رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک RX480

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک کارت گرافیک نو مدل RX480  با گارانتی الماس رایانه تا سال 2018 برای فروش موجود است;

کاملا نو و استفاده نشده

مدل Sapphire RX 480 8GB GDDR5

گارانتی تا 29 ام Jun 2018

علت فروش : قبلا  یک RX 480 داشتم که خراب شد گارانتی الماس  تعویض کرده ، برای همین می خواهم نو بفروشمش و یک مدل دیگه بگیرم.

قیمت پایه : 1070 تومان

هزینه ارسال هم با خریدار

تحویل تهران و کرج هم می تونه حضوری باشه... البته با هماهنگی 

مدت زمان : تا پایان روز جمعه ساعت 22 - به بالاترین پیشنهاد فروخته می شود.

photo_2016-12-22_19-14-49.jpg

photo_2016-12-22_19-15-03.jpg

photo_2016-12-22_19-15-07.jpg

photo_2016-12-22_19-15-10.jpg

photo_2016-12-22_19-15-21.jpg

photo_2016-12-22_19-15-33.jpg

ویرایش شده توسط amirheavy666
لینک به دیدگاه

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 38 دقیقه قبل، amirheavy666 گفته است :

یک کارت گرافیک نو مدل RX480  با گارانتی الماس رایانه تا سال 2018 برای فروش موجود است.

درود

لطفا قوانین انجمن رو رعایت کنید

عکس از محصول همراه نام کاربری - تاریخ و اسم لیون کامپیوتر پیوست نمایید

لینک به دیدگاه

بابا عكسى لينكى مدلى چيزى بزار...

480 با چه ممورى 4 يا 8

از چه برندى

رفرنس يا غير رفرنس

وضعيت و تصوير خود كالا

مدت و نوع گارانتى

صلواتيه يا قيمت هم داره؟

..........

اگه تايپيك زدن به اين راحتى شده من تا الان شونصدتا زده بودم...

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

آدم عشق میکنه این همه توضیحات مبسوط رو میبینه.

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، eddy گفته است :

بابا عكسى لينكى مدلى چيزى بزار...

480 با چه ممورى 4 يا 8

از چه برندى

رفرنس يا غير رفرنس

وضعيت و تصوير خود كالا

مدت و نوع گارانتى

صلواتيه يا قيمت هم داره؟

..........

اگه تايپيك زدن به اين راحتى شده من تا الان شونصدتا زده بودم...

اقا همینه میخری بخر نمیخری حرف در نیار:D

واقعا نوبره. تازگیا مد شده اینجور تاپیکا

لینک به دیدگاه

مدل  Sapphire RX 480 8GB GDDR5

اطلاعات کامل و عکس و..... تا بعد از ظهر میزارم ....

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amirheavy666 گفته است :

یک کارت گرافیک نو مدل RX480  با گارانتی الماس رایانه تا سال 2018 برای فروش موجود است.

سلام

جداااااا ؟؟؟؟؟!!!!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mohsen6281 گفته است :

سلام

جداااااا ؟؟؟؟؟!!!!

والا:D

منم اولش باورم نمیشد

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/02, 11:51:10، amirheavy666 گفته است :

مدل  Sapphire RX 480 8GB GDDR5

اطلاعات کامل و عکس و..... تا بعد از ظهر میزارم ....

حالا خوبه نگفتی هفته دیگه قرار میدم

لینک به دیدگاه

سلام

نقل قول

کاملا نو و استفاده نشده

مدل Sapphire RX 480 8GB GDDR5

گارانتی تا 29 ام Jun 2018

با اجازه پایه.

لطفا در مورد روند مزایده هم توضیحات بدید.

ویرایش شده توسط Tratman
لینک به دیدگاه

در در 1395/10/02, 10:08:50، amirheavy666 گفته است :

علت فروش : قبلا  یک RX 480 داشتم که خراب شد گارانتی الماس  تعویض کرده ، برای همین می خواهم نو بفروشمش و یک مدل دیگه بگیرم.

