفی کمپین کیک استارتر خود به مدت چهار سال است که روند ساخت خود را سپری می کند، اما بنظر می رسد بالاخره می توانیم فردا در تاریخ 31 ژانویه (11 بهمن) بصورت Early Access بر روی Steam عرضه خواهد شد.

تیم سازنده سه نفره از سال 2014 بصورت یک پروژه نیمه وقت کار خود را بر روی ساخت این بازی آغاز کردند. دو سال بعد با رسیدن مبلغ کمپین کیک استارتر این بازی به 500،000 دلار آنها به سیاتل نقل مکان کردند تا بتوانند بصورت تمام وقت بر روی این پروژه کنند. دو سال بعد از این قضایا تیم سازنده بازی برای پشت سر گذاشتن نزاع قانونی بر سر نام بازی با شرکت Bethesda بخاطر عنوان Prey مجبور به تغییر بخشی از نام آن شدند.

از آن زمان سرعت توسعه و تولید این بازی کاهش پیدا کرد، که البته با در نظر گرفتن تعداد افراد تیم سازنده مسئله بزرگی محسوب نمی شود. پیش تر قرار بود دسامبر سال گذشته شاهد عرضه نسخه Early Access این بازی باشیم، حال بنظر می رسد تمامی مشکلات تیم سازنده کنار رفته و آنها به مسیر خود بازگشته اند، به همین دلیل حتما پیشنهاد می کنم تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید:

لینک آپارات: https://www.aparat.com/v/z7A5J

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ruby گفته است :

اخه شما گفتید وارنر خوبه اگه سازنده ـش باشه، ولی خصوصیاتی که از Arkham Knight گفتید همه ـش ساخته Rocksteady بود :D

من تونقد بازی خوندم سازنده برادرانه وارنر هستن که برای ps4 ساختن و برای pc به یه شرکت دیگه واگذار کردن 

نمیدونم این یه مورد رو

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، memex گفته است :

من تونقد بازی خوندم سازنده برادرانه وارنر هستن که برای ps4 ساختن و برای pc به یه شرکت دیگه واگذار کردن 

نمیدونم این یه مورد رو

در واقع Warner همیشه ناشر سری بازی های بتمن بوده، منتهی سه نسخه Arkham Asylum - Arkham City - Arkham Knight توسط استودیو Rocksteady ساخته شده و توسط Warner منتشر شده، اما نسخه Arkham Origins توسط استودیو های زیرمجموعه Warner مثل WB Games Montreal ساخته شده.

نسخه های کنسولی که توسط خود استودیو Rocksteady پورت شد اما نسخه PC بازی Batman: Arkham Knight توسط استودیو Iron Galaxy اگر اشتباه نکنم پورت شد که شاهد مشکلات زیادی در بازی بودیم.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

در واقع Warner همیشه ناشر سری بازی های بتمن بوده، منتهی سه نسخه Arkham Asylum - Arkham City - Arkham Knight توسط استودیو Rocksteady ساخته شده و توسط Warner منتشر شده، اما نسخه Arkham Origins توسط استودیو های زیرمجموعه Warner مثل WB Games Montreal ساخته شده.

نسخه های کنسولی که توسط خود استودیو Rocksteady پورت شد اما نسخه PC بازی Batman: Arkham Knight توسط استودیو Iron Galaxy اگر اشتباه نکنم پورت شد که شاهد مشکلات زیادی در بازی بودیم.

پس فقط ناشر بوده ...یعنی هیچ قسمت از سازندگی بازیو بر عهده نداشته؟

حتی داستان؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، memex گفته است :

پس فقط ناشر بوده ...یعنی هیچ قسمت از سازندگی بازیو بر عهده نداشته؟

حتی داستان؟

فقط توی همون بازی Batman: Arkham Origins خودش سازنده و ناشر بوده، وگرنه توی بقیه نسخه ها خیر!

لینک به دیدگاه

در در 1397/11/09, 11:47:33، hd5870 گفته است :

درود خدمت شما اقای حسن زاده عزیز

چشم دوباره نصب میکنم و امتحان میکنم

راستی یه چیز خنده دار دیگه اینکه من سیستمم چند روزی خاموش بود حدود  5 روز .. بعد که روشن کردم هنگ کرد بالا نیومدم مجبور شدم ویندوز عوض کنم  ارور فیکس میداد .. حالا ویندوز رو عوض کردم و کرک کردم بعدش هم اپدیتش کردم ولی متاسفانه اپلیکیشن ها مثل هواشناسی و عکس هام باز نمیشه .. کسی تا حالا همچین مشکلی داشته ؟

برای من هم همین مشکل چندروز پیش اتفاق افتاد ، با نصب مجدد ویندوز هم همین ارور میومد و توی اجرای نرم افزار ها و حتی یه عکس ساده مشکل داشتم  و زمان بوت ویندوز هم طولانی تر شده بود (با اینکه ویندوز روی ssd نصب بود) ، در آخر متوجه شدم هارد 2 ترایی که رو سیستم نصب بود مرخص شده. هارد رو جدا کردم مشکل حل شد.

