رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 3 ساعت قبل، peto گفته است :

اومد؟

سلام

نه اینکه فقط رونماییش بود و تریلرش... خودش 30 آگوست میاد ، میشه حدودای 8 شهریور اینا

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، peto گفته است :

درود.اقا فرجام کامل گفتن ،درصفحه قبل هم اشاره شده بود.

2018-05-12_010905.thumb.jpg.262f85b24a614fb126b44001a763f199.jpg

بازی Crash Bandicoot در تاریخ 8 تیرJune 29برای Xbox One، Switch و PC عرضه خواهد شد .

dsogaming

رونمای رسمی بازی 5  Battlefield در تاریخ 23 may (چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۷) :

با باز کردن درب یکی ازاتاق های بازی 1  Battlefield این عکس به همراه کدهایی که کاربر را به سایت ea وزمان رونمایی بازی  5  Battlefieldمنتقل می کرد کشف شد: شاید این عکس اشاره  به هوایپای p-51 mustangجنگی امریکا در جنگ جهانی دوم داردحروف p 51 در عکس .

375th_Fighter_Squadron_North_American_P-51D-5-NA_Mustang_44-13926.thumb.jpg.621784b91c2f3d40a01f408f768184c2.jpg2018-05-12_020939.thumb.jpg.28ae535aa91f4c1f2f2386fb1502bf28.jpgghu8hQwNKSWfU7Itax5QOmV1PcZGwONFjPS7I1LGKEg.thumb.png.36a4c54474658d43b7f24702008e4890.png

reddit

polygon

دانلود ویدئو نحوه کشف عکس و کدها

ea

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همه ما حداقل یه بار صبح جمعه به این صحنه فکر کردیم ?

gta.mp4

لینک به دیدگاه

rage.0.thumb.jpg.6f99d326ffcd979b6e0517f95b295643.jpg

احتمال معرفی بازی rage 2 در این هفته .15 may(24 اردیبهشت)

pcgamer

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

لیست  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Vampyr  توسط انویدیا اعلام شد:

Vampyr Minimum System Requirements

• CPU: Intel Core i3-2130 3.4GHz or AMD FX-4100 3.6 GHz
  • RAM: 8 GB System Memory
  • GPU RAM: 2 GB Video Memory
  • GPU: GeForce GTX 660 or Radeon R7 370 2GB
  • HDD: 20GB Available Hard Drive Space
  • API: DirectX 11

Vampyr Recommended System Requirements for 60 FPS High @ 1080p

• CPU: Intel Core i7-3930K 3.2 GHz or AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
  • RAM: 16 GB System Memory
  • GPU RAM: 4 GB Video Memory
  • GPU: GeForce GTX 970 or Radeon R9 390
  • API: DirectX 11

Vampyr Recommended System Requirements for 60 FPS High @ 1440p

• GPU RAM: 8 GB Video Memory
  • GPU: GeForce GTX 1070 or Radeon RX Vega 56

Vampyr Recommended System Requirements for 60 FPS High @ 4K

• GPU RAM: 11 GB Video Memory
  • GPU: GeForce GTX 1080 Ti

game-debate

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو Gears of War 4 اول و آخرش یه جا سنگر میگیری و شلیک میکنی کل بازی همینه ؟ اگه همینه پاک کنم بره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

تو Gears of War 4 اول و آخرش یه جا سنگر میگیری و شلیک میکنی کل بازی همینه ؟ اگه همینه پاک کنم بره

تقریبا همینه

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام حسن جان :D

اگر اینطوری بخوای بهش نگاه کنی خیلی از بازی ها یه فلسفه کلی دارن، ولی گیرز یکی از بازی هایی بود که همین سیستم کاور گیری رو بوجود آورد. داستان نسخه 4ش بنظرم خیلی خوبه و ارزش تموم کردن رو داره، بعضی جاها واقعا نمیشه فقط با کاور گرفتن پیش بری. بنظرم یه تجدید نظری در موردش بکن 

لینک به دیدگاه

دوستان این گریز اف وار بهترین نسخش برا دانلود کدومه؟!شنیدم خیلی اذیت میکنه برا نصب

لینکم بدید ممنون میشم

کرکش درست حسابیه یا اینم...؟

یه سوال دیگه اینکه قفل دنوو کلا شکسته شد؟!

