رفتن به مطلب

مادربوردی مخصوص استخراج بیت کوین !

Recommended Posts

172pu9t00h2xduqcf6ip.jpg

بایواستار از جدیدترین مادربورد B250 خود پرده برداشت این مادربورد جدید که قرار است به خیل عظیم مادربوردهای جدید این کمپانی ملحق شود برای یک هدف خاص طراحی شده آن هم چیزی نیست جز استخراج بیت کوین . 

این مادربورد که TB250-BTC نام دارد به لطف پردازنده های جدید اینتل بسیار بهینه شده است. TB250-BTC جدیدترین, پایدارترین و بادوام ترین مادربورد برای استخراج بیت کوین و سایر پول های دیجیتالی می باشد . استخراج بیت کوین و دیگر واحد های پولی اینچنینی این روزها بیشتر شناخته شده است و با تجدید حیات بیت کوین بار دیگر اشتیاق برای استخراج بین تازه کاران و قدیمی های این صنعت افزایش یافته و باعث شده آنها بار دیگر به این عرصه برگردند . از طرف دیگر گرافیک های جدید نسبت به نسل قبل بسیار بهینه تر و سریعتر پردازش می کنند .

البته شیوه استفاده از چندین کارت گرافیک مشکلات خود را دارد مانند گرم شدن بیش از اندازه محیط که باعث کم شدن پایداری سیستم و در نتیجه ناتوانی در انجام پردازش محول شده می شود برای همین بایواستار تمرکز خود را بروی پایداری و تحمل شرایط سخت کاری گذاشته است این شرایط در استفاده طولانی مدت می توانند باعث خرابی و یا مشکلات مشابه در مادربوردهای ناپایدار شوند و می دانیم که روش استخراج بیت کوین سیستم را برای مدت طولانی تحت فشار و استرس کاری قرار می دهد که همین سبب از بین رفتن قطعات مادربورد می شود اما بایواستار در این مادربورد سعی کرده با استفاده از قطعات بادوام و پایدار نرخ خرابی و هزینه و زمان تعمیرات را کاهش دهد .

این مادربورد دارای سوکت 1151 است و از پردازنده های جدید اینتل پشتیبانی می کند همچنین توانایی پشتیبانی از 32 گیگابایت رم DDR4 با سرعت 2400مگاهرتز را دارا است از دیگر خصوصیات این بورد می توان به استفاده از پورت LAN پز سرعت و پورت M.2 برای حافظه پرسرعت اشاره کرد .

همچنین شرکت بایو استار پیشنهاد کرده برای استخراج بیت کوین از گرافیک های AMD مانند RX470 استفاده شود و وسایل مورد نیاز استفاده از چند گرافیک مانند رایزر و دیگر وسایل مرتبط به این پروسه در جعبه مادربورد قرار گرفته است بایواستار خاطر نشان کرده که برای استفاده از 6 گرافیک به صورت پایدار بهتر است از دو منبع تغذیه جداگانه استفاده شود برای این منظور این مادربورد دارای دوعدد کانکتور AUX پاور است که پایداری سیستم در حالت استفاده از دو پاور تظمین می کند.

xue3c43ji3vdkn0h6oi.jpg

منبع:GURU3D

مترجم: سامان یزدان نیک 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و با تجدید حیات بیت کوین بار دیگر اشتیاق برای استخراج بین تازه کاران و قدیمی های این صنعت افزایش یافته و باعث شده آنها بار دیگر به این عرصه برگردند .

بازم مثل قبل گرم گرفته ؟ دوستانی که تو این زمینه مشغول بوده و هستن چقدر درامد داره و چه سیستمی میگیرن ؟

لینک به دیدگاه

سلام این بیت کوين رو از کجا استخراج می کند!!!!!

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/11, 13:41:48، dotsis گفته است :

سلام این بیت کوين رو از کجا استخراج می کند!!!!!