سلام شرمنده بابت پست نامربوط ولی چقدر این Sapphire خرابی داره خودمم 280x Toxic داشتم 20 روز بیشتر کار نکرد حالا خوبه باز برا شما گارانتی داشته... کیفیت ساختش هم نگو و نپرس از فن های شل و ول گرفته تا چوک های لق و ...

ایشاالله این کارتی که بهتون دادن سالمه دیگه؟ تستش کردین؟

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/02, 11:55:41، nariman jafari گفته است :

کامنتا عالی بود  :))))

واقعا حال کردیم با کامنت دوستان

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، hrp32 گفته است :

سلام شرمنده بابت پست نامربوط ولی چقدر این Sapphire خرابی داره خودمم 280x Toxic داشتم 20 روز بیشتر کار نکرد حالا خوبه باز برا شما گارانتی داشته... کیفیت ساختش هم نگو و نپرس از فن های شل و ول گرفته تا چوک های لق و ...

ایشاالله این کارتی که بهتون دادن سالمه دیگه؟ تستش کردین؟

جدی؟؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، nariman jafari گفته است :

جدی؟؟

آره نمیدونم شاید کارتاش تو ایران اینطوریه ولی کیفیت جالبی نداشت یکبار Asus بذاری بغل Sapphire مقایسه کنی می فهمی... همیشه هم از سایر برندا خیلی ارزون تره.

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، hrp32 گفته است :

استارتر عزیز، این الان سالمه؟ تستش کردین؟ فن هاش صدا نمیدن؟

مدل نیترو بالاترین کیفیت ساخت را دارند. نگران نباشید.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، hrp32 گفته است :

آره نمیدونم شاید کارتاش تو ایران اینطوریه ولی کیفیت جالبی نداشت یکبار Asus بذاری بغل Sapphire مقایسه کنی می فهمی... همیشه هم از سایر برندا خیلی ارزون تره.

R7 260X، دو عدد R7 265، و R9 270X و Radeon 5870 و R9 280 و R9 290X TRI X و ... همه این کارت ها رو از برند سافایر داشتم بدون اینکه کوچیکترین مشکلی براش پیش بیاد. اینکه کمپانیش قیمتگذاری معقولانه ای انجام می ده حالا شده نقطه ضعف؟

سافایر شریک تجاری AMD و متخصص در تولید کارت گرافیک مبتنی بر پلتفرم AMD و همیشه بهترین کارتهای AMD رو سافایر تولید می کنه.

اگه صد هزارتا از این گرافیک فروخته بشه، هر صد هزارنفر نمیان که بگن سلام گرافیک و خریدیم و خراب نشد. 10 نفرشون میان میگن خراب شد و ما هم همون 10 نفر و می بینیم.

من این حرف و در خصوص گیگابایت شنیدم (چسب حرارتیش زود خراب می شه). در مورد Zotac شنیدم که داغ می کنه، در مورد گالاکس شنیدم که کاراییش رو بعد یکسال از دست می ده،

همه این حرف ها تجریبات شخصی کاربرانه. که به همه بدنه یک کمپانی ایراد وارد می کنن با یه تجربه منفی.

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Magneto گفته است :

R7 260X، دو عدد R7 265، و R9 270X و Radeon 5870 و R9 280 و R9 290X TRI X و ... همه این کارت ها رو از برند سافایر داشتم بدون اینکه کوچیکترین مشکلی براش پیش بیاد. اینکه کمپانیش قیمتگذاری معقولانه ای انجام می ده حالا شده نقطه ضعف؟

سافایر شریک تجاری AMD و متخصص در تولید کارت گرافیک مبتنی بر پلتفرم AMD و همیشه بهترین کارتهای AMD رو سافایر تولید می کنه.

اگه صد هزارتا از این گرافیک فروخته بشه، هر صد هزارنفر نمیان که بگن سلام گرافیک و خریدیم و خراب نشد. 10 نفرشون میان میگن خراب شد و ما هم همون 10 نفر و می بینیم.

