رفتن به مطلب

Recommended Posts

در هم اکنون، GRANDAM گفته است :

بنظرم فقط اویل 7 رو نرو اصلا ارزش نداره بقیه رو هم نسخه های قبلم یه امتحانی بکن بعد بیا سراغ اینا البته تصمیم با خودت.

اویل 7 که خوبه چرا نره.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ho3einsa گفته است :

اویل 7 که خوبه چرا نره.

من بازی کردم از همه چیزش بدم اومد همه میگفتن خیلی ترسناکه ولی من خودم اصلا ترسی توش ندیدم(شاید چون با رزیدنت اویل 2-3 خاطره دارم)

داستانشم که چیز جالبی نبود زامبیاشم به جای ترسناکی فقط زیادی قوی بودن به قول معروف کنه بودن🙄

اصلا بنظرم جالب نبود البته هرکسی نظری داره .

کل بازیو بردم زیر سوال مگه نه🙂

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

من بازی کردم از همه چیزش بدم اومد همه میگفتن خیلی ترسناکه ولی من خودم اصلا ترسی توش ندیدم(شاید چون با رزیدنت اویل 2-3 خاطره دارم)

داستانشم که چیز جالبی نبود زامبیاشم به جای ترسناکی فقط زیادی قوی بودن به قول معروف کنه بودن1f644.png

کل بازیو بردم زیر سوال مگه نه1f642.png

کاش میبردی زیر سوال، خورد و خاک شیرش کردی. ترسناک که نیس ولی داستان جذابی داره به نظر من. مخصوصا نصفه ی اولش. حالا سلیقس

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

کاش میبردی زیر سوال، خورد و خاک شیرش کردی. ترسناک که نیس ولی داستان جذابی داره به نظر من. مخصوصا نصفه ی اولش. حالا سلیقس

اوایلش خوب بود ولی از وسطاش بنظرم چرت شد یجاش که حالا نمیشد به داستانم ربطش داد اون قسمت واکسن بود که میزدی به هرکدوم فرقی نداشت zoeکلا اگر اون بنظرم زامبی بود میتونست اونو در طی راه کاری کنه که بهت خیانت کنه ن اینکه بزنی بهش خشک شه اون زن بیچارشم که واکسن میزنی دوباره اون یکی میگیرتش.

اون قسمت کشتیشم بنظرم یکم پولیش کاری نیاز داشت یه چند جاش بنظرم درست نبود.

این اول شخصیش از همه بیشتر اذیت کرد نسخه 7 انتظار یه شاهکارو داشتم بعد 6-5 منتهی این از اونا داغونتر شد. با این ریمیک 2 بنظرم 8 باید چیز خوبی از اب دربیاد من که خیلی منتظرشم🤩

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

البته این حرف شما میتونه مربوط به یه قضیه دیگه هم باشه،اونم اینه که دیگه کلا گیمینگ دیگه اون حال و هوای قدیم و نداره،موقعه ای که دبستان بودم میرفتیم کلوپی ،الون۳ و تیکن انسانی و تیکن حیوانی(خخخخ)واینا بازی میکردیم چنان حالی توش بود،بوی دستگاه و بوی پلاستیک دسته پیچیده بود توی کلوپ ادم انگاری تو این دنیا نبود،الانم نوجوونا و کم سن و سالا،شاید هنوزم با این بازیای الان حال میکنن،این ماییم که دیگه اونقد بازی کردیم دیگه حال نمیده،ولا خودم که هی بازی نصب میکنم دو دورشو میبرم حذف میکنم،بعدی رو میزارم برا نصب،،،الان در حال حاضر برا شخص خودم بازیای زیر نظر warner bros مثل بتمنو میدل ارت هنوزم یه جذابیت دارن،ولی بقیه اصلن

درمورد فارکرای هم خودم اصلن از ۵ خوشم نیومد چون خیلی غیر واقعیه داستانش اسلحه هاشم کمن با اینکه اونجا امریکایه،وکاراکترا غیر جالبش،۳هم اسلحه هاش بیشترن هم شخصیتای بدش بهتر،۴ هم صرفا بخاطر mg42 و شخصیت باحال pagan min(همون موقه ک mg42 اومد دستم دیگه کلا مخفی کاری رو گذاشتم کنار خخخ)

