رفتن به مطلب

Recommended Posts

wr5yo308m6v5bel7bjog.jpg

شرکت X2 از موس Harda خود پرده برداشت این موس که برای راست دست ها طراحی شده قابل استفاده برای هر دو شیوه گرفتن موس در دست یعنی claw-grip و palm-grip است. بدنه این موس از پلاستبک لاستیک مانند و کف آن از استیل و صابون های کف موس از نوعی پلیمر ساخته شده اند . این موس دارای هفت کلید قابل برنامه ریزی و دو کلید اصلی موس از سوییچ های شرکت omron استفاده می کنند . Harda از LED RGB در کنار کلیک راست و چپ و لوگو X2 بهره می برد .لازم به ذکر است این موس دارای سنسور اپتیکال ساخت شرکت Avago  مدل 9800 است که دارای حداکثر 8200dpi و گام های تغییر 7400,6200,4800,2400,1200dpi است .

این سنسور از نرخ تازه سازی 380cm/s و رمان پاسخگویی 1m/s بهره می برد رابط اتصال این موس USB با نرخ 1000Hz می باشد. این موس به 64 کیلوبایت حافظه برای ذخیره فرامین ماکرو و رنگ مورد نظر RGB موس مجهز شده . این محصول با گارانتی دو ساله عرضه خواهد شد.

hq897qbs00756624k6f3.jpg

ren3ymhj2pmz1es97bq6.jpg

00d04x28rxaznraimm6b.jpg

منبع:Techpowerup

مترجم: سامان یزدان نیک

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا از ارگونومیک اینجور موس ها خوشم نمیاد. موس باید مثل x7 بقلاش به سمت پایین که میره بره داخت که قشنگ تو دست وایسه. لابد وزنشم بالاس

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

نمیدونم چرا از ارگونومیک اینجور موس ها خوشم نمیاد. موس باید مثل x7 بقلاش به سمت پایین که میره بره داخت که قشنگ تو دست وایسه. لابد وزنشم بالاس

به اون مدل موس ها میگن پنجه ای که معمولا اون مدل گیمر ها موس رو زیاد بلند میکنن ، 

موس هایی که چهن هستن و هرچی میان پاینن تر گشاد تر میشن برای کسایی هست که موس رو بلند نمیکنن و کلا دستشون رو روی موس پهن میکنن تا کف دستشون کامل روی موس بخوابه ، 

من خودم پنجه ای میگیرم و موس رو زیاد بلند میکنم واسه همین از موس های پنجه بیشتر خوشم میاد و بهتر میتونم باهاشون کار کنم مثل تو

لینک به دیدگاه

من هم فقط میتونم از مدل پنجه ای استفاده کنم چون اون مدل پهن ها رو نمیشه کوبید رو میز.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...