رفتن به مطلب

الان یا بعدا

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من میخوام کیس z4 astiak بخرم ولی‌قیمتش یه هو  هفده تومن رفت بالا به نظرتون الان بخرم  یا بعدا 

اصلا ممکنه قیمت پایین بیاد

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، adel_1234 گفته است :

سلام دوستان من میخوام کیس z4 astiak بخرم ولی‌قیمتش یه هو  هفده تومن رفت بالا به نظرتون الان بخرم  یا بعدا 

سلام دوست من.

شما اگر مصرف کننده هستی و نیاز داری به این کیس بهتره بخری.

اینکه چرا رفته بالا معلوم نیست ولی اینکه پایین میاد یا نه! اونم معلوم نیست ولی طبق تجربه چند ساله اخیر جنسی که صد هزارتومن گرون شه تو این مملکت شاید ده تومن ارزون شه.

به نظرم اگر نیاز داری و چشت رو گرفته بخر فوقش میشه قیمت قبلی 17 تومن دیگه چیزی نیست.

لینک به دیدگاه

يعني تو اين بازار خراب كه بعضا كالا ها تا ٢٠٠ هزار تومان افزايش قيمت داشتند و كسي صداش در نيومده اين هفده تومن افزايش قيمت يه جنس ٢٠٠ توماني اينقدر مهم بود كه شما براش تاپيك زديد؟ 

خوش به حالت اينقدر فكرت راحته كه دغدغت اينه كه براي ١٧ تومن صبر كني بخر استفاده كن لذتش رو ببر اصلا ارزش فكر كردن و سوال پرسيدن نداره... 

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

يعني تو اين بازار خراب كه بعضا كالا ها تا ٢٠٠ هزار تومان افزايش قيمت داشتند و كسي صداش در نيومده اين هفده تومن افزايش قيمت يه جنس ٢٠٠ توماني اينقدر مهم بود كه شما براش تاپيك زديد؟ 

خوش به حالت اينقدر فكرت راحته كه دغدغت اينه كه براي ١٧ تومن صبر كني بخر استفاده كن لذتش رو ببر اصلا ارزش فكر كردن و سوال پرسيدن نداره... 

بخش اول پستتون دلمو اتیش میزنه?

آشفته بازار ایران کی میخواد درست شه معلوم نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بشدت توصیه میکنم اصلا به Z4 فکر نکنید دوست گرامی

دارای مشکلات جدی در طراحی هست که بعد خرید متوجه میشید

همون 190 تومن هم نمی ارزه

الان که دیگه قیمتش بالاتر هم رفته و اصلا ارزش خرید نداره

من خودم دارم استفاده میکنم که این حرف رو میزنم

از قدیم هم گفتن که ماست فروش هیچوقت نمیگه ماست من ترشه

حالا ببین چه افتضاحی هست که دارم توصیه میکنم از خریدش منصرف بشید

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در در 1395/10/01, 04:12:06، adel_1234 گفته است :

اگه الان چیزی نیاز داری الان بخر . آینده اصلا معلوم نیست .

لینک به دیدگاه

بنظرم کیس گرین نخر کلا

طراحیاشون بدرد عمشون میخوره،بدنه حلبی مثل پراید خدا بیامرز

http://lioncomputer.ir/product/9100/کیس+دیپ+کول+DUKASE+V2/

نظرت در مورد این مدل دیپ کول چیه؟

لینک به دیدگاه

متفرم واقعا از این برند گرین . 

متاسفانه اینجا پر شده از محصولات خیلی زشت و مزخرف این برند خواهشا نیاین بگین پاوراش ساخت فلان شرکته یا متریال به کار رفته تو محصولاتش تحت نظارت فلان شرکته و ... از این حرفا 

همون برند چیپش کافیه واسه نخریدنش .

چرا کسی باید برند های خارجی درجه 1 و ثابت شده رو رها کنه بیاد پول به یه برند تخیلی که اصلا محصولاتش نه زیبایی داره نه اعتبار برند داره بده . 

فک کن طرف اومده 10 میلیون پول کیس داده بعد پاور کیسش گرینه واقعا اوج بی سلیقگی و چیپ بودن هست این برند . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من گرین کیفیت قطعاتش اگر خیلی بالا نباشه پایینم نیست

هرچی باشه از کیسهای دیپ کول بهتره یک کیس 160 تومنیش رو گرفتم فقط ظاهر کیسهای جدید رو داشت وگرنه کیفیت بدنه در حد کیسهای 40 تومنی بازار بود

خنک کننده هاش هم که ول معطلن

سابقه کاربا پاروهای کورسیر - کولر مستر - و انرمکس هم دارم

پاورهای کورسیر که فوقالعاده گرون و رد پایینیاش هم به درد لای جرز دیوار میخورن

cx  به پایینش ارزش نگاه کردنم ندارن

کولر مستر یک پاور اکبند ولی سری قدیمش رو گرفتم 700 وات ولی سیستم 450 وات رو هم نمیکشد

پاور انرمکس هم گرفتم تو لود کول وین میداد وحشتناک

آخر سر دوباره برگشتم سر گرین الان یک 600 وات سری hp  دارم رو سیستم نه صدا میده نه کم میاره

لینک به دیدگاه

گرین واقعا اینقد که دوستان میگن هم بد نیست و هم اونقد خوب نیست..

یه چی اون وسطا به بالا... واقعا اگه نباشه نبودش رو حس خواهید کرد.. انقد ناشکری نکنید..

لینک به دیدگاه

من به زیبایی محصولات یه برند خیلی اهمیت میدم حالا هر دیوایسی که باشه زیاد مهم نیست ولی دیزاینش برای من خیلی مهمه کلی اولا برندش جالب نیست گرین و اینکه محصولاتش زیبایی نداره حالا میدونم میگین کارایی مهمه ولی همه اینجوری نیستن طرف میخواد پاورش یا کیسش دیزاین زیبا داشته باشه .

در مورد  برند پاور من خودم الان thermaltake دارم خیلی عالیه البته من 3 سال پیش سیستم خریدم اون موقع زیاد اهمیت نمیدادم فقط دنبال این بودم یه سیستم بخرم زود بازی کنم اما اگر دوباره بخوام سیستم ببندم زیبایی برام در اولویته و یه چیزی بی نظیر می بندم . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...