رفتن به مطلب

بین Benqu VZ2350HM و Asus VX239H کدوم رو بگیرم؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان عزیز سلام

موندم بین مانیتور Benqu  و  Asus VX 239H  کدوم  انتخاب کنم 

بنکیو VZ2350HM  قیمت 665 هزار تومان

http://lioncomputer.ir/product/8804/مانیتور+23+اینچ+بنکیو+VZ2350HM/

ایسوس  VX239H   قیمت 945 هزار تومان

http://lioncomputer.ir/product/3405/مانیتور+ایسوس+23+اینچ+VX239H/

مشخصات و حتی پنل هر دو یکی هستن

حقیقتش مدل بنکیو 300هزار تومان ارزان تره 

آیا بنکیو رو بگیرم یا ایسوس رو بگیرم واقعا 300 هزار تومان بیشتر هزینه کنم و ایسوس رو بگیرم ارزش داره؟

لطفا راهنمایی کنید دوستان

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/05, 21:34:41، akhdteach گفته است :

دوستان عزیز سلام

موندم بین مانیتور Benqu  و  Asus VX 239H  کدوم  انتخاب کنم 

بنکیو VZ2350HM  قیمت 665 هزار تومان

http://lioncomputer.ir/product/8804/مانیتور+23+اینچ+بنکیو+VZ2350HM/

ایسوس  VX239H   قیمت 945 هزار تومان

http://lioncomputer.ir/product/3405/مانیتور+ایسوس+23+اینچ+VX239H/

مشخصات و حتی پنل هر دو یکی هستن

حقیقتش مدل بنکیو 300هزار تومان ارزان تره 

آیا بنکیو رو بگیرم یا ایسوس رو بگیرم واقعا 300 هزار تومان بیشتر هزینه کنم و ایسوس رو بگیرم ارزش داره؟

لطفا راهنمایی کنید دوستان

سلام ببین حقیقتش اینکه دوتاشون پنلشون یکیه و تفاوت انچنانی نداره ولی ایسوس یه مقدار بهتره ولی ارزش این همه هزینه اضافه رو نداره تو خارج بخری میصرفه ولی ایران بد قیمت گذاری شده روش

بنکیو منصفانه تر قیمت گذاری شده

من خودم طراحی بنکیو مخصوصا پایشو بیشتر دوست دارم

درکل کیفیت دوتاشون تقریبا یکیه و فرق انچنانی نداره ولی ارزش 300 تومن ارزون تر بودن رو داره

و در ادامه ی حرفم میتونید دو عکس زیر رو ببینید تا متوجه قیافه بنکیو بشید تو گوگل هم سرچ کنید عکسای خوبی بدستتون میرسه

تصویر مرتبط
نتیجه تصویری برای ‪vz2350hm‬‏
ویرایش شده توسط Big_Boss
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Big_Boss گفته است :

سلام ببین حقیقتش اینکه دوتاشون پنلشون یکیه و تفاوت انچنانی نداره ولی ایسوس یه مقدار بهتره ولی ارزش این همه هزینه اضافه رو نداره تو خارج بخری میصرفه ولی ایران بد قیمت گذاری شده روش

بنکیو منصفانه تر قیمت گذاری شده

من خودم طراحی بنکیو مخصوصا پایشو بیشتر دوست دارم

درکل کیفیت دوتاشون تقریبا یکیه و فرق انچنانی نداره ولی ارزش 300 تومن ارزون تر بودن رو داره

ممنون دوست عزیز،

یعنی ارزش نداره 300 هزار تومان اضافه پرداخت کنم ؟

پس همون بنکیو رو بگیرم بهتره مگ نه؟

کاش تهران بودم و میتونستم از نزدیک مقایسه شون کنم 

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، akhdteach گفته است :

