رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان بعد ازمدتها تونستم یک ماهی رو با بازی bloodborne  سر کنم و این بازی رو به قوله معروف شخم بزنم ....من بازیایه میازاکی رو تاحالا بازی نکردم و این اولین بازیه میازاکی هستش ( نه دارک سول نه اونیکی تازه اومده که اسمشو یادم رفته(

فقط ازبین بازیایه سخت رو nioh رو بازی کردم اونم رو پی سی با فریم 60  که انصافا سخت بود ،  بلادبورن رو هم رویه 30 فریم رو پی اس 4 پرو بازی کردم ( خیلی گشتم اپدیت 60 فریم نداشت اخرسر مجبور شدم همون 30 فریم بازی کردم که البته با فریم 60  بازی nioh خیلی بهتر می چسبید)

الان میخوام بلادبورن رو با بازی nioh مقایسه کنم که هردوتاشون بازیایه سختی هستن.

ازهمین اوله کاربگم که nioh      هم خیلی سخت تر از بازی بلادبورن هستش و هم گیم پلی غنی تری داره..... خعلی  

درسته بلادبورن یه سر که چه عرض کنم چندسرو گردن از nioh بالاتره ولی تویه سختی و تویه گیم پلی باید جلو nioh زانو بزنه 

بلادبورن واقعا طراحی مراحل  و موسیقی بسیار زیبا  با تمه تاریک و تاثیرگذار و خوفناکی داره که درمقابل nioh  یکی از نقاط ضعفش طراحیه مراحلش هستش                        یارنام ( شهر بلابورن ) واقعا یکی از شهرهای به یادماندنی و تاثیرگذار دنیای گیم هستش کلا هرچی از طراحی مراحل و موسیقی بلادبورن بگم کم گقتم ...........

اوله بازی تویه شهر میبینی که چنتا جونور یا بقوله خودشون beast رو صلیب کشیدن و اتششون زدن همون باس فایته اولش چقدر خوفناکه و چه هیبتی داره ....... وقتی میری با باس سومش بارزه کنی تویه کلیسا ، بیرون کلیسا میبینی نشان مسیحه  همه ی  قبرها اتیش گرفته و تمه خیلی تاثیرگذاری به اون قسمت داده طراحی هنری بازی به قدریه که هربار میمیری و از اول میای بازم دوسداری توخیابونا و کوچه های یارنام پرسه بزنی  چیزی که تویه nioh  بشدت کمبودش حس میشه نه موسیقی درستی داره نه طراحی مراحل چه هنری چه گرافیکی

حالا میرسیم به گیم پلی که برعکس میشه یعنی این بار بلادبورن باید جلویه nioh زانو بزنه نه اینکه گیم پلی بلادبورن بد باشه نه اتفاقا خیلی هم خوبه ولی گیم پلی nioh خیلی غنیه خیلی متنوع هستش البته میدونم طرافداریه متعصب  پی اس بهشون بر میخوره ولی دقت کنین گفتم گیم پلی بلادبورن خیلی خوبه ولی درمقابل nioh ......   البته خوده nioh هم انحصاریه پی اس هستش اینقد حرص نخورید

باس های هردو بازی خیلی خوب طراحی شدن هرچند که بنظره من باس های nioh  یکم بهترو سختر هستن ....من از یه چیزه nioh خیلی بدم میاد اونم اینکه تویه باس هاش و حتی تویه بعضی از دشمنایه دیگش ( غیره باس ) همشون یه حرکت دارن که بزنن همه خونتو می برن که خیلی اعصاب خوردن کن هستش فکر کن تویه nioh  یه باس داره که یه خانومیه با زبونه مشکی یه حرکت داره همش اون حرکتو میزنه که اگه بهت بخوره همه خونتو میبره  بابا داداشم خواهره من کم اون حرکته  بد مصبو بزن یبار زدی دوبار زدی چنبار میخوای بزنی یهو میبینی اول تا اخر همش همون حرکتو میزنه  که یکی از بدیایه بازیه بنظره من  ، تویه بلادبورن باساش درسته که خیلیلاشون یه ضربه دارن بزنن همه خونتو می بره ولی هی تندتند این حرکتو نمیزنن که گندشودرارن. شاید بگین که باسایه nioh  همین حرکتو دارن ولی نه صدتا حرکت دیگه دارن ولی خیلیاشون کلید میکنن رو این حرکتا. چیزه دیگه هم که تو بلادبورن خیلی خوبه باساش بعده اینکه بیشتره خونشون میره وحشی ترمیشن و خیلیاشون تغییره شکل پیدا میکنن که nioh  هم همینجوریه فقط یکم کمتر

