رفتن به مطلب

شاهکار دیگری از IRANCELL

Bahman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1395/10/30, 07:21:12، amin.choganbaz گفته است :

سلام به همه دوستان

اینترنت تو ایران از ADSL  گرفته تا 4G همش بسته به مکان شما داره که از مرکز مخابرات یا دکل مخابراتی دور باشی یا نزدیک 

در کل ناراحت نباشین جای همتون دارم حساب ایرانسلو میرسم ?

Untitled.jpg

بالا ترین سرعتی که از همراه اول گرفتم این بوده که نوسان داشته تازه بین 800 تا این سرعت

البته روی 3G هستش

Untitled.png

لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، amin.choganbaz گفته است :

سلام به همه دوستان

اینترنت تو ایران از ADSL  گرفته تا 4G همش بسته به مکان شما داره که از مرکز مخابرات یا دکل مخابراتی دور باشی یا نزدیک 

همچین سرعتی طبیعیه اصلا؟

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

همچین سرعتی طبیعیه اصلا؟

احتمالا دوست ما 4g+استفاده میکنه وگرنه 4gمعمولی نهایت ۹مگ هست،البته منظورم ۹مگابایت هست ایشون ۱۲مگ

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان
در کل ناراحت نباشین جای همتون دارم حساب ایرانسلو میرسم 

Untitled.jpg

شما رو دکل لونه کردی؟ یا آنتن تقویتی داری؟ فوت فن رو به ماهم یاد بده
لینک به دیدگاه

در در 1395/10/29, 13:44:05، Bahman گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز لیونی

دیشب در حال چک کردن گوشی بودم که ناگهان با صدای پیامکی از طرف IRANCELL توجه ام جلب شد

وقتی پیامک رو باز کردم توجه ام خیلی بیشتر جلب شد و با پیغام جالب و شگفت انگیزی  از طرف شرکت معظم ایرانسل رو به رو شدم! متن پیامک به این صورت بود :

"تبریک!!! بسته 100 گیگابایت اینترنت همراه یک روزه برای شما فعال شد. استعلام حساب : ....."

vcq3_irancell_33_33_.jpg

بدون درنگ کد مربوط به استعلام حساب رو وارد کردم و با صحنه ی دلپذیر وجود  100 گیگابایت اینترنت با مدت استفاده ی 1 روز  در حسابم روبه رو شدم  ?و خیلی خوشحال برنامه ریزی کردم که در 1 روز فرصتی که دارم چطور از این 100 گیگ استفاده بکنم!!

همینطور در حال برنامه ریزی و تفکر بودم که با خودم گفتم نکنه خواب و رویا دیده باشم و تصمیم گرفتم یک بار دیگه کد دستوری استعلام حساب رو بزنم و مطمئن بشم که رویا نبوده!! در همین 3 دقیقه که در تفکر و برنامه ریزی گذشته بود ،  ساعت هم از 12 شب گذشته بود و پس از چک کردن مجدد حساب این بار با صحنه ی دلخراش و مصیبت باری رو به رو شدم!!

این بار حجم اینترنت باقی مانده برابر 0 و مدت باقی مانده هم برابر 0 روز بود!!! ?

نا امیدانه چند بار دیگه کد مورد نظر رو وارد کردم و هر بار با چهره زشت و چندش آور همون دو تا صفر مواجه شدم...

در آخر با تماسی که امروز با واحد پشتیبانی این شرکت معظم و به قول دوستان "کبیر" داشتم متوجه شدم که فرصت بنده برای استفاده از اون 100 گیگ در واقع فقط همان 3 دقیقه مانده  تا 12 شب و تغییر تاریخ و اتمام بسته هدیه سخاوتمندانه ی مورد نظر بوده!!! ?

و به گفته ی کارشناس فرحیخته و مودب این شرکت معظم ، گویا بسته در تمام مدت دیروز برای بنده فعال بوده و فقط طی یک اتفاق بسیار ناچیز و معمولی ، پیامک اطلاع رسانیش به طور کاملا تصادفی و خود جوش در کل اون 24 ساعت برای بنده ارسال نشده و با لطف بی پایان متخصصین ایرانسل ، تنها 3 دقیقه مانده به انقضاء هدیه مورد نظر ، پیامک اطلاع رسانیش به دست بنده رسیده!!! ?

حالا هی بگید این شرکت ها دزد هستند و به فکر جیب خودشون هستن و به فکر مردم نیستند!! 

دیدید که این ها خیلی هم به فکر ما هستن و حتی هدیه هم میدن فقط ما لیاقت و عرضه ی استفاده از هدیه ها رو نداریم....

