رفتن به مطلب

پاور صدا میده کمککک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان بنده وقتی سیستم رو روشن میکنم ی صدای ویییییییز میاد از داخل پاور.و همینطور پردازنده رو با CINEBENCH ک تست میکردم و فعالیت پردازنده روی 99% بود ی صدای ویییییییییز میومد از داخل پاور

مشخصات سیستمم اینه

asus b150 pro gaming \ aura

core i3 6100

asus rog rx 470

gskill aegis 8gb

1m led rgb

5 fan led

POWER GREEN 530

لینک به دیدگاه

مشكلي نيست عزيز منم اين مشكل رو داشتم فكر ميكردم مشكل جدي هست ولي متوجه شدم صداي عادي هست، معمولا براي من وقتي وسايل پر مصرف مثل ماشين لباسشويي تو خونه روشن ميشه صدا شروع ميشه، اصطلاحا كويل واين بهش ميگن البته اگه ممتد بدون قطعي باشه مشكل هست ولي اگه به صورت مقطعي هست مشكلي نيست.

لینک به دیدگاه

کسی نظری نداره؟

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

مشكلي نيست عزيز منم اين مشكل رو داشتم فكر ميكردم مشكل جدي هست ولي متوجه شدم صداي عادي هست، معمولا براي من وقتي وسايل پر مصرف مثل ماشين لباسشويي تو خونه روشن ميشه صدا شروع ميشه، اصطلاحا كويل واين بهش ميگن البته اگه ممتد بدون قطعي باشه مشكل هست ولي اگه به صورت مقطعي هست مشكلي نيست.

ممننون از پاسخت دادا.کلا ی صدای آرومی میده!وقتی پردازنده پردازش سنگین میکنه صداش بیشتر میشه.

2 سالی میشه از پاور دارم استفاده میکنم آیا ب نظرت عمرش تموم شده؟؟

لینک به دیدگاه

سلام. چیز مهمی نیست کافیه یکبار با دستگاه یاد بگیر که گرد و خاکش کم شه یا اگه وارد هستی و گارانتیش تموم شده بازش کنی و به فنش یه روغن بزنی.

لینک به دیدگاه

درود

در پی تایید گفته ی دوستان

مشکل به احتمال خیلی قوی کویل واین و صدای ویز ویز چوک های پاور هست

خود بنده به شخصه این مشکل رو تجربه کردم که از روی شانس خوب و یا هر چیز دیگه ای خود به خود خوب شد

گفته میشه که گارانتی هم معمولا این مشکل رو قبول نمیکنه که البته خودم پیگیرش نشدم

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، pesari_az_kelachai گفته است :

سلام. چیز مهمی نیست کافیه یکبار با دستگاه یاد بگیر که گرد و خاکش کم شه یا اگه وارد هستی و گارانتیش تموم شده بازش کنی و به فنش یه روغن بزنی.

در 10 دقیقه قبل، ArminZol گفته است :

درود

در پی تایید گفته ی دوستان

مشکل به احتمال خیلی قوی کویل واین و صدای ویز ویز چوک های پاور هست

خود بنده به شخصه این مشکل رو تجربه کردم که از روی شانس خوب و یا هر چیز دیگه ای خود به خود خوب شد☺

گفته میشه که گارانتی هم معمولا این مشکل رو قبول نمیکنه که البته خودم پیگیرش نشدم

مرسی از پاسخ هاتوون عزیزان.خوشحال شدم آخه تازه میخواستم واتر کولر بخرم گفتم اگه پاور خراب شده ک برم پاور بخرم

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

مرسی از پاسخ هاتوون عزیزان.خوشحال شدم آخه تازه میخواستم واتر کولر بخرم گفتم اگه پاور خراب شده ک برم پاور بخرم?

لینک به دیدگاه

نه چيزه خاصي نيست من از چند نفر تعمير كار پاور هم سوال كردم بعد از قضيه خودم به پاور سيستم هاي محل كار و دوستانم هم دقت كردم اكثرا اين صداي ريز ويز ويز كويل واين رو داشتن اما چون سيستم من تو خونه كنار گوشم هست و محيط هم ساكت بيشتر به نظرم اومده بود..

لینک به دیدگاه

دوست عزیز برادر من تعمیر کار پاوره یه زنگ بهش بزن سوالتو بپرس . 66976254 محمد علیزاده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صدا اگر شبیه وز-وز مشکلی نیست مال ترانسهای سویچینگه حتی بهترین برندها هم ممکنه این صدا را در لود بالا بده

اگر صدا شبیه سوته مشکل از خازنها است و ممکنه خراب شده باشه و باید تعویض بشه

لینک به دیدگاه

مشکلی نداره ولی اگر گارانتی داره تهران هم هستید ببرید نمایندگی امکانش زیاده براتون تعویض هم کنن(نه بخاطر این که مشکل داره فقط به خاطر صدا).

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، saeed0c گفته است :

مشکلی نداره ولی اگر گارانتی داره تهران هم هستید ببرید نمایندگی امکانش زیاده براتون تعویض هم کنن(نه بخاطر این که مشکل داره فقط به خاطر صدا).

دوست عزیز ممنون از پاسخت ولی من تهران نیستم.پاورم گارانتیش تموم شده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali.king گفته است :

دوست عزیز ممنون از پاسخت ولی من تهران نیستم.پاورم گارانتیش تموم شده

اگر اذیت میکنه بفرستید گارانتی گرین با هزینه براتون سلف ورودی رو تعویض میکنن درست میشه صداش.

ولی نکنید. هزینه رفت و برگشت و تعمیر...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

اگر اذیت میکنه بفرستید گارانتی گرین با هزینه براتون سلف ورودی رو تعویض میکنن درست میشه صداش.

ولی نکنید. هزینه رفت و برگشت و تعمیر...

آره ب صرفه نیس

تازه میخواستم واتر کولر بخرم فک کنم باید با پولش پاور بخرم

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

منم یه پاور گرین 650 uk دارم دقیقا همینطوریه زمانی که ماشین لباس شویی روشن میکنیم پاور شروع میکنه به ویز ویز کردن دقیقا هم ویز ویز کردنش با  چرخش موتور ماشین لباسشویی هماهنگه جارو برقی کولر مایکروویو خیلی از وسایل دیگه رو هم امتحان کردم فقط با ماشین لباسشویی اینطوری بود  ولی تو حالت عادی که مشکلی نداشته 

لینک به دیدگاه

به احتمال قوی صدای چوک ها میباشد 

شما با نرم افزار MSI Kombustor 3 یا نرم افزارهای مشابه سیستم (پردازنده و گرافیک ) ببر در حالت لود ببینید صدا بیشتر میشود یا خیر ؟ 

به تازگی یک پاور کورسیر همچین مشکلی براش پیش آمد که داستان مفصلی هم روبروست اما گارانتی قبول نکرد 

اگر کویل واین باشد صدای لرزش عادی موردی ندارد اما اگر زیاد است بهتره رسیدگی شود و با ریختن چسب های مخصوصی تقریبا رفع میشود

موارد تجربی بوده ..موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...