رفتن به مطلب

شاهکار دیگری از IRANCELL

Bahman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان عزیز لیونی

دیشب در حال چک کردن گوشی بودم که ناگهان با صدای پیامکی از طرف IRANCELL توجه ام جلب شد

وقتی پیامک رو باز کردم توجه ام خیلی بیشتر جلب شد و با پیغام جالب و شگفت انگیزی  از طرف شرکت معظم ایرانسل رو به رو شدم! متن پیامک به این صورت بود :

"تبریک!!! بسته 100 گیگابایت اینترنت همراه یک روزه برای شما فعال شد. استعلام حساب : ....."

vcq3_irancell_33_33_.jpg

بدون درنگ کد مربوط به استعلام حساب رو وارد کردم و با صحنه ی دلپذیر وجود  100 گیگابایت اینترنت با مدت استفاده ی 1 روز  در حسابم روبه رو شدم  ?و خیلی خوشحال برنامه ریزی کردم که در 1 روز فرصتی که دارم چطور از این 100 گیگ استفاده بکنم!!

همینطور در حال برنامه ریزی و تفکر بودم که با خودم گفتم نکنه خواب و رویا دیده باشم و تصمیم گرفتم یک بار دیگه کد دستوری استعلام حساب رو بزنم و مطمئن بشم که رویا نبوده!! در همین 3 دقیقه که در تفکر و برنامه ریزی گذشته بود ،  ساعت هم از 12 شب گذشته بود و پس از چک کردن مجدد حساب این بار با صحنه ی دلخراش و مصیبت باری رو به رو شدم!!

این بار حجم اینترنت باقی مانده برابر 0 و مدت باقی مانده هم برابر 0 روز بود!!! ?

نا امیدانه چند بار دیگه کد مورد نظر رو وارد کردم و هر بار با چهره زشت و چندش آور همون دو تا صفر مواجه شدم...

در آخر با تماسی که امروز با واحد پشتیبانی این شرکت معظم و به قول دوستان "کبیر" داشتم متوجه شدم که فرصت بنده برای استفاده از اون 100 گیگ در واقع فقط همان 3 دقیقه مانده  تا 12 شب و تغییر تاریخ و اتمام بسته هدیه سخاوتمندانه ی مورد نظر بوده!!! ?

و به گفته ی کارشناس فرحیخته و مودب این شرکت معظم ، گویا بسته در تمام مدت دیروز برای بنده فعال بوده و فقط طی یک اتفاق بسیار ناچیز و معمولی ، پیامک اطلاع رسانیش به طور کاملا تصادفی و خود جوش در کل اون 24 ساعت برای بنده ارسال نشده و با لطف بی پایان متخصصین ایرانسل ، تنها 3 دقیقه مانده به انقضاء هدیه مورد نظر ، پیامک اطلاع رسانیش به دست بنده رسیده!!! ?

حالا هی بگید این شرکت ها دزد هستند و به فکر جیب خودشون هستن و به فکر مردم نیستند!! 

دیدید که این ها خیلی هم به فکر ما هستن و حتی هدیه هم میدن فقط ما لیاقت و عرضه ی استفاده از هدیه ها رو نداریم....

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

O_o

حرفی نمیشه زد جز این که عجب !!!!

دوستان این کد رو هر روز صبح بزنید !!!

شاید مورد سخاوت ایرانسل قرار بگیرید !!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من چند روز پیش یک گیگ سه روزه بهم دادن

البته برای من شانس یار بود و پیامش همون موقع فعال سازی امد

لینک به دیدگاه

شما این عکس رو. در مورد حساب من ببینید. و بعد. به مشکل صد. گیگتون فکر کنید باگ هم نبود تا یه ساعت همینطوری بود هر چه قدرم رفرش میکردم تغییر نمیکرد?

