رفتن به مطلب

تست و بررسی MSI GTX 1060 Gaming x 3GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

همونطور که از عنوان مشخصه بنده این کارت رو که تازه تهیه کردم قصد تست و بررسیش رو دارم که به مرور تست ها و فریم ریت بازی های مختلف رو قرار می دم اینجا 

مشخصات سیستم تست : 

CPU : INTEL CORE I3 6300

MAINBOARD : MSI Z170 GAMING PRO CARBON

RAM : 4*2 GB GEIL EVO POTENZA BUS 3200

HDD : WESTERN  DIGITAL BLUE 1 TB 

POWER : CORSAIR VS 650 

VGA : MSI 1060 GAMING X 3GB 

قصدم از انجام این تست ها مقایسه با کارت های هم رده و هم قیمت و رسیدن به پاسخ این سوال هست که آیا 3 گیگابایت رم کافی هست برای رزولیشن 1080 با این کارت یا خیر 

اول از همه باید بگم که این کارت واقعا خنکه و اصلا کوچک ترین صدای ازش شنیده نمی شه حتی با گیم و اوورکلاک دمای بیکاری 36-40 هست بسته به اینکه ویندوز تازه بالا بیاد یا چند دقیقه بعد از بازی کردن و حداکثر دما توی بازی 65 و با نهایت اوورکلاک و بنچمارک های سنتتیک مثل FURMARK  دماش 68 هست که برای من که قبل از این 480 و 470 و 290 و... داشتم خیلی جذابه این دما ?

در این پست تصویر بنچمارک Unigine heaven 4.0 با کلاک حالت oc در نرم افزار msi gaming (اوورکلاک کارخانه ای و بدون اوور اضافی توسط کاربر) قرار میدم 

میتونید با rx 480 که توی فروم هست مقایسه کنید 

1.png

ویرایش شده توسط REA_PER
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

خیلی خوبه منتظر تست های بیشتری هستم بخصوص عملکرد این کارت در بازی های مختلف

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام 

دوست عزیز شما کیستون چی هست ؟ چون کیس خیلی تو دمای قطعات تاثیر داره و شاید کمتر کسی بهش دقت میکنه 

rx 470 که از خود شما خریداری کردم تو حالت بیکاری دماش رو 26 درجه هست و تو بازی resident evil 2 revelations دماش  نهایت به 42 تا 43  میرسه . البته درسته این بازی خیلی سنگین نیست ولی بازم از گرافیک کار میکشه . رزولیشن هم 1080 با بالاترین جزئیات .

damaa.jpg

rerev2_2017_01_25_22_33_15_817.jpg

لینک به دیدگاه

کیسم deepcool ducase v2 هست با 5تا فن انرمکس و ترمال رایت 

شما توی یه بازی سنگین مثل کوانتوم بریک امتحانش کنید واسه من تا  73 و 74 هم می رفت 

البته بستگی به دمای محیط هم داره به شدت که دمای اتاق من 23-25 درجه هست

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

ما منتظریم...

راستی دوست عزیز میشه بگید پردازنده تون از کجا تهیه کردید؟ با چه قیمتی خریدید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...