دقیقا همین اتفاقات واس منم افتاد پریروز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من این همه بسته ایرانسل گرفتم یه بار هم واسم هدیه نیومده ، البته با مودم نت میگیرم و مودم هم مشکل پیدا کرده و پیام نمیگیره

تو یه سال راحت 300 تومن پول بسته دادم اونم واسه خاطر سرعت پایین و قطعی زیاد ولی بازم با همین نت داغون کلی گیم و فیلم دانلود کردم

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/30, 07:21:12، amin.choganbaz گفته است :

سلام به همه دوستان

Untitled.jpg

بدوشش دل ما خنک بشه. سعی کن از ip خارج کشور بگیری که قشنگ مجبور بشه با دلار پرداخت کنه خ خ خ

لینک به دیدگاه

دوستانی که استفاده کردن لطفا کد USSD اون رو برای دیگران به اشتراک بذارن

سپاس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان امروز یه اتفاق جالب افتاد!!

طبق معمول بعد از اون روز داشتم حسابم رو با کد *141*28# چک میکردم  و همچنان نتیجه 0 بود

تا این که ساعت 2:26 بعد از ظهر ناگهان همون SMS قبلی بسته 100 گیگ 1 روزه دوباره برام اومد و چک کردم و دیدم واقعا 100 گیگ اینترنت تو حسابم هست و با سرعت نور خودم رو به خونه رسوندم و گذاشتم رو دانلود و تا الان داره با سرعت حدود 3 تا 4 مگابایت دانلود میکنه! که فکر میکنم تا 12 شب که مهلت بسته هستش بتونم 100 گیگ رو دانلود کنم. 

نکته جالب اینجاست که بر خلاف مطلبی که کارشناس ایرانسل گفته بود ، بسته تا قبل از رسیده SMS فعال نبود چون همین امروز ظهر حساب رو چک کردم و 0 بود.

و خلاصه این که اون شب هم این طور نبوده که بسته فعال شده باشه و فقط SMS اطلاع رسانیش دیر به دست من برسه. بلکه احتمالا اشتباه شده بوده و واقعا فقط 3 دقیقه بسته برای من فعال بوده!

لینک به دیدگاه

بله برای من هم امروز دوباره فعال شده. مثل اینکه چند نفر رو شناسایی کردن و فقط برای همون ها فعال میکنن!!!

لینک به دیدگاه

با سلام

عذر میخوام شاید زیاد ربطی نداشته باشه , اگه یه لطفی به من بکنید کمکم کنید بین مودم 4G USB که قیمتی بین 120 - 130 تومن داره و مودم Z6000 ایرانسل که تخفیف خورده شده 160 تومن کدوم رو بگیرم؟

نه واسه قیمت واسه کارایی کدوم بهتر هست؟  وای فای هم استفاده نمیکنم فقط واسه دانلود با کامپیوتر.

ممنون میشم کمکم کنید

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

با سلام

عذر میخوام شاید زیاد ربطی نداشته باشه , اگه یه لطفی به من بکنید کمکم کنید بین مودم 4G USB که قیمتی بین 120 - 130 تومن داره و مودم Z6000 ایرانسل که تخفیف خورده شده 160 تومن کدوم رو بگیرم؟

نه واسه قیمت واسه کارایی کدوم بهتر هست؟  وای فای هم استفاده نمیکنم فقط واسه دانلود با کامپیوتر.

ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوست من

مودم های td-lte طرح های خوبی برای افرادی که استفادشون دانلود هست نداره. بیشتر به درد کارکرد معمول روزانه میخوره نه دانلود.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

سلام دوست من

مودم های td-lte طرح های خوبی برای افرادی که استفادشون دانلود هست نداره. بیشتر به درد کارکرد معمول روزانه میخوره نه دانلود.

ممنون که کمکم کردید.

پس طرح شبانه دانلود شامل این نوع نمیشه؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

ممنون که کمکم کردید.

پس طرح شبانه دانلود شامل این نوع نمیشه؟

https://eform.irancell.ir/portal/home/?214066/فروش-بسته-های-TD-LTE

از اینجا میتونید طرح های td-lte رو بررسی کنید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

https://eform.irancell.ir/portal/home/?214066/فروش-بسته-های-TD-LTE

از اینجا میتونید طرح های td-lte رو بررسی کنید.

