رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

این یه عکس (تجمع پاور آمورهای خاص + x01)، حال کنی ، اون پاور آرمور آبی ، خاصه و تو نوکاورد هستش ، باید 35 تا قطعه براش پیدا کنی که واقعا سخته ، من 34 تا قطعه پیدا کردم رفتم واسه آخری تو یوتیوب یه باگ جالب گذاشته بودن واسه بدست آوردن پاور بدون هیچ قطعه ای و راحت همونجوری گرفتم 

پاور آمور قرمز 51 هم بهت 3 تا اجیلیتی میده ، راحته گیرآوردنش

Fallout4_2017_08_03_17_28_40_519.thumb.jpg.7553e5b7acfa91048193210c36793ac0.jpg

لینک به دیدگاه

2017-08-12_231543.jpg.7197ec7d02bb235fd35ebde72a888ec0.jpg

به روز رسانی 1.7 بازی Tom Clancy در تاریخ August 15 منتشر خواهد شد.از ویژگی های این به روزرسانی میتوان به یک ایستگاه جهت شخصی سازی کاراکترو ..... نام برد.

dualshockers

لینک به دیدگاه

2017-08-12_232302.jpg.dd230ed87f3109e0d61c4bcc1ee00fa7.jpg

تاریخ انتشار بازی Raid: World War 2 اعلام شد، این بازی در ماه September  اوایل مهرماه عرضه خواهد شد.

gamespot

لینک به دیدگاه

2017-08-13_040852.jpg.7439d0fc0e23b28205931b8a5c7ca013.jpg

به روز رسانی بازی Warcraft III :

این بازی در سال 2002 منتشر شده بود  ،  هم اکنون پس از گذشت 15سال  از تاریخ انتشار ،شرکت  Blizzard    به روزرسانی  را برای این بازی منتشرکرد .برخی از ویژگی های این به روزرسانی :   کاهش  اندازه درختان و موانعی که  جلوی دید بازیکنان را  میگرفت ،   وضوح  بهتر با به روزرسانی نقشه ها و ........ نرم افزار تست آپدیت در سایت اعلام شده قابل دریافت هست .

pcgamer

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

2017-08-13_040852.jpg.7439d0fc0e23b28205931b8a5c7ca013.jpg

به روز رسانی بازی Warcraft III :

این بازی در سال 2002 منتشر شده بود  ،  هم اکنون پس از گذشت 15سال  از تاریخ انتشار ،شرکت  Blizzard    به روزرسانی  را برای این بازی منتشرکرد .برخی از ویژگی های این به روزرسانی :   کاهش  اندازه درختان و موانعی که  جلوی دید بازیکنان را  میگرفت ،   وضوح  بهتر با به روزرسانی نقشه ها و ........

pcgamer

15 سال گذشته و هنوزم یکی از بهترین بازیای ساخته شدس

دم بلیزارد گرم چیزی کمتر از شاهکار نمیسازه هیچوقت

البته احتمالا گیمرای جوون بلیزارد رو فقط با اورواچ بشناسن ولی ما قدیمیا با وارکرفت و استارکرفت خاطراتی داریما...:D

لینک به دیدگاه

ازدوستان کسی لینک سالم دانلود evill 7 رو داره؟

پیشاپیش ممنونم.

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/17, 12:05:28، Ruby گفته است :

سلام خدمت شما دوست عزیزم :x دقیقا همونطور که آقا سامان گل توضیح دادن بازی روی کلاینت یوپلی قابل اجراست و فقط هم برای همون 4 روز که بیشتر جنبه تبلیغاتی و جذب بازیکن رو داره، رایگان هستش. حجمش هم که نسبتا بالاست و 40 تا 45 گیگه.

سلام 

for honor هم به سرانجام رسوندیم

خوب  بود سیستم دفاع  جالبی بود 

خط داستانی تموم شد

انلاینم بازی کردم جالب بود تجربش

بتای crew 2 هم می شد پیش ثبت نام کرد 

یه سوال این ea acess یک ماه  امکانت هست یا کد روی اکانتمون اضافه می شه ؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام 

خط داستانی تموم شد

تا جایی که من میدونم Origin Acess رو با اکانت تون خریداری میکنید توی همین انجمن دوستان می فروشند میتونید تهیه کنید که یه ماهه ۲۳ تومن و یکساله ۱۲۳ تومن انگاری بتلفیلد ۱ هم جدیدا اضافه شده اما در نظر داشته باشید که برای همه بازی ها نیست ولی تعداد زیادی در لیست هست!

