رفتن به مطلب

•••| کامنت 5 رو ببینید، جایزه ببرید، تخفیف بگیرید |•••

Recommended Posts

سلام دوستان عزیزم، 

برنامه‌ی ویدیویی کامنت 5 دیروز منتشر شد و هم اکنون از طریق آپارات قابل مشاهده هست، 

SNAG-0001.jpg

شما رو دعوت می‌کنم این برنامه رو از طریق لینک زیر ببینید :

http://www.aparat.com/v/jQY7f

***اما خبرهای خوبی برای شما دارم، دوستان عزیزم

: 5 نفر اول از عزیزانی که با کوپن عنوان شده در بخش قیمت کارایی برنامه قصد تهیه‌ی مانیتور پیشنهادی برنامه یعنی مدل LG 29UM68 رو داشته باشن، تخفیف 50 هزار تومانی دریافت میکنن! :x

: به 5 نفر از عزیزانی که در زیر ویدیو در مورد Intel NUK برای ما کامنت بذارن هدایایی از طرف الماس ایران تقدیم میشه، پیشنهاد میکنم این فرصت رو از دست ندید 

: برای 10 نفر اول از عزیزانی که با کوپن عنوان شده در برنامه اقدام به خرید محصولات ریزر  کنند، تخفیف 40 هزار تومانی در نظر گرفته میشه! :x

این ویدیو همین الان با حمایت شما عزیزان  از مرز 230 هزار بازدید گذشته، شدیدا در انتظار شنیدن کامنت‌های خوب و سازندتون هستیم  

فرصت رو برای استفاده از این تخفیف‌ها از دست ندید 

ویرایش شده توسط Mohsen P
لینک به دیدگاه

بسیار عالی ...

توی سری قبل چندکامنت پر و پیمون دادم، که خوشبختانه هم اسم بنده توی سری 5 آورده شد و هم تشکر شد، که بنده هم از گروه پیدیو و لیون صمیمانه تشکر میکنم

و مهمتر از همه خوشحالم که تقریبا 50 درصد مواردی رو که عرض کرده بودم توی ویدئوی جدید اعمال شده بودن...

فیلم رو برای تقریبا 30 هزار نفر از طریق گروهها و ... مختلف ارسال کردم و خیلی ها بابت معرفی این برنامه تشکر کردن

توی این سری هم کامنت دادم... و جوابی که دادن نشان دهنده این بوده که نظر بنده (هرچند به احتمال زیاد ایراداتی داشته ولی) مورد استقبال واقع شده

متن پیدیو در پاسخ به کامنت بنده:

نقل قول

سلام احسان جان . اینها همه نتیجه نظرات دوستان گلی مثل شماست . کامنتهای قبلیتون خیلییی تاثیر گذار بود و هر کجا که تونستیم انجامشون دادیم عزیزم . مرسیییییییی

احتمال میدادم با این همه کامنت ( با ریزبینی زیاد + پیشنهادات خوب ) یه جایزه حداقل تعلق بگیره از طرف اسپانسرها که نگرفت :(

جا داره به کامنت های برتر جوایزی اهدا بشه، حالا هرکسی میخواد میتونه باشه (نه فقط بنده)

البته امیدوارم از پیشنهادات و انتقادات و کلا پیام بنده دلخور نشین و باز هم امیدوارم تونسته باشم منظورم رو درست انتقال داده باشم.

مهم پیشرفت کامنت و لیون و ... هست و بس، اون هم با همکاری طرفداران، بینندگان و حتی رهگذران مجازی ;)

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

بسیار عالی ...

توی سری قبل چندکامنت پر و پیمون دادم، که خوشبختانه هم اسم بنده توی سری 5 آورده شد و هم تشکر شد، که بنده هم از گروه پیدیو و لیون صمیمانه تشکر میکنم

و مهمتر از همه خوشحالم که تقریبا 50 درصد مواردی رو که عرض کرده بودم توی ویدئوی جدید اعمال شده بودن...

فیلم رو برای تقریبا 30 هزار نفر از طریق گروهها و ... مختلف ارسال کردم و خیلی ها بابت معرفی این برنامه تشکر کردن

توی این سری هم کامنت دادم... و جوابی که دادن نشان دهنده این بوده که نظر بنده (هرچند به احتمال زیاد ایراداتی داشته ولی) مورد استقبال واقع شده

متن پیدیو در پاسخ به کامنت بنده:

احتمال میدادم با این همه کامنت ( با ریزبینی زیاد + پیشنهادات خوب ) یه جایزه حداقل تعلق بگیره از طرف اسپانسرها که نگرفت :(

جا داره به کامنت های برتر جوایزی اهدا بشه، حالا هرکسی میخواد میتونه باشه (نه فقط بنده)

البته امیدوارم از پیشنهادات و انتقادات و کلا پیام بنده دلخور نشین و باز هم امیدوارم تونسته باشم منظورم رو درست انتقال داده باشم.

