رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 13 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

درود،تست شد مشکلی نبود.نیاز به ... ش ک ن هست.

فایل فشرده  شده جهت  دانلودبا حجم 11 مگابایت

Trailer.rar

youtube

wccftech

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در در 1397/01/29, 00:37:42، MO3IN گفته است :

نسخه سومش بر عکس 1 و 2 تم شادتری داره ولی از لحاظ داستان مثل دو نسخه قبل دارک و سنگینه D: با این دید که یه بازیِ فان و شادِ نرید سراغش D:

نسخه یک و دو رو هم اگر خواستید بگیرید نسخه ریمستر شدشو بگیرید که کیفیت تکسچر ها و افکت ها  و سطح بصری بهتری داره نسبت به نسخه اورجینالش که زیاد توی ذوقتون نخوره

آقا این BioShock عالیه . تم خیلی شادی داره.  جزئیات خیلی خیلی زیادی داره یعنی هرکی بازیشو تمام کنه به جرعت میتونم بگم فقط 40% بازیرو دیده .به نظر من بازیش نیمچه جهان بازه (Semi Open World) این جمله اختراع خودمه ? جایی ندیدن همچین چیزی استفاده کنن?

امروز داشتم سرچ میکردم ببینم تکسچر اضافی برای این بازی اومده یا نه . این ویدیو رو دیدن

https://www.youtube.com/watch?v=IdkfAiKqvrE

این هم لینک پیج اصلی :

https://www.theverge.com/2016/8/17/12505040/bioshock-the-collection-remastered-hands-on

ویرایش: نسخه ی دومه من فکر کردم شاید نسخه 3.5 باشه?

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

در در 1397/01/28, 19:35:57، WINNER گفته است :

منم صبح داشتم نصب میکردم ارور خراب بوذن فایل داد

رم سیستم ۸ بود

رم رو ۱۶ کردم بدون مشکل نصب شد

والا برای بنده با رم 8 گیگ راحت نصب شد حدود 20 دقیقه زمان برد. یه فایل اضافی هم دانلود کردم به این اسم fg-optional-editor آخرشم نفهمیدم به چه درد میخوره

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا لقمه رو کج میذارید دهنتون

بابا یه بسته همراه اول 5تومنی میخرید 50 گیگ از ساعت 1 شب تا 11صبح نسخه CPYرو دانلود میکنید، واسه چی سرخود زودتر دیتا رو میگیرید و منتظر کرک میشید؟فقط فضای بیخودی تو هارد اشغال میکنید صبر کنید وقتی نسخه درست درمونش اومد دانلود کنید و بدون دردسر نصب کنید

هر کی میاد دو صفحه ناله میکنه مشکل فلان دارم!،من دارم واسه خودتون میگم حیف وقتی که پای اینچیزا میزارید!

طرف نشسته 20 باربازی رو  نصب کرده یکی هم رفته تک تک فایلها که موقع اجرا ارورمیده رو گرفته دانلود کرده بعد بازم مشکل داره،والا من شب زدم رو دانلود صبح هم نفهمیدم چجوری نصبش کردم سریع اومد بالا بدون دردسر

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

نمایشی تلویزیونی ازبازی The Witcher در راه است !

The Witcher TV Producer: CDPR’s Vision Is Breathtaking; First Season Will Have Eight One-Hour Episodes

بنابر اخبار منتشر شده احتمالا در سال 2020 یک سریال 8 قسمتی ( هر قسمت 1 ساعت ) براساس داستان بازی The Witcher ساخته خواهد شد .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

نمیدونم چرا لقمه رو کج میذارید دهنتون

بابا یه بسته همراه اول 5تومنی میخرید 50 گیگ یک شب تا 11صبح نسخه CPYرو دانلود میکنید واسه چی سرخود زودتر دیتا رو میگیرید و منتظر کرک میشید؟فضای بیخودی تو هارد اشغال میکنید صبر کنید نسخه درست درمونش اومد بگیری بدون دردسر نصب کنید

والا 

ما که همون شب اول کرک شدنش دانلود کردیم

بازی هم دیگه آخراشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

یک نکته دیگه از فارکرای 5 براتون بگم! خیلی وقته که نزدیکای آخراش هستم اما دوست ندارم تمومش کنم فعلا :)))