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Saman Taji گفته است :

تا جایی که من میدونم Origin Acess رو با اکانت تون خریداری میکنید توی همین انجمن دوستان می فروشند میتونید تهیه کنید که یه ماهه ۲۳ تومن و یکساله ۱۲۳ تومن انگاری بتلفیلد ۱ هم جدیدا اضافه شده اما در نظر داشته باشید که برای همه بازی ها نیست ولی تعداد زیادی در لیست هست!

ممنون یه 70 تا بازی تو لیستش هست 

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

ممنون یه 70 تا بازی تو لیستش هست 

آره خیلی هست، خوبه من هم قصد گرفتنش رو دارم!

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Saman Taji گفته است :

آره خیلی هست، خوبه من هم قصد گرفتنش رو دارم!

فقط بدیش اینه orgin قند شدن می خواد

نمی دونم ب جواب بده 

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

فقط بدیش اینه orgin قند شدن می خواد

نمی دونم ب جواب بده 

بله این هم مشکلی هست! بعد دانلود دیتا ی بازی البته میشد از بک آپ استفاده کرد اما در کل به نظر من می صرفه اگر به طور مرتب بازی میکنی اون هم فقط میخوای بازی رو برای یک بار تموم کنی و دیگه باهاش کاری نداری!

لینک به دیدگاه

دیتاش رو گرفتم 

شاتل شبانش جواب می ده

از 1 تا 8

البته اولش سرعت پایینه

نزدیک 3 عالی تا 8

همین یک ماه بهتره

بعد need fopr speed

سراغ جنگ ستارگان 

و 70 تا هست

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، behnamalizade69 گفته است :

دیتاش رو گرفتم 

شاتل شبانش جواب می ده

از 1 تا 8

البته اولش سرعت پایینه

نزدیک 3 عالی تا 8

همین یک ماه بهتره

بعد need fopr speed

سراغ جنگ ستارگان 

و 70 تا هست

عالی ه! اینجاست که آرزو میکنم استیم هم همچین سرویس ی داشت اما Origin  Access هم بیشتر مخصوص عناوین انحصاری EA هست... یه خوبی بزرگش اینه که بازی رو اوریژنال میگیری و نگرانی بابت کراک نداری و راحت هم آنلاین میتونی بازی کنی!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Saman Taji گفته است :

عالی ه! اینجاست که آرزو میکنم استیم هم همچین سرویس ی داشت اما Origin  Access هم بیشتر مخصوص عناوین انحصاری EA هست... یه خوبی بزرگش اینه که بازی رو اوریژنال میگیری و نگرانی بابت کراک نداری و راحت هم آنلاین میتونی بازی کنی!

آی گفتی

الان دارم اکانت می گیرم

جمله فروشنده  :

lissa 88, [۱۳.۰۸.۱۷ ۲۲:۲۷]
برای بازی نیازی به تغییر آی پی نیست

lissa 88, [۱۳.۰۸.۱۷ ۲۲:۲۷]
فقط برای ورود اولیه به حساب

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام 

خط داستانی تموم شد

سلام خدمت شما دوست عزیزم :x منم بازی کردم ولی اصلا خوشم نیومد نه مخصوصا مکانیزم دفاعی که یکم اعصاب خورد کنه تا بهش عادت کنی و توی درگیری های تک به چند مطمئنا آدم به مشکل بر میخوره. در کل دیگه امیدی به یوبیسافت ندارم فقط یه Assassin's Creed مونده که اونم اگر نسخه جدیدش قابل قبول نباشه دیگه کلا استودیو یوبیسافت رو از یاد میبرم :D

از یه چیزی هم که تو For Honor بدم اومد این بود که برای اولین باری که وارد بازی میشید تمام مکانیزم هارو یادتون میده اما، وقتی دوباره وارد خط داستانی میشید بازم همون ها رو تمام و کمال از اول یاد میده تا به چیزای جدید برسه. در کل تجربه خسته کننده ای بود و تا اینجا هیچ بازی آنلاینی جز Overwatch نظرمو جلب نکرده.

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت شما دوست عزیزم :x منم بازی کردم ولی اصلا خوشم نیومد نه مخصوصا مکانیزم دفاعی که یکم اعصاب خورد کنه تا بهش عادت کنی و توی درگیری های تک به چند مطمئنا آدم به مشکل بر میخوره. در کل دیگه امیدی به یوبیسافت ندارم فقط یه Assassin's Creed مونده که اونم اگر نسخه جدیدش قابل قبول نباشه دیگه کلا استودیو یوبیسافت رو از یاد میبرم :D

از یه چیزی هم که تو For Honor بدم اومد این بود که برای اولین باری که وارد بازی میشید تمام مکانیزم هارو یادتون میده اما، وقتی دوباره وارد خط داستانی میشید بازم همون ها رو تمام و کمال از اول یاد میده تا به چیزای جدید برسه. در کل تجربه خسته کننده ای بود و تا اینجا هیچ بازی آنلاینی جز Overwatch نظرمو جلب نکرده.

