رفتن به مطلب

Recommended Posts

AMD Radeon Adrenalin 2020 20.8.1

این درایور از Horizon Zero Dawn™ Complete Edition پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هورایزن نسخه PC هم بلاخره آنلاک شده و با یک پورت بد طرف هستیم

بسیار سنگینه و با سیستم قوی هم 60 فریم بزور میشه گرفت در بالاترین تنظمیات و رزلوشن 2k

HorizonZeroDawn_2020_08_07_20_10_53_963.thumb.jpg.d198881e049c30351c3b08b86f4a4ea5.jpg

در مورد خود بازی که حرفی نیست و یکی از خوب های انحصاری بود و بازی بسیار خاطره انگیزی هست فقط امیدوار بودم که پورت بهتری ببینیم که...

HorizonZeroDawn_2020_08_07_20_18_35_165.thumb.jpg.97b0183fb48e8c48368303ad44b1c44a.jpg

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

بسیار سنگینه و با سیستم قوی هم 60 فریم بزور میشه گرفت در بالاترین تنظمیات و رزلوشن 2k

HorizonZeroDawn_2020_08_07_20_10_53_963.thumb.jpg.d198881e049c30351c3b08b86f4a4ea5.jpg

در مورد خود بازی که حرفی نیست و یکی از خوب های انحصاری بود و بازی بسیار خاطره انگیزی هست فقط امیدوار بودم که پورت بهتری ببینیم که...

HorizonZeroDawn_2020_08_07_20_18_35_165.thumb.jpg.97b0183fb48e8c48368303ad44b1c44a.jpg

آره درسته در مقایسه با Death Stranding که پورت نسبتا خوب و رونی بود، این یه افتضاح درومده، تغییر ریجن استیم رو هم الکی به فنا داد لعنتی! 🤐

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بازی Horizon Zero Dawn Complete Edition توسط codex کرک شد.

البته مثل اینکه بازی drm.free شده و بدون نیاز به کرک کودکس منتشر کرده.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mojtaba7 گفته است :

البته مثل اینکه بازی drm.free شده و بدون نیاز به کرک کودکس منتشر کرده.

میدونستن ارزش بازی کردن نداره

لینک به دیدگاه

از ps5 تمام گلد رونمایی شد

سونی از کنسول پلی استیشن 5 تمام طلا رونمایی کرد در بدنه این کنسول از طلای 24 عیار استفاده شده و قرار است به شکل محدود همزمان با انتشار جهانی ps5 عرضه شود

این کنسول  حدود35هزار دلار خواهد بود.

gold.thumb.jpg.e36b42a7245d94a929ec5e67407a08b0.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

سلام

الفاک ایت! چندجا خوندم که vsync و فریم لیمیتر خود بازی افتضاح هست و باعث افت فریم بیشتر هم میشه(در حد 2-3 فریم البته)، ویچر روز اول اینطوری بود(وی سینک رو فعال میکردی لود پردازنده میرفت رو فضا و افت فریم پیش میومد) و باید از بیرون بازی و از تنظمیات کنترل پنل انویدیا وی سینک رو روشن میکردم یا فریم رو قفل میکردم، امیدوارم فعلا روی اولتراواید که یه کم پایینتر از 2k واقعی هست بتونم با کم کردن سایه ها فریم درستی بگیرم :D

البته ریفاند کردم و وقتی کرکیشو گرفتم تست میکنم خودمم، به جاش توی iRacing یه ماشین جدید میگیرم یا اکانت iracing ام رو 6 ماه شارژ میکنم، یا بدتر، کلی توی thehunter پول بر فنا میدم 😂 هشتگ پول سهام عدالت

در 10 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

آره درسته در مقایسه با Death Stranding که پورت نسبتا خوب و رونی بود، این یه افتضاح درومده، تغییر ریجن استیم رو هم الکی به فنا داد لعنتی! 🤐

سلام

من شانس آوردم از هر بِلادی یه اکانت دارم :D الان باید رفت تو کار جمع آوری اکانت های رجیون رجیستر شده 

به نظرم دوستان فعلا سراغ دانلود و نصب نسخه های ریپک یا فشرده شده نرن چون خیلیهاشون با فایل آپدیت کدکس(طبق معمول 90 درصد اوقات) سازگار نیستن، همون نسخه معمولی رو بگیرید تا حداقل وقتی آپدیت هاش میاد با دو تا کلیک آپدیت شه یا صبر کنید یکی دو تا آپدیت اول بیاد بعدش فشرده شده نسخه جدیدتر رو بگیرید

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

horizon تو مصرف رم و vram حسابی از خجالت cod modern warfare در اومده . راحت بالای 15گیگ رم و هرچقدر vram دارید استفاده میکنه .

گرافیک های amd نسبت به هم رده انویدیاشون خیلی بهتر عمل میکنن تو این بازی. ولی بنظرم مشکلات بازی جوری هست که قابل رفعه , ماموریت غیرممکن مثل رد دد نیست.