یا نسخه های جدیدش هنوز ممکنه باعث بشه بازیا با چند ماه تاخیر کرک شن؟

موندم بین خرید کنسول یا تعویض کارت

ویرایش شده توسط Natural Capacity
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، Natural Capacity گفته است :

دوستان این گریز اف وار بهترین نسخش برا دانلود کدومه؟!شنیدم خیلی اذیت میکنه برا نصب

لینکم بدید ممنون میشم

کرکش درست حسابیه یا اینم...؟

یه سوال دیگه اینکه قفل دنوو کلا شکسته شد؟!

یا نسخه های جدیدش هنوز ممکنه باعث بشه بازیا با چند ماه تاخیر کرک شن؟

موندم بین خرید کنسول یا تعویض کارت

من نسخه بلک باکس رو نصب کردم حدود 4 ساعت طول کشید با سی پی یو I7

برای نصب اخرین نسخه ویندوز 10 رو دانلود کردم

و بدون هیچ مشکلی نصب شد

و بازی رو هم تموم کردم

فعلا هرچی بازی امده کرک شده و مثل قبل کارایی نداره این قفل

آخرین نسخه که با یک قفل اضافه روی فارکرای 5 بود حدود دو هفته ای کرک شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام حسن جان :D

اگر اینطوری بخوای بهش نگاه کنی خیلی از بازی ها یه فلسفه کلی دارن، ولی گیرز یکی از بازی هایی بود که همین سیستم کاور گیری رو بوجود آورد. داستان نسخه 4ش بنظرم خیلی خوبه و ارزش تموم کردن رو داره، بعضی جاها واقعا نمیشه فقط با کاور گرفتن پیش بری. بنظرم یه تجدید نظری در موردش بکن 

سلام ، والا یکی دو مرحله بازی کردم به نظرم خیلی مسخره اومد ، کلی هم جا میخواد واسه نصب و ارشیو ، اصلا بهم نچسبید البته این روزها دیگه حوصله بازی ندارم فقط از روی بیکاری بازی میکنم واسه همین دیگه اون لذت قبلو برام ندارن و بازیهای اینجوری حوصلم نمیکشه ، فعلا اسنایپر بازی میکنم بعداً اگه شد ادامه میدم فارکرای 5 هم نصفه رها کردم

انگاری بازم اینترنتو دستکاری میکنن بدون قندشکن نه گوگل باز میشه نه لیون و نه خیلی از سایتهای دیگه !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/32757-لحظات-فراموش-نشدنی-،-جهان-هنر-هشتم-game-screenshots/&do=findComment&comment=1023979

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 52 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام ، والا یکی دو مرحله بازی کردم به نظرم خیلی مسخره اومد ، کلی هم جا میخواد واسه نصب و ارشیو ، اصلا بهم نچسبید البته این روزها دیگه حوصله بازی ندارم فقط از روی بیکاری بازی میکنم واسه همین دیگه اون لذت قبلو برام ندارن و بازیهای اینجوری حوصلم نمیکشه ، فعلا اسنایپر بازی میکنم بعداً اگه شد ادامه میدم فارکرای 5 هم نصفه رها کردم

انگاری بازم اینترنتو دستکاری میکنن بدون قندشکن نه گوگل باز میشه نه لیون و نه خیلی از سایتهای دیگه !

اتفاقا وقتی آدم حوصله نداره همین بازیها فقط جواب میده

میزنی داغ دلت رو سر موجودات روبروت در میاری

وقتی آدم حوصله نداره مگر میشه بازیهای درگیر کننده بازی کرد

دیروز خواستم هل بلد رو بازی کنم اتمسفرش خیلی غمگین و ناراحت کننده بود

و بازیش هم فکری هست

حوصیله نداشتم بیخیالش شدم و گذاشتم برای روزی که حوصلم سرجاش باشه

لینک به دیدگاه

2018-05-13_190340.jpg.c33c7d488d1e41c726ff1eb0c30760d1.jpg

تریلر جدید منتشر شده ازبازی The Crew 2 با معرفی خودروMercedes-Benz X   تاریخ انتشار8 تیر برای Xbox One، PS4 و PC