ممنون دوست عزیز،

یعنی ارزش نداره 300 هزار تومان اضافه پرداخت کنم ؟

پس همون بنکیو رو بگیرم بهتره مگ نه؟

کاش تهران بودم و میتونستم از نزدیک مقایسه شون کنم 

ببین دوتاشون پنلشون یکیه و کیفیتشون واقعا فرقی نداره ولی امکانات جانبیشون فرق داره که تاثیر زیادی نداره مخصوصا 300هزارتومان

اگر نهایت 50 تومن بود منطقی تر بود ولی این قیمت نه

یکی از دوستان هم میگفت من از نزدیک دیدمشون بنظرم بنکیو بهتر اومده و متوجه شدم ارزش هزینه اضافی نداره

فقط برای اینکه به بهترین رنگ برسید باید تنظیماتشو اونطوری که تمایل دارید دستکاری کنید

خلاصه اینکه کیفیت دوتاشون یکیه و ارزش 300 تومنو واقعا نداره مگر اینکه طرفدار ایسوس باشید

در ضمن اگر قیمت دلاریش برطرف میکرد این 300 تومنو بازم معقول تر بود ولی قیمت دلاریشون خیلی نزدیک به همه ولی تو ایران...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Big_Boss گفته است :

ببین دوتاشون پنلشون یکیه و کیفیتشون واقعا فرقی نداره ولی امکانات جانبیشون فرق داره که تاثیر زیادی نداره مخصوصا 300هزارتومان

اگر نهایت 50 تومن بود منطقی تر بود ولی این قیمت نه

یکی از دوستان هم میگفت من از نزدیک دیدمشون بنظرم بنکیو بهتر اومده و متوجه شدم ارزش هزینه اضافی نداره

فقط برای اینکه به بهترین رنگ برسید باید تنظیماتشو اونطوری که تمایل دارید دستکاری کنید

خلاصه اینکه کیفیت دوتاشون یکیه و ارزش 300 تومنو واقعا نداره مگر اینکه طرفدار ایسوس باشید

در ضمن اگر قیمت دلاریش برطرف میکرد این 300 تومنو بازم معقول تر بود ولی قیمت دلاریشون خیلی نزدیک به همه ولی تو ایران...

اها درسته خیلی گرونتر از هزینه ی واقعیش هست

چون من میخام برای کارهای زیاد ، مطالعه و برنامه نویسی استفاده کنم . مدل دیگه ای رو مدنظرتون هست برای کاربردهایی که گفتم؟

اخه زیاد دیده بودم گفتن مدل Asus VX239H و یا MX239H  رو بگیرم ولی زیادی گرون هستن 

شما مدل بنکیو رو از نزدیک دیدید؟

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، akhdteach گفته است :

اها درسته خیلی گرونتر از هزینه ی واقعیش هست

چون من میخام برای کارهای زیاد ، مطالعه و برنامه نویسی استفاده کنم . مدل دیگه ای رو مدنظرتون هست برای کاربردهایی که گفتم؟

اخه زیاد دیده بودم گفتن مدل Asus VX239H و یا MX239H  رو بگیرم ولی زیادی گرون هستن 

شما مدل بنکیو رو از نزدیک دیدید؟

خوب درنهایت برای این کاربری که گفتید بهترین انتخاب همون بنکیو هست که فلیکر فری هم داره مانع خسته شدن چشم میشه که   مدل vx نداره

من خودم ندیدم ولی کاربر زیر این ماینتورو داره هم ایسوس هم بنکیو رو از نزدیک دیده میتونید از ایشون بپرسید

کاربر

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Big_Boss گفته است :

خوب درنهایت برای این کاربری که گفتید بهترین انتخاب همون بنکیو هست که فلیکر فری هم داره مانع خسته شدن چشم میشه که   مدل vx نداره

من خودم ندیدم ولی کاربر زیر این ماینتورو داره هم ایسوس هم بنکیو رو از نزدیک دیده میتونید از ایشون بپرسید

کاربر

خیلی ممنون دوست عزیز 

پس برم از ایشون بپرسم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فقط یه چیزایی که روی کاغذ نوشته که نیست خیلی موارد دیگه هست که باید بری نقد دوتا مانیتورو بخونی تا دستت بیاد...(چیزایی مثل input lag نحوه ی پخش شدن نور پس زمینه , light bleed نحوه ی پخش شدن رنگا توی بخشای مختلف , کالیبره بودن مانیتور و .....) ...