Desktop_2020_08_08_11_19_23_474.thumb.png.7631219c29e57a2238c627ff7b99af13.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

میدونستن ارزش بازی کردن نداره

برای چی ارزش نداره o.O

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

برای چی ارزش نداره o.O

منم ی نظرم ارزش بازی کردن نداره🤦‍♂️

همون اوایل ک برا سونی عرضه شد اصلا منو جذب نکرد. ینی کاراکترش ی جوریه ب نظرم مسخرس اون دایناسورها ن شبیه دایناسور هسن ن ربات😆😬ی جوری کلا

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

برای چی ارزش نداره o.O

پورتش بده سیستم قوی برای اجرا میخاد،همونطور که خیلیا قید rdr2 رو زدن با اینکه کرک نشده،ولی اینو هم اگه همینطور بمونه،تعداد کسایی که پایرت میکنن کمه 

چون اگه ما پول سیستم لاکچری داشتیم که بازیرو هم میخریدیم!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Just4Game گفته است :

همون اوایل ک برا سونی عرضه شد اصلا منو جذب نکرد. ینی کاراکترش ی جوریه ب نظرم مسخرس اون دایناسورها ن شبیه دایناسور هسن ن ربات😆😬ی جوری کلا

یادم میاد اون زمان طرفداران PS4 می گفتن گرافیک این بازی خداس و بازیش محشره و ....

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

یادم میاد اون زمان طرفداران PS4 می گفتن گرافیک این بازی خداس و بازیش محشره و ....

طرفدارای ps4 بعضی وقتا از روی باد شکم حرف میزنن

لینک به دیدگاه

چه عجب بعد از سالها بلاخره یه بازی کرک شد

😑

دیگه یادمون رفته بود بازیا هم قابلیت کرگ شدن  دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، Just4Game گفته است :

البته بازی سلیقه اس، ولی هورایزن واقعا از معدود بازی های خوب این 2/3 سال اخیر هست من روی کنسول بخاطر فریم 30 بودنش زیاد بازیش نکردم

بازی خوش ساختیه اون موجودات مکانیکی هم خوب تم اصلی بازیه دیگه که پسا آخرالزمانیه ( این چه کلمه اییه آخه) 😅

الانم که کرک شده دیگه ارزش تجربه کردنش رو داره

فقط امیدوارم مشکل پروفورمنس رو حل کنن

لینک به دیدگاه

اقا ما‌هم تست کردیم‌ بازی رو بعضی وقتا لگ ریز میزنه ولی در‌کل روون هست. توی بنچمارکم مقدار مموری گرافیک رو اشتباه نوشته 🤔

20200808_194639.thumb.jpg.344414009220b572bfa419dd503c9ff8.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب دیروز فایل های نسخه کدکس رو گذاشته بودم روی دانلود، تا دیشب ساعت 11 شب فقط دو پارت آخرش مونده بود که الان گذاشتم روی دانلود، گفتم 70 گیگه دیگه تهش، چیزی نیست نسبت به حجم ماهیانم، تازه الان متوجه شدم اینترنت شاتل دیروز رایگان بوده به مناسبت غدیر:D الان 240 گیگ ماهیانم رو تا 28 ام مرداد به چی بزنم؟😂 نه سریال خوبی هست نه فیلمی هیچی.... 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Farjam گفته است :

خب دیروز فایل های نسخه کدکس رو گذاشته بودم روی دانلود، تا دیشب ساعت 11 شب فقط دو پارت آخرش مونده بود که الان گذاشتم روی دانلود، گفتم 70 گیگه دیگه تهش، چیزی نیست نسبت به حجم ماهیانم، تازه الان متوجه شدم اینترنت شاتل دیروز رایگان بوده به مناسبت غدیر:D الان 240 گیگ ماهیانم رو تا 28 ام مرداد به چی بزنم؟😂 نه سریال خوبی هست نه فیلمی هیچی.... 

دقیقا، من هم دیروز 10 گیگ داده بود، آخر شب دیدم 8 گیگش مونده، هیچی هم نیست استفاده کنم 😄

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

در 3 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

دقیقا، من هم دیروز 10 گیگ داده بود، آخر شب دیدم 8 گیگش مونده، هیچی هم نیست استفاده کنم 😄

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Kan

سلام

بالا رو دریاب . این فصل سومه . 2 تا فصل دیگه هم داره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنچمارک HorizonZeroDawn روی رزولوشن 2560x1080 

HorizonZeroDawn_2020_08_09_20_49_48_291.thumb.jpg.a5270f34ec456f131b80bac78011f852.jpg

* حافظه گرافیکی همه رو اشتباه میزنه، شایدم واسه درایورهامونه، مال من که فکر نکنم آپدیت باشه :D

* یک تست هم با V-sync روشن گرفتم بعد زده مکس فریم 108 :D  :

HorizonZeroDawn_2020_08_09_20_54_55_869.thumb.jpg.1eb5d46f9a753445e3fa48deed3003be.jpg

خب درایور رو چک کردم و آخرین نسخست، منتها انویدیای محترم یکماهه درایور جدید نداده و انگار اصلا حوصلش نشده واسه این بازی هم درایور بده :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

بازی Horizon Zero Dawn از تکنیک های :

AMD Radeon FreeSync Premium Pro

AMD FidelityFX SPD

AMD TressFX

Asynchronous Compute

بهره می برد .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...