IMG_3299.PNG

ویرایش شده توسط ariiian
لینک به دیدگاه

اقایون سال 88 بود دوستم بسته طلای ارسال رایگان SMS خرید هنوز که هنوز ه فعاله :D 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، KR Modir گفته است :

:|

شانسو نگا

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، KR Modir گفته است :

خود من سال 86 بدون اینکه طرحی فعال کنم بمدت 1 سال تعرفم بصورت طلایی 2 ستاره محاسبه میشد یعنی تقریبا رایگان (هم مکالمه و هم پیام)

هنوز هم سیمکارتش رو دارم ولی استفاده نمیکنم

ویرایش شده توسط Operator
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بهمن خوبی

ما را به خیر تو امیدی نیست شر مرسان. خواب رو از سر این بنده خدا پروندی ساعت 12 شبی>:(

اگه شهروند کَره ایی نه از نوع کُره زمینی   (اشاره به کره جنوبی:))   بودی تو همون 3 دقیقه دست بکار شده بودی رُس 100 گیگ رو کشیده بودی?

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه بعضی از دوستان تو 2 ساعت 60 گیگ دانلود میکنن از هر نظر نگاه کنی خیلی به صرفه هستش اما از یه جای دیگه دزدی انجام میگیره

من واسه یه بازی 50 گیگی باید 10 بار بسته 3 ساعته فعال کنم اونم اگه بخت باهام یار باشه

این یه نمونه : تو 3 ساعت 5 گیگ دانلود ، بعضی وقتها با 3 تا بسته 10 گیگ هم نمیتونم دانلود کنم اما بسته روزانه میگیری سرعت متوسط 1.5 الی 2 مگ داره !

1.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جدیدا هم شب موقع دانلود نامحدود روی 4g  هر 5 دقیقه خوبخود برای چند ثانیه قطعی داره

حالا  اگه شما خواب باشی و متوجه قطعی نشی عملا هزینه ایی که برای دانلود کردی نابود میشه . چون idm تعداد تلاشی رو که برای اتصال به سرور انجام میده موفق نشه به شروع دانلود اون فایل باید دالود رو از ابتدا اغاز کنه و باز یعنی شما دیرتر به انتهای دانلود مد نظرتون میرسید

این دزدیه اشکار در شب هست   از روز موکول شده به شب

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من سه ساعته که میگیرم

نیم ساعت اخر رو دیگه اجازه دانلود نمیده

یعنی در واقع دو ساعت و نیم هست برای من

لینک به دیدگاه

خیلی وقته امیدی نیست مردم ایران شانس انتخاب بین خوب و خوب تر رو داشته باشن . تاریخ این مملکت رو مطالعه می کنم انگار مردمش محکوم هستن بین بدتر و بدترین یکی رو انتخاب کنن . اونم شانس بیارن عاقل باشن بدتر رو انتخاب کنن و بدترین تو پاچشون نره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

سلام بهمن خوبی

ما را به خیر تو امیدی نیست شر مرسان. خواب رو از سر این بنده خدا پروندی ساعت 12 شبی>:(

اگه شهروند کَره ایی نه از نوع کُره زمینی   (اشاره به کره جنوبی:))   بودی تو همون 3 دقیقه دست بکار شده بودی رُس 100 گیگ رو کشیده بودی?

سلام مهدی جان اینا متاسفان هدیه دادن هم بلد نیستن. از دیشب تا ظهر اعصابم خورد بود که 100 گیگ اینترنت مفت و مجانی بهم دادن و نتونستم استفاده بکنم! 

در حالی که اگر کلا این هدیه رو نمیدادن حد اقل اعصابم خورد نمیشد!

دقیقا مثل این که شما خونه باشی و تو یخچال هم کلی غذای خوشمزه باشه ولی شما خبر نداشته باشی و  گرسنگی بکشی و  یه دفعه یه نفر بیاد در یخچال رو باز کنه و همه غذا ها رو جلوی چشم شما با خودش ببره و به شما هم نده. و وقتی هم اعتراض بکنی بگه این غذا ها از صبح همینجا بود چرا نخوردی؟؟؟

قضیه هدیه دادن این ها هم دقیقا همین طوریه. در واقع تنها هدیه ای که در این حرکت به من داده شد همین اعصاب خوردی بود!!

