رفتن به مطلب

** مهربانی در خانواده لیون کامپیوتر ** + جائزه

Recommended Posts

درود فراوان به تمام اعضای خانواده لیون کامپیوتر

خیلی وقت بود که میخواستم چنین تاپیکی رو ایجاد کنم .

خیلی وقته دارم میبینم وقتی از کسی ناراحتیم و عصبی هستیم و یا خشمی داریم سریعا شروع میکنیم به توهین کردن و تخریب کردن اون فرد و جالب اینجاست برای تعریف و تمجید کردن نسبت به دیگران خجالت میکشیم و هزار و یک بهونه میاریم که این کار رو نکنیم و تهش یک انگ لوس بازی رو به خودمون میچسبونیم و به راحتی از این قضیه خودمون رو مبرا میکنیم

در گذشته نه چندان دور در همینجا بارها تاپیکهایی ایجاد میشد در راستای عشق و محبت و دوستی و خیلی وقته که جای چنین مطلبی رو حالی دیدم .

مهربانی چشمه ای هستش که نباید بذاریم بخشکه و سنگی مسیر جوشش رو پر کنه .

---------------------------------------------------------------

مطلبم رو خلاصه میکنم دوستای گلم و یک توضیح مختصر راجب این تاپیک میدم

در این تاپیک بیایم هر کسی از اعضای فروم رو انتخاب کنیم و نام کاربریش رو اول پستمون بگذاریم  و خطاب به اون شخص ازش تعریف کنیم و جملات تقدیر آمیزی رو نسبت به اون شخص اینجا بیان کنیم

--------------------------------------

مطمئننا این تمرینی خواهد بود برای ابزار عشق و علاقمون نسبت به همدیگه 

---------------------------------

میدونم  خانواده لیون واسه جائزه این پستها رو اینجا نمیگذارن ولی ما به رسم یادبود میخوایم بین پستها قرعه کشی انجام بدیم و  به 5 نفر هدیه ناقابلی رو تقدیم کنیم .

لینک به دیدگاه

• ارسال 123
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

به عنوان اولین نفر خودم شروع میکنم و از سعید بهمنیان عزیز میخوام بگم

دوستی بی نظیر , عضوی نکته سنج و مهربون و کاردرست از خانواده لیون کامپیوتر که هر چند وقت یکبار وقتش رو گذاشت تا بتونه به خانواده لیونی خودش کمک کنه بهتر از قبل بشن .

واقعا مردی توانمند و بینظیری هستش ایشون و در همینجا میخوام بهش بگم سعید جان دوستت دارم و از یادمون نخواهی رفت

--------------------------------------

دوستان نمیتونم از همه اسم ببرم یهویی ولی کم کم پیش میرم البته با همدیگه

لینک به دیدگاه

یه ایده جالب دیگه

در مورد اقا سعید هم میتونم بگم پست هاش همیشه از روی اگاهی بوده و هیچ نقدی توش نیست

لینک به دیدگاه

من ادامه میدم تا یخ دوستامون وا بشه . این تاپیک باید با کمک همدیگه پر از عشق و دوستی بشه و بهتون قول میدم با هر پستی که میدیم کلی آرامش و خوشبختی بیاد به سمتمون

mInI_ClockEr   

دوستی عزیز و گل و کار درست که سالها در کنارمون هستش و هر کجا بتونه علم و کمکش رو از هیچ  کسی دریغ نمیکنه . یعنی فردی بخشنده و با کمال

لینک به دیدگاه

استاد  خبات کریمی 

خیلی با صبر و حوصله سوالات بنده جواب می دهند .

بنده هر موقع ، هر سوالی دارم از ایشان می پرسم و ایشان مطلب را کاملا توضیح میدهد،

بیشتر خرید هام را اول با ایشون چک می کنم ، بعدش اقدام به خرید می کنم 

از همین جا و از همین تربیون از ایشون تشکر و قدردانی می کنم .

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، amirbibak0 گفته است :

استاد  خبات کریمی ?

بنده هر موقع ، هر سوالی دارم از ایشان می پرسم و ایشان مطلب را کاملا توضیح میدهد،

کارش درسته و پر از علمه و خیلی کنجکاو و باهوش  و من به شخصه خیلی دوستش دارم و امیدوارم هر کجا که هستش دلش پر از آرامش باشه و همیشه پیروز باشه

لینک به دیدگاه

ایمان خالقی    ایمان جان همیشه مطالب مفیدی داشته و همیشه به سوالاتبنده به طور کامل جواب داده یکی از بهترین ها هست ایمان عزیز  ویه pc master race واقعی  