سلام علیک

تایید دوست عزیز

خط داستانیش ارزش وقت گزاشتن  داشت 

من کلن تو حمله بودم

انلاینشم جذابیتش رو بعد از چند بار بازی کردن از دست داد 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام علیک

تایید دوست عزیز

خط داستانیش ارزش وقت گزاشتن  داشت 

من کلن تو حمله بودم

انلاینشم جذابیتش رو بعد از چند بار بازی کردن از دست داد 

در واقع بنظرم حتی این بازی خط داستانی هم نداره و اون چیزی که ازش به عنوان Story Mode در بازی نام برده شده چیزی جز یه آشنایی ساده با کلاس های بازی نیست وگرنه چیز خاصی نیست که بشه اسمشو گذاشت خط داستانی. شما فقط توی چند چپتر با کلاس های مختلف بازی می کنید و با روش مبارزشون آشنا میشید، در واقع این کلکی هست که یوبیسافت سوار کرده و در اصل بازی داره شما رو برای بخش آنلاین آماده میکنه. البته تمام اینا نظر شخصیه و نظر شما هم برای بنده محترم ـه :x:D

خارج از بحث، بازی جدید کلیف بلزینسکی هم هرچی امید داشتم ناامید کرد :(  شخصیت های سطحی، بعضی ها خیلی ضعیف بعضی خیلی Overpowered نبودن فریم ریت مناسب روی گرافیک ها سطح پایین و ... خیلی مونده تا اینجور بازی ها حریف اورواچ بشن :D نمیخوام طرفداری تعصبی کنم ولی اگه بخوایم واقع گرایانه به قضیه نگاه کنیم حقیقت همینه.

من از قدیم با بازی های بلیزارد بزرگ شدم. حداقل 10 سال از عمرمو پای World of Warcraft دادم و اونقدری که باعث شد Warcraft 3 رو بذارم کنار. اما همین روند معتاد کننده wow باعث شد خودشم بذارم کنار ولی الان که دارم اورواچ بازی میکنم  و واقعا بنظرم یه بازی کامله توی سبک خودش. بلیزارد هیچوقت چیزی کمتر از این نساخته و حتی با اینکه سر قضیه Dota 2 ضربه بزرگی خورد اما بازم با Heroes of the Storm یه جورایی خودشو کشید بالا...

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

لایک

در ۱ ساعت قبل، Ruby گفته است :

در واقع بنظرم حتی این بازی خط داستانی هم نداره و اون چیزی که ازش به عنوان Story Mode در بازی نام برده شده چیزی جز یه آشنایی ساده با کلاس های بازی نیست وگرنه چیز خاصی نیست که بشه اسمشو گذاشت خط داستانی. شما فقط توی چند چپتر با کلاس های مختلف بازی می کنید و با روش مبارزشون آشنا میشید، در واقع این کلکی هست که یوبیسافت سوار کرده و در اصل بازی داره شما رو برای بخش آنلاین آماده میکنه. البته تمام اینا نظر شخصیه و نظر شما هم برای بنده محترم ـه :x:D

خارج از بحث، بازی جدید کلیف بلزینسکی هم هرچی امید داشتم ناامید کرد :(  شخصیت های سطحی، بعضی ها خیلی ضعیف بعضی خیلی Overpowered نبودن فریم ریت مناسب روی گرافیک ها سطح پایین و ... خیلی مونده تا اینجور بازی ها حریف اورواچ بشن :D نمیخوام طرفداری تعصبی کنم ولی اگه بخوایم واقع گرایانه به قضیه نگاه کنیم حقیقت همینه.

من از قدیم با بازی های بلیزارد بزرگ شدم. حداقل 10 سال از عمرمو پای World of Warcraft دادم و اونقدری که باعث شد Warcraft 3 رو بذارم کنار. اما همین روند معتاد کننده wow باعث شد خودشم بذارم کنار ولی الان که دارم اورواچ بازی میکنم  و واقعا بنظرم یه بازی کامله توی سبک خودش. بلیزارد هیچوقت چیزی کمتر از این نساخته و حتی با اینکه سر قضیه Dota 2 ضربه بزرگی خورد اما بازم با Heroes of the Storm یه جورایی خودشو کشید بالا...