میدونی از چیه nioh  خوشم میاد ازینکه دشمنای غیره باس بازی چه (انسانیش  چه شیطانیاش ) همشون خودشون یه باسن  ،رو تک تکشون کار شده باهرکدومشون که روبه رو میشی نمیتونی سرسری ازکنارشون رد شی بعده اینکه همون موجود چنبارکشتت متوجه میشی که باید مثه یه باس مقابلشون واستی و .....   بلادبورن هم همینجوریه ولی  خفیف تر یعنی موجوداته غیرباسش  اسونتره از nioh

اپگریدایه بدنی بلادبورن خیلی خوبه کم کم با توجه به لولت بالا میره و خیلی هم تاثیر گذاره توبازی ولی برایه nioh خیلی کم تاثیر گذاره تو nioh کاراکترت خیلی stamina کمی داره دوتاضربه میزنی خسته میشه اون اواخره بازی که اینقد xp  میخواد برایه لول اپ کردن که کلا بیخیالش میشی.

ولی تویه nioh  اپگرید کردنه مهارتهایه مبارزش خیلی خوبه لامصب کلی مهارت برای یادگیری داره که بلادبورن اصلا نداره

تنوع اسلحه ها تویه nioh خیلی بهتره همش نمیتونی بایه اسلحه جلو بری بعضی باسا باید اسلحه قدرتی برداری بعضیا اسلحه سرعتی و .....   من تویه بلابورن فقط از تبر استفاده می کردم البته اسحله های دیگم بود ولی خب تبره یه ویژگی داشت که فکر کنم همه بلادبورن بازا همونو استفاده می کردن.

وقتی میگم گیم پلی nioh خیلی لولش بالاتره از بلادبورن بخاطره ایه که تویه nioh سه تا سبک داشتی برای حمله و دفاع      سبک بالا برایه حمله قدرتی و دفاع حملات سنگین     سبک پائین برایه حملات سریع و دفاع حملات سریع    سبک جلو برایه ترکیبی ازین دوتا که برایه هرباس یا حتی برایه دشمنایه دیگه  باید کلی میمردی تا یاد میگرفتی کدوم سبک رو باید بکار ببری کدوم اسلحه رو بکار ببری

داستان هردوبازی هم خیلی خوبه  البته بلادبورن روایتی نداره باید بگردی خودت سر ازداستانش پیداکنی که تویه نت هستش و داستانه خیلی توپی داره

داستان nioh خیلی زیباست خیلی هم جذابه فقط این لعنتیا ژاپنی حرف میزنن که باید زیرنویس انگلیسی رو فعال کنی ولی داستان و روایت داستانش  خیلی خوبه

خلاصه اینکه خیلی با بلادبورن حال کردم مخصوصا طراحی مراحل بازی طراحی هنری و گرافیکی بازی موسیقیه لعنتیش و خیلییی چیزایه دیگه     ولی اصلا سختش گیم پلیش درحده nioh نبود

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، peto گفته است :

درود دوست عزیز، عکس اخری شماره 5 مربوط به بازی های کرک نشده هست عنوان plants vs zombies garden warfare 2 هم در همون لیسته که هنوزکرک نشده . 2019-08-01_163405.jpg.4057caa59d70002d98f8453179f77fb1.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

اولین تصاویر رسمی از WWE 2K20 

بازی قرار است طی چند روز آینده به صورت کامل، معرفی شود.