برا من بهترینشون شماره ۲ بود،هم بیشتر به جنگ شبیه بود هم کلا از افریقا بیشتر خوشم میاد جای خاصیه

دقیقا.بنده هم با وجود بازی های متنوع و فراوان(اونم با گرافیک های شاخ) مثل سابق حوصله بازی کردن ندارم مگر تعدادی بازی محدود .مثل بتمن و مترو و اونایی که واقعا بهشون علاقه دارم رو تا اخر تموم می کنم. الان کلی بازی رو سیستم نصب کردم با این وجود که سیستم نسبتا قوی نسبت به گذشته دارم حتی یک مرحله هم ازشون نرفتم .یه زمانی با سگا بازی می کردم یک بازی رو 20بار تااخر میرفتم اونم با اون گرافیک و داستان کلی هم حال می کردم.یادش بخیر

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

اویل 7 رو حتما برو. من مترو لست لایت رو بازی کردم ولی این اگزوداس بهم نچسبید فعلا مونده گوشه ی هارد شاید بعدنا ادامش دادم.

ایول هفت که خداست ، یادش. بخیر با 960 تموم کردم ، خداییش باحاله ، الان این بسته الحاقی ها اضافه شده ، وقت شد  دوباذه بشینم پاش

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

دقیقا.بنده هم با وجود بازی های متنوع و فراوان(اونم با گرافیک های شاخ) مثل سابق حوصله بازی کردن ندارم مگر تعدادی بازی محدود .مثل بتمن و مترو و اونایی که واقعا بهشون علاقه دارم رو تا اخر تموم می کنم. الان کلی بازی رو سیستم نصب کردم با این وجود که سیستم نسبتا قوی نسبت به گذشته دارم حتی یک مرحله هم ازشون نرفتم .یه زمانی با سگا بازی می کردم یک بازی رو 20بار تااخر میرفتم اونم با اون گرافیک و داستان کلی هم حال می کردم.یادش بخیر

دیگه بازی ها مزه گذشته رو نداره .

این بازی کامیکس سگا چی بود لامصب

بازی جکی چان پلستیشن 1

دورانی بود خداییش

گراند تریزمو 1 و 2

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

دیگه بازی ها مزه گذشته رو نداره .

این بازی کامیکس سگا چی بود لامصب

بازی جکی چان پلستیشن 1

دورانی بود خداییش

گراند تریزمو 1 و 2

کامیکس زون؟

فوتبال سپور استار ساکر. مورتال .شورش .اون خرگوشه.رمبو وخیلیای دیگه یادش بخیر

البته قبلش اتاری داشتم معروف بود به میکرو با اونم خیلی خاطره دارم

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

کامیکس زون؟

میکرو گفتی و کردی کبابم

تو اون پیکسل چی گزاشته بودم لامصب ها هنوز می شه بازی کرد

چه دورانی بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا همش به خاطر بالا رفتن سن هستش که واسه من 3 سالیه دیگه هیچی مزه نمیده افسردگی هم میتونه تاثیر گذار باشه که هیچی دیگه نچسبه 

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اینا همش به خاطر بالا رفتن سن هستش که واسه من 3 سالیه دیگه هیچی مزه نمیده افسردگی هم میتونه تاثیر گذار باشه که هیچی دیگه نچسبه 

100درصد.همین که اینقدر استرس زندگی و اینده نامعلومتو داشته باشی و ذهنت درگیر باشه هیچ چیز بهت حال نمیده

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

داستانشم که چیز جالبی نبود زامبیاشم به جای ترسناکی فقط زیادی قوی بودن به قول معروف کنه بودن🙄

کل بازیو بردم زیر سوال مگه نه🙂

من یادمه فیلم جن گیر رو دادم یکی از آشناها نگاه کرد گفت اصلا ترسناک نبود،😯میدونی قضیه چیه؟من فیلم رو بدون زیرنویس نگاه میکردم خود دیالوگ و توهین هایی که بعضا به مقدسات میکرد ترسناک بود فقط چهره زشت و jump scareکه نباید باشه.