دانلود

dualshockers

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام مجدد :$

یکم تحمل کن حسن جان به مراحل خوبشم میرسی، چنتا از بچه ها هم توی همین تاپیک فکر کنم ذکر کرده بودن یکی دو ساعت اول بازی یکم کسل کننده ـست، بعد از اون داستان شکل کلیشو پیدا میکنه و روند خوبی رو پیش میگیره، از گیم پلی بازی هم که بگذریم خداییش گرافیک چشم نوازی داره و واقعا بهینه سازی خوبی هم داره. در مورد حس و حال بازی هم دیگه همه همینطورن خودم از سرکار میام خونه میخوام بشینم بازیایی که نصب کردم و هنوز بهشون نرسیدم رو برم اما، اتوماتیک میرم تو اورواچ :D یا میرم یه بازی قدیمی نصب میکنم اونو شروع میکنم نمیدونم چرا اینطوری شدم، یا بازی های جدید خوب نیستن یا ما دیگه مثل قدیم نیستیم. یه تصویر از بازی هایی که روی سیستم دارم به همراه توضیحاتش ضمیمه میکنم که بدونی تنها نیستی :D

از این بازی ها Ni No Kuni II، Final Fantasy XV و The Evil Within رو نصب کردم که تموم ـشون کنم و برم سراغ بقیه بازی ها. ولی همش اتوماتیک یا میرم تو اورواچ یا میرم سراغ بقیه بازی هایی که چندین و چند بار تموم ـشون کردم :D

Untitled.thumb.jpg.6bdc15ce5b417b1e019bd7114e47bf5b.jpg

در ۱ ساعت قبل، WINNER گفته است :

اتفاقا وقتی آدم حوصله نداره همین بازیها فقط جواب میده

میزنی داغ دلت رو سر موجودات روبروت در میاری

وقتی آدم حوصله نداره مگر میشه بازیهای درگیر کننده بازی کرد

دیروز خواستم هل بلد رو بازی کنم اتمسفرش خیلی غمگین و ناراحت کننده بود

و بازیش هم فکری هست

حوصیله نداشتم بیخیالش شدم و گذاشتم برای روزی که حوصلم سرجاش باشه

سلام خدمت دوست عزیزم :$

دقیقا موافقم وقتی که اصلا حوصله نداری یکی از بهترین سرگرمی همین بازی های دوست داشتنی هستن، البته نه اونایی که نیازمند حوصله و کلی تفکر باشن :D یه بازی کژوال بزنی به بدن لذتشو ببری یکم روحت شاد شه.

حتما Hellblade رو سر یه فرصت مناسب شروع کن و کاملا ازش لذت ببر من خودم نتونستم تمومش کنم هنوز اما از اونجایی که از زمان ساختش منتظرش بودم و تمام اخبارش رو دنبال کردم شدیدا بهت پیشنهادش میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام مجدد :$

بازیهای جدید یه جوری شدن اون لذت قبلو ندارن درسته خیلی وقته بازی نمیکردم (سیستمشو نداشتم) از اواخر 93 دوباره شروع کردم ویچر 3 (4بار) فال اوت (5بار) ایکس کام 2 (4بار) اینا بهم چسبیدن میخوام دوباره ویچر و ایکس کام 2 بازی کنم .این بازیها طولانی هستن و مسیر بازی یکنواخت نیست و البته جهان باز و جزو بهترینهای 2015 ، بازیهای خطی یک یا نهایتش دوبار ادم بازی میکنه  ، اور واچ هم چون آنلاینه و یکنواخت نیست بهت میچسبه

کلاً 2017 و 2018 بازیهای درست حسابی نداشتن مخصوصاً شاهکارهایی مثل ویچر فال وت یا ایکس کام .

بی حوصلگی من هم به دلیل مشکلات زیاد زندگی هستش که دیگه جونی واسه آدم نمیزاره

به هر حال تشکر از همه عزیزان

راستی نت من جوری شده اکثر سایتهای رو با قندشکن باز میکنه ! امروز اینجوری شده

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/22, 20:57:41، ahmadsa گفته است :

احتمال معرفی بازی rage 2 در این هفته .15 may(24 اردیبهشت)

pcgamer

6.thumb.png.13a31526b7a6909d0939bc024d959356.png

به روزرسانی : تریلرکوتاه بازی rage 2 منتشر شد:

دانلود

vg247

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان گل :$

با اجازه آقا وحید و احمد گل منم یه دستی تو اخبار برسونم بعد یه مدت :D

انتشار نسخه Definitive Edition بازی Divinity: Original Sin 2 برای PC

Divinity-Original-Sin-2-Definitive-Edition.thumb.jpg.a89cacb97a6ed078fa1fd1baa8cda0a2.jpg

عنوان تحسین شده Divinity: Original Sin 2 که سال گذشته برای رایانه های شخصی منتشر شد، قرار شده که آگوست امسال هم برای پتلفرم های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر بشه. در کنار اون قرار هست نسخه دیگری از این بازی تحت عنوان Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition نیز بصورت رایگان برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر بشه. البته اینکه در نسخه Definitive Edition شاهد چه تغییراتی خواهیم بود هنوز چیزی مشخص نشده.