من این حرف و در خصوص گیگابایت شنیدم (چسب حرارتیش زود خراب می شه). در مورد Zotac شنیدم که داغ می کنه، در مورد گالاکس شنیدم که کاراییش رو بعد یکسال از دست می ده،

همه این حرف ها تجریبات شخصی کاربرانه. که به همه بدنه یک کمپانی ایراد وارد می کنن با یه تجربه منفی.

با کمال احترام اینا همش حرفه من تمام برند های کارت گرافیک رو داشتم وقتی میگم Asus یعنی کیفیت. حتی 280x از دو برند Sapphire و Asus همزمان دستم بوده اصلا کیفیت Sapphire قابل قیاس با Asus نیست من خودم طراح مدارات الکترونیکم تاپیک دوستمون رو نمیخوام خراب کنم بیشتر از این توضیح نمیدم. خواستید، پیام بدید.

استارتر عزیز هم اگر از سلامتش مطمئن هستن خبر بدن.من برای کسی میخوام.

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد.

از اینکه تجربیات بنده از نظر شما همش حرفه سپاسگذارم من نمی دونستم که شما مهندس ارشد ایسوس هستید.

فقط چیزی که اصلا نیازی به تاکید نداره و همه می دونن بر خلاف مادربورد در زمینه کارت گرافیک ایسوس برندی کاملا معمولی از نظر کیفیت و صد البته در ایران گرون قیمته که کلا تو بنچ مارک ها و ... تو آمار نیست.

شما اگه مدار چشمک زن طراحی می کنید و مهندس الکترونیک هستید، اطلاعاتتون رو برای خودتون نگه دارید و سعی کنید اطلاعات بسیار غلط و نظر متعصبانه خودتون رو تو تاپیک فروش کاربران دیگه منتقل نکنید مردم می خوان قطعه شون رو بفروشن.

در پایان من خودم طراح ارشد سیلیکون های ای ام دی هستم و معماری پولاریس و خودم پایه گذاری کردم. تاپیک دوستمون رو خراب نمی کنم و شما اگه خواستید به من پیام بدید.  و امیدوارم استارتر محترم کارت گرافیک بسیار خوبشون رو یا نگه دارن با به قیمت بفروشن.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Magneto گفته است :

با سلام مجدد.

از اینکه تجربیات بنده از نظر شما همش حرفه سپاسگذارم من نمی دونستم که شما مهندس ارشد ایسوس هستید.

فقط چیزی که اصلا نیازی به تاکید نداره و همه می دونن بر خلاف مادربورد در زمینه کارت گرافیک ایسوس برندی کاملا معمولی از نظر کیفیت و صد البته در ایران گرون قیمته که کلا تو بنچ مارک ها و ... تو آمار نیست.

شما اگه مدار چشمک زن طراحی می کنید و مهندس الکترونیک هستید، اطلاعاتتون رو برای خودتون نگه دارید و سعی کنید اطلاعات بسیار غلط و نظر متعصبانه خودتون رو تو تاپیک فروش کاربران دیگه منتقل نکنید مردم می خوان قطعه شون رو بفروشن.

در پایان من خودم طراح ارشد سیلیکون های ای ام دی هستم و معماری پولاریس و خودم پایه گذاری کردم. تاپیک دوستمون رو خراب نمی کنم و شما اگه خواستید به من پیام بدید.  و امیدوارم استارتر محترم کارت گرافیک بسیار خوبشون رو یا نگه دارن با به قیمت بفروشن.

سلام

بنده هم موافقم

توی کارتهای AMD برند سافایر خیلی خرابی کمتری داشته و بنده هم تست کردم

3 تا کارت ایسوس داشتم که مشکل قاطی کردن رنگ داشتن ولی چندتا  سافایر داشتم و تست کردم 100% سالم بودن

لینک به دیدگاه

من نمیدونم چرا  تو تاپیک هایه خرید فروش همیشه بحث جدل هستش!!؟

دوستان نظره هرکسی محترمه. چرا انقدر کل کل میکنید؟!؟!؟!

اطلاعاتتون رو به رخه هم میکشید؟؟!!!

هرکی هر پروفسوری هست برا خودشه....

بی خیال بشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...