رفتن به مطلب

** مهربانی در خانواده لیون کامپیوتر ** + جائزه

Recommended Posts

خب بزارین یک تشکر هم از یکی از دوستان بکنم که این انجمن باعث دوستی ما شد و اینکه یک پیچ باعث ادامه دار شدن و بیشتر آشنا شدن ما دوتا با هم شد. آره درست شنیدین یک پیچ ?

من چند وقت پیش از این دوستمون  یک مانیتور خریدم که خب وقتی مانیتور رو فرستاده بودن پیچ مانیتور رو یادشون رفته بوده بزارن و بعدشم هزار و یک مشکل دیگه پیش اومد که ازشون بگزریم. و حالا باعث شده ما دوست های خوبی بشیم و واقعا خیلی برام جالب بود

ASSASSINROYAL

ویرایش شده توسط hamedlim
لینک به دیدگاه

• ارسال 123
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این آقا محمدmohammad540800

خیلی مهربونه و معامله با ایشون لذت بخشه.

جا داره ازین فروم عالی هم بخاطر آقای حسینی تشکر کنم ک خیلی با محبت برخورد میکنن من تا الان ندیدم بخاطر چیزی عصبی بشن.

و میرسیم ب آقای بهمنیان ک هروقت تاپیکهاشون و کامنت هاشون رو میبینیم ی حس خوبی ب آدم میده و دوستان زیادی هم هستن ک آشنا نیستم باهاشون امیدواریم موفق باشن.

لینک به دیدگاه

ایمان خالقی

از ایمان خالقی بخواطر کار درستش توی لیون TV و کامنت ممنونم  و خیلی هم دوسش دارم، واقعا از نظر سطح اطلاعات عالی هست و هربار سوالی پیش اومده از خودش پرسیدم و خیلی خوب و کامل بهم جواب داده و خیلی هم خوش برخورد هست؛ اینا تعریفی نبودو فقط حقایقی در مورد ایمان هست.

هزار ماشالله بخوام شروع کنم به تعریف از اول بچه های لیون تا خود کاربرای فروم که همه عشق هستن، یه عمری باید تایپ بکنم:-)

لینک به دیدگاه

سلام به همه

اگه بخوام اسم ببرم باید بگم کل مجموعه لیون عالی هستن

از جناب حسینی گرفته تا جدیدترین عضو سایت از بهترینها هستند

ولی از بین این عزیزان بیشترین ارتباط رو با دوستان زیر دارم

@MEHDI-GTX

یکی از بهترین دوستامه که همیشه با هم در ارتباطیم.مثل خودم عاشق گیم مخصوصا بازیهای ریسینگ.

@SaeedPCM دیگه حرفی با قی نزاشته. 

دوست دیگم هم آقا ابوالفضل گل . پسری بسیار مودب و خوش اخلاق

@digital_2015

حامد عزیز که هر وقت کاری داشتم سریعا رسیدگی کرده.ممنونم ازش

@Hamed

جناب بهمنیان که همیشه از مطالب فوق العاده مفیدشون استفاده کردم

@سعید بهمنیان

واقعا اگه بخوام اسم ببرم باید اسم همه دوستان رو اینجا لیست کنم

از همتون ممنونم . خوشحالم که تو همچین خانواده ی بزرگی دارم فعالیت میکنم

ایشالله همیشه تن همتون سالم و لبتون خندون باشه ?

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

درود، بنده درسال های اخیر فعالیتم کم بوده و کاربران فعال جدید رو نمیشناسم

اما درگذشته HeX کاربر نمونه سایت لیون در سال 1391، فوق العاده به بنده و دیگران کمک کردندو خیلی ازشون یاد گرفتم 

کلا منطق ایشون رو دوست داشتم و در هر موردی نظری میدادن از خوندن نظرشون لذت میبردم

امیدوارم که ایشون هنوز در انجمن حضور داشته باشن.

بدرود

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

من زیاد در بحث ها شرکت نمی کنم اما تعداد افرادی که مطالب زیادی ازشون آموختم زیادن که دوستان به اسماشون اشاره کردن.

