رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک GTX 570 Phantom

Tyrael
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

کارت گرافیک Gainward GTX 570 Phantom کارکرده به فروش میرسد

کارت  تمیز و کاملا سالم و بدون مشکل و بدون گارانتی است و نه تابحال تعمیر شده و نه حتی پیچ هاش باز شده و برچسبهای کارخانه هم  بر روی برد و پیچ کارت (همونطور که در عکس دیده میشه) وجود دارد به همرا جعبه سالم و تمیز.

فن های کارت کاملا سالم هستند و جزو خنک ترین کارتهایی هست که تابحال دیدم. برای من در حالت ایدل 32 درجه و در حالت تحت فشار زیر 66 درجه. تا بحال اور نشده.

دلیل فروش : حدود دو هفته هست که از لیون 1070 خریدم بنابر این نیازی به این کارت ندارم.

قیمت پایه: 300 هزار تومن

گام مزایده :10هزار تومن

هزینه ارسال به عهده خریدار ( شهرستان هستم)

مدت مزایده 2 روز (امکان تمدید)

20170127_163306 1.jpg

20170127_163348 1.jpg

20170127_163424 1.jpg

570.jpg

570 1.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دمای GPU MEMO کوش؟ این مدلا برای مموری سنسور دما ندارن؟

لینک به دیدگاه

اگه اسیک کوآلیتی بزارید  ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

دوست عزیز دمای GPU MEMO کوش؟ این مدلا برای مموری سنسور دما ندارن؟

?

تمامی اطلاعاتی که که برنامه GPU Z از این کارت میداد رو در عکس مشاهده میکنید . چیز بیشتری وجود نداره.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Majid_Rezaie گفته است :

سلام

پایه

سلام

اوکی اگه تا دو روز ( مدت مزایده ) پیشنهاد بالاتری نبود تقدیمتون میکنم.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

310. فوری رو هم مشخص کنید.

فوری رو مشخص نکردم چون حقیقتش اطلاعی از روش قیمت گذاری ندارم. قیمت پایه رو هم از روی تاپیک مشابهی که 2-3 هفته قبل شبیه همین کارت یعنی 570 فانتوم رو به قیمت پایه 300 گذاشته بود انتخاب کردم. بهرحال 2 روز بنظرم چیزی نیست و تمدیدش هم نمیکنم که دوستان زیاد معطل نمونن ولی سعی میکنم در دفعات بعد ( cpu و مادربرد و رم بعد از اپگرید کردنشون) قیمت فوری هم بذارم.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

بالاخره یک قیمتی بدین به ما

دوست گرامی وقتی هیچ ایده ای از قیمتش ندارم نمیتونم که از خودم چیزی بگم. تجربه خرید و فروش هم ندارم که بخوام حدسی یه چیزی بگم. الان شما 310 گفتین دو روز هم مدتش طول میکشه اگه کسی بالاتر نخواست به همین قیمت 310 تقدیم شما میشه و خیلی هم بهتر از اینه که شما هزینه اضافی بپردازین برای خرید فوری و من هم خیالم راحته که ارزش کارتم این بوده و  بیشتر نبوده.

لینک به دیدگاه

باشه ، ولی خواستین 340 فوری خریدارم
اگر نخواستید هم سرِ 310 هستم

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

باشه ، ولی خواستین 340 فوری خریدارم
اگر نخواستید هم سرِ 310 هستم

چون از اول قیمت فوری تعیین نشده بنظرم فروش فوری کار درستی نیست چون بقیه هم میتونن بگن اگه فوری میخواستی  بفروشی چرا از اول مشخص نکردی و اگر میگفتی من میخریدم و این حرفها. پس  اجازه بدین همون قیمت 310 رو برای شما نگه داریم اگه تا دو روز پیشنهاد بهتری نبود تقدیمتون میشه.

لینک به دیدگاه

سلام

350 خریدارم.الان چند سالی میشه که بدون کارت گرافیک هستم.میخاستم بازی کال آف رو بازی کنم سیستمم هنگ کرد به خاطر کارت گرافیک.اگه اینو به من بفروشین خیلی ممنونتون میشم.

یا علی

ویرایش شده توسط hojjat4763
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Daniel110 گفته است :

با سلام . 360

سلام داداش.

مال شما ما نخاستیم

ویرایش شده توسط hojjat4763
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hojjat4763 گفته است :

سلام داداش.

ملا شما ما نخاستیم

سلام. دوست گرامی این یک مزایده هست ، قوانین مزایده رو اول مطالع فرمایید بعد . (چه لیون و چه پی تی) هرکس بالاتر بگه مال همون شخص میشه 

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا دعوا نکنید چون خرید و فروش یه قطعه ارزش این حرفها رو نداره. فقط یه مزایده ساده هست و مدتش هم تا فردا عصره. نمیخوام کسی این وسط دلخوری براش پیش میاد.

ممنون.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Dolphin OC گفته است :

380 خریدارم

مزایده امروز ساعت 17 تموم میشه. اگه پیشنهاد بالاتری نبود لطفا در پیغام خصوصی تماس بگیرید تا هماهنگ کنیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...