تو اویل 7،بازی با یه حس خلا شروع میشه،جستجو برای  یه آدم گمشده، تو یه کلبه متروکه دور از شهر، تماس تلفنی رندوم،روزنامه های افتاده روی زمین که ازگم شدن و کشته شدن افراد مختلف این منطقه خبر میدن،اتفاقات غیر منتظره و مرموز مثل ناپدید شدن سریع daddyدر همون اوایل بازی یا حمله  نامزد ethan و قطع شدن دستش اینا همش هیچیه؟معلوم دقت نکردی

اویل 7 هم ترسناک بود هم معمایی هم شخصیت پردازی فوق العاده عالی داشت هیچی کم نداشت !  هنوز دیالوگ های daddyاز ذهنم بیرون نرفته،اینکه یک عنوان موفق ترسناک ساخته میشه و روی شما تاثیر نمیذاره بدون قطعا مشکل از خودت بوده،قصد من ناراحت کردن یا ضایع کردنت نیست، اینجا مثل بقیه فروم ها نیست که بیاییم تیکه بندازیم،فقط  داریم بحث میکنیم جناب GRANDAM،همین😁

پیشنهاد میکنم DLCهای بازی رو هم انجام بدی چون توضیح میده چطور شد که این خانواده به این بلا دچار شدن با اینکه DLCکوتاه هست ولی خیلی قشنگ کار شده عین یه فیلمه و دو پایان داره ،کلا  معمایی هست و نکات ریزی داره که اگه بهش توجه نکنی نمیتونی پایان درستش رو بری

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Rorschach گفته است :

یاد سونیک بخیر ،تینی تون،سانست رایدرز(براما حکم فیلم خاک برسریو داشت خخخ)گولدن اکس خلاصه خیلی بازی باحال بود،بعد سیو هم ک نمیشد(ینی ما راهشو بلد نبودیم)خیلی جزابیتشو بیشتر میکرد،یادمه سونیک رو فصل اولشو رفتم ،دومش ک مذابیه رفتم،سومش ک تو جعبه و ایناست،چهارمش و اون باسش ک تو ابه حکم خطر ناک ترین باس دارک سولزو داشت ،اونم رفتم رسیدم ب فصل پنجمش ۷ساعت بازی کرده بودم!دیگه خسته شدم گفتم ولش کن فردا دوباره از اول میبرمش خخخ،بعد ک پلی ۲خریدم بازی اولش اویل 4بود یعنی باورم نمیشد چنین بازی ای با چنین گرافیکی هم وجود داره!اما خب همین یه هفته پیش اویل ۲رو گرفتم با اینکه تاحالا گرافیک بازی رودستش نیست،خیلی برام عادی ،سختیشو گذاشتم رو اسون تا سریع ببرمش بره ،فقط لیونو بردم تموم ک کردم بازیرو حذف کردم رفت

خلاصه نمیدونم یه سمی چیزی تو اکسیژن ایران هست ک ادمو خود به خود افسرده میکنه ،یا میل ب زندگیرو ب شدت کاهش میده،یا چیز دیگه ولی هر چی هست مربوط به همین جاییه ک زندگی میکنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوستانی که میخوان rage 2 رو تجربه کنن باید آگاه باشن که انگار توی بازی اسلحه هایی واسه اسنایپ کردن بطور موثر وجود نداره و عملا تمام اسلحه ها close range و در بهترین حالت medium range هستند برای اینکه بازیکن رو تشویق کنن خیلی نزدیک مبارزه کنن با دشمنها، تا هم سرعت مبارزه  بالا بره و هم اینکه از دور نتونید اسنایپشون کنید و وقتی تعدادشون کم شد نزدیک بشید...

این چیزی بود که توی استریم ها و ویدیو ها مشخص بود و همینطور ویدیو های before buy...