دونفری که راهنمایی و مطالبشون خیلی کمکم کرد:

mm65@

سوالات زیادی از ایشون درباره فن خنک کننده پرسیدم و هر چه بیشتر می پرسیدم جواب کامل تری بهم میدادن واقعا ایشون در زمینه فن خنک کننده یک دانشمند هست و از همینجا بخاطر راهنمایی هاشون تشکر می کنم.

rezagtx@

نمیدونم چی شد که ایشون از فروم لیون کامپیوتر رفتن یا اینکه دیگه فعالیتی ندارن. واقعا جای اخبار بازی ها و نقدهایی که مینوشتن خالی هست امیدوارم اگر کسی اینجا میشناستشون یجوری بهشون بگن که جای مطالبشون واقعا خالیه. 

لینک به دیدگاه

از تمام کاربر های این انجمن به خاطر تلاششون در پر بار کردن انجمن و رفع مشکل دیگران متشکرم به خصوص کاربرهای قدیمی مثل آقا معین کاربر Hex و آقا آرمین کاربر Armin و آقا پوریا کاربرPoorya_lion و آقای شعبانی کاربر m.shabani و آقا صابر overExtreme و آقایان Maxel 134 و Mr PC  (متاسفانه اسم کوچکشونو یادم نمیاد) و آقا نیما کاربر Nima2007 و آقا حامد کاربر Hamed و کابر خدا بیامرز بازنده و ... و همه بابابزرگ های انجمن که چراغ این انجمن روشن نگه داشتن و البته آقای حسینی که چراغ این انجمن از تمام تند بادها و فراز و نشیب هایی که در مدت تقریبا 9 سالی که از عمر انجمن می گذره حفظ کردن و حیف که چند سالیه که دیگه در فروشگاه حضور ندارن و از دیدنشون محرومم

جناب حسینی به عنوان یک پیشنهاد یه روز در هفته مثلا 2 شنبه ها بصورت نمادین مثل قدیمها در فروشگاه حضور داشته باشید

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

سلام به همه

اگه بخوام اسم ببرم باید بگم کل مجموعه لیون عالی هستن

از جناب حسینی گرفته تا جدیدترین عضو سایت از بهترینها هستند

ولی از بین این عزیزان بیشترین ارتباط رو با دوستان زیر دارم

@MEHDI-GTX

یکی از بهترین دوستامه که همیشه با هم در ارتباطیم.مثل خودم عاشق گیم مخصوصا بازیهای ریسینگ.

@SaeedPCM دیگه حرفی با قی نزاشته. 

دوست دیگم هم آقا ابوالفضل گل . پسری بسیار مودب و خوش اخلاق

@digital_2015

حامد عزیز که هر وقت کاری داشتم سریعا رسیدگی کرده.ممنونم ازش

@Hamed

جناب بهمنیان که همیشه از مطالب فوق العاده مفیدشون استفاده کردم

@سعید بهمنیان

واقعا اگه بخوام اسم ببرم باید اسم همه دوستان رو اینجا لیست کنم

از همتون ممنونم . خوشحالم که تو همچین خانواده ی بزرگی دارم فعالیت میکنم

ایشالله همیشه تن همتون سالم و لبتون خندون باشه 

درود دوستان

اول من از اقای حسینی تشکر کنم تاپیک خوبی زدن واقعا و این که بار ها سر مثلا خرید با واسطه لیون و ... مزاحم شدیم همیشه پیگیر کارای مردم بودن...

در درجه ی بعدی از @AtAgAmEr که واقعا کارش درسته تشکر میکنم یکی دو سال پیش یه سری نصیحت کرد بهم تو پی وی هنوز یادمه و واقعا به دردم خورد ....

در درجه ی بعدی دوست خوبم خصوصا تو دنیای گیم @Mahziyar Jafari هست که توی بازی بتلفیلد خصوصا خاطره ها داریم :دی

و شاید،  باید تشکر و یادی کنیم از @rezagtx یک کارشناس گیمینگ حرفه ای من اسمشو میزارم ، ک جاشون خالیه امیدوارم برگردن....