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، crash گفته است :

دوست عزیز فقط یه چیزایی که روی کاغذ نوشته که نیست خیلی موارد دیگه هست که باید بری نقد دوتا مانیتورو بخونی تا دستت بیاد...(چیزایی مثل input lag نحوه ی پخش شدن نور پس زمینه , light bleed نحوه ی پخش شدن رنگا توی بخشای مختلف , کالیبره بودن مانیتور و .....) ...

تو اینترنت که بررسی درست و حسابی نداره 

تو تهران هم نیستم تا از فروشگاه هر دو رو ببینم و کیفیت تصویر و ظاهرشو مقایسه کنم

موندم چکار کنم :|

لینک به دیدگاه

تو این سایت احتمالا بتونی نقدشو پیدا کنی...

http://playwares.com/

من خودم یادمه سر اینکه input lag و نتونستم دقیق آمارشو در بیارم رفتم همون vx رو خریدم.....(البته چند مدل دیگه benq هم مدنظرم بود ولی آخر به همون vx رسیدم..)

لینک به دیدگاه

سلام

300 هزار تومن ،نزدیک 45% بیشتر و این درصد قابل توجهی هست. من ایسوس ندیدم ولی شاید تفاوت قابل توجهی داشته باشه. باید کنار هم دید و مقایسه کرد.

ولی در مورد بنکیو:
اول اینکه تو جعبه بنکیو کابل hdmi نداره و فقط VGA هست و باید کابل جدا بخرید (حدود 20 تومن)،اگر بنکیو خریدید و با hdmi خواستید تصویر بگیرید و تصویر نداد، باید برید hdmi انتخاب و دکمه منو بزنید تا ثبت بشه . خاطرم نیست تو دفترچش توضیح داده بود یا نه، ولی کلی سر این قضیه داستان پیش اومد برای دوستم. حتی فروشنده یه مانیتور دیگه هم باز کرد برا تعویض ولی با یه فشار دکمه ساده تصویر داد.

من ایسوس دارم ولی نه اون مدل مدنظرشما. به نسبت قیمت تصویر خیلی خوبی داشت. بررسی تخصصی نکردم فقط نگاه سطحی بود.

موفق باشید

ویرایش شده توسط MHMAX
لینک به دیدگاه

هر دو از برندهای بسیار خوب بازار هستند .

گرچه دیدن حضوری خیلی بهتره اما من بودم 300 تومن بیشتر هزینه نمی کردم . هرچند خیلی خیلی از ایسوس خوشم میاد .

لینک به دیدگاه

من مانیتور MX239H  ایسوس رو دارم بسیار مانیتور حرفه ای هست و  بنکیو  هیچ حرفه ای در برابر ایسوس نداره بزنه  شما ایسوس بخر حالشو ببر . کالیبره کردن رنگ رو هم به این صورت انجام بده تو یوزر مود

R 95

G 90

B 99

ویرایش شده توسط mrtash
لینک به دیدگاه

سلام.

این مقایسه یه چی تو مایه های مقایسه گوشی هواویی با ال جی!
هردوتاشون گوشین هردوتاشون خوبن هردوتاشون همه کار میکنن اما تو جزئیات ال جی برندس.
اینم همونه. وقتی از جلو میبینیشون عین همن تصویر یکیه و کلا انتخاب سخته بینشون ولی وقتی 10 ساعت مداوم بشینی پشتشون و هی بازی کنی بیای بیرون نت بگردی و دوباره بری تو بازی متوجه میشی اسوز یه سری تکنولوژی هایی به کار برده که اصلا چشمت درگیر نمشه و راحت تره.

البته من از بنکیو یه مدل پایینش رو بیشتر ندیدم مدل بالاش شاید بهتر باشه ولی اسوز من رو به شخصه راضی کرده.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...