نکته ای که باید بگم اینه که بهترین اسلحه توی این بازی بیل هست!!!! شوخی نمیکنم! یه بیلی هست که شکلک خنده روش داره! یه دو تا skill هم هست یکی مربوط به قویتر شدن حملات melee و یکی هم قابلیت حمل 9 تا سلاح melee از یک نوع! وقتی که اینها رو کنار هم داشته باشید میتونید از بیل بصورت نیزه استفاده کنید و پرتابش کنید! میدونم مسخرست اما گوش کنید! برای هدف های تقریبا نزدیک کاملا از تفنگ دقیقتره، اصولا هر پرتاب باعث کشته شدن دشمن میشه(کافیه از پاها به بالا بزنید) اما با تفنگ اینطوری نیست! recoil هم نداره :4_joy:  تازه چندتا potion هم توی بازی هست که سرعت و قدرت رو برای مدت محدودی بالا میبره(در واقع برداشت من اینه که یه جور مواد..... هست)! با استفاده از اونها هم میتونید مثل مسلسل با fire rate بالا بیل بندازید :4_joy: یکی رو میشناسم که از وقتی بیل هاشو آزاد کرده دیگه یه شلیک هم نکرده و تا آخرای داستان هم رفته! به جز مراحلی که مجبور بوده با مسلسل های نصب شده روی هلیکوپتر و هواپیما شلیک کنه دیگه از تفنگ استفاده نکرده.... اصلا متد بازیش عوض شده! برعکس من که از راه دور با اسنایپ میزدم این دیگه فقط از نزدیک حمله میکنه

بعد از بیل هم بهترین اسلحه میتونه اسنایپر کلیبره 50. باشه ، مشکل اصلی در اسلحه های فارکرای اینه که مسلسل ها و اسنایپ ها و RPG ها رو نمیشه جایگزین سلاح کمری کرد و سلاح کمری رو کنار گذاشت و سلاح های کمری هم از ضعیفترین ها هستن و نمیشه کامل گذاشتشون کنار و اسلحه دیگه ای گذاشت جاشون! اما دو مدل سلاح هستن که میشه با سلاح کمری جایگزینشون کرد! یکیشون نارنجک انداز هست یکیشون هم یه شات گان کوچیک! فقط اینها رو میشه جایگزین سلاح کمری کرد تا بتونید تنوع بهتری به سلاح های قابل حملتون بدین

بعدش هم بهترین اسلحه میتونه یکی از ماشین گان ها باشه که خیلی به کار میان و به جای مسلسل های معمولی میشه ازشون استفاده کرد !

ترکیب من اینه:

یک ماشین گان + اسنایپ کالیبر .50 + RPG + نارنجک انداز و سلاح  melee هم که بیل طُغرُله!

ترکیب دومم اینه

یک ماشین گان + اسنایپ .50 | یک مسلسل معمولی اضافه (صرفا برای افزایش ظرفیت تعداد تیرهایی که بطور کلی میتونم داشته باشم!) + نارنجک انداز

توی هر دو تا امکان حمل سلاح انفجاری و سلاح های معمولی رو به اندازه کافی خواهم داشت اما اگه نارنجک انداز نبود نمیشد چیزی گذاشت جای اسلحه کمری و عملا یکی از اسلحه های قابل حملتون رو از دست میدادید با اون کلت های مسخره!

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

یک نکته دیگه از فارکرای 5 براتون بگم! خیلی وقته که نزدیکای آخراش هستم اما دوست ندارم تمومش کنم فعلا :)))

نکته ای که باید بگم اینه که بهترین اسلحه توی این بازی بیل هست!!!! شوخی نمیکنم! یه بیلی هست که شکلک خنده روش داره! یه دو تا skill هم هست یکی مربوط به قویتر شدن حملات melee و یکی هم قابلیت حمل 9 تا سلاح melee از یک نوع! وقتی که اینها رو کنار هم داشته باشید میتونید از بیل بصورت نیزه استفاده کنید و پرتابش کنید! میدونم مسخرست اما گوش کنید! برای هدف های تقریبا نزدیک کاملا از تفنگ دقیقتره، اصولا هر پرتاب باعث کشته شدن دشمن میشه(کافیه از پاها به بالا بزنید) اما با تفنگ اینطوری نیست! recoil هم نداره :4_joy:  تازه چندتا potion هم توی بازی هست که سرعت و قدرت رو برای مدت محدودی بالا میبره(در واقع برداشت من اینه که یه جور مواد..... هست)! با استفاده از اونها هم میتونید مثل مسلسل با fire rate بالا بیل بندازید :4_joy: یکی رو میشناسم که از وقتی بیل هاشو آزاد کرده دیگه یه شلیک هم نکرده و تا آخرای داستان هم رفته! به جز مراحلی که مجبور بوده با مسلسل های نصب شده روی هلیکوپتر و هواپیما شلیک کنه دیگه از تفنگ استفاده نکرده.... اصلا متد بازیش عوض شده! برعکس من که از راه دور با اسنایپ میزدم این دیگه فقط از نزدیک حمله میکنه