تشکر میکنم از کمک و راهنمایی هاش

ویرایش شده توسط mohigh
لینک به دیدگاه

سلام و ممنون از آقای حسینی عزیز بابت شروع چنین تاپیکی که میتونه باعث خیلی اتفاقات خوب، شکل گرفتن دوستی های زیاد و خیلی نکات مفید دیگه باشه. منم اگر اجازه بدید شروع کنم - خیلی ها هستند که دوس دارم در مورد ـشون حرف بزنم و ازشون تعریف و تقدیر کنم، اما برای شروع باید یادی کنم از آقا وحید عزیز با نام کاربری @big VULTURE

بی تعارف بخوام بگم، ایشون توی همه بحث ها اغراق نباشه اکثر بحث ها شرکت میکنن، اعم از خبری، راهنمایی، علمی و حتی شعر و شاعری و جدا از اینکه کمک خیلی خوبی به اعضای لیون کردن که خود بنده هم یکی ـشون هستم، به بهترین و کامل ترین نحو راهنمایی می کنند یا حتی اگر بحث یا کل کلی باشه با استدلال و منطق صحبت می کنند.

در آخر باید بگم واقعا چنین کاربرانی هستند که باعث بهتر شدن یه انجمن میشن. این نکته رو هم بگم که تک تک کاربران این سایت از گل بهتر هستن و دلم میخواد از تک تک ـشون صحبت کنم

لینک به دیدگاه

آرمین ابیشی

خیلی خوشحالم موقعیتی پیش اومد از ایشون بابت تمام زحماتی که برای فروم کشیدن، بابت تاپیک های خوب و جذابی که ایجاد کردن که هنوز هم محل بحث و یادگیری من و بقیه دوستان هست و از نظرات و راهنمایی هاشون که همیشه برای من بسیار جذاب و مفید بوده تشکر کنم. امیدوارم همیشه شاهد حضور پررنگ و فعال ایشون در فروم باشیم تا هر چه بیشتر از وجودشون استفاده کنیم.

?

کاربر دیگری که تاپیکی در این فروم دارند که هنوز بعضی مواقع دوستان در اون مطلب می گذارند، کاربر "بازنده" هست که متأسفانه دیگه در میون ما حضور ندارند و با اینکه بنده در اون موقع عضو فروم نبودم اما هر وقت تاپیک و اسمشون رو میبینم، احساس تأسف و غم سنگینی بهم دست میده که خواستم در این تاپیک یادی هم از این عزیز از دست رفته کرده باشم. روحش شاد و یادش گرامی

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

MJ Motamedi

جناب معتمدی  رو تو فروشگاه لیون چندین بار ملاقات کردم بسیار خوش برخورد و خوش رو هستن . که باعث میشه خرید از فروشگاه لیون بصورت حضوری لذت بخش تر هم بشه
من زیاد تعریف و تمجید بلد نیستم
خوبه دیگه بچه خوبیه ^_^^_^

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

جا داره همینجا از خود شما تشکر کنم به عنوان مدیر فعال و فردی مهربان که همیشه سعی داشتین و دارید که فرهنگ دوستی و مهربانی رادر بین اعضای این انجمن ترویج بدید که همین کار باعث میشه که این رفتار در خارج از این انجمن هم به وسیله دوستانی که در این انجمن حضور دارن رواج پیدا کنه و به ئیگران هم منتقل بشه.

امیدوارم همه دوستان به این گامهایی که بر میدارین احترام بزارن و بصورت خودجوش نه فقط در این مورد مطلب بنویسن بلکه به گفتهای خودشون عمل کنن.

خیلی از دوستان در این انجمن فعال هستن و باید از اونها تقدیر به عمل بیاریم پس من نمییتونم اسم بیارم چون شاید به شخصی کم لطفی کنم.

از همه خوبان متشکرم

لینک به دیدگاه

سلام چقدر تایپیک خوبی زدین خیلی عالی هست.

من یک چند وقت بود که با یکی از دوستان یک بحث کوچولو کردم و خیلی وقت بود فکرم درگیر بود چجوری از این دوستمون عزرخواهی بکنم امیدوارم حلال کنن منو

SaeedEminem2

لینک به دیدگاه

@سعید حسینی 

ک با فکرای جالب و فروشگاه خوبشون همیشه هستن

کار بسیار قشنگی بود

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، amirbibak0 گفته است :

استاد  خبات کریمی ?

انصافا اقا خبات عشقه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ها هستن که نامشون کم کم همینجا اعلام میکنم اول از هم از دوست عزیز

Trickster

چند باری با مشکل مواجه شدم و ایشون کمک حال بنده شدند جا داره  از ایشون تشکر کنم و از همه عزیزانی که باعث بهبود و پیشرفت لیون میشن چون اینجا واسم شده یه جور خونه دوم و روزی 30 بار سر نزنم روزم شب نمیشه و کسانی که خونه رو بهتر میکنن تشکر کمتر چیزی هستش که میتونیم در عوض پیشکش کنیم

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

از دیدن این تاپیک و موضوعش خیلی خوشحال شدم. با تشکر از جناب حسینی عزیز که بارها افکار و ایده هاشون رو در جهت مسائل انسانی و اخلاقی استفاده کردند و می‌کنند.

