رفتن به مطلب

تایپ با کیبورد مکانیکی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان ایا تایپ کردن طولانی مدت با کیبورد های مکانیکی سخته یا مشکلی ایجاد نمیکنه؟

قصد تهیه ی کیبورد گیمینگ داشتم ولی بجز گیم ساعت های زیادی هم تایپ میکنم میخواستم مطمئن بشم درباره ی این موضوع

و پیشنهاد شما برای یک کیبورد گیمینگ که تایپ هم  باهاش به سهولت انجام بشه چیه؟

خودم تو فکر  Cougar 500k بودم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کولر مستر

قهوه ایی

گزینه خوب برای گیم و کار تایپ

http://lioncomputer.ir/product/9072/کیبورد+کولر+مستر+MasterKeys+Pro+L/

قیمت

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، 303 گفته است :

سلام

دوستان ایا تایپ کردن طولانی مدت با کیبورد های مکانیکی سخته یا مشکلی ایجاد نمیکنه؟

قصد تهیه ی کیبورد گیمینگ داشتم ولی بجز گیم ساعت های زیادی هم تایپ میکنم میخواستم مطمئن بشم درباره ی این موضوع

و پیشنهاد شما برای یک کیبورد گیمینگ که تایپ هم  باهاش به سهولت انجام بشه چیه؟

خودم تو فکر  Cougar 500k بودم

کیبوردی که مد نظرتونه مکانیکی نیست پیشنهاد. من کیبورد های بلک ویدو کروما ریزر و. لاجیتک g910orion spectrum ه که اولی از سویچ های گرین ریزر و دومی هم از رامر جی لاجیتک استفاده میکنه هر دو. برای گیم و. تایپ. عالین و شاید. تنها بدیی که  بشه ازشون گرفت سر و. صدای اون هاست که سلیقه ایه به شخصه ازشون خوشم میاد. البته. این رو هم در نظر. بگیرید. که این صدا به حدی بلنده که میتونه افراد. خانه رو از خواب بیدار کنه

مطمین باشید. رو. دست این دو. تا کیبورد تو ایران پیدا نمیشه 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

کولر مستر

قهوه ایی

گزینه خوب برای گیم و کار تایپ

http://lioncomputer.ir/product/9072/کیبورد+کولر+مستر+MasterKeys+Pro+L/

قیمت ?

با توجه به قیمت و. کیفیتی که داره گزینه های بهتری وجود داره که ارزش خریدشو کم میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

با توجه به قیمت و. کیفیتی که داره گزینه های بهتری وجود داره که ارزش خریدشو کم میکنه

قبلا (دو هفته پیش)این قیمت نبود

خودم نیم سکته زدم وقتی دیدم قیمت رو :S:S

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

با یه قیمت معقول تر مثلا 300 ، 400 چی پیشنهاد میشه؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

قبلا این قیمت نبود

خودم نیم سکته زدم وقتی دیدم قیمت رو :S:S

در 9 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

کیبوردی که مد نظرتونه مکانیکی نیست پیشنهاد. من کیبورد های بلک ویدو کروما ریزر و. لاجیتک g910orion spectrum ه که اولی از سویچ های گرین ریزر و دومی هم از رامر جی لاجیتک استفاده میکنه هر دو. برای گیم و. تایپ. عالین و شاید. تنها بدیی که  بشه ازشون گرفت سر و. صدای اون هاست که سلیقه ایه به شخصه ازشون خوشم میاد. البته. این رو هم در نظر. بگیرید. که این صدا به حدی بلنده که میتونه افراد. خانه رو از خواب بیدار کنه

مطمین باشید. رو. دست این دو. تا کیبورد تو ایران پیدا نمیشه 

با قیمت معقول تر مثلا 300 ، 400 چی میشه خرید؟

لینک به دیدگاه

برا گیم می خوای یا تایپ ؟

برای بازی اگر می خوای mx red یا mx speed خوبه من خودم از qs1 هم خوشم اومده ...برای تایپ ولی blue بهتره به نظر من...
کلبدای سبز ریزر  رو کلا توصیه نمی کنم.... اگر یه چیز ترکیبی می خوای mx brown و mx black رو یه نگاهی بنداز...
نکته :اگر خواستی g910 بگیری حتما مدل spectrum رو بگیر spark یا keycap هاش ملت مشکل داشتن ...(که کلا به خاطر همون specrum رو زدن..)

