رفتن به مطلب

مشاوره در خرید سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خسته نباشید حدود یه ماه دیگه قصد خرید دارم بنظرتون این قطعات همخونی  دارن

Gigabyte x99 designer

I7 6850k

Gskill 2×8   2400

Gigabyte 1080 xtreme premium

Corsair 780t

1TB HDD + 120GB ssd

Power:Cooler master v650s 

مانیتور هم asus 4k 24

هر نظری دارین بگین یه واترکول مناسب برای cpu هم معرفی کنین 

انقدر میگن گرین اونجور گرین اینجور آدم میترسه بره سمتش

راستی چرا کیس 780t انقدر کم شده؟ برم بازار پیدا میکنم؟

لینک به دیدگاه

کاربردتون چیه از سیستم فقط گیم؟ یا کارهای دیگه ای هم انجام میدین ؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Cantaver گفته است :

کاربردتون چیه از سیستم فقط گیم؟ یا کارهای دیگه ای هم انجام میدین ؟

گیم بیشتر ولی برنامه نویسی هم هست.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mohammadgh گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید حدود یه ماه دیگه قصد خرید دارم بنظرتون این قطعات همخونی  دارن

Gigabyte x99 designer

I7 6850k

Gskill 2×8   2400

Gigabyte 1080 xtreme premium

Corsair 780t

1TB HDD + 120GB ssd

Power:Cooler master v650s 

مانیتور هم asus 4k 24

هر نظری دارین بگین یه واترکول مناسب برای cpu هم معرفی کنین 

انقدر میگن گرین اونجور گرین اینجور آدم میترسه بره سمتش

راستی چرا کیس 780t انقدر کم شده؟ برم بازار پیدا میکنم؟

سلام خسته نباشید؛

1.منظورتون از گیگابایت اکستریم پریمیوم رو متوجه نشدم ، فکر کنم اکستریم گیمینگ منظورتونه ، به هر حال این گرافیک با این مدل ، هم واترکولد هست و هم ایرکولد، تا به حال از واترکولد چند بار ابراز مشکل شده ، ولی اگر قصد اورکلاک گرافیک رو ندارید ، به نظرم Zotac 1080 Amp! Extreme بهتره (البته من خودم باشم این رو نمی خرم چون قیافش رو دوست ندارم.)
2.این مادربرد با کاربرد شما مناسب نیست ، بهترین مادربرد برای کاربرد شما Gigabyte Ultra Gaming هست ولی اگر MSI X99 SLi Plus رو بردارین هم چیزی رو از دست نمیدین
3.مانیتورتون رو همین طور که انتخاب فرمودید 4کی عالیه ولی توجه کنید که اگر برای گیمینمگ هست ، رسپانس پایین داشته باشه ، البته به نظرم یکم سایزش رو بزرگتر فرمایید.
4.برای پاور هم اتنخاب مناسب داشتین ولی اگر از من می شنوید ، سمت پاور های AX یا HX کورسیر برید ، با این سیستم اون پاور ها بهترین انتخاب هستند ،
5.رم هاتون رو هم یکدونه 16 بگیرین که در آینده (خیلی دور) به مشکل نخورید. فرکانسش رو هم نمی خواد زیاد بالا بردارین ولی 2400 هم یکم کمه ، توجه کنید که تایمینگ رم ها کم باشه.
6. کیس یک قطعه سلیقه ایه برای همین خودتون می دونید ولی قبلش در مورد کیفیت اون کیس سوال فرمایید ، البته 780T واقعا عالیه.
7. برای خنک کننده به نظرم واترکولر بهتره ، ولی هر 2-3 سال یک بار باید یک سرویس حسابی روش انجام بشه ، در صورتیکه واتر کولر می خواهد ، 240 گرین (درسته برند خوبی نیست ، ولی پایین ترین قیمت رو داره) انتخاب خوبیه (فرقی نداره ، چه اوو و چه معمولی)
8. در آخر هم میمونه هارد ، با این سیستم هارد یکم کمه ، حد اقل به فکر 2 ترا باشید.

امیدوارم کمکی کرده باشم.

لینک به دیدگاه

یه سوال اونم اینکه واسه برنامه نویسی نیاز به پردارنده ای به قدرت 6850k هست ؟

چون به صورت تک کارت پردازنده ای مانند 6700k فریم ریت بیشتری میده نسبت به 6850k

و همچنین هزینه کلی سیستم تا حد زیادی کاهش پیدا میکنه

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام خسته نباشید؛

1.منظورتون از گیگابایت اکستریم پریمیوم رو متوجه نشدم ، فکر کنم اکستریم گیمینگ منظورتونه ، به هر حال این گرافیک با این مدل ، هم واترکولد هست و هم ایرکولد، تا به حال از واترکولد چند بار ابراز مشکل شده ، ولی اگر قصد اورکلاک گرافیک رو ندارید ، به نظرم Zotac 1080 Amp! Extreme بهتره (البته من خودم باشم این رو نمی خرم چون قیافش رو دوست ندارم.)
2.این مادربرد با کاربرد شما مناسب نیست ، بهترین مادربرد برای کاربرد شما Gigabyte Ultra Gaming هست ولی اگر MSI X99 SLi Plus رو بردارین هم چیزی رو از دست نمیدین
3.مانیتورتون رو همین طور که انتخاب فرمودید 4کی عالیه ولی توجه کنید که اگر برای گیمینمگ هست ، رسپانس پایین داشته باشه ، البته به نظرم یکم سایزش رو بزرگتر فرمایید.
4.برای پاور هم اتنخاب مناسب داشتین ولی اگر از من می شنوید ، سمت پاور های AX یا HX کورسیر برید ، با این سیستم اون پاور ها بهترین انتخاب هستند ،
5.رم هاتون رو هم یکدونه 16 بگیرین که در آینده (خیلی دور) به مشکل نخورید. فرکانسش رو هم نمی خواد زیاد بالا بردارین ولی 2400 هم یکم کمه ، توجه کنید که تایمینگ رم ها کم باشه.
6. کیس یک قطعه سلیقه ایه برای همین خودتون می دونید ولی قبلش در مورد کیفیت اون کیس سوال فرمایید ، البته 780T واقعا عالیه.
7. برای خنک کننده به نظرم واترکولر بهتره ، ولی هر 2-3 سال یک بار باید یک سرویس حسابی روش انجام بشه ، در صورتیکه واتر کولر می خواهد ، 240 گرین (درسته برند خوبی نیست ، ولی پایین ترین قیمت رو داره) انتخاب خوبیه (فرقی نداره ، چه اوو و چه معمولی)
8. در آخر هم میمونه هارد ، با این سیستم هارد یکم کمه ، حد اقل به فکر 2 ترا باشید.

امیدوارم کمکی کرده باشم.

نه منظورم از 1080 این بود http://lioncomputer.ir/product/9109/کارت+گرافیک+گیگابایت+GTX+1080+Xtreme+Gaming+Premium+Pack/ 

چرا این مادربرد مناسب نیست؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Cantaver گفته است :

یه سوال اونم اینکه واسه برنامه نویسی نیاز به پردارنده ای به قدرت 6850k هست ؟

چون به صورت تک کارت پردازنده ای مانند 6700k فریم ریت بیشتری میده نسبت به 6850k

و همچنین هزینه کلی سیستم تا حد زیادی کاهش پیدا میکنه

هزینش مهم نیست برام بهترینا رو میخام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...