+اوف عجب کیفیتی 💯

IMG_20190801_190551_624.jpg

IMG_20190801_190549_400.jpg

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

سلام دوستان بعد ازمدتها تونستم یک ماهی رو با بازی bloodborne  سر کنم و این بازی رو به قوله معروف شخم بزنم ....من بازیایه میازاکی رو تاحالا بازی نکردم و این اولین بازیه میازاکی هستش ( نه دارک سول نه اونیکی تازه اومده که اسمشو یادم رفته(

فقط ازبین بازیایه سخت رو nioh رو بازی کردم اونم رو پی سی با فریم 60  که انصافا سخت بود ،  بلادبورن رو هم رویه 30 فریم رو پی اس 4 پرو بازی کردم ( خیلی گشتم اپدیت 60 فریم نداشت اخرسر مجبور شدم همون 30 فریم بازی کردم که البته با فریم 60  بازی nioh خیلی بهتر می چسبید)

الان میخوام بلادبورن رو با بازی nioh مقایسه کنم که هردوتاشون بازیایه سختی هستن.

ازهمین اوله کاربگم که nioh      هم خیلی سخت تر از بازی بلادبورن هستش و هم گیم پلی غنی تری داره..... خعلی  

درسته بلادبورن یه سر که چه عرض کنم چندسرو گردن از nioh بالاتره ولی تویه سختی و تویه گیم پلی باید جلو nioh زانو بزنه 

بلادبورن واقعا طراحی مراحل  و موسیقی بسیار زیبا  با تمه تاریک و تاثیرگذار و خوفناکی داره که درمقابل nioh  یکی از نقاط ضعفش طراحیه مراحلش هستش                        یارنام ( شهر بلابورن ) واقعا یکی از شهرهای به یادماندنی و تاثیرگذار دنیای گیم هستش کلا هرچی از طراحی مراحل و موسیقی بلادبورن بگم کم گقتم ...........

اوله بازی تویه شهر میبینی که چنتا جونور یا بقوله خودشون beast رو صلیب کشیدن و اتششون زدن همون باس فایته اولش چقدر خوفناکه و چه هیبتی داره ....... وقتی میری با باس سومش بارزه کنی تویه کلیسا ، بیرون کلیسا میبینی نشان مسیحه  همه ی  قبرها اتیش گرفته و تمه خیلی تاثیرگذاری به اون قسمت داده طراحی هنری بازی به قدریه که هربار میمیری و از اول میای بازم دوسداری توخیابونا و کوچه های یارنام پرسه بزنی  چیزی که تویه nioh  بشدت کمبودش حس میشه نه موسیقی درستی داره نه طراحی مراحل چه هنری چه گرافیکی

حالا میرسیم به گیم پلی که برعکس میشه یعنی این بار بلادبورن باید جلویه nioh زانو بزنه نه اینکه گیم پلی بلادبورن بد باشه نه اتفاقا خیلی هم خوبه ولی گیم پلی nioh خیلی غنیه خیلی متنوع هستش البته میدونم طرافداریه متعصب  پی اس بهشون بر میخوره ولی دقت کنین گفتم گیم پلی بلادبورن خیلی خوبه ولی درمقابل nioh ......   البته خوده nioh هم انحصاریه پی اس هستش اینقد حرص نخورید

باس های هردو بازی خیلی خوب طراحی شدن هرچند که بنظره من باس های nioh  یکم بهترو سختر هستن ....من از یه چیزه nioh خیلی بدم میاد اونم اینکه تویه باس هاش و حتی تویه بعضی از دشمنایه دیگش ( غیره باس ) همشون یه حرکت دارن که بزنن همه خونتو می برن که خیلی اعصاب خوردن کن هستش فکر کن تویه nioh  یه باس داره که یه خانومیه با زبونه مشکی یه حرکت داره همش اون حرکتو میزنه که اگه بهت بخوره همه خونتو میبره  بابا داداشم خواهره من کم اون حرکته  بد مصبو بزن یبار زدی دوبار زدی چنبار میخوای بزنی یهو میبینی اول تا اخر همش همون حرکتو میزنه  که یکی از بدیایه بازیه بنظره من  ، تویه بلادبورن باساش درسته که خیلیلاشون یه ضربه دارن بزنن همه خونتو می بره ولی هی تندتند این حرکتو نمیزنن که گندشودرارن. شاید بگین که باسایه nioh  همین حرکتو دارن ولی نه صدتا حرکت دیگه دارن ولی خیلیاشون کلید میکنن رو این حرکتا. چیزه دیگه هم که تو بلادبورن خیلی خوبه باساش بعده اینکه بیشتره خونشون میره وحشی ترمیشن و خیلیاشون تغییره شکل پیدا میکنن که nioh  هم همینجوریه فقط یکم کمتر

