رفتن به مطلب

به پاور گرین میشود اعتماد کرد...راهنمای کنید

Recommended Posts

با این جور بحث ها شما فقط گیج تر میشید

یه جمع بندی از صحبت دوستان کنم

اگه سیستم مورد نظر تون قطعات خیلی شاخی داره و. سیستمتون به اصطلاح high end از گرین بر ندارید که اگه یه وقت خراب شد. ......

ولی اگه مید. رنج و. رو. به پایین تره از گرین بردارید. خیالتون هم تا حد زیادی راحت باشه

لینک به دیدگاه

من یه 330 گرین داشتم  6-7 سال روی سیستم بود ، سیستم هم همیشه 24 ساعته روشن بود دانلود میکرد ، بدون هیچ مشکلی کار کرد ، آخر هم دادم به کسی.

لینک به دیدگاه

بنده فکر میکنم که پاورهای گرین بسیار با کیفیت هستن چون خودم شیش ساله یکی از اونا رو دارم ولی مشکل اصلی اونا استفاده از فن های کم کیفیت است اگه فن ها رو ارتقا ببخشن دیگه حرف نداره چون بعضی وقتا خر خر میکنه فن ها. البته باید این هم در نظر گرفت که فن های بنده عمر خودشون رو کردن هرچی باشه شیش ساله داره بیست چهار ساعته میچرخن و حتما تا حالا گرین از فن های خیلی با کیفیتی استفاده میکنه برای پاورش. در کل گرین عالیه.

ویرایش شده توسط mrtash
لینک به دیدگاه

در در 1395/10/19, 23:33:27، amiramirleny گفته است :

تشکر از شما اخه در تاپیک زیر مشکلاتش وحشتناک زیاد بوده

البته من مدلoc نمیخوام بگیرم ولی خوب میترسم تا الان ۳ پاور گرفتم اولی غور بود دومی مشکل داشت و سومی هم مشکل داشت دیگه موندم.

دوست عزیز واسه اینکه خیالت راحت بشه از محصولات  corsair استفاده کن هم قیمت مناسب دارن هم همیشه تو سایت تامز هاردوار خریدشون توصیه میشه

لینک به دیدگاه

بهترین کار اینه که مشخصات سیستم رو بگی و اساتید بهت یه پاور خوب معرفی کنند .

من خودم تو کار کامپیوترم . محصولات گرین کیفیت خوبی دارن ولی به شخصه هیچ وقت برای سیستم های حرفه ای گرین نبستم . همیشه یا corsair rm بستم یا سری ax . 

در مورد گارانتی کلا یه بحثی مطرح هست ؛ یه موقع شما خودت قطعه رو میفرستی گارانتی ، یه موقع یه شخصی مثل لیون کامپیوتر . خب طبیعتا پاسخگویی گارانتی به لیون با پاسخگویی به شخص شما خیلی فرق میکنه ( جسارت نباشه و برداشت منفی نکنید ) چون شما یه دونه پاور گرفتی ولی لیون روزانه شاید مثلا 100 تا پاور بخره .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، KR Modir گفته است :

عزیزمممممممممممممممممممممممممم 

ولی ..............نخریدنش که  افرادی مازد پولشون زیاده خیلی زیاده  ((پول دار ))

کاش مدل و مدل های گرینی که داشتین رو اعلام میکردین و میگفتین چه اتفاقی افتاده.

ویرایش شده توسط amiramirleny
لینک به دیدگاه

تجربه شخصی من از سری هایی مثل 480b خیلی بد بود.

ولی سری های فن سبز مثل 585b 685b یا 885b رو قبول دارم. یکی از دوستا نزدیک 4 ساله 885 داره هنوز داره کار میده. به نظرم راسته که این سری ها خر کارن. ولی مال خودم فنش خیلی صدا میده.

