رفتن به مطلب

•••| کامنت 7 رو از دست ندید! سونامی بازار کامپیوتر در راه است |•••

Recommended Posts

یه سلام دیگه و یه کامنت دیگه 

image.jpg

کامنت 7 هم از راه رسید و پیش روی شماست 

می‌تونید برنامه‌ی کامنت 7 رو از سایت پیدیو به آدرس زیر ببینید:

http://www.pideo.ir/کامنت7-آیا-قیمت-ها-افزایش-می-یابند-؟-مقا_e3c79e014.html

در این کامنت خواهید دید:

• اعلام برندگان موضوع Intel NUC
  • خبری ناب در مورد وضعیت قیمت قطعات در آینده 
  • مقایسه واقعیت مجازی HTC vive با PS VR توسط تیم کامنت 
  • کاهش تولید هارد دیسک 
  • CPU های sky lake و kaby lake  آسیب پذیر هستند
  • بازی قدرت AMD در 2017 
  • با کمک گوگل جای پارک پیدا کنید
  • شروع طوفانی نوکیا
  • رکورد بازی پکمون گو 
  • S8 بمب جدید سامسونگ
  • HDR گیمینگ و سینما از نگاهی متفاوت
  • نقد و بررسی بازی Deus Ex : Mankind Divided

منتظر کامنت‌های گرم شما مثل همیشه هستیم 

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان پرتلاش، لذت بردم، تبریک میگم به تمام دست اندرکاران عزیز. نمیتونم به بخش ها امتیاز بدم چرا!؟ چون واقعا سخته امتیاز دادن، کیفیت نسبت به سری های قبلی به طور چشمگیری بالاتر رفته، فکر کنم توی کامنت 10 باید منتظره یه بمب رسانه ای باشیم طوری که دارین پیش میرین . فقط بخش گیم با ایمان عزیز یه خورده هنوز جای کار داره (احساس میکنم این بخش رو خودشون کارگردانی و فیلمبرداری میکنن . کامنت های پیشین بنده مواردی رو خدمتتون عرض کردم که اگه با صلاحدید تیم انجام بشن، همچنین ایده های دیگه ای که تیم حرفه ای پیدیو مطمئنم در سر دارن اجرایی بشن نور علی نور میشه...
خوشبختانه نام بنده توی لیست برندگان مسابقه intel nuc اعلام شد، از این بابت هم از تیم لیون، الماس و پیدیو و دیگر اسپانسرها تشکر میکنم... مهمترین نکته ای که قصد داشتم بیان کنم اینه که: آپارات با عملکرد ناجوانمردانه و ضد اخلاق نمیتونه جلوی پیشرفت شما رو بگیره، مطمئن باشین خودشون از این کار بسیار زشتشون پیشمان خواهند شد، اندکی صبر سحر نزدیک است... طوری که از کامنت ها معلومه خبرهای خوشی در راهه که بی صبرانه منتظریم... در کنار این مورد، بنده به ایجاد برند "پیدیو" به عنوان برند انتشاردهنده ویدئوهای فناوری اطلاعات و علم و تکنولوژی به زبان فارسی برای اولین بار در وب فارسی - که مطمئناً با کار کارشناسی و حرفه ای میتونه رقیبی قدرتمند برای سایر رسانه های ویدیویی کشور بشه - امیدوارم و با بازدید بسیار خوب همین ویدیو در 24 ساعت ، میشه تیم روی اون فکر کنه... با آرزوی موفقیت

پ.ن: یه سوتی بزرگ هم داشتین که قیمت سیستم با گرافیک 1080 رو 3.5 گفتین، خود گرافیک به تنهایی 3.5 هست! بدون هیچ قطعه ای دیگه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

پ.ن: یه سوتی بزرگ هم داشتین که قیمت سیستم با گرافیک 1080 رو 3.5 گفتین، خود گرافیک به تنهایی 3.5 هست! بدون هیچ قطعه ای دیگه

عاره سوتی دادن ولی همون موقع که کلام از دهن فرد خارج شد کنار سر گوینده با علامت تعجب  تو ویدیو نوشته شد! 1060 فک کنم

لینک به دیدگاه

کلا از اقای سروری و نوع اجراشون خیییلی خوشم میاد و تقریبا نزدیک به ۹سالی هست ک برنامه های ایشون رو نیگا میکنم.
این کامنت هم عالی بودش ، ولی بنظرم باید واسه HDR توی ی بخش دیگه توی ی بخش دیگه توضیح میدادین، چون این مبحث مختص گیمر ها نیستش و کاربردش در جاهی دیگه بیشتر از گیمه.
بیشتر منتظر بودم مزیت های کنسول نسبت به پی سی گفته بشه.

این بخش قیمت ب کارایی هم خیلی باحال بود.

بازم کمال تشکر رو از تیم کامنت دارم.

Sent from my ara using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...