داداش بیت کوین عین دلارمیمونه فقط پول دیجیتالیه و ارزشش هم همونقدر بالاست

بدرد ما ایرانیا بیشتر میخوره چون تحریم هستیم مثلا ما با یه امریکایی تو ایران کار میکنیم بر فرض مثال براش طراحی سایت میکنیم طرف که نمیتونه پول حواله کنه ایران برای ما بجاش بیت کوین میده ما

لینک به دیدگاه

داداش بیت کوین عین دلارمیمونه فقط پول دیجیتالیه و ارزشش هم همونقدر بالاست
بدرد ما ایرانیا بیشتر میخوره چون تحریم هستیم مثلا ما با یه امریکایی تو ایران کار میکنیم بر فرض مثال براش طراحی سایت میکنیم طرف که نمیتونه پول حواله کنه ایران برای ما بجاش بیت کوین میده ما

یعنی با این مادربرد کار یک واسطه رو انجام میده ?!!
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، dotsis گفته است :

این مادربرد به شما این فرصت رو میده تا با زیر فشار گذاشتن طولانی مدت قطعاتی مثلا گرافیک مقداری پول دیجیتالی به دست بیارید .

قطعاتی که ماین میشن عموما با مشکلاتی روبه رو میشن ولی هزینه خریدشون رو به راحتی برمی گردونند . این وسط قطعاتی که بتونن عمر زیادی داشته باشن ارزش خرید بالایی دارن

این قطعات عموما ظاهر خیلی خوبی دارن اما باطنشون به همون خوبی نیست چون برای مدت زیادی استفاده نمیشن اما توی همین مدت پدرشون در میاد. در واقع چون این قطعات عموما 24 ساعته و 7 روز هفته زیر فشار کامل هستند در مدت یک ماه به راحتی به اندازه یک سال گیمینگ فشار رو تحمل می کنند اما برای ظاهرشون همون 1 ماه گذشته .

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

این مادربرد به شما این فرصت رو میده تا با زیر فشار گذاشتن طولانی مدت قطعاتی مثلا گرافیک مقداری پول دیجیتالی به دست بیارید .

قطعاتی که ماین میشن عموما با مشکلاتی روبه رو میشن ولی هزینه خریدشون رو به راحتی برمی گردونند . این وسط قطعاتی که بتونن عمر زیادی داشته باشن ارزش خرید بالایی دارن

این قطعات عموما ظاهر خیلی خوبی دارن اما باطنشون به همون خوبی نیست چون برای مدت زیادی استفاده نمیشن اما توی همین مدت پدرشون در میاد. در واقع چون این قطعات عموما 24 ساعته و 7 روز هفته زیر فشار کامل هستند در مدت یک ماه به راحتی به اندازه یک سال گیمینگ فشار رو تحمل می کنند اما برای ظاهرشون همون 1 ماه گذشته .

یعنی با قطعاتی که دارم یک مقدار پول هم بدست میاريم درسته 

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/11, 16:05:21، dotsis گفته است :

یعنی با قطعاتی که دارم یک مقدار پول هم بدست میاريم درسته 

ببین کاربرد های زیادی داره و روش بدست اوردنشون هم زیاده

مثلا حتی شما با بیت کوین میتونی اکانت استیم یا اوریجین بخری

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/11, 15:05:41، dotsis گفته است :

این مادربرد منظورش از استخراج بیت کوین این نیست که انتظار داشته باشی یه جسمی بده بیرون که ارزش مادی داشته باشه نه منظورش اینه که میشه با ماین کردن گرافیک و تحت فشار گذاشتن بیت کوین بدست اورد و بیت کوین که نمیره تو مادربرد قاعدتا مثل یه اکانت میمونه که ارزش دیجیتالی داره مثل اکانت های بازی

در حقیقت این مادر برد برای ماین کردن گرافیک ساخته شده که میشه از این راه بیت کوین دریافت کرد

بیت کوین همونطور که گفتم از هر روشی میتونه بدست بیاد و کلا یه پول دیجیتالی هست و مختص به کار با همین مادربردم نیستش

همونطور که گفتم کاربردش بیشتر از همه ی مردم شاید بدرد ما ایرانیا بخوره مثلا همون طراحی سایت انجام میدیم خارجی به ما بیت کوین میده ما هم میریم با بیت کوین مثلا اکانت بازی میخریم کیف میکنیم این یه کاربردشه مثلا