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

والا بله حق با شماست از اولش که دیدم اول شخصه کلا دیدم به بازی بد شد منتهی کلا سبک بازی میتونم بگم اون رزیدنت اویل خالصی که همیشه دوستش داشتم نبود حتی 4 هم که با اون همه تغییر اومد ازونجا که همه چیزشو خوب در اوردن  بعد بازی کردنش به جای شاکی بودن از دست تغییر ها گفتم اره این خودشه!

از بحث اول شخص شدن که بگذریم موضوعش بنظرم خوب بود که نامزدش گم میشه و بعد از سه ماه باهاش تماس میگیره و اینم میره سراغش منتها ازونجایی که بنده ریز بین هستم البته بازیه نباید این ایرادهارو گرفت ولی چون یکم بزرگ بودن نتونست بازی رو به دل بنشونه شاید یکم هایپ هایی هم که شده بود باعث شده بود انتظاراتم بالاتر بره ولی خب اشکالات فراوانش رو نمیشه فقط تقسیر من و عقیدم انداخت.

اولش خوب بود مخصوصا که با اون ویدیو داشت ادمو اماده میکرد برای ترسیدن و اینکه هیجان انتظار مواجه شدن با  یه عنوان ترسناک دیگه و با خودت بگی چی منتظرمه؟

با این یکی ولی مخالفم که ترسناک بود هرچند با تبدیل شدن به اول شخص ولی ترسناک نبود اگر اول شخصش کردن باید چیزای غیر منتظره مثل اینکه داری میری هیچی نیست یدفعه یه زامبی میپره جلوت ولی  ازین هم خبر نبود(فک کنم یدونه تو زیرزمین بود!!) که البته کلا با اول شخص کردن مخالفم چون باید اسم بازی رو عوض کرد .

بنظرم اگرم ترسیده باشه کسی ترس از مردنه چون زامبی ها خیلی ازت قویتر بودن و تو فقط یه کلت داشتی(روی درجه اخر بازی رو تموم کردم)

شما عزیز هستی این چه حرفیه همونطور که گفتید داریم بحث میکنم هیچ جای ناراحتی نداره.

گرافیک و فضای مناسبیم داشت و جالب بود و شخصیتاشم خوب بودن اگه صدبار زنده نمیشدن بنظرم کلی ضعف گیم پلی و داستانی داشت ولی بیسش خوب کارشده بودبرای مثال یکی از ضعفاش همون واکسن بود . بله احتمالا این بازی برای خیلیا ترسناک بوده ولی برای کسی که تجربه اکثر بازی های این سری رو داره و دنبال اون ترسه خالصه حرفی برای گفتن نداره دردم همینه که اونارو بازی کردیم دیگه از اینا نمیترسیم ای کاش نسخه بعدی بتونه هردو گروهو راضی کنه این رزیدنت اویل 2 اونجوری که ازش شنیدم خیلی خوب شده و شبیه همون نسخه های قبل شده ولی متاسفانه خیلی کار ریخته سرمون تا اخر هفته دیگه میرم سراغش.

والا اون نسخه که دانلود کردم Deluxe edition بود و مقداریشم بازی کردم که سیل گرفته بود یه دختر بچه رو اوردن داخل ما اگز اشتباه نکنم zoe بودیم که میریم خونه بقلی.منتهی دیگه ادامش ندادم.

ادیت: اون دختره همون  اصلی بود(اسمشو یادم نمیاد)

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از همه دوستان بابت نظرات و پیشنهاداتشون متشکرم.

با توجه به ضد و نقیض هایی که درباره اویل هفت نوشتین مجاب شدم که حتما انجامش بدم 😊

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

والا بله حق با شماست از اولش که دیدم اول شخصه کلا دیدم به بازی بد شد منتهی کلا سبک بازی میتونم بگم اون رزیدنت اویل خالصی که همیشه دوستش داشتم نبود حتی 4 هم که با اون همه تغییر اومد ازونجا که همه چیزشو خوب در اوردن  بعد بازی کردنش به جای شاکی بودن از دست تغییر ها گفتم اره این خودشه!