مهم پیشرفت کامنت و لیون و ... هست و بس، اون هم با همکاری طرفداران، بینندگان و حتی رهگذران مجازی ;)

درود فراوان احسان عزیز

واقعا از این همه محبت از طرف شما ممنونیم

و اینکه با انتشار برنامه حمایتتون رو نسبت به برنامه نشون دادید واقعا سپاسگذاریم و واقعا نمیدونم چی بگم

در مورد پیشنهاد جائزه به روشی حتما این کار رو انجام می دیم و همین الان در کامنت 5 یه سری قرعه کشی داریم برای کسانیکه در مورد اینتل ناک صحبت میکنن و سعی میکنیم با طرح برنامه های این چنینی از اسپم جلوگیری کنیم

همیشه پیروز باشی دوست من

لینک به دیدگاه

درود

شرکت الماس ایران با سابقه ی درخشان خود در گارانتی سافایر بازهم برگ زرین دیگری به نام intel NUC  در کارنامه ی خود ثبت نمود و با توجه به مشخصات اعلام شده مطمئنا ارزش خرید و هم داشته و دارد

لینک به دیدگاه

واقعا برنامه بی نظیریه  فقط اگه بتونن  زمان برنانه رو زیادتر کنن خیلی بهتر میشه

حتی اگه توی دو قسمت پخشش کنم هم عالیه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

درود فراوان احسان عزیز

واقعا از این همه محبت از طرف شما ممنونیم

و اینکه با انتشار برنامه حمایتتون رو نسبت به برنامه نشون دادید واقعا سپاسگذاریم و واقعا نمیدونم چی بگم ?

در مورد پیشنهاد جائزه به روشی حتما این کار رو انجام می دیم و همین الان در کامنت 5 یه سری قرعه کشی داریم برای کسانیکه در مورد اینتل ناک صحبت میکنن و سعی میکنیم با طرح برنامه های این چنینی از اسپم جلوگیری کنیم

همیشه پیروز باشی دوست من

درود و سپاس ...

پیشنهاد بنده اینه برای جوایز و ... سه حالت مد نظرتون باشه: یه حالت قرعه کشی عادی بین تمام کامنت ها، یه حالت بهترین نظر ( مثلا در این برنامه، اینتل ناک ) و یه جایزه هم برای تاثیرگذارترین کامنت!

موفق باشین

لینک به دیدگاه

سلام

اقای حسینی چرا شما وسایل جانبی مانند رم یا هارد 2.5 اینچی برای intel nuc ندارید؟ نمیشه  از دو جا تهیه کرد .

لینک به دیدگاه

intel nuc

یکی از خنک ترین کامپیوتر هایی هست که تا حالا دیدم کوچک خنک سریع

دستگاه بالا بهترین دستگاه برای فرار مالیاتی است

لینک به دیدگاه

سلام

ویدیو کامنت ۵ واقعا عالیه ولی این برنامه میتونم خیلی جذاب تر از اینی در حال حاضر هست باشه ولی به طور کلی خوبه فقط اگر جذاب تر بشه عالیه 

لینک به دیدگاه

باید بگم واقعا عالی بود

فکر نمیکردم انقدر خوب کار شده باشه به حدی خوب بود که باعث شد بشینم  وکامنتهای قبلی رو هم ببینم

مشتاقانه منتظر قسمت بعدم

لینک به دیدگاه

سلام برنامه خوبیه

فقط یک سوال نظراتمون راجب Intel NUK  رو زیر برنامه کامت داخل آپارات بزاریم یا جایی دیگه؟

موفق باشید:x

لینک به دیدگاه

سلام 

آقا سعید بی زحمت پیام های خصوصی رو چک کنید

خیلی ممنون 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده در مورد Intel NUK  نظر دارم در زیر قسمت آپارات

http://www.aparat.com/v/jQY7f

ولی تعجبه کسی نظر چیزی نداده چطور آیا جایی دیگه نظر دادنند و بنده خبر ندارم؟:D

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان قضیه این چی شد؟

از طرف الماس ایران تقدیم میشه، پیشنهاد میکنم این فرصت رو از دست ندید 

زیادی پیگیرم:D

:x

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/23, 16:56:41، digital_2015 گفته است :

سلام برنامه خوبیه

فقط یک سوال نظراتمون راجب Intel NUK  رو زیر برنامه کامت داخل آپارات بزاریم یا جایی دیگه؟

درود

همونجا داخل آپارات دوست عزیزم

در 2 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام

دوستان قضیه این چی شد؟

الماس ایران تقدیم میشه، پیشنهاد میکنم این فرصت رو از دست ندید 

زیادی پیگیرم:D

:x

درود مجدد

اطلاع‌رسانی میشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...