و همین طور @CREATIVE عزیز که کارت صدای من یه جوری بود صداش هرکاری میکردم درست نمیشد این دوست عزیز اومدن یکی دو ساعت وقت گزاشتن با تیو ویوور درست کردن ک این لطف فراموش نمیشه و بازم تشکر میکنم

@vandelin هم باید یک تشکری بکنم باعث شد من بیشتر بیام تو نخ بازی های انلاین!:دی

و .....

در اخر از @SWAT_MEHDI میخوام بگم ، یادمه سر یه مسئله جزئی باهم بحثمون شد بهم بی احترامی کردیم ولی با وساطت ناظر خوب انحمن @AtAgAmEr کدورت رو کنار گزاشتیم و الان حدودا یک سالی هست با هم دوست هستیم و تو این مدت شناختی که از مهدی جان دارم اینه کارش کلا درسته!

دیگه همین و تشکر از سایر دوستان :D

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

درود

حقیقتا بخاطر مشغله های کاری زیاد قسمت نشده با دوستان اینجا آشنا بشم ولی با اکثر کسانی که معامله انجام دادم و تعدادی از دوستان دیگه که یوزر نیم های اکثرشون رو یادم نیست:| برخورد داشتم و بسیار انسان های گل و دوست داشتنی بودن و هستن

اینم یه چندتا از دوستان رو یادم بود اسم هاشون رو میزارم،بقیه دوستانی که اسمشون نیست امیدوارم ببخشند عدم حضور ذهن بنده رو

@MEHDI-GTX  خبات کریمی
@digital_2015

ویرایش شده توسط ArminZol
لینک به دیدگاه

باید تشکر کنم از همه لیونی های عزیز که واقعا زحمت میکشن ولی یکی از بهترین  کاربر ها که   باید ازشون تشکرکنم بنظر من هم استانی عزیز آقای خبات کریمی هست که باصبر و حوصله به سوالات جواب میدن واقعا از ایشون متشکرم?

ویرایش شده توسط assassin gamer
لینک به دیدگاه

خودم به شخصه نمیذارم این تاپیک بخوابه

behzad tak عزیز که سالها در کنارمونه و با تمام مشغله ای که داره هیچ وقت از کمک کردن به دیگران دریغ نکرده

rezaGTX عزیز و گل که اولین کارت 970 رو در ایران ریوو کردن این حرفه ای بودن ایشون رو نشون میده و یکی از کاردرست ترینهاست ایشون هر کجا هستن همیشه پیروز و موفق باشن

hex معین عزیز فردی با اخلاق و دیدگاهی باز و گسترده . دوستش داریم

amir mahmood خیلی خوش قدم و دوست داشتنی

mini_clocker عزیز که در اکثر مواقع در بحثها شرکت کردن و نظرات ارزشمندشون رو گفتن و یه خیلی از عزیزان در خیلی از مسائل کمک کردن . کارت درسته عزیز

MEHDI-GTX با اخلاق و دوست داشتنی و دوستی پایدار

------------------------

یکی از دوستان بهم پیغام داد و گفت این کارها فائده ای نداره و اکثر مردم همدیگر رو دوست ندارن و پشت همو خالی میکنن

متاسفانه تا حدودی حرف ایشون رو میپذیرم ولی اینو معتقدم که حتی کوچکترین قدمها توی مسیر ایجاد حس و عشق و مهر و محبت میتونه تاثیر گذار باشه

این تاپیک تا ابد ادامه داره و فقط مختص دوستان قدیمی ما نیست و میخوام با بردن اسم تک تک اعضای خانواده لیونیه خودم و با تشویق سایر دوستان برای ابراز عشق و محبت یه مقدار رنگ مهربانی رو پر رنگ تر کنیم

-------

لینک به دیدگاه

rezagtx@

یکی از بهترین منتقدای ایران امید وارم هر جا که هست سلامت باشه  (و خدا *****  اون کاربر اخراجی که باعث شد ایشون از این فروم بره ?)