لینک به دیدگاه

سیستم مورد نیاز Dirt Rally 2.0 مشخص شد

thumb-1920-950448.thumb.jpg.22a252bf636c0e1f5428206ab202f632.jpg

با نزدیک شدن به تاریخ عرضه بازی Dirt Rally 2.0 و اینکه اگر از کسانی هستید که این عنوان را بر روی رایانه های شخصی خود تجربه می کنید، همانطور که خیلی از طرفداران بازی های استودیو Codemasters همینطور هستند و با توجه به سابقه درخشان بازی های این شرکت بر روی این پلتفرم احتمالا می خواهید بدانید که آیا سیستم ـتان توانایی اجرای جدیدترین ساخته آنها را خواهد داشت یا خیر، خب باید گفت حالا میدانیم بازی جدید آنها یعنی Dirt Rally 2.0 چه سیستمی را برای اجرا نیاز خواهد داشت.

صفحه استیم این عنوان اقدام به انتشار لیست سیستم های مورد نیاز حداقل و همینطور سیستم پیشنهادی این عنوان کرده است، که در ادامه می توانید آن را مشاهده فرمایید:

MINIMUM:

• Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: 64bit versions of Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10
  • Processor: AMD FX4300 or Intel Core i3 2130
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: AMD HD7750 or NVIDIA GTX650Ti
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 50 GB available space
  • Sound Card: DirectX® Compatible soundcard

RECOMMENDED:

• Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: 64bit versions of Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10
  • Processor: AMD Ryzen 5 2600X or Intel Core i5 8600K
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: AMD RX Vega 56 or NVIDIA GTX 1070
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 50 GB available space
  • Sound Card: DirectX® Compatible soundcard
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سیستم مورد نیاز Dirt Rally 2.0 مشخص شد

thumb-1920-950448.thumb.jpg.22a252bf636c0e1f5428206ab202f632.jpg

تو این سبک کلا فقط همین بازیو قبول دارم

فوق العادس!!!

زمان عرضه دقیقشو گفتن؟چه ماهی میشه؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

تو این سبک کلا فقط همین بازیو قبول دارم

فوق العادس!!!

زمان عرضه دقیقشو گفتن؟چه ماهی میشه؟

سلام خدمت دوست عزیزم

۲۶ فوریه، میشه ۷ اسفند.

لینک به دیدگاه

2019-01-30_210607.jpg.d66d31dbc508e8bdde3562e2d7f3864a.jpg

شرکت Capcom  سیستم نهایی مورد نیازبازی Devil May Cry 5 را اعلام کرد:زمان عرضه 17 اسفند 1397

• Minimum:
    • Processor: Intel® Core™ i5-4460, AMD FX™-6300, or better
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM, or better
    • DirectX: Version 11
    • Storage: 35 GB available space
    • Additional Notes: *Xinput support Controllers recommended *Internet connection required for game activation. (Network connectivity uses Steam® developed by Valve® Corporation.)
  • Recommended:
    • Processor: Intel® Core™ i7-3770, AMD FX™-9590, or better
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 with 6GB VRAM, AMD Radeon™ RX 480 with 8GB VRAM, or better
    • DirectX: Version 11
    • Storage: 35 GB available space
    • Additional Notes: *Xinput support Controllers recommended *Internet connection required for game activation. (Network connectivity uses Steam® developed by Valve® Corporation.)
ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

Denuvo removed from Hitman 2

بسیار عالی

در 4 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

شرکت Capcom  سیستم نهایی مورد نیازبازی Devil May Cry 5 را اعلام کرد:

عموما بازی های این شرکت بهینه سازی خوبی دارن .

لینک به دیدگاه

نسخه بدون قفل دنوو ریلیز شد

Hitman.2.Update.v2.13.0-PLAZA

لینک به دیدگاه

نقشه جدید بازی Overwatch معرفی شد، پاریس | این نقشه فعلا برای نسخه PTR در دسترس می باشد

paris-launch_ow_vidthumb_1920x1080_b036.thumb.jpg.ed2dafeb95c5da7cf4359fb92682ce77.jpg

از زمان عرضه بازی تا کنون، یکی از بهترین المان های بازی Overwatch همراه کردن بازیکنان در سراسر جهان و تعداد بیشماری از مکان های خلاقانه و زیبا، با خود بوده است. حالا، بازیکنان می توانند آخرین تجربه جهانگردی خود در این بازی را با شهر زیبای پاریس به عنوان جدیدترین نقشه اضافه شده به بازی داشته باشند، که از امشب در دسترس قرار خواهد گرفت.

معرفی این نقشه یک سورپرایز از سوی شرکت Blizzard بود که قصد دارد در جدیدترین نقشه اضافه شده به بازی، بازیکنان را به شهر عشق یعنی پاریس ببرد، که خود می تواند انتخاب درستی باشد چرا که تنها چندین هفته تا روز ولنتاین زمان باقی مانده است.

