رفتن به مطلب

هارد 8 ترابایت گلد وسترن و صدای ناهنجار+رفع مشکل

Uranium
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دورد دوستان من امروز هارد رو توی سیستم گذاشتم

http://lioncomputer.ir/product/9259/هارد+اینترنال+وسترن+دیجیتال+WD+Gold+8TB/

اینقدر لرزش ایجاد کرد که فکر کردم از فناست بعد دیدم هارد یه ذره لغ بود داشت از جاش کنده میشد

هر چی نفرین بود فرستادم به شرکت محبوب کورسیر  احتمالا کابوس امشب مدیر عاملش میشه

بعدشم با کلی تمهیدات سرجاش محکم کردم فقط احتمالا باعث ایجاد دمای بالایی میشه

آیا کسی میدونه این همه نویز و قدرت و سرو صدا عادی تو این هارد یا نه!

ممنون

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

هیچ هاردی نباید صدای نویز داشته باشه. اگر حالشو داری یک تست بد سکتور بگیر بدون تیک کیوک با نرم افزار HDTUNE PRO

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

هیچ هاردی نباید صدای نویز داشته باشه. اگر حالشو داری یک تست بد سکتور بگیر بدون تیک کیوک با نرم افزار HDTUNE PRO

درود داش سعید سرجاش خیلی فیکس بشه صدا نداره دورش رو من پر کردم با یه جور پنبه !!!! 

یه ذره صدا داره فکر کنم صدای هد باشه اونم تو کپی کردن هر 2 دقیقه یه بار اگر باشه

اما مثل هارد بلکی که دارم بسته بودم یه لرزش عجیبی داشت که ترسیدم فقط خواستم بدونم اگر کسی داره بی صداست یا نه

ببیت این هارد رو نمیتونی رو میزت بگذاری استفاده کنی چون مثل ویبره موبایله تو جنگ میشه انگار

لینک به دیدگاه

سلام

من که از این هارد ندارم ولی واقعا خیلی گرونه!!!

شما همین قیمت لیون خریدی؟

از خصوصیات این نوع هارد جدید وسترن چی هست که متمایزش میکنه از بقیه و این قیمت بالا رو توجیه کنه؟(مختصر اطلاعاتشو دیدم 128 مگ بافر و...ولی قاعدتا شما که خریدی اطلاعات بیشتر جمع اوری کردی)

ممنون

یاعلی

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Uranium گفته است :

درود داش سعید سرجاش خیلی فیکس بشه صدا نداره دورش رو من پر کردم با یه جور پنبه !!!! 

یه ذره صدا داره فکر کنم صدای هد باشه اونم تو کپی کردن هر 2 دقیقه یه بار اگر باشه

اما مثل هارد بلکی که دارم بسته بودم یه لرزش عجیبی داشت که ترسیدم فقط خواستم بدونم اگر کسی داره بی صداست یا نه

ببیت این هارد رو نمیتونی رو میزت بگذاری استفاده کنی چون مثل ویبره موبایله تو جنگ میشه انگار

خوشحال میشم ببینم کس دیگه یی هم این هاردو خریده باشه رویتش کنیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی گرونه دوست گرامی
اگر ظرف ها و رخت ها رو بشوره باز مقداری قابل توجیه میشه قیمتش

اگه نون هم بگیره دیگه قیمتش خوب میشه

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

مبارکت باشه داداش ولی قیمتش خیلی بالاست من جای شما بودم یکی 5 یا 6 ترا برای سیستم می گرفتم و بقیه رو اکسترنال که خیلی بهتره با این حال این صدا رو نباید بده با توجه به قیمتش یک تست چیزی بگیر بزار تا بررسی کنیم ببینم مشکل از کجاست

موفق باشی:x

لینک به دیدگاه

بابا این حجم اس اس دی می خریدی ارزون تر در میومد.

از وقتی اس اس دی در اومد و متوجه شدیم بهترین هارد ها هم به گرد پای اس اس دی های سطح پایین هم نمی رسن من فقط برای آرشیو از هارد های سری  گرین استفاده می کنم هم بی صدا هست (من رو صدا حساسم تقریبا)  و هم کار راه انداز . به نظرم اگه مثلا اطلاعات خیلی مهم هم باشه بکاپ آدم بگیره خیلی ایمن تر از این هارد ها میشه. مثلا داداش هارد زیر کار شما رو راه نمی انداخت با قیمت نصف این.

http://lioncomputer.ir/product/9791/هارد+اینترنال+سیگیت+SkyHawk+8TB/

لینک به دیدگاه

سلام

بی درنگ به گارانتی مرجوع کنید. من تا بحال بیش از 50 تا هارداستفاده کردم. صدا و لرزش هارد به هیچ وجه نباید محسوس باشه. برای هاردی اینقدر گرون مراجعه به گارانتی واجبه

لینک به دیدگاه

نقل قول

سلام

معمولا هارد های که سرعتشون 7200 دوره صدای ریزی دارن ولی لرزشی که شما گفتی غیر عادی بهترین کار مراجعه به گارانتی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان فعلا تماس گرفتم پانا گفت فیلم بگیرم

حسم اینه که روی میز بگذارم ویبره بشه واسه همین فیلم میگیرم براشون میفرستم

در مورد سوال دوستان برای منطق خرید این هارد باید بگم طول عمر مفیدش خیلی خیلی بالاست همینم کافیه برامون دیگه!