@Ehsan Bahavar

ایشون یه فروشنده خوب ، و کاربر عالی که کلی برای اورکلاک و آموزش اور به بنده کمک کردن.

@Mehdi_FXX

که توی این فروم هست با این که فعالیت زیادی ندارن ولی توی انجمن های دیگه نقد و برسی های عالی قرار میدن.

@سعید حسینی

قلب تپنده لیون که خدا رو شکر پیش امد و با ایشون همکاری داشتم و باعث شد با عزیز مثل ایشون آشنا بشم.(دوستان تا خودتون آقای حسینی رو از نزدیک نبینید متوجه نمیشید چه آدم مهربان و پر انرژی هستن)

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

کاربر hassan.sk

من با ایشون رفاقتی ندارم ولی از کامنتاشون همیشه استفاده میکنم.

4 تا پستم که بذارن همش حرف حساب هست و نکات بدرد بخور.انجمن به افرادی مثله ایشون احتیاج داره 

لینک به دیدگاه

کاربر bighero7.

آقا اسحاق عزیز اولین دوست من تو لیون کامپیوتر بودن که تو همون روزهای اولی که عضو لیون شده بودم ، در رفع مشکل سیستمم  خیلی بهم کمک کردند.

کاربر malean.

آقای اسماعیلی خیلی تو معاملاتشون گذشت و انصاف دارن. به شخصه معامله با چنین شخصی برام افتخار بود.

لینک به دیدگاه

ایشون هم یادم رفت بگم باید  اول از از همه میگفتم ک ینی بهترین دوست من توی نت هستن واقعا انسانی کار درست و قابل اعتماد و با ادب  تر از ایشون من ندیدم خواستم بگم مرسی ک هستی رفیق کارت درسته شدیدا :)))) @Veyron

لینک به دیدگاه

@SaeedPCM

یکی از بچه  گل فروم که با هم کلی در مورد بازی گرافیک و... حرف زدیم و لذت بریدم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهربانی خوبه .

اما کاش در بحث کلان بود

کاش حضوری هم ادما با هم مهربون بودن

ما ایرانی ها به نقطه ایی رسیدیم که تا با هم آشنا نشیم تو یه جمع نشینیم نیشمون برای هم باز نمیشه?

اگه من و همین آدمی که الان همدیگه رو خوب میدونیم بصورت غریبه تو خیابون از جلوی هم رد میشدیم به خدا اگه بهم محل میدادیم(البته منظورم من و امثال شما دوستان نیست منظورم خیلی از افراد جامعه هست) که مثال زدم فقط مهربانیشون برای اشنایانشون هست.

ملتی که با یه بوق زدن ,  در عرض چند ثانیه کل شخصیت ادم جلویی رو تشخیص میده و زیر سوال میبره و نظر بد میده در مود اون شخص باید به حال اون ملت گریست.       همش ابراز اینکه من خوبم تو بدی تو ادم نیستی.

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهربانی نزد ایرانیان هست و بس

آقای حسینی دوست دارم (فیلم هاتون عالیه میبینمتون خود به خود شاد میشم)

آقا مهدی دوست دارم (دیر وقتی هست بررسی آنباکسی چیز نگذاشتین ببینیمتون) 

گرین جون تو رو هم خیلی دوست دارم من رو ببخش گول ظاهر کورسیر رو خوردم رفتم کیسش رو خریدم هنوز که هنوزه خودم رو نبخشیدم البته زیان کار خودم رو هم دیدم

دیدی با هارد گلد چه کرد این کورسیر ناجوان مرد 

لیونیون دوستتون دارم هی میام میگم 

امام باقر عليه السلام فرمود:  دين همان محبّت و محبّت همان دين است. 

امام صادق عليه السلام فرمود: هنگامى كه كسى را دوست مى دارى، او را از اين محبّت آگاه كن زيرا اين كار، دوستى بين شما را محكم تر مى كند.

لینک به دیدگاه

بعضی وقت ها کمک های بچه های فروم در مورد یک چیز غییر قابل حل اونقدر لذت بخش هست که آدم دلش میخواد حتما خدمتی برای اون شخص بکنه!