لینک به دیدگاه

2017-08-14_092527.thumb.jpg.6acf20b08dd7e9da3f4c6af3fbc4b4f1.jpg

سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای:

سومین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و برج میلاد تهران و با همکاری شرکت مکعب به عنوان نماینده جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای ESWC در ایران برگزار می‌شود.

سومین دوره این رقابت‌ها قرار است سیزدهم تا بیست و سوم شهریورماه در برج میلاد تهران و در ۵ رشته برگزار شود. در این دوره از مسابقات ۵ رشته در نظر گرفته شده است:

بازی‌های کنسولی:

1. FIFA 2017
  2. PES 2017

بازی PC:

1. Counter Strike Global Offensive

بازی‌های موبایل:

1. Clash Royale
  2. Quiz of Kings

براساس سهمیه‌ای که از سمت ESWC به ایران داده می‌شود نفرات برتر رشته‌ها به مسابقات ESWC واقع در فرانسه اعزام خواهند شد. سه رشته‌ی FIFA 2017، CS GO و Clash Royale بیش‌ترین شانس را برای دریافت سهمیه در این مسابقات دارا هستند.

جایزه بزرگ یک دستگاه خودرو ۲۰۶ به نفر اول رشته‌ای که بیش‌ترین شرکت‌کننده را داشته باشد.

مهلت ثبت‌نام در این رقابت‌ها تا پنجم شهریورماه تعیین شده است.

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتربه ادرس  زیر مراجعه کنید :

https://evand.com/events/igl2017

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در در 1396/05/12, 23:31:50، ahmadsa گفته است :

به روزرسانی 29 jully

به روز رسانی :

لیست 10 عنوان پرفروش بریتانیا در هفته منتهی به 12 August

همچنان بازی  crash  صدر نشین

2017-08-14_093421.thumb.jpg.e081192120ae0bdbbce2efcdc00cd2d4.jpg

لیست ۳۰ بازی پرفروش این هفته pc در بریتانیا :

5991d31568ab9_30-----2.thumb.jpg.f24d0f3c9fb06edd393d6bfad83ca773.jpg

chart-track

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

2017-08-14_092527.thumb.jpg.6acf20b08dd7e9da3f4c6af3fbc4b4f1.jpg

سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای:

سومین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و برج میلاد تهران و با همکاری شرکت مکعب به عنوان نماینده جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای ESWC در ایران برگزار می‌شود.

سومین دوره این رقابت‌ها قرار است سیزدهم تا بیست و سوم شهریورماه در برج میلاد تهران و در ۵ رشته برگزار شود. در این دوره از مسابقات ۵ رشته در نظر گرفته شده است:

بازی‌های کنسولی:

1. FIFA 2017
  2. PES 2017

بازی PC:

1. Counter Strike Global Offensive

بازی‌های موبایل:

1. Clash Royale
  2. Quiz of Kings

براساس سهمیه‌ای که از سمت ESWC به ایران داده می‌شود نفرات برتر رشته‌ها به مسابقات ESWC واقع در فرانسه اعزام خواهند شد. سه رشته‌ی FIFA 2017، CS GO و Clash Royale بیش‌ترین شانس را برای دریافت سهمیه در این مسابقات دارا هستند.

جایزه بزرگ یک دستگاه خودرو ۲۰۶ به نفر اول رشته‌ای که بیش‌ترین شرکت‌کننده را داشته باشد.

مهلت ثبت‌نام در این رقابت‌ها تا پنجم شهریورماه تعیین شده است.

برای ثبت نام به ادرس  زیر مراجعه کنید :

https://evand.com/events/igl2017

من میخواستم ثبت نام کنم پشیمون شدم  واس سی اس گو 75 هزار میخواد

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، mohammad1070 گفته است :

درود،دوست عزیزمطلب طولانی هست بیزحمت متن وعکس رو در نقل قول حذف کنید ممنون.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

2017-08-14_223452.thumb.jpg.fe270ed19a7d445083627ad275153fe3.jpg

نمرات بازی Sonic Mania  قبل از عرضه منتشر شد، این بازی با کمی تاخیر درتاریخ  سه شنبه 7 شهریور ،برای pc در دسترس خواهد بود.

ok.thumb.jpg.9a505079465cf934a14d256853d0d116.jpg

metacritic

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/05/22, 16:43:19، TeraFloppy64 گفته است :

15 سال گذشته و هنوزم یکی از بهترین بازیای ساخته شدس

دم بلیزارد گرم چیزی کمتر از شاهکار نمیسازه هیچوقت

البته احتمالا گیمرای جوون بلیزارد رو فقط با اورواچ بشناسن ولی ما قدیمیا با وارکرفت و استارکرفت خاطراتی داریما...:D

WoW و دیگر هیچ ... 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...