فک کنم بشه جنس فیزیکم باهاش خرید که احتمالا میشه ولی من اطلاعی ندارم

لینک به دیدگاه

این مادربرد منظورش از استخراج بیت کوین این نیست که انتظار داشته باشی یه جسمی بده بیرون که ارزش مادی داشته باشه نه منظورش اینه که میشه با ماین کردن گرافیک و تحت فشار گذاشتن بیت کوین بدست اورد و بیت کوین که نمیره تو مادربرد قاعدتا مثل یه اکانت میمونه که ارزش دیجیتالی داره مثل اکانت های بازی
در حقیقت این مادر برد برای ماین کردن گرافیک ساخته شده که میشه از این راه بیت کوین دریافت کرد
بیت کوین همونطور که گفتم از هر روشی میتونه بدست بیاد و کلا یه پول دیجیتالی هست و مختص به کار با همین مادربردم نیستش
همونطور که گفتم کاربردش بیشتر از همه ی مردم شاید بدرد ما ایرانیا بخوره مثلا همون طراحی سایت انجام میدیم خارجی به ما بیت کوین میده ما هم میریم با بیت کوین مثلا اکانت بازی میخریم کیف میکنیم این یه کاربردشه مثلا
فک کنم بشه جنس فیزیکم باهاش خرید که احتمالا میشه ولی من اطلاعی ندارم

با تشکر
اگر کسی بخواهد شروع به این کار کند چه کارهای رو باید انجام بدهد
از مادربرد های معولي میشه این کار رو کرد
لینک به دیدگاه

اینطور که بوش میاد کم کم شاهد به راه افتادن دوباره فروش ۱۰ تا ۱۰ تای گرافیک خواهیم بود. یه زمانی دوستان ۱۰تا ۱۰تا ۲۹۰x میفروختن 

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/11, 16:40:18، dotsis گفته است :

با تشکر
اگر کسی بخواهد شروع به این کار کند چه کارهای رو باید انجام بدهد
از مادربرد های معولي میشه این کار رو کرد

ببین گفتم که شما اگه بخوای با زیر بار گذاشتن قطعات بیت کوین در بیاری باید اون مادربرد رو بخری

اما اگه نه بخوای کارای خدماتی مثلا همون طراحی سایت باید با یه امریکایی توافق کنی کارو انجام بدی بهت بیت کوین بده مثل یه اکانت میمونه که مثلا 200 دلار ارزش داره که بستگی به مقداری که بهت بیت کوین بدن داره

بعد شما با اون بیت کوین فرض کن مثلا یه اکانته میتونی با اون اکانت جنسی که مد نظرته بخری من اطلاع دارم که میشه بازی تحت استیم خرید دیگ جنس فیزیکی رو اطلاع ندارم چطوریه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mahddi گفته است :

سلام

چه طوری دو تا پاور به این وصل میشه؟

پاور ها رو باید موازی کنید. به صورت دستی هم راحت نصب میشه راه اندازیش کرد. کلا باید 30 تا 50 میلیون خرج کنی فقط برای سخت افزار (اگر برق امامی داشته باشید دیگه عالی میشه)....

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

پاور ها رو باید موازی کنید. به صورت دستی هم راحت نصب میشه راه اندازیش کرد. کلا باید 30 تا 50 میلیون خرج کنی فقط برای سخت افزار (اگر برق امامی داشته باشید دیگه عالی میشه)....

سلام

یه عکس یا لینکی ازش ندارید؟

من برای ماینینگ نمی خوام چون پولشو ندارم برای دونستن خودم می پرسم

لینک به دیدگاه

البته بستن سیستها برای ماینیننگ با این مادربوردها و تعداد زیادی گرافیک به نسبت قیمت یک antminer که قدرت چند برابری داره اصلا به صرفه نیست ولی نمیدونم چرا هنوز خیلی ها اصرار دارند که از این سیستم ها استفاده بشه .( اگر ی نفر توجیه کنه منو عالیه)

الان ی antminer s9 با قیمت 8 میلیون میشه خرید و ی سیستم با 6 عدد گرافیک 470  که قیمتهای نزدیک به هم دارند با هم مقایسه بشه :

قدرت s9  میشه 12.4TH/s ولی قدرت اون سیستم میشه 190GH/s که خیلی عجیبه !

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mahddi گفته است :

سلام

یه عکس یا لینکی ازش ندارید؟

من برای ماینینگ نمی خوام چون پولشو ندارم برای دونستن خودم می پرسم

درود. کافیه این عبارت رو گوگل کنید :

2power1pc

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...