قرار نیست توش بازی و فیلم ذخیره بشه 

ارزش معنوی محتوای برامون باید مهم باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان طبق آمار به دست اومده :

اولا هارد سالم هست چون مهندس وسترن دونه دونه چک میکنن هارد ها رو و احتمالا یه تستی هم بگیرم طبق نظر آقا مهدی 

بیشتر از این ناراحتم که چند دقیقه سرجاش میرقصید!

دوما باید کیس رو عوض کنم (ای آتیش بگیری کورسیر البته فقط بخش کیس)  700 تومی ضرر زد البته اگر هارد طوریش نشده باشه

خدایی تو تاپیک ها اگر خاطرتون باشه من هی میگفتم پشیمونم از کورسیر چون هارد فیکس نمیشه بیا اینم نتیجش !

سوما پانا رو هم بیخیال میشم هارد درسته انشالله 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز اینقدر لرزش غیر طبیعی هست برای اطمینان از سلامت هارد عکس از تب Health نرم افزار HD Tune و همچنین از تب Overview نرم افزار Hard Disk Sentinel قرار بدین تا وضعیتش بررسی بشه

ویرایش شده توسط EhsanCPU
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان به گفته آقا مهدی مثلا اینکه 8 تا هد داره و 4 تا دیسک

01-February-2017_04-57.png02-February-2017_04-57.png

03-February-2017_04-59.png

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، arminas گفته است :

سلام مدل کیس شما چیه؟ می توانم بدونم؟

درود

corsair 750d

لینک به دیدگاه

O.o باورنکردنی است !!! یکی از دوستانم از همین مدل کیس دارد ولی چنین مشکلی را نداشته . عجیب است برام! با گارانتی تخت جمشید مطرح کردید؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Uranium گفته است :

درود

corsair 750d

بنده هم  از این مدل کیس دارم ولی همچین مشکلی نداره 

لینک به دیدگاه

درود عزیز این هارد خیلی گرونه مبارکت باشه ولی من تابه حال هاردی رو ندیدم که نویز داشته باشه به گارانتی مراجعه کنید و روی یک کیس دیگه هارد رو امتحان کنید البته این کیسی که شما داری کیس خوبی هست و نباید مشکل از کیس باشه به نظر من شاید این لرزش طبیعی هست من خودم  wd blue 1tb دارم ولی گاهی اوقات که به هارد فشار میاد  نویزش زیاد میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، arminas گفته است :

O.o باورنکردنی است !!! یکی از دوستانم از همین مدل کیس دارد ولی چنین مشکلی را نداشته . عجیب است برام! با گارانتی تخت جمشید مطرح کردید؟

در 12 ساعت قبل، leader گفته است :

بنده هم  از این مدل کیس دارم ولی همچین مشکلی نداره 

درود دوستان

روی همین کیس هارد وسترن : گرین رد بلو بلک بوده ولی این مشکل رو نداشتم 

در ضمن نویز این هارد 35 هست طبق سایت سازنده

لینک به دیدگاه

درود عزیز به گارانتی مراجعه کردید یک سوال داشتم همیشه که pc رو باز میکنید نویز داره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز از اونجایی که این مدل رو ظاهرا کسی از دوستان نداره بهتره به قسمت ساپورت خود سایت وسترن یه سری بزنید و ازشون بپرسید و اینکه یه کلیپ ارسال کنید.

احتمالا این صدا رو نمیده هاردتون؟ فایل ضمیمه شده.

WD.webm

ویرایش شده توسط M.Data
لینک به دیدگاه

این صدای هارد بود؟؟!! کیت اگزوز بستن روش xD

به نظر من هم هارد را به گارانتی بفرستید به این دلیل که گفتید(بیشتر از این ناراحتم که چند دقیقه سرجاش میرقصید!)

و درضمن اگه امکانش هست یک فایل صوتی یا ویدیویی از لرزش و نویز هارد بارگذاری کنید. خیلی مشتاقم ببینم چنین هاردی با این قیمت چگونه می لرزه! یا به قول شما میرقصه! خیلی عجیبهO.o

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، M.Data گفته است :

دوست عزیز از اونجایی که این مدل رو ظاهرا کسی از دوستان نداره بهتره به قسمت ساپورت خود سایت وسترن یه سری بزنید و ازشون بپرسید و اینکه یه کلیپ ارسال کنید.

احتمالا این صدا رو نمیده هاردتون؟ فایل ضمیمه شده.

WD.webm

درود عزیز ای وای دقیقا همین رو دفعه اول که مهار نشده بود میداد این عادیه یا باید بره گارانتی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، arminas گفته است :

این صدای هارد بود؟؟!! کیت اگزوز بستن روش xD

به نظر من هم هارد را به گارانتی بفرستید به این دلیل که گفتید(بیشتر از این ناراحتم که چند دقیقه سرجاش میرقصید!)

و درضمن اگه امکانش هست یک فایل صوتی یا ویدیویی از لرزش و نویز هارد بارگذاری کنید. خیلی مشتاقم ببینم چنین هاردی با این قیمت چگونه می لرزه! یا به قول شما میرقصه! خیلی عجیبهO.o

اگر قرار بشه بفرستم گارانتی قبلش ابن کار رو باید بکنم چون من هارد رو گرفتم که ریسک از دست دادن اطلاعاتم کمتر

شرکت پانا هم زنگ زدم گفتم فایل تصویری بفرست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...