با توجه به قوانین فروم ، برای تشکر باید به شخص مورد نظر مثب داد یعنی  کاری از دستت برای یک تشکر درست و حسابی برنمیاد!

اول از شما جناب حسینی ممنونم بابت تاپیک فوق العاده اتون.?

از HEX عزیز ، Farjam دوست داشتنی ،  استاد خوبم جناب eshraghi2012  مهندس اشراقی که دلیل شدت گرفتن علاقه بنده به سخت افزار بودن و ARMIN  مهندس ابیشی بزرگوار ، تشکر میکنم که بدون منت هر سوال و اشکالی در هر چیزی که داشتم ازشون پرسیدم چه اینجا و چه فروم سخت افزار با حوصله و دقیق جواب دادند.

ویرایش شده توسط AJOR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/11/24, 18:59:43، peto گفته است :

کاربر hassan.sk

من با ایشون رفاقتی ندارم ولی از کامنتاشون همیشه استفاده میکنم.

4 تا پستم که بذارن همش حرف حساب هست و نکات بدرد بخور.انجمن به افرادی مثله ایشون احتیاج داره 

داداش شرمنده کردی ، ما که شاگرد استادان انجمن نمیشیم به هر حال از لطفتون ممنون

همینجا از کاربر

ᗩTᗩ

تشکر میکنم وقتی پست هاشو میخونم کیف میکنم بعضی وقتها که از مشکلات و دردلها میگن احساس میکنم حرف دل منو با زبان نوشتاری خیلی بهتر داره بیان میکنه که خودم ازش عاجزم

لینک به دیدگاه

Mehdi-FXX

گل پسر خوش اخلاق و نازنین و با مطالبی بینظیر و تمیز 

دوست داشتنی

لینک به دیدگاه

سعید حسینی

?

در  پرشین تولز باهاشون آشنا شدم/اون زمان  یه تاپیک فروش داشتن/به واسطه ایشون با این انجمن با ارزش و دوست داشتنی آشنا شدم

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

تشکروسپاس از جناب حسینی عزیز  برای این تاپیکی که نامش هم زیباست.

انجمن گفتگو لیون کامپیوتر،انجمن گفتگو دوستان خوب وخوبی و مهربانی را پایانی نیست.

از بین خانواده بزرگ لیون کامپیوتر که همه خوب هستن سخته بخوام انتخاب کنم شرمنده دوستان میشم:

کاربرسعید بهمنیان  عزیز: صبوروبا حوصله درکمک به مشکلات دوستان .خسته نباشی اقا سعید گل.

تشکراز کاربرBighero7..هم که هروقت کمک خواستم دریغ نکردند. 

اقاfarjam.. خوش  برخوردوبا مرام و...

Hasan.sk..

hamed ..

Extreme plus..

خبات کریمی ..

ممنون ازکاربرعزیزBigvulture..وتشکراززحمات ایشون در کمک به دوستان بی هیچ منتی وترجمه مقالات.

.Viking  ..

وخیلی از عزیزانی که نام کاربریشون عنوان نشد به دلیل فراموشی باز هم شرمنده.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

rezagtx

کلا انگیزه ای برای بازی کردن متولد میشه وقتی نقدهای بی نظیرشون رو میخونم. راهنمایی هایی که در مورد گیمها و ماد کردن گیمها بصورت بسیار حرفه ای میکنن جای تقدیر داره. واقعا جاشون خالیه. انشاالله که ایشون بالاخره برمیگرده . به شخصه از ته دل دوسشون دارم.

big vulture

چقدر با حوصله و دقیق دوستان رو یا حتی خود بنده رو در فروم یا پیام خصوصی راهنمایی میکنن. واقعا لیون چیزی نیست جز این کاربرای با ارزش. خوشحالم ازینکه تو لیون هستم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جا داره از استاد عزیز معین آقا HEX  تشکر کنم که چند روزی مزاحمشون بودم و تخفیف 480 مدیون ایشون هستیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...