میدونی از چیه nioh  خوشم میاد ازینکه دشمنای غیره باس بازی چه (انسانیش  چه شیطانیاش ) همشون خودشون یه باسن  ،رو تک تکشون کار شده باهرکدومشون که روبه رو میشی نمیتونی سرسری ازکنارشون رد شی بعده اینکه همون موجود چنبارکشتت متوجه میشی که باید مثه یه باس مقابلشون واستی و .....   بلادبورن هم همینجوریه ولی  خفیف تر یعنی موجوداته غیرباسش  اسونتره از nioh

اپگریدایه بدنی بلادبورن خیلی خوبه کم کم با توجه به لولت بالا میره و خیلی هم تاثیر گذاره توبازی ولی برایه nioh خیلی کم تاثیر گذاره تو nioh کاراکترت خیلی stamina کمی داره دوتاضربه میزنی خسته میشه اون اواخره بازی که اینقد xp  میخواد برایه لول اپ کردن که کلا بیخیالش میشی.

ولی تویه nioh  اپگرید کردنه مهارتهایه مبارزش خیلی خوبه لامصب کلی مهارت برای یادگیری داره که بلادبورن اصلا نداره

تنوع اسلحه ها تویه nioh خیلی بهتره همش نمیتونی بایه اسلحه جلو بری بعضی باسا باید اسلحه قدرتی برداری بعضیا اسلحه سرعتی و .....   من تویه بلابورن فقط از تبر استفاده می کردم البته اسحله های دیگم بود ولی خب تبره یه ویژگی داشت که فکر کنم همه بلادبورن بازا همونو استفاده می کردن.

وقتی میگم گیم پلی nioh خیلی لولش بالاتره از بلادبورن بخاطره ایه که تویه nioh سه تا سبک داشتی برای حمله و دفاع      سبک بالا برایه حمله قدرتی و دفاع حملات سنگین     سبک پائین برایه حملات سریع و دفاع حملات سریع    سبک جلو برایه ترکیبی ازین دوتا که برایه هرباس یا حتی برایه دشمنایه دیگه  باید کلی میمردی تا یاد میگرفتی کدوم سبک رو باید بکار ببری کدوم اسلحه رو بکار ببری

داستان هردوبازی هم خیلی خوبه  البته بلادبورن روایتی نداره باید بگردی خودت سر ازداستانش پیداکنی که تویه نت هستش و داستانه خیلی توپی داره

داستان nioh خیلی زیباست خیلی هم جذابه فقط این لعنتیا ژاپنی حرف میزنن که باید زیرنویس انگلیسی رو فعال کنی ولی داستان و روایت داستانش  خیلی خوبه

خلاصه اینکه خیلی با بلادبورن حال کردم مخصوصا طراحی مراحل بازی طراحی هنری و گرافیکی بازی موسیقیه لعنتیش و خیلییی چیزایه دیگه     ولی اصلا سختش گیم پلیش درحده nioh نبود

اونجور که شنیدم سختی واقعی بلادبورن از dlc ها و یه قسمت به اسم chalice dungeon میاد،اونا رو بزن بر بدن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

اونجور که شنیدم سختی واقعی بلادبورن از dlc ها و یه قسمت به اسم chalice dungeon میاد،اونا رو بزن بر بدن

dlc رو بازی نکردم ولی اون دانجن ها رو بازی کردم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

خلاصه اینکه خیلی با بلادبورن حال کردم 

مگه کسی که حوصله داره انقدر تایپ کنه از چنین بازی های اعصاب خورد کنی خوشش بیاد😅

نرید سراغ این بازی های مزخرف

از نظر روانشناسی ثابت شده تاثیرات بسیار منفی در کیفیت زندگیتون داره

از ما گفتن

چندبارم اینجا لینک دادم  و مقاله از سایت های معتبر در تایید این حرف فرستادم ولی کیه که گوش کنه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

مگه کسی که حوصله داره انقدر تایپ کنه از چنین بازی های اعصاب خورد کنی خوشش بیاد😅

از ما گفتن

چندبارم اینجا لینک دادم  و مقاله از سایت های معتبر در تایید این حرف فرستادم ولی کیه که گوش کنه

اتفاقا تاثیر خیلی خوبی داره .