ممنون 

لینک به دیدگاه

دانلود شبانه سرعتش افتضاح شده جدیدا

من قبلا تا 5 مگابایت سرعت داشتم. 1 ماه گذشته 1.5 مگ..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا من با مودم نت میگیرم اگه یه وقت واسه منم فعال بشه از کجا بفمهم ؟ راهی هست انتقال پیامک کرد به سیم کارت دیگه ؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Bahman گفته است :

طبق معمول بعد از اون روز داشتم حسابم رو با کد *141*28# چک میکردم  و همچنان نتیجه 0 بود

تا این که ساعت 2:26 بعد از ظهر ناگهان و تا الان داره با سرعت حدود 3 تا 4 مگابایت دانلود میکنه! که فکر میکنم تا 12 شب که مهلت بسته هستش بتونم 100 گیگ رو دانلود کنم. ?

نکته جالب اینجاست که بر خلاف مطلبی که کارشناس ایرانسل گفته بود ، بسته تا قبل از رسیده SMS فعال نبود چون همین امروز ظهر حساب رو چک کردم و 0 بود.

و خلاصه این که اون شب هم این طور نبوده که بسته فعال شده باشه و فقط SMS اطلاع رسانیش دیر به دست من برسه. بلکه احتمالا اشتباه شده بوده و واقعا فقط 3 دقیقه بسته برای من فعال بوده!

اقا بهمن چه کار کردید با ایرانسل که دوبار همچین بسته ای رو فعال میکنه؟:)

استفادتون ازش زیاده؟!! اگه اره خب منم خیلی زیاد. استفاده میکنم اما هیچ وقت بسته هدیه برام نیومده

لینک به دیدگاه

اقا من تازه مطمئن شدم که مهندسین ما میتونن CPU هم تولید کنند و ما را به خودکفایی برسونن....خدا را شکر

لینک به دیدگاه

برای من هم طرح 100 گیگ فعال شده ولی بعد از 7-8 گیگ دانلود سرعت از 2مگابایت به حدود 700 کیلوبایت بر ثانیه رسید.البته بازم خوبه ، من راضیم (هرچه از دوست رسد نیکوست)

ویرایش شده توسط rambo.2020
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Bahman گفته است :

تا این که ساعت 2:26 بعد از ظهر ناگهان و تا الان داره با سرعت حدود 3 تا 4 مگابایت دانلود میکنه! که فکر میکنم تا 12 شب که مهلت بسته هستش بتونم 100 گیگ رو دانلود کنم. ?

چه جوری میشه  /......

قرعه کشیه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 43 دقیقه قبل، Royal گفته است :

اقا من تازه مطمئن شدم که مهندسین ما میتونن CPU هم تولید کنند و ما را به خودکفایی برسونن....خدا را شکر

یه بحثی شد و تاپیک پاک شد مثل خودکفایی سمند و پراید !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، ariiian گفته است :

اقا بهمن چه کار کردید با ایرانسل که دوبار همچین بسته ای رو فعال میکنه؟:)

استفادتون ازش زیاده؟!! اگه اره خب منم خیلی زیاد. استفاده میکنم اما هیچ وقت بسته هدیه برام نیومده

اتفاقا من برای مودم و طرح هایی که میگیرم یه سیم کارت ایرانسل دیگه دارم و از سیم کارت روی گوشی تقریبا هیچ استفاده ای نمیکنم. و  این هدیه برای سیم کارت روی گوشیم ارسال شده! پس ارتباطی به میزان مصرف نداره.

البته سیم کارتی که روی گوشی گذاشتم همون سیم کارتیه که به عنوان هدیه روی مودم بود و  از همون اول هم طرح 10 گیگ هدیه ای که باید روش میبود 2 بار فعال شد!!! یعنی به جای 10 گیگ به من 20 گیگ هدیه دادن!!

البته دلیلش هم این بود که چون هدیه رو داخل برنامه ی My Irancell نمایش نمیده من فکر میکردم 10 گیگ هدیه روی سیم کارت فعال نشده و تقریبا کچلشون کردم. و بعدا متوجه شدم که باید با کد دستوری چک میکردم. فکر میکنم به دلیل تماس های مکرر من و این که فکر کردن هدیه ی 10 گیگش فعال نشده  اون موقع دو بار فعالش کردن...?

این بار هم که هدیه 100 گیگش فقط 3 دقیقه فعال بود تماس گرفتم و کارشناسشون گفت که منتظر باش شاید دوباره فعال بشه!

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر میکنم چون دفعه اول فقط 3 دقیقه فعال بود برای جبران اون دوباره فعال شده. وگرنه 2 بار دریافت همچین هدیه ای با فاصله ی چند روز احتمالش از 1 در هزار میلیارد هم کمتره... 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...