رفتن به مطلب

** آیا لیون کامپیوتر در نهمین جشنواره وب می تونه با حمایت شما انتخاب بشه ؟ **

Recommended Posts

درود به تمام دوستان و یاران همیشگی لیون کامپیوتر ?

سال گذشته در حین ناباوری بین تمام کاندیداها و حتی داوران لیون کامپیوتر با حمایت شما عزیزان و دوستانی که همیشه حمایتش کردن تونست عنوان زیبای

" برنده ی هشتمین جشنواره وب 1394 به انتخاب مردم " بشه ,  این عنوان از این جایگاه زیباست که عنوانش توسط رای های دوستانی مثل شما بدست اومده . و از اون روز به بعد ما خیلی تغییرات در لیون کامپیوتر ایجاد کردیم . چه از این لحاظ که کیفیت و خدمات کارمون رو بالاتر ببریم و چه از این لحاظ که وارد حل مسائل موجود کاربران و دوستانمون بشیم مثل قیمتهای نجومی و یا همین الان وارد بحث بالا بردن کیفیت گارانتی شرکتها شدیم و شدیدا داریم اینو پوشش میدیم با برنامه ویدئوی " کامنت "  تا بتونیم خدمتی کرده باشیم .

مطمئننا هیچ مجموعه یا سازمانی بی اشتباه نیست ولی تمام تلاشمون رو گذاشتیم واسه کمتر کردن اشتباهات و حلشون

==================================================================

امسال نیز ما مجددا در جشنواره وب 1395 شرکت کردیم و رای گیریش از دیروز شروع شده .

روی رای های شما حساب کردیم و اگر لایق باشیم  با کمک شما میخوایم مجددا این رتبه رو بدست بیاریم . ?

لینک رای گیری

http://www.iwmf.ir/website/15076

منتظر حمایتهای شما هستیم ?

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

درود به تمام دوستان و یاران همیشگی لیون کامپیوتر ?

سال گذشته در حین ناباوری بین تمام کاندیداها و حتی داوران لیون کامپیوتر با حمایت شما عزیزان و دوستانی که همیشه حمایتش کردن تونست عنوان زیبای

" برنده ی هشتمین جشنواره وب 1394 به انتخاب مردم " بشه ,  این عنوان از این جایگاه زیباست که عنوانش توسط رای های دوستانی مثل شما بدست اومده . و از اون روز به بعد ما خیلی تغییرات در لیون کامپیوتر ایجاد کردیم . چه از این لحاظ که کیفیت و خدمات کارمون رو بالاتر ببریم و چه از این لحاظ که وارد حل مسائل موجود کاربران و دوستانمون بشیم مثل قیمتهای نجومی و یا همین الان وارد بحث بالا بردن کیفیت گارانتی شرکتها شدیم و شدیدا داریم اینو پوشش میدیم با برنامه ویدئوی " کامنت "  تا بتونیم خدمتی کرده باشیم .

مطمئننا هیچ مجموعه یا سازمانی بی اشتباه نیست ولی تمام تلاشمون رو گذاشتیم واسه کمتر کردن اشتباهات و حلشون

==================================================================

امسال نیز ما مجددا در جشنواره وب 1395 شرکت کردیم و رای گیریش از دیروز شروع شده .

روی رای های شما حساب کردیم و اگر لایق باشیم  با کمک شما میخوایم مجددا این رتبه رو بدست بیاریم . ?

لینک رای گیری ?

http://www.iwmf.ir/website/15076

منتظر حمایتهای شما هستیم ?

سلام جناب حسینی؛
دیروز که وارد فروشگاه شدم ، بنرش رو دیدم و رفتم رایم رو ثبت کردم ،
ولی عالی میشد به این موضوع در کامنت 5 اشاره میشد که برای بقیه دوستان هم یادآوری میشد.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام جناب حسینی؛
دیروز که وارد فروشگاه شدم ، بنرش رو دیدم و رفتم رایم رو ثبت کردم ،
ولی عالی میشد به این موضوع در کامنت 5 اشاره میشد که برای بقیه دوستان هم یادآوری میشد.

سلام دانیل جان

ممنونیم ازت و از حمایتت عزیزم

واقعیتش در کامنت 6 حتما میگیم

لینک به دیدگاه

این هم لینک شرکت ما در جشنواره وب 1394

خیلی خوشحال شدیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ااااا چه زود میگذره یادش بخیر، حتما امسال هم اول میشید چون خیلی فعالیتهای مختلف و متنوعی در راستای جذب مشتری و بهبود فضای دوستانه و صمیمی انجام دادید و نسبت به پارسال پیشرفت چشمگیری داشتید ! ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به همین زودی 1 ساله دیگه گذشت امسال هم لیون برنده میشه ، بریم با چند تا ایمیل چند تا رای بدیم

لینک به دیدگاه

من هم رای دادم

وقت یه چیزش بده  جواب کامنت ها رو در فروشگاه نمی دهند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انگاری امسال ، نمیشه چند تا رای داد ، فعلاً که نمیشه ،احتمالا آی پی اینا چک میشه

پارسال 5 تا رای دادم !

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

درود

ااااا چه زود میگذره یادش بخیر، حتما امسال هم اول میشید چون خیلی فعالیتهای مختلف و متنوعی در راستای جذب مشتری و بهبود فضای دوستانه و صمیمی انجام دادید و نسبت به پارسال پیشرفت چشمگیری داشتید ! ^_^

درود نیما جان

خدا رو شکر تونستیم جلب رضایت بکنیم . واقعیتش اینها نتیجه نظرات خود شما دوستان بوده

مطمئننا کاستیهایی داشتیم و داریم ولی خیلی برای رفعش تلاش کردیم و می کنیم

سایت جدید در حال نوشتنه و امیدواریم بتونیم تغییرات زیادی رو ایجاد کنیم و به یک وبسایت به روزتر تبدیل بشیم

در 24 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

به همین زودی 1 ساله دیگه گذشت امسال هم لیون برنده میشه ، بریم با چند تا ایمیل چند تا رای بدیم ?