از بحث اول شخص شدن که بگذریم موضوعش بنظرم خوب بود که نامزدش گم میشه و بعد از سه ماه باهاش تماس میگیره و اینم میره سراغش منتها ازونجایی که بنده ریز بین هستم البته بازیه نباید این ایرادهارو گرفت ولی چون یکم بزرگ بودن نتونست بازی رو به دل بنشونه شاید یکم هایپ هایی هم که شده بود باعث شده بود انتظاراتم بالاتر بره ولی خب اشکالات فراوانش رو نمیشه فقط تقسیر من و عقیدم انداخت.

اولش خوب بود مخصوصا که با اون ویدیو داشت ادمو اماده میکرد برای ترسیدن و اینکه هیجان انتظار مواجه شدن با  یه عنوان ترسناک دیگه و با خودت بگی چی منتظرمه؟

با این یکی ولی مخالفم که ترسناک بود هرچند با تبدیل شدن به اول شخص ولی ترسناک نبود اگر اول شخصش کردن باید چیزای غیر منتظره مثل اینکه داری میری هیچی نیست یدفعه یه زامبی میپره جلوت ولی  ازین هم خبر نبود(فک کنم یدونه تو زیرزمین بود!!) که البته کلا با اول شخص کردن مخالفم چون باید اسم بازی رو عوض کرد .

بنظرم اگرم ترسیده باشه کسی ترس از مردنه چون زامبی ها خیلی ازت قویتر بودن و تو فقط یه کلت داشتی(روی درجه اخر بازی رو تموم کردم)

شما عزیز هستی این چه حرفیه همونطور که گفتید داریم بحث میکنم هیچ جای ناراحتی نداره.

گرافیک و فضای مناسبیم داشت و جالب بود و شخصیتاشم خوب بودن اگه صدبار زنده نمیشدن بنظرم کلی ضعف گیم پلی و داستانی داشت ولی بیسش خوب کارشده بودبرای مثال یکی از ضعفاش همون واکسن بود . بله احتمالا این بازی برای خیلیا ترسناک بوده ولی برای کسی که تجربه اکثر بازی های این سری رو داره و دنبال اون ترسه خالصه حرفی برای گفتن نداره دردم همینه که اونارو بازی کردیم دیگه از اینا نمیترسیم ای کاش نسخه بعدی بتونه هردو گروهو راضی کنه این رزیدنت اویل 2 اونجوری که ازش شنیدم خیلی خوب شده و شبیه همون نسخه های قبل شده ولی متاسفانه خیلی کار ریخته سرمون تا اخر هفته دیگه میرم سراغش.

والا اون نسخه که دانلود کردم Deluxe edition بود و مقداریشم بازی کردم که سیل گرفته بود یه دختر بچه رو اوردن داخل ما اگز اشتباه نکنم zoe بودیم که میریم خونه بقلی.منتهی دیگه ادامش ندادم.

اینکه بگیم ترسناک نبود یخورده اغراق هست

درسته مثل رزیدنت اویل های قبل نبود ولی بازی خوش ساختی در امده بود

من بشخصه بدم میومد برم زیر زمین از محیطش خیلی متنفر بودم

یکجای دیگه هم که خوش نمیومد اون درز دیواری بود که باید میرفتی و هزارپاها اونجا بودن

اونجا رو که میرفتم چشمام رو میبستم و رد میشدم

همین الانم که دارم متن رو مینویسم بدنم مور مور شد

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

اینکه بگیم ترسناک نبود یخورده اغراق هست

درسته مثل رزیدنت اویل های قبل نبود ولی بازی خوش ساختی در امده بود

من بشخصه بدم میومد برم زیر زمین از محیطش خیلی متنفر بودم

یکجای دیگه هم که خوش نمیومد اون درز دیواری بود که باید میرفتی و هزارپاها اونجا بودن

اونجا رو که میرفتم چشمام رو میبستم و رد میشدم

همین الانم که دارم متن رو مینویسم بدنم مور مور شد

باهاتون موافقم اون زیر زمین محیطش خیلی بسته بود ولی خب یکی از جذابیت های بازی هم این بوده.