این نقشه هم اکنون برای بازیکنان در نسخه PTR در دسترس می باشد، به این معنی که تنها بازیکنان نسخه رایانه های شخصی می توانند آن را تجربه کنند. در حالی که هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه نقشه در نسخه لایو بازی در نظر گرفته  نشده است، شرکت Blizzard تنها به کلمه "به زودی" بسنده کرده است، پس به احتمال خیلی زیاد طی هفته های آتی شاهد عرضه این نقشه برای نسخه لایو بازی نیز خواهیم بود. در ادامه نیز می توانید توئیت منتشر شده برای معرفی این نقشه را مشاهده کنید:

Capture.thumb.jpg.344c2924f7d1e6c85f2917a5a7df7a6e.jpg

لینک به دیدگاه

THQ Nordic با انتشار تریلری اعلام کرد Darksiders: Warmastered Edition برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد

darksiders-warmastered-edition-annunciato-per-ps4-xbox-one-wii-u-pc-v4-267944-1280x720.thumb.jpg.824d09af150764e4771f8f1de3b0b28e.jpg

شرکت THQ Nordic امروز اعلام کرد که نسخه اصلی سری بازی های Darksiders به زودی برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد، البته این نسخه کمی قبل تر از اینکه آنها تریلر معرفی بازی را از شبکه های اجتماعی حذف کنند لو رفته بود.

اوایل امروز، برخی افراد موفق به کشف یک تریلر از بازی Darksiders: Warmastered Edition شدند، که بنظر می رسد که بر روی سایت THQ Nordic قرار گرفته بود اما خیلی سریع حذف شد. حال، انتشار اتفاقی این تریلر باعث شد که برنامه های معرفی نسخه نینتندو سوئیچ این بازی از سوی این شرکت کمی جلو بیفتد.

معرفی نسخه نینتندو سوئیچ بازی Darksiders: Warmastered Edition سورپرایز بزرگی نیست، چرا که شرکت THQ Nordic چند وقتی بود که در حساب رسمی توئیتر خود اشاراتی به معرفی این نسخه داشته است و فقط بحث زمان بود که چه زمانی شاهد عرضه این نسخه برای کنسول دوست داشتنی نینتندو سوئیچ باشیم، تا به اینجا هنوز قیمت و تاریخ عرضه نسخه نینتندو سوئیچ این بازی مشخص نشده است.

در ادامه می توانید تریلر منتشر شده برای معرفی نسخه نینتندو سوئیچ بازی Darksiders: Warmastered Edition را مشاهده کنید:

لینک آپارات: https://www.aparat.com/v/DhT7f

لینک به دیدگاه

تیزر جدید Sekiro: Shadows Die Twice یکی از باس های بازی را به نمایش می گذارد

Sekiro_Gamescom01.thumb.jpg.24000f54a9453c2dc941d013aa5aec17.jpg

کسانی که بازی های قبلی استودیو From Software طی دهه اخیر تجربه کرده باشند، قطعا با شجره نامه این شرکت در قبال ساخت باس فایت های نفس گیر آشنایی کاملی دارند. جدیدترین عنوان در دست ساخت این استودیو یعنی بازی Sekiro: Shadow نیز از این قاعده مستثنی نیست و امروز نیز یکی از باس های جدید این بازی که باید با او دست و پنجه نرم کنیم معرفی شد.

در یک تیزر کوتاه که از طریق حساب کاربری توئیتر بازی Sekiro: Shadows Die Twice منتشر شد، شاهد حضور یکی از باس های جدید بازی با عنوان Gyoubu Masataka Oniwa هستیم و حضورش بدون شک نفس گیر بنظر می رسد. Oniwa همراه یک اسب غول پیکر، تماما پوشیده با زره خود می باشد و یک نیزه بزرگ را نیز همراه خود دارد، طراحی این باس بی نظیر است.

بدون شک، باس فایت های بیشتری برای این بازی در راه هستند که باید منتظر باشیم و در زمان عرضه بازی با آنها روبرو شویم. عنوان Sekiro: Shadows Die Twice در تاریخ 22 مارچ (2 فروردین 1398) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه نیز می توانید تیزر منتشر شده از جدیدترین باس فایت این بازی را مشاهده کنید:

لینک آپارات: https://aparat.com/v/edN0n

لینک به دیدگاه

Resident.Evil.2-CODEX

بازی توسط کودکس کرک شد

ویرایش شده توسط MOHSEN-CH
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

Resident.Evil.2-CODEX

بازی توسط کودکس کرک شد

ایول

عیشمون ، نوش شد

لینک به دیدگاه

photo_2019-02-01_16-20-32.thumb.jpg.3137f54722965c242900e40dbfc57130.jpg

بازی Resident Evil 2 که از قفل DENUVO استفاده میکند توسط گروه CODEX کرک شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...