رفتن به مطلب

عدم پاسخگویی فروشنده به من .!!!!

☕Coffee Addicted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

از یه آقایی به اسم جواد مهدوی تالار پشتی  قبلا سایتی به  اسم Key-game.irبا قیمت عجیب و ارزون داشت سی دی کی اشتراکی خریدم بعد خرید دیگه جواب نداد الانم یکروزه گذشته!

اولین بار شیش ماه پیش  قصد خرید ازش داشت خیلی بهش شک کردم و حتی مشاوره  که یکی از همین دوستان لیون کامپیوتر که فروشنده سی دی کی هم هست گفت قیمتاشون  بسیار پایینه و تعجب بر انگیزه منم خرید نکردم!

اگه قصد خرید ازش داشته باشید با سرعت نور پیام میده تا پول رو ازتون بگیره !شماره موبایلشم دارم کلا 10تومن بالا کشید بیچاره بخاطر 10تومن دست به چه  کاری  میزنه..خخخ

aaaaa.png

ویرایش شده توسط AtAgAmEr
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من از ایشون نزدیک به 700 هزار تومان بازی اورجینال خریدم تابستان .....  ادم درست و منصف بودند ...حتما مشکلی براشو پیش اومده 

ویرایش شده توسط mohsen19x
لینک به دیدگاه

عجب ادمی هست 

Dark-_-Witcher

ممنون دوست عزیز به خاطر اطلاع رسانیتون 

پول شما رفت ولی به خیلیای دیگه کمک میکنین        

لینک به دیدگاه

سلام شاید براش مشکلی پیش اومده؟ چقدر زمان از این مورد گذشته؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، woooo639 گفته است :

سلام شاید براش مشکلی پیش اومده؟ چقدر زمان از این مورد گذشته؟

یک روز

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

یک روز

حالا یک روز که چیزی نیست و 10 تومن هم پولی نیست، یکم بیشتر صبر کنید شاید بنده خدا مشکلی داشته، ایشالا که حل میشه و چیز خاصی نیست. من که تازه سیستمم داره تکمیل میشه و قصد خرید تعداد زیادی از بازی هایی که این مدت موفق با انجام ـشون نشدم، رو دارم و فکر کنم برای خرید سراغ بچه های همین فروم برم، چون هم بازخورد هاشون عالیه و هم قیمت ـهاشون بسیار مناسب. بازم ایشالا که حل بشه 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ruby گفته است :

حالا یک روز که چیزی نیست و 10 تومن هم پولی نیست، یکم بیشتر صبر کنید شاید بنده خدا مشکلی داشته، ایشالا که حل میشه و چیز خاصی نیست. من که تازه سیستمم داره تکمیل میشه و قصد خرید تعداد زیادی از بازی هایی که این مدت موفق با انجام ـشون نشدم، رو دارم و فکر کنم برای خرید سراغ بچه های همین فروم برم، چون هم بازخورد هاشون عالیه و هم قیمت ـهاشون بسیار مناسب. بازم ایشالا که حل بشه ?

10تومن که اره گفتم مدیریت تاپیک رو ببنده  در کل  فروشنده جالبی نیست تنها دلیلی که میتونه اورده باشه اینکه مرده باشه xD

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

10تومن که اره گفتم مدیریت تاپیک رو ببنده  در کل  فروشنده جالبی نیست تنها دلیلی که میتونه اورده باشه اینکه مرده باشه xD

بنظرم از همین دوستان فروم مثل آقای @R-STARK و آقای رئیسیان اگه اشتباه نکنم که یک کانال هم دارن به نام @keyshop خرید کنید خیلی مطمئن تر و بصرفه تر هست

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ruby گفته است :

بنظرم از همین دوستان فروم مثل آقای @R-STARK و آقای رئیسیان اگه اشتباه نکنم که یک کانال هم دارن به نام @keyshop خرید کنید خیلی مطمئن تر و بصرفه تر هست

بله . منم خرید داشتم . جناب رییسی بهترین هستن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

بیا از خودم خرید کن

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Aryanath گفته است :

داداش سایتشون یه وقت فیلتر نبود ؟

سلام ، فیلتر نیست . ولی من که میرم میگه در حال تعمیر هست ، ولی نکته جالب شماره تلفن این سایته! 123456789

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...