زمان شروع دومین رویداد Anniversary بازی اورواچ مشخص شد

Overwatch-Blizzard.thumb.jpg.a302af6a7b52d53b2d29c72add2412b7.jpg

سال گذشته بود اولین رویداد Anniversary بازی اورواچ برگذار شد و خیلی از هیرو های بازی اسکین های جذاب و اموت های رقص دریافت کردند. امسال هم به رسم سال گذشته برای دومین بار شاهد بازگشت این رویداد هستیم که از تاریخ 1 خرداد شروع میشه و تا 21 خرداد هم ادامه خواهد داشت. نکته جالب رویداد امسال نسبت به سال گذشته اینه که میشه  به آیتم های روادید قبلی هم دسترسی داشت و همچنین هیرو های جدید بازی نیز اموت رقص دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، 11 اسکین جدید برای هیرو ها در نظر گرفته شده که 8تاش لجندری و 3 تای دیگه اپیک خواهند بود. بلیزارد هم به همین مناسبت یه نسخه جدید از بازی رو معرفی کرده تحت عنوان Legendary Edition علاوه بر محتویات نسخه Origin Edition شامل 15 اسکین لجندری نیز خواهد بود.

استودیو برای Avalanche با شرکت id Software در ساخت بازی Rage 2 همکاری خواهد کرد

Rage2-13-ds1-670x377-constrain.thumb.jpg.0ae8e148368d9b4ffc75d9f4eee7daa2.jpg

بعد از معرفی بازی Rage 2 در روز گذشته، اطلاعات اندکی از این بازی نیز منتشر شده که مشخص می کند با یک عنوان اول شخص جهان باز وسیع طرف خواهیم بود. امروز نیز اطلاعات دیگری از این بازی بر روی وبسایت این عنوان منتشر شده که البته وبسایت انگلیسی بازی اطلاعات چندانی را در اختیار کاربران قرار نمی دهد  اما با ترجمه وبسایت به سایر زبان های موجود متوجه می شویم که استودیو Avalanche که با ساخت عناوینی چون Just Cause 3 و Mad Max شناخته شده است، در ساخت این عنوان با شرکت id Sofware همکاری خواهد کرد. بازی Rage 2 در تاریخ نا مشخصی برای پلتفرم های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. 

باکس آرت بازی:

Heatwave_triple-3D-boxfronts-EN-ESRB-02.thumb.jpg.3e7136b1c434e0216b32c01b82d5ad06.jpg

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

خبری از darksiders 3 نیست!؟ معلوم نیست کی ریلیز میشه؟

خیر هنوز تاریخ عرضه دقیقش مشخص نشده، شاید در مراسم E3 امسال اخبار جدیدی ازش منتشر بشه.

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/25, 16:15:59، Ruby گفته است :

درود.تشکر.

3387428-rage_2_crusher_1526392045.thumb.jpg.b6ac0847a664564d312bf87a672ad37a.jpg

گیم پلی بازی rage 2 منتشر شد:

دانلود

gamespot

5afc54aa4ef9a_F12018BetaProgram.thumb.jpg.cde97bd7a9a051f2d877cf4a507954ab.jpg

بازی F1 2018 در تاریخ 24 آگوست (2 شهریور) برای PS4 و Xbox One و  PC عرضه خواهد شد.

autosport

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

⭕️ شرکت THQ Nordic در بیانیه‌ای اعلام کرد که انتشار عنوان Metro Exodus تا سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ میلادی به تعویق افتاده است.!

لعنتی ها!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

اخ استالکر اخ که دهن ماروصاف کردی

زمان خودش بهترین بود دایرکن ایکس 10 .....

البته میدونم اینم وسطاش کنسل میشه

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Ruby گفته است :

خیر هنوز تاریخ عرضه دقیقش مشخص نشده، شاید در مراسم E3 امسال اخبار جدیدی ازش منتشر بشه.

بی صبرانه منتظرم ... :x

یکش عالی بود ولی دو چنگی به دل نمیزد. امیدوارم 3 رو خراب نکنن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...