من هم به نوبه خودم از دوستان بزرگواری مانند سعید بهمنیان و یا آقا بهزاد عزیز که مشاوره های بسیار خوبی به من دادند تشکر میکنم. به نظرم وقت انسان بینهایت باارزش است و این که یک نفر وقت و اطلاعات خودش رو بدون مزد و منت در اختیار دیگری بگذاره واقعا باارزش هست.

لینک به دیدگاه

خبات کریمی  

سلام من برای آقای کریمی بسیار ارزش قائل هستم شخصی محترم و با شخصیت. همیشه درتلگرام مزاحمش هستم  و با صبوری راهنمایی می کند

لینک به دیدگاه

Behzad Tak

از آقا بهزاد کامل تشکر رو دارم که بارها من رو در پیام خصوصی راهنمیایی کردند وشخصی کار درست و منصف هستند

لینک به دیدگاه

البته نباید آقا میثم از عوامل فروش در لیون رو فراموش کرد بسیار مودب و خوش برخورد هستند 

لینک به دیدگاه

اول اقای حسینی که هر وقت نسنجیده چیزی گفتم منو با مهربانی توجیح و راهنمایی کردن 

و

Capitan zakhar

ایشون از دوستان من هستن و هر موقع که خواستم پروژه مادینگ رو شروع کنم خیلی بهم کمک کرد و طرح ها رو با اتوکد برام میکشید. کاری که کمتر کسی مجانی انجام میده ?

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

Hamed

که از مدیران ارشد انجمن و هم استانی گلم هستند. هیچی نمی تونم بگم جز اینکه آقا حامد با توجه به راهنمایی هات، صبرت و لطفی که بهم داری خیلی مردی و با مرام. امیدوارم همیشه و در همه کارهایت موفق و موید باشی و از خدا برات پیروزی و موفقیت روز افزون تو کارات و زندگیت طالب ام.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا حامد Hamed عزیز و گرامی مدیر کاردرست با دیسیپلین خاص خودشون

آقا بهزاد تک عزیز که احتیاجی به تعریف و تمجید ندارن ایشون

دوتا عطا داریم که واقعا عطا ها و هدیه هایی هستند الهی . atagamer و ataseven

آقا معین عزیز (HEX) یار و یاور همیشه در صحنه

آقا فرجام Farjam دوست داشتنی 

و آقا حسینی مدیر همیشه موفق و مهربان و خونگرم . ایشون بازار IT رو دگرگون کردند.

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

سلام

جا داره اول از همه از کسی که بانی این کار قشنگ بوده تشکر کرده

تا باشه از این جوره پست ها

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

بنده هم میخواستم با تشکر فراوان از استاد @HeX عزیز شروع کنم . ایشون بسیار دوست داشتی هستند . در زمینه PC هم  بسیار چیره دست و خبره هستن .

کاربر بعدی هم دوست خوبمون کاربر @سعید بهمنیان هستند که هم در دانش رایانه سطح بالا هستند هم در شعور و معرفت حرفی برای گفتن باقی نزاشتن .

دوستان بسیار خوب دیگه ای هم هستن که در پست های آینده به این عزیزان اشاره خواهم کرد .

تاپیک بسیار خوبیه . ممنون از جناب حسینی .

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام و ممنون از آقای حسینی عزیز بابت شروع چنین تاپیکی که میتونه باعث خیلی اتفاقات خوب، شکل گرفتن دوستی های زیاد و خیلی نکات مفید دیگه باشه. منم اگر اجازه بدید شروع کنم - خیلی ها هستند که دوس دارم در مورد ـشون حرف بزنم و ازشون تعریف و تقدیر کنم، اما برای شروع باید یادی کنم از آقا وحید عزیز با نام کاربری @big VULTURE

بی تعارف بخوام بگم، ایشون توی همه بحث ها اغراق نباشه اکثر بحث ها شرکت میکنن، اعم از خبری، راهنمایی، علمی و حتی شعر و شاعری و جدا از اینکه کمک خیلی خوبی به اعضای لیون کردن که خود بنده هم یکی ـشون هستم، به بهترین و کامل ترین نحو راهنمایی می کنند یا حتی اگر بحث یا کل کلی باشه با استدلال و منطق صحبت می کنند.

در آخر باید بگم واقعا چنین کاربرانی هستند که باعث بهتر شدن یه انجمن میشن. این نکته رو هم بگم که تک تک کاربران این سایت از گل بهتر هستن و دلم میخواد از تک تک ـشون صحبت کنم

خیلی ممنون از لطف شما .

امیدوارم شایسته این نظرات شما باشم .

لینک به دیدگاه

با سلام 

من از تمام اعضای لیون کامپیوتر و اعضای انجمن تشکر می کنم . و از همه خواهش میکنم که برای هرچه بهتر شدن انجمن تلاش کنیم.

با سپاس فراوان.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...