لینک به دیدگاه

امروز ظهر واسه دوستم اومد. یکی دو ساعت پیش گفت به نت وصلم دارم دانلود میکنم :))

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ariiian گفته است :

شما این عکس رو. در مورد حساب من ببینید. و بعد. به مشکل صد. گیگتون فکر کنید باگ هم نبود تا یه ساعت همینطوری بود هر چه قدرم رفرش میکردم تغییر نمیکرد?

نظری ندارید؟

ویرایش شده توسط ariiian
لینک به دیدگاه

برای یکی از اعضای خونواده ما هم همین اسمس اومد البته ظهر بود. ولی چیز خاصی نداشتیم برای دانلود بزارم. فعلا یک کیلوبایتش هم استفاده نشده.

لینک به دیدگاه

خخخ دوست عزیز الان باید چی بگم

میخوام بگم چه بد شانسی که  100 گیگ ظرف چند دقیقه از دست دادی اما نمیشه این حرفو هم زد چون هم خوش شانس بودی که 100 گیگ برنده شدی البته سه دقیقه ای

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، ariiian گفته است :

IMG_3299.PNG

شما هم همین  که این 10 میلیون بدهی رو ازت نگرفتن خیلی شانس آوردی.....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، indianboy گفته است :

برای یکی از اعضای خونواده ما هم همین اسمس اومد البته ظهر بود. ولی چیز خاصی نداشتیم برای دانلود بزارم. فعلا یک کیلوبایتش هم استفاده نشده.

بله معمولا برای فردی که خوب میدونه این 100 گیگ رو چیکار بکنه همچین اتفاقی نمی افته و اگر هم بیافته مثل قضیه 3 دقیقه بنده میشه. و بر عکس برای شما که یک کیلوبایتش رو هم استفاده نمیکنی از ظهر اطلاع رسانی میشه....

لینک به دیدگاه

این نظرو همین طوری میدم،برا دوستانی که مشکل نیم ساعت اخر رو دارن تو هر بسته ای :

مثلا شما بسته ۳ ساعته شبانه دارین از ۴تا۷میخاین دانلود کنین حتما باید یه بسته کل روز یا حداقل بسته ۶تا۱۲رو داشته باشین که اون نیم ساعت اخرو تر نزنه،ویا دقیقا مثل خوده بسته ۶تا۱۲ظهر که ۱۱.۳۰تا۱۲رو قط و وصل میشه،باید یه بسته تمام روز داشته باشین...

و صد البته این کار کلاه برداری محضه که مجبوری باید یه بسته ی دیگه هم داشته باشید اما خب ایا کاری میشه کرد در این مورد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از عجایب خلقت آواتار شماست.

کلا قانون فیزیک رو کرد تو معادلات لاگانت. ضربه از سمت چپ زده میشه یارو از سمت چپ غیب میشه? طراح این اواتار احتمالا  مهندس ایرانسل بوده 

همه چی چپکی

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
همین الان در حال دانلود اخرین پارت واچ داگ 2 هستم
سرعت مقداری پایین هست که فکر میکنم بخاطر آخر هفته بودن هست . حدود 3.5 مگ

irancell.jpg

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

اینترنت تو ایران از ADSL  گرفته تا 4G همش بسته به مکان شما داره که از مرکز مخابرات یا دکل مخابراتی دور باشی یا نزدیک 

در کل ناراحت نباشین جای همتون دارم حساب ایرانسلو میرسم 

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، amin.choganbaz گفته است :

سلام به همه دوستان

اینترنت تو ایران از ADSL  گرفته تا 4G همش بسته به مکان شما داره که از مرکز مخابرات یا دکل مخابراتی دور باشی یا نزدیک 

در کل ناراحت نباشین جای همتون دارم حساب ایرانسلو میرسم ?

Untitled.jpg

انتقام ما رو هم ازش بگیر

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Bahman گفته است :

شما هم همین  که این 10 میلیون بدهی رو ازت نگرفتن خیلی شانس آوردی.....

حالا یه چند وقت دیگه هم بهم پیام میدن که بهت ده میلیون شارژ هدیه میدیم

بعد میبینم حسابم تازه صفر شده....?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...