فقط باید قبلش Trainer رو باز کنی !!!!

اصلا یکی از برتری های PC به کنسول این دسترسی راحت به ترینر برای بازی های عصاب خوردکن هستش . باسی که تا اون لحظه موی دماغ بوده رو با یه ضربه به کمپوست تبدیل می کنی جیگرت حال میاد .

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

مگه کسی که حوصله داره انقدر تایپ کنه از چنین بازی های اعصاب خورد کنی خوشش بیاد1f605.png

از ما گفتن

نه بازیش خوب بود 

اون nioh بی پدر اعصاب خوردکن هستش ولی بلاد بورن سخت نبود اسون هم نبود 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

. باسی که تا اون لحظه موی دماغ بوده رو با یه ضربه به کمپوست تبدیل می کنی جیگرت حال میاد .

کاملا موافقم😂👌👍

لینک به دیدگاه

این تریلر آنلاین مدرن وارفیر واقعا معرکه بود مخصوصا با اهنگ متالیکا ریتم خیلی قشنگی گرفته بود. بعداز مدت ها شاید هشت سال، برای کاف آف دیوتی جدید هیجان زده شدم.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان امروز سیمز ۴ فول پک رو نصب کردم اما موقع رفتن تو بازی ارور OUT OF RANGE میزنه! 

کسی میتونه کمکی کنه؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

سلام دوستان امروز سیمز ۴ فول پک رو نصب کردم اما موقع رفتن تو بازی ارور OUT OF RANGE میزنه! 

کسی میتونه کمکی کنه؟ 

صفحه مانیتور سیاه میشه ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

صفحه مانیتور سیاه میشه ؟

سلام بله، خودم حلش کردم

دوستانی که این مشکل مث من براشون پیش اومد به من بگن تا بهشون بگم چیکار کنن. 

لینک به دیدگاه

درود دوستان کسی با windows store اشنایی داره ؟
game pass و کلا windows store چیزی شبیه به backup and restore داره ؟

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

سلام

آخرین باری که من چک کردم که نداشت اما دیتای بازی رو داشته باشه میشه با پاورشل ویندوز آفلاین بازی رو نصب کنی که تجربه من میگه همیشه سعی کن آخرین آپدیت بازی رو تهیه کن و نصب کن چون بعضی موقع باگ های مسخره ای پیش میاد پشیمون می کنه آدمو که در اونصورت باید پاک کنی آنلاین دانلود کنی بازی رو و نصب کنی.

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

سلام

آخرین باری که من چک کردم که نداشت اما دیتای بازی رو داشته باشه میشه با پاورشل ویندوز آفلاین بازی رو نصب کنی که تجربه من میگه همیشه سعی کن آخرین آپدیت بازی رو تهیه کن و نصب کن چون بعضی موقع باگ های مسخره ای پیش میاد پشیمون می کنه آدمو که در اونصورت باید پاک کنی آنلاین دانلود کنی بازی رو و نصب کنی.

درود تشکر
یک ماه game pass گرفتم metro exodus روی سیستم دارم دنبال راهی هم الکی 50 گیگ دانلود نکنم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

انلاین از خود استور دانلود کن که هر روش دیگه ای واقعا عذابه

ادم پیر میشه اخرشم میبینی به مشکل بر میخوره

لینک به دیدگاه

در در 9 مرداد 1398 در 22:06، HosseinKm گفته است :

یه روز میرسه همچین سیستمی بازیهارو رو  پایین ترین تنظیمات  میاره ولی بازم لگ میزنه

بعضی بازیهارو هم  اجرا نمیکنه و کلی اعصابتو بهم میریزه و ادامه ماجرا... 

ترسناکه نه؟ 1f608.png

خخخخخخ!

میتونم بگم همین الانشم بعضی بازیها رو اجرا نمیکنه! :دی!

پ.ن: اصلا هم ترسناک نیست!