بعد از بیل هم بهترین اسلحه میتونه اسنایپر کلیبره 50. باشه ، مشکل اصلی در اسلحه های فارکرای اینه که مسلسل ها و اسنایپ ها و RPG ها رو نمیشه جایگزین سلاح کمری کرد و سلاح کمری رو کنار گذاشت و سلاح های کمری هم از ضعیفترین ها هستن و نمیشه کامل گذاشتشون کنار و اسلحه دیگه ای گذاشت جاشون! اما دو مدل سلاح هستن که میشه با سلاح کمری جایگزینشون کرد! یکیشون نارنجک انداز هست یکیشون هم یه شات گان کوچیک! فقط اینها رو میشه جایگزین سلاح کمری کرد تا بتونید تنوع بهتری به سلاح های قابل حملتون بدین

بعدش هم بهترین اسلحه میتونه یکی از ماشین گان ها باشه که خیلی به کار میان و به جای مسلسل های معمولی میشه ازشون استفاده کرد !

ترکیب من اینه:

یک ماشین گان + اسنایپ کالیبر .50 + RPG + نارنجک انداز و سلاح  melee هم که بیل طُغرُله!

ترکیب دومم اینه

یک ماشین گان + اسنایپ .50 | یک مسلسل معمولی اضافه (صرفا برای افزایش ظرفیت تعداد تیرهایی که بطور کلی میتونم داشته باشم!) + نارنجک انداز

توی هر دو تا امکان حمل سلاح انفجاری و سلاح های معمولی رو به اندازه کافی خواهم داشت اما اگه نارنجک انداز نبود نمیشد چیزی گذاشت جای اسلحه کمری و عملا یکی از اسلحه های قابل حملتون رو از دست میدادید با اون کلت های مسخره!

فرجام جان اسلحه ها رو خیلی بد نشون میده خیلی تو ذوق میزنه

الان اسنایپرش که سوتهش مشخص نیستش کلا با نحوه بدست گرفتنه اسلحه هاش اصلا حال نمیکنم اسلحه مسلسل رو جوری نگه میداره انگار میخواد هدفهای بالا رو بزنه

کاش اون گیر کردن سلاح که تو فارکرای 2 بود تویه فارکرای هایه سری بعد هم باشه خیلی چالنج به بازی می داد درست سر بزنگاه گیر می کرد و خیلی باحال بود جوری بود که اصلا ارزشش رو نداشت اسلحه دشمناتو برداری و باید خودت می رفتی اسلحه بگیری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دیشب بازی رو تموم کردم

فقط اینکه چرا باس فایت ها رو انتخابی نزاشتن

و یا روایت داستان توی مراحل اصلی بازی باشه

من یک جا تو هلی کوپتر رفت سر جریان داستان بازی

این موردش خیلی حال گیری بود

لینک به دیدگاه

NVIDIA GeForce Game Ready 397.31 WHQL

.

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

NVIDIA GeForce Game Ready 397.31 WHQL Drivers Now Available – Enables NVIDIA RTXTM Technology on Volta GPUs, Full Support For Vulkan 1.1 and More 

انویدیا در این درایوربعضی ویژگی ها رو اضافه کرده .

لینک به دیدگاه

de09c426-a742-46e8-892e-a3aa2efd54f3.thumb.jpg.d0d9f8555cdc7e372a14cf9bb82e09e1.jpg

نمرات بازی FROSTPUNK  (استراتژی و انحصاری پلت فرم PC ) منتشر شد.