سری های eu هم شخصا خرابی زیاد دیدم ازشون. سری hp هم اکثرا کم صدا هستن و خرابی کمی دیدم ازشون.

سری uk هم که معروفن به خرابی بالا.

سری es هم که تغریبا جدیدا نباید بد باشن و من نشنیدم کسی از این سری خرابی دیده باشه.

سری های oc+ هم درسته قیمت بالایی دارن ولی از نظر امنیت خیلی خوبن ( البته نظر شخصی منه ) 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

تجربه شخصی من از سری هایی مثل 480b خیلی بد بود.

ولی سری های فن سبز مثل 585b 685b یا 885b رو قبول دارم. یکی از دوستا نزدیک 4 ساله 885 داره هنوز داره کار میده. به نظرم راسته که این سری ها خر کارن. ولی مال خودم فنش خیلی صدا میده.

سری های eu هم شخصا خرابی زیاد دیدم ازشون. سری hp هم اکثرا کم صدا هستن و خرابی کمی دیدم ازشون.

سری uk هم که معروفن به خرابی بالا.

سری es هم که تغریبا جدیدا نباید بد باشن و من نشنیدم کسی از این سری خرابی دیده باشه.

سری های oc+ هم درسته قیمت بالایی دارن ولی از نظر امنیت خیلی خوبن ( البته نظر شخصی منه ) 

Usually Kharab 

خراب خرابه خرابه خراب  خـــــــــــــــــــــــــراب

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/19, 23:13:32، amiramirleny گفته است :

قصد خرید پاور دارم خیلی با پاور گرین لج بودن خیلی طرفدار خواستم ببینم میشه بهش اعتماد کرد?

از خریدی که کردی مطمئن باش پشیمون نخواهی شد ....به امید روزهای موفقیتت 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا من بالای 20 تومن گیس دارم به غیر از گرین به هیچ برندی و پاوری اعتماد ندارم پاورم تو امضام هست 

لینک به دیدگاه

تا موقعی که پاور های برنز برند های  دیگه هم قیمت پاور های گلد گرین هستن  خریدشون هیچ معنی نداره ، مسخره است. من اگر گرین تو سیستمی استفاده نکنم مستقیم می رم سراغ رده بالا های Corsair .

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Uranium گفته است :

آقا من بالای 20 تومن گیس دارم به غیر از گرین به هیچ برندی و پاوری اعتماد ندارم پاورم تو امضام هست ?

با عرض معذرت یک سوال بی ربط: من امضا ها رو بستم حالا دوباره چطور می تونم  ببینمشون؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 57 دقیقه قبل، martyr10 گفته است :

با عرض معذرت یک سوال بی ربط: من امضا ها رو بستم حالا دوباره چطور می تونم  ببینمشون؟

ببخشید عزیز من اشتباه نوشتم تو پروفایلم هست

نمایش امضا ها تو همون تنظیم امضا خودت هست

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Uranium گفته است :

ببخشید عزیز من اشتباه نوشتم تو پروفایلم هست

نمایش امضا ها تو همون تنظیم امضا خودت هست

سپاسگذار ، دیدم.

لینک به دیدگاه

پاور های گرین نسبت به قیمت خوبند، گارانتی طولانی دارند اما اگه از نظر کیفیت بخوای حساب کنی، Cooler Master یا Corsair خیلی بهتره. بنده خودم تعمیرات پاور انجام میدم. Cooler Master مرگ نداره ! عوضش گرین خرابی هاش بیشتر و تعمیرش روز به روز سخت تر میشه. در ضمن طراحی Cooler Master در مدارش خیلی بهتره به نظرم.

یکم گرونتر شاید باشه ولی ارزششو داره.

لینک به دیدگاه

درود دوست من

سه اصلی که در انتخاب یک قطعه می تونه به شما کمک کنه

1- سلیقه

2- کاربرد

3- اعتماد

در آخر چون خریدار خود شما هستید تصمیم با خودتون هست 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...