اول بازیم کرم بود میخوردن🙄اینو که دیدم رفتم جلو هزارپا برام عادی بود

در اینکه بازی بدی نبود شکی نیست ولی اصلا رزیدنت اویل نبود شبیه شده بود به outlast ولی ترسشم در اون حد نبود .

کلا باید فرار میکردی مخصوصا درجه سختی اخر که نصف چیزاشو غیب کرده بود.

بعد تموم کردنش رو درجه سختی اخر که کلی از عضلات بعضی جاهای بدنم پاره شده بود ترینرو ریختم انتقاممو گرفتم😁

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

مشکلی چیزی تا آخرش نداشتین که؟ 

سکیرو تموم شد دنبال اینم یه بازی شروع کنم سر چندتا بازی دو دل هستم 

Resident evil 7

Devil my cry 

Metro exodus 

اگه از sekiro خوشت اومد حتما سری dark souls رو بگیر بازی کن

اگه سری resident evil رو بازی کردی (حداقل یک نسخه مثل 2-3) پیشنهاد می کنم 7 رو بازی نکنی چون زده میشی . حداقل من که اینجوری شدم ... علی رغم این همه تعریف و امتیاز بالای 7 . این نسخه فقط توی عنوان و ژانر با بقیه نسخه ها مشترکه ... وگرنه هیچیش به اویل نمیخوره...

devil may cry رو به شدت توصیه می کنم هر نسخه شو بازی نکردی حتما بازی کنی . حتی بعضیاش مثل نسخه 3ارزش چند بار رفتن رو داره. تازه نسخه DMC با این همه انتقادی که ازش شد باز هم مزه میده . خودم همه رو تا ته رفتم الانم 5 رو دارم تموم می کنم (تا نصفه ها رفتم ویندوز عوض کردم پرید . یکم از اول اومدم برم ضدحال خوردم و یکم از بازی زده شدم)

هیچ تجربه ای از مترو ندارم . ولی به نظرم بازی جالبی بیاد و ارزش امتحان کردن داره...

ویرایش شده توسط AlirezaBaghi
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Rorschach گفته است :

کامیکس زون؟

هنوزم که هنوزه دنبال اون نسخه از لاک پشت نینجا آتاری(نیتندو) هستم که حالت fight داشت و همه شخصیت های لاک پشت و اون مرده (نقاب داره) و فکر کنم یه زنه رو میتونستی انتخاب کنی . درسته در حد مورتال کمبت اون زمان نبود ولی نمیدونم چرا خیلی مزه میداد...

ویرایش شده توسط AlirezaBaghi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

اگه از sekiro خوشت اومد حتما سری dark souls رو بگیر بازی کن

اگه سری resident evil رو بازی کردی (حداقل یک نسخه مثل 2-3) پیشنهاد می کنم 7 رو بازی نکنی چون زده میشی . حداقل من که اینجوری شدم ... علی رغم این همه تعریف و امتیاز بالای 7 . این نسخه فقط توی عنوان و ژانر با بقیه نسخه ها مشترکه ... وگرنه هیچیش به اویل نمیخوره...

devil may cry رو به شدت توصیه می کنم هر نسخه شو بازی نکردی حتما بازی کنی . حتی بعضیاش مثل نسخه 3ارزش چند بار رفتن رو داره. تازه نسخه DMC با این همه انتقادی که ازش شد باز هم مزه میده . خودم همه رو تا ته رفتم الانم 5 رو دارم تموم می کنم (تا نصفه ها رفتم ویندوز عوض کردم پرید . یکم از اول اومدم برم ضدحال خوردم و یکم از بازی زده شدم)

هیچ تجربه ای از مترو ندارم . ولی به نظرم بازی جالبی بیاد و ارزش امتحان کردن داره...