2018-04-26_115852.thumb.jpg.c6210e1bb725e7d9265a653aec5f7666.jpg

metacritic.com

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

بازی Shadow Of The Tomb Raider توسط Square Enix  رسما معرفی شد ،این عنوان در تاریخ September 14 (23 شهریور)برای  PC, PS4,  Xbox Oneعرضه خواهد شد.تصاویر منتشر شده:

tr3.jpg.423090265b5c73cead180b7ffc7a1909.jpg91uuc7mTn1L.thumb.jpg.6cc4a24c21af89f75ee4cd89aa23b9d0.jpg913slVF7EIL.thumb.jpg.d89a044c1850b5c3212e29e58d7ab30d.jpg

تصاویر بیشتر:

vg247

مشاهده تریلر:

https://www.microsoft.com/en-us/videoplayer/embed/RE201VK#

دانلود:

http://s9.picofile.com/file/8324730384/Shadow_of_the_Tomb_Raider_Official_Trailer_2018_.rar.html

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در در 1397/02/05, 11:32:40، big VULTURE گفته است :

گفته میشه این درایور برای کارتهای 1060 مشکلاتی ایجاد کرده .

احتمالا انویدیا به زودی این نقص رو برطرف می کنه و درایور جدید میده .

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/06, 12:03:32، ahmadsa گفته است :

de09c426-a742-46e8-892e-a3aa2efd54f3.thumb.jpg.d0d9f8555cdc7e372a14cf9bb82e09e1.jpg

نمرات بازی FROSTPUNK (استراتژی و انحصاری پلت فرم PC ) منتشر شد.

2018-04-26_115852.thumb.jpg.c6210e1bb725e7d9265a653aec5f7666.jpg

metacritic.com

حالا اگه این کنسول بازا یه بازیشون متای 87 میگرفت زمین و زمان و به هم وصل میکردن تا بکوبن تو سر pc گیمرا، سایت های خبری هم بدتر از اونا

لینک به دیدگاه

تصاویر بازی Pro Evolution Soccer 2019  منتشر شد،تاریخ عرضهAugust 30 2018  ( ۸شهریور ۱۳۹۷ )

pro-evolution-soccer-2019-pc-ps4-xone-57e579d4__830_470.thumb.jpg.c20d1418050a5bc22caa23eab50a12f0.jpgpro-evolution-soccer-2019-pc-ps4-xone-1e4252ec__830_470.thumb.jpg.be654210233f9b0f702624317a069d3e.jpgLE01.thumb.jpg.44923422d5ed21b4367d24b82fc12fc4.jpg

dsogaming

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در در 1397/02/05, 23:02:40، big VULTURE گفته است :

سلام . ببخشید این درایور جدید روی کارت gtx 980 تاثیر + داره یا نه ؟ منظورم افزایش فریم بازیهاست مخصوصا farcry 5 ???

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

سلام . ببخشید این درایور جدید روی کارت gtx 980 تاثیر + داره یا نه ؟ منظورم افزایش فریم بازیهاست مخصوصا farcry 5 ???

تا اونجایی که بنده متوجه شدم خیر . تاثیر مثبتی روی فارکرای 5 برای هیچ کارتی نداره . اما برای 980 تاثیر منفی هم نداره .

لینک به دیدگاه

Shadow of the Tomb Raider’s PC Version Is Optimized for NVIDIA GPUs, Developed by Nixxes 

انویدیا حامی نسخه جدید تامب رایدر است که تا 4 ماه ( ؟ ) دیگر عرضه می شود .
.
لینک به دیدگاه

لیست فروش هفتگی استیم :

Steam Steam Weekly Top Selling Titles April 30th 2018

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Frostpunk
BATTLETECH
NieR:Automata
Far Cry 5
BATTLETECH
Counter-Strike: Global Offensive
theHunter: Call of the Wild
Grand Theft Auto V
Total War Saga: Thrones of Britannia

.

لینک به دیدگاه

3381852-wc_trophy_hires_gen4_wm.thumb.jpg.3e460f4850fe8fc86e24ae97cb66fd10.jpg

به روز رسانی رایگان بازی FIFA 18در تاریخ May 29 ( خرداد ۸ )  برای پلتفرم‌های PS4, Xbox One, PC,  Nintendo Switch عرضه خواهد شد.

دانلود تریلر این به روزرسانی FIFA 18 2018 FIFA World Cup Russia™️ Reveal Trailer ft. Cristiano Ronaldo 720p.rar

مشاهده gamespot

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...