رفتن به مطلب

مشکل با مانیتور

amin704
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
چند وقت پیش گرافیکمو عوض کردم وgtx 550 گرفتم.بعد از اون چنتا مشکل دارم. 
کارت پورت vga نداره و از تبدیل dvi به vga استفاده میکنم.

1.وقتی مانیتور خاموش میشه ، چه وقتی که کامپیوتر روشنه و مانیتور میره رو استند بای چه وقتی کامپیوتر خاموشه، مانیتور خاموش نمیمونه و اسکرین سیورش مثل وقتیه که کابلی بهش وصل نیست و فکر کنم مینویسه no signal cable 

2.وقتی بازی هارو روی رزولوشن خود مانیتور میزارم، ارور not optimum mode recommended mode 1280x1024 میده 
مشکل از چیه؟حل میشه؟کارت گرافیکم بعد از تعویض اپدیت کردم

لینک به دیدگاه

من میگم سیستمت رو ببر خونه فامیلی چیزی. ببین اگر بدون تبدیل وی جی ای

کامپیوترت مثلا با دی وی آی به یک مانیتور وصل بشه این قضیه ارور تو بازی یا فلان هستش یا نه

ممکنه به خاطر همن تبدیله باشه :-؟

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، amin704 گفته است :

سلام

1.وقتی مانیتور خاموش میشه ، چه وقتی که کامپیوتر روشنه و مانیتور میره رو استند بای چه وقتی کامپیوتر خاموشه، مانیتور خاموش نمیمونه و اسکرین سیورش مثل وقتیه که کابلی بهش وصل نیست و فکر کنم مینویسه no signal cable 

2.وقتی بازی هارو روی رزولوشن خود مانیتور میزارم، ارور not optimum mode recommended mode 1280x1024 میده 

1. این مشکل رو زیاد دیدم دو حالت داره اول اینکه پورت vga مانیتور مشکل پیدا کرده باشه که تصویر میده اما با تکون دادن و یا این شکلی که شما فرمودی پس باید ببری یه جای برات تست کنند(مشکل از مانیتور نباشه پس مشکل از تبدیل شما خواهد بود)!

2. رزولوشن مانیتور رو چک کن فک کنم عرض مانیتور شما باید 1024 کمتر باشه که شما باید رزولوشن و refresh rate دقیقا رو تنظیم کنید!

3. توصیه میکنم درایور رو کاملا با نرم افزار ها مربوطه پاک کنید بعد از اینجا دقیقا درایور مربوطه رو دانلود کنید احتمال زیاد مشکل شماره دو شما خود به خود حل شه!

لینک به دیدگاه

دوستان اولین روز یه بازیرو درست اجرا کرد، البته رزولوشن  رو چیز دیگه ای گذاشتم.نرم افزاری برای تست نیست؟

ویرایش شده توسط amin704
لینک به دیدگاه

در در 1395/11/18, 00:48:56، amin704 گفته است :

سلام

دوست عزیز راجع به مشکل اولت باید بگم که این مشکل رو بنده بارها تجربه کردم و خیلی رو اعصاب بوده و نهایتا تونستم دلیل این مشکل رو به طور قطع یقین پیدا و رفع کنم و اونم در 99 درصد موارد به خاطر اون تبدیله هست که معمولا تبدیل های موجود در بازار که اکثرا آشغال هستن باعث به وجود اومدن این مشکل میشن که من خودم با تعویض این تبدیل ها که معمولا هم سفید رنگ هستن با یه تبدیل اصلی که مارک PNY بود و داخل کارتن یکی از گرافیک هام بود به راحتی این مشکل رو حل کردم.

در مورد مشکل دوم هم باید خدمتتون عرض کنم  همونطور که بقیه دوستان هم فرمودند رزولوشن  و رفرش ریت انتخاب شده با مانیتورتون همخوانی نداره و ارور میده که این رو هم تجربه کردم و با تغییر اون مشکل رفع شده.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

تبدیلو عوض کردم و همچنان مشکل باقیه.ازون تبدیلا از کجا پیدا کنم؟

تبدیل hdmi به vga هست؟

اکثر رزولوشن هارو امتحان کردم و  حل نشد.توی بازی هم جایی برای تنظیم رفرش ریت نیست

یه چیز دیگه هم هست وقتی بایزو اجرا میکم تم ویندوز عوض میشه و رو حالت قدیمی میره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...