توی قیمت پایین تنها مدلایی که توی ذهنمه  700k و 600k هستن که هردو کیبردای خوبین فقط rgb نیستن برای rgb باید وایسی ببینی گرین attack x3 وارد می کنه یا نه...

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، crash گفته است :

برا گیم می خوای یا تایپ ؟

برای بازی اگر می خوای mx red یا mx speed خوبه من خودم از qs1 هم خوشم اومده ...برای تایپ ولی blue بهتره به نظر من...
کلبدای سبز ریزر  رو کلا توصیه نمی کنم.... اگر یه چیز ترکیبی می خوای mx brown و mx black رو یه نگاهی بنداز...
نکته :اگر خواستی g910 بگیری حتما مدل spectrum رو بگیر spark یا keycap هاش ملت مشکل داشتن ...(که کلا به خاطر همون specrum رو زدن..)

توی قیمت پایین تنها مدلایی که توی ذهنمه  700k و 600k هستن که هردو کیبردای خوبین فقط rgb نیستن برای rgb باید وایسی ببینی گرین attack x3 وارد می کنه یا نه...

میشه یه سوال بپرسم که چرا ریزر رو توصیه نمیکنید؟!!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 303 گفته است :

با قیمت معقول تر مثلا 300 ، 400 چی میشه خرید؟

با قیمت معقول. میخواید. باید. تا بعد. عید. صبر کنید. اگه مشکلی ندارید اگه هم توان صبر کردن رو ندارید. یکی همین ۶۰۰kکوگار هست

و. یا میتونید. از. ای فورتک بردارید در رنج ۱۵۰تومنه که یه کار خوبی که کرده اومده فقط و. فقط کلید. هایی زیاد. استفاده میشن رو مکانیکی کرده 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

میشه یه سوال بپرسم که چرا ریزر رو توصیه نمیکنید؟!!

استفاده کردم و خوشم نیومد روی کیبرد razer blackwidow chroma ....

لینک به دیدگاه

چندتا انتخاب دارید. می تونید Rapoo V500 بردارید 175 تومن کلیدای ;kalid داره که به Cherry MX Red شبیه ولی دقیق تر می شه گفت کلیدش یه چیزی بین Cherry MX Red و Cherry MX Blue هستش.اگه می خوایید Cherry MX Red باشه می تونید Asus Strix Tactic Pro بردارید 400 تومن. از 400 تومن به بعد 451 تومن 600K موجوده که به این قیمت نمی ارزه بعد از اون هم 700K وجود داره با قیمت 575 تومن که اونم باز ارزش این همه هزینه رو نداره.کیبورد های Logitech توی رنج زیر 500 تومن هم چندتا گزینه هست که کلید های Orion و Romer G دارن که من تجربه نکردم.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، HK888 گفته است :

چندتا انتخاب دارید. می تونید Rapoo V500 بردارید 175 تومن کلیدای ;kalid داره که به Cherry MX Red شبیه ولی دقیق تر می شه گفت کلیدش یه چیزی بین Cherry MX Red و Cherry MX Blue هستش.اگه می خوایید Cherry MX Red باشه می تونید Asus Strix Tactic Pro بردارید 400 تومن. از 400 تومن به بعد 451 تومن 600K موجوده که به این قیمت نمی ارزه بعد از اون هم 700K وجود داره با قیمت 575 تومن که اونم باز ارزش این همه هزینه رو نداره.کیبورد های Logitech توی رنج زیر 500 تومن هم چندتا گزینه هست که کلید های Orion و Romer G دارن که من تجربه نکردم.

نظرتون خوب و. جامعه البته  د وست عزیزی که میخوان کیبورد. بخرن اگه با نسخه های قدیمی بلک ویدو. مشکل نداشته باشن اونا هم نسبتا ارزونن و. عالی  از لاجیتک هم هست مثلا g410 که فعلا تو این اشفته بازار قیمتاشون تغییر کرده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...