رفتن به مطلب

دو پکیج رم G.Skill DR باس 2800 Mhz

Photoshop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

دو پکیج رم کاملا آکبند داری گارانتی آواژنگ

دو پکیج رم g.skill موجود میباشد که هر کدام دو عدد رم دارند 

در اصل 4 عدد  رم باس 2800 مگاهرتز

قیمت پایه 455000

2015-10-12-4692.jpg

ویرایش شده توسط Photoshop
لینک به دیدگاه

این رم ها تعجبی از قیمت ندارند همانطوری باس بالایی دارند 

من خودم هم همین دو پکیج رم رو سیستم دارم با همین باس 

اینطور رم ها برای پردازش های بسیار طولانی و پاسخگوی بسیار سریع تولید میشوند

اللخصوص کاربری که فکر میکنند رم باس 2400 همون جواب 2800 رو میده تصور غلطی دارند و 400 مگاهرتز در رم های DDR4 با رم های DDR3 از نظر امکان اورکلاک نامحدود هستند

و رم های سابق به دلایل که اینجا نمیشه گفت خیلی محدود بود

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیزلطفا قوانین بازارچه رورعایت کنید:

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، بعد از 24 ساعت تاپیک بدون اخطار قبلی حذف  و اجازه ایجاد تاپیک مجدد داده نخواهد شد و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی ایشان محدود می گردد .

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/13, 07:55:09، Advance_intel.device گفته است :

این رم ها تعجبی از قیمت ندارند همانطوری باس بالایی دارند 

من خودم هم همین دو پکیج رم رو سیستم دارم با همین باس 

اینطور رم ها برای پردازش های بسیار طولانی و پاسخگوی بسیار سریع تولید میشوند

اللخصوص کاربری که فکر میکنند رم باس 2400 همون جواب 2800 رو میده تصور غلطی دارند و 400 مگاهرتز در رم های DDR4 با رم های DDR3 از نظر امکان اورکلاک نامحدود هستند

و رم های سابق به دلایل که اینجا نمیشه گفت خیلی محدود بود

قصد ادامه مطلب رو ندارم ولی صحباتاتون دقیق نیس

لینک به دیدگاه

عزیز مرسی از این همه توضیح(: خو بگو چند گیگ ؟چند ماژول؟گارانتی؟

قوانین روو هم رعایت کنید : یه نوشته با نام کاربری تاریخ اسم لیون کامپیوتر مینویسید بعد با اون از جنستون عکس میگیرید (از خود جنس نه کارتونش )

لینک به دیدگاه

درود . دوست عزیز یه عکس از تایمینگ هم قرار میدید لطفا ؟ تعویض هم دارید ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قوانین رو رعایت کنید :

3 - در صورت خرید یا فروش بیش از 1 قطعه ، تمام قطعات در یک تاپیک در قسمت خرید و قروش چند قطعه کامپیوتر با هم ارائه شوند .

4 - مشخصات کامل قطعه گفته شود . دادن آدرس وبسایت تولید کننده اختیاری است .

6 - شهر محل سکونت ارسال کننده کالا و اینکه هزینه ارسال بر عهده چه کسی است مشخص شود .

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، بعد از 24 ساعت تاپیک بدون اخطار قبلی حذف  و اجازه ایجاد تاپیک مجدد داده نخواهد شد و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی ایشان محدود می گردد .

21 - هر کاربر به طور همزمان حداکثر 2 تاپیک خرید یا فروش قطعات کامپیوتر و یا نرم افزار می تواند داشته باشد . ( ارسال یک تاپیک همزمان برای خرید یا فروش لوازم متفرقه نیز مجاز است )

شما در حال حاضر 3 تاپیک فعال دارید که قوانین رو توشون رعایت نکردید . در صورتی که اصلاح نشن ، همه حذف میشن .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...