از sekiro خوشم اومد ولی عمرا دیگه سمت همچین بازی برم چون اعصابشو ندارم 😁

اویل هارو تغریبا همه شماره هاش رو بازی کردم، این هفت رو هم تا اونجایی که از دوستان شنیدم اینجوری برداشت میکنم که، بازی خیلی خوبی هست ولی اویل نیست.

دویل رو هم همه شماره هاش به جز ۲ رو بازی کردم.

ممنون دوست خوبم بابت راهنمایی و نظر 🌷

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

هنوزم که هنوزه دنبال اون نسخه از لاک پشت نینجا آتاری(نیتندو) هستم که حالت fight داشت و همه شخصیت های لاک پشت و اون مرده (نقاب داره) و فکر کنم یه زنه رو میتونستی انتخاب کنی . درسته در حد مورتال کمبت اون زمان نبود ولی نمیدونم چرا خیلی مزه میداد...

بردیم به قدیما. من ازون میکرو زرد رنگا خریده بودم که بازی بینهایت داشتن از هر 10 تا باز تکرار میشد بازیا 😂

هم اینو که میگی داشت هم کاپتان سوباسا و قارچ خور و بمبرمن و این چیزا. عجب روزایی بود من چهارم ابتدایی بودم یا سوم دقیق یادم نیس. تا جایی که یادمه زن نبود پنج تا لاکپشتا بودن با اژدها و اون پسر که چوب هاکی دستش بودو شریدر. کمبتای خوبی داشت و اون حرکات مخصوص خودش هم جالب بود. برا من یه بازی تو عمرم هیچ موقع تکرار نمیشه. یه بازی فوتبالی بود اسمش گل 3 بود. کاراکتراش ژاپنی بودن و تیمای ملی مختلف رو داشت و بازی فانتزی بود شوتای مخصوص داشتن میدی یهو وسط زمین رعد و برق میزد به توپ و ... برزیلیا شوت مخصوصشون موز بود. نمیدونم یادتونه یا نه. بهترین بازی من اون بود. کاش یه شرکتی میومد با گرافیک الان ریمسترش میکرد. اگه میتونستم خودم یه تیم درست میکردم اون بازیو ریمستر کنیم. عشق بود

https://www.youtube.com/watch?v=4HlwJRM1W1I

https://www.youtube.com/watch?v=jRfSE_uqPv0

image.png.42b8b32bf541b13392650fd0ca15c8ec.png

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

Rage2 عجب حالی میده. بنظرم بهترین سیستم تیراندازی رو تو بازی های این چندسال اخیر داره.

A Plague Tale Innocence گرافیک محیط ها فوق العاده س. داستان و فضاسازی عالیه ولی معماها و مخفی کاری ها معمولی

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

از sekiro خوشم اومد ولی عمرا دیگه سمت همچین بازی برم چون اعصابشو ندارم 1f601.png

اویل هارو تغریبا همه شماره هاش رو بازی کردم، این هفت رو هم تا اونجایی که از دوستان شنیدم اینجوری برداشت میکنم که، بازی خیلی خوبی هست ولی اویل نیست.

دویل رو هم همه شماره هاش به جز ۲ رو بازی کردم.

ممنون دوست خوبم بابت راهنمایی و نظر 1f337.png

ببین اینکه اویل نیس اگه بر طبق دوربین بازی بگن یکم اشتباهه چون اویلای اول اول شخص بودن فک کنم ولی اگه بخاطر خط داستانی جداش بگن اره یکم منطقی تره چون تو این نسخه کلا خبری از زامبیو امبرلا نیست. کلا داستان یه چیز دیگس. حتما و حتما بازیش کن نیمه ی اول بازی 100 درصد راضیت میکنه و نیمه ی دوم بازی  ممکنه یکم افت کنه ولی ارزش یه بار تجربه رو داره. من هنوز دی ال سیاشو بازی نکردم ولی بخاطر دی ال سی هاشم که شده باز دوباره می رمش چون دوتا دی ال سی مربوط به خط داستانی داره.

لینک به دیدگاه

The Witcher: Enhanced Edition روی gog رایگان شده، ولی من که نفهمیدم چطور باید گرفتش، هرکی فهمید به ما هم بگه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...