خداییش خودم هم داشتم به همین مسئله فکر میکردم

در 15 دقیقه قبل، dotsis گفته است :

من هم رای دادم

وقت یه چیزش بده  جواب کامنت ها رو در فروشگاه نمی دهند?

بسیار ممنونیم عزیزم .

ما که کامنتها رو مدام پاسخ میدیم

البته اونهایی که از ما سوال میکنن و پاسخی بهشون توسط کاربرای دیگه داده نشده .

در 9 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

انگاری امسال ، نمیشه چند تا رای داد ، فعلاً که نمیشه ،احتمالا آی پی اینا چک میشه

پارسال 5 تا رای دادم !

حسن جان مشکلی تو این زمینه ما ندیدیم

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

رای ما هم ثبت شد برای بروبچه های زحمتکش و گل لیون 

مرسی مجتبی جان از حمایتت

در 7 دقیقه قبل، Amooei گفته است :

دلايل انتخاب شدن اين سايت رو ميشه كسى شرح بده؟

دوست من در جشنواره وب بخشهای مختلفی شرکت میکنن که به دو روش میتونن برنده بشن

1 - به تصمیم داوران

2 - به انتخاب مردم

ما در بخش دوم برنده شدیم یعنی کاربرای سایتمون و مردم بهمون رای دادن . اینها نتیجه سالها رفاقت و دوستی هستش . و خیلی وقتها ملاک قالب و کاربری سایت و اینها نیست

امیدوارم توضیحم کامل بوده باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

حسن جان مشکلی تو این زمینه ما ندیدیم

یعنی میشه چند تا رای داد ، یه دونه که دادم اما اومدم رای دوم ثبت کنم ارور داد البته بعد اینکه سیستم ریستارت و و مرورگر عوض کردم با ایمیل بعدی چون با مرورگری که رایش ثبت شده اصلا اجازه رای دوم نمیده

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یعنی میشه چند تا رای داد ، یه دونه که دادم اما اومدم رای دوم ثبت کنم ارور داد البته بعد اینکه سیستم ریستارت و و مرورگر عوض کردم با ایمیل بعدی چون با مرورگری که رایش ثبت شده اصلا اجازه رای دوم نمیده

فکر کنم بشه دقیق نمیدونم حسن جان . این همون سیستم پارساله و فکر میکنم تغییری نکرده

لینک به دیدگاه

رای بنده ثبت شد

ولی لیون کامپیوتر برای ما همیشه اول هست

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، -HaMiD- گفته است :

رای بنده ثبت شد

ولی لیون کامپیوتر برای ما همیشه اول هست

مرسی حمید جان

درسته اول شدن واسمون مهمه ولی باور کنید اینکه حمایت دوستانی مثل شما طی روزهای سال باهامونه یه دنیا می ارزه وگرنه هیچ سایتی نمیتونه بدون حمایت کاربرانش سرپا بمونه

لینک به دیدگاه

سلام رای منم با دو ایمیل ثبت شد 

امسال هم که من یه جایزه برنده شدم تو این سایت هر چی رای بدم بازم کوتاهی کردم 

لینک به دیدگاه

با سلام  جناب حسینی عزیز

امیدوارم امسال هم لیون  برنده جشنواره وب بشه و هرروز شاهد کسب موفقیت های بیشتری از لیون کامپیوترباشیم.رای  ثبت شد.مشکلی برای رای بیشتر نیست فعلا هم  میشه.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

منم با کمال میل رای دادم، وجود خود جناب حسینی برگ برنده بزرگه لیونه. واقعا تکن ایشون

ایشاا.. طوری بشه که لیون پیشرفت روز افزونی رو تجربه کنه

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی عزیز والا شما هم این تایپکو ایجاد هم نمی کردی رای میدادیم بنده که تا دیدم رای سریع دادم که یادم نره و اتفاقاً خیلی خوب شد چون بنده هر سال با سایتم شرکت می کنم که با بنر شما تو سایت فهمیدم که شروع شده و سایتمو برای مسابقه فعال کنم

سایت بنده هم

http://heradesign.ir/

اگه جناب حسینی مشکلی نداره من اسم سایتمو بردم که هیچ اگه مشکل داره بگید که بردارم که مشکل ساز نشه

بازم تشکر جناب حسینی شما همیشه واسه من خوب بودید و هستید

فقط ای کاش قیمت ها هم اینطوری بود و بهتر میشود

با این حال موفق و سلامت باشید جناب حسینی:x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان انگاری سیستم رای دهی با یاهو مشکل داره من که نتونستم با یاهو اصلا رای ثبت کنم اما با گوگل با تغییر مرورگر و ایمیل ثابت دو تا رای فعلا ثبت کردم

یعنی هر چند تا مرورگر داشته باشی میتونی با یه ایمیل ثابت و فقط با تغییر مرورگر رای ثبت کنی

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

پارسال 5 تا رای دادم !

سلام  قندشکن بزن چند تا ک بخوای میتونی رای بدی ? من ۸ تا رای دادم 

لینک به دیدگاه

من که این مدت با لیون اشنا شدم خیلی عالی هست مخصوصا بخش فروشگاه D:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...