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

بتا بازی Secret Neighborشروع شده میتونید Freeبازی کنید !

https://store.steampowered.com/app/859570/Secret_Neighbor/

لینک به دیدگاه

Remedy lowers the PC requirements for Control

Minimum Specification

• Processor – Intel Core i5-4690 / AMD FX 4350
  • Graphics Card – NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 280X
  • RAM – 8 GB
  • Operating System – Windows 7, 64bit
  • DirectX – DX11

Recommended Specification

• Processor – Intel Core i5-7600K / AMD Ryzen 5 1600X
  • Graphics Card – NVIDIA GeForce GTX 1660/1060 / AMD Radeon RX 580
  • For ray tracing – NVIDIA GeForce RTX 2060
  • RAM – 16 GB
  • Operating System – Windows 10, 64-bit
  • DirectX – DX11 / DX12

Additional PC features

Widescreen support 21:9 / Remappable controls / Uncapped frame-rate / G-Sync / Freesync support

.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

خخخخ آقا اینجوریش رو دیگه ندیده بودیم که دیدیم، مگه میشه اصلا؟؟؟

به نظرم دو حالت بیشتر وجود نداره 

۱.اومدن سری اول برای جو دادن و تبلیغ اون سیستم رو معرفی کردن 

۲.دیدن خیلی سیستم بالایی میخواد از کیفیت بازی کم کردن 

لینک به دیدگاه

در در 8 مرداد 1398 در 16:46، MojArch گفته است :

اگر منظور از اسکیل کردن (همون آپ اسکیل باشه) خیر چون بازی تو رزولوشن پایین تر اجرا میشه بعد با سایز صفحه نمایش تنظیم میشه

اگر هم down scale باشه بازی تو رزولوشن بالاتر مثلا 2K رندر میشه و بعد به ۱۰۸۰ کاهش پیدا میکنه که کیفیت تصویر بیشتر میشه!

منظورش تو تنظیمات pc هست 

وقتی عددشو به 2 ببری کیفیت بالاتر رندر میشه و همون رزولوشن شما تحویل میده

من بهشون گفتم بزارن همون 1 باشه کلا دست نزنن

لینک به دیدگاه

در در 8 مرداد 1398 در 17:59، MojArch گفته است :

ببین هر فایلی که رو هارد مینویسی همه بیت ها و بایتهاش پشت سر هم نوشته نمیشه(اگه SSD داری این قضیه کاملا منتفی هست) و برای همین خود ویندوز برنامه disk decrementer  داره که میاد تمام بیت ها و بایت های یک فایل رو کنار هم قرار میده(من از برنامه O&O برای اینکار استفاده میکنم چون قابلیت های اضافه‌ای داره که به کارم میاد) حالا اصلا چرا باید همچین کاری رو بکنیم؟ خب هارد‌های دیسکی(همون HDDها) خیلی کارایی خوبی در خوندن رندوم اطلاعات ندارن و براشون بهتره که اطلاعات پشت سر هم و در یک ردیف باشن که بتونن سریعتر بخوننشون و با اینکار این امکان فراهم میشه!

خلاصه کلام با این کار سرعت دسترسی به فایلها توسط هد هارد بیشتر میشه در نتیجه زمان پاسخ دهی کمتر و کاربر سیستم سریعتری پیدا میکنه

البته تو ssd sequence w/r داریم ولی خوب اونجا سلول حافظه داریم اینجا دیسک صفحه هست  و کلا فرق داره تکنولوژیش 

چیز دیگه اینکه شما از o&o استفاده نکن چون قابلیت خاصی نداره شما از disktrix استفاده کن خیلی قابلیت بیشتر و قویتری داره

دیسک ها هرچی دیتاهاشون از مرکز دورتر  باشن سریعتر هدر میتونه بخونتش اگه درست گفته باشم و دراین برنامه که گفتم شما میتونی با شبیه سازی و دستی برنامه هاتو روی خونه های دیسک قرار بدی که به صورت ui نمایش داده شده

یه قابلیت ویژه هم داره اونم شبیه سازی هست که میتونه تغیراتی رو که دادید رو به صورت شبیه سازی شده مشاهده کنید 

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...