رفتن به مطلب

بنچمارک بازی Sniper Elite 4 با Directx12

jetalpha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود،

بازی Sniper Elite 4 به تازگی عرضه شده و از نظر بسیاری از سایت ها بهترین عنوان این سری هست، وبسایت سخت گیر یوروگیمر از گرافیک و داستان بازی انتقاد کرده اما نقطه قوت بازی رو گیم پلی بسیار خوبش عنوان کرده، گیم پلی بقدری خوب بوده که باعث شده نکات منفی مثل گرافیک و داستان کاملا از دید پنهان بمونن. در نهایت وبسایت یوروگیمر نشان Recommended رو به بازی داده که عالی هست.

اما وبسایت گورو تری دی و گیم جی پی یو هم تست های گرافیکی بازی در دو حالت دیراکت 11 و 12 بررسی کردن که باهم اختلافاتی دارند. 

index.php?ct=articles&action=file&id=287 

تست های بازی توسط گیم جی پی یو دایرکت 11، رزولوشن فول اچ دی، بدون Async  Compute  و درایورهای 17.1.2 و 378.57 :

se4_1920_11.png

تست گورو تری دی دایرکت 12 با فعال بودن Async  Compute  و آخرین درایورها :

untitled-1.thumb.png.3fe8b6c1d7a507ddb67eb48e357a1a2c.png

و تست گیم جی پی یو دیراکت 12 با  Async  Compute و آخرین درایورها :

se4_1920a.png

رزلوشن های بالاتر نیز پیوست شده اند. 

چیزی که توجهات رو بخودش جلب می کنه عملکرد عالی Async  Compute  در ترکیب با DX 12 در کارتهایی مثل R9 290X   و R9 290 هست. در وبسایت گورو نیز کارتهای R9 390X و R9 390 همین شرایط رو دارن.

untitled-2.png

untitled-3.png

ویرایش شده توسط jetalpha
لینک به دیدگاه

انگار میگن از بروز رسانی جدید دنوو استفاده کردن. ای کاش spy کرکش کنه گرافیکش بالاس

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا نتایج دو سایت متفاوته ؟ تو این بنچ 480 بیشتر از 1060 فریم گرفته

index.php?ct=articles&action=file&id=288

اما تو بنچ سایت دیگه وضعیت برعکسه ؟

se4_1920a.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام
دوست گرامی بنظرم زیاد توجه نکن به این تستها
مهم این هست که توی FullHD براحتی  میتونید با کارتهای مورد نظرتون بازی رو با بالاترین تنظیمات اجرا کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
سایت TechPowerUP هم تست کرده بازی رو

کلاً هیچ گونه شباهتی به دیگر تست ها نداره فریم ها :S:S

60354214439422378816.jpg71326868897342910536.jpg

50263010423637217388_thumb.jpg  43677822010778634018_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
سایت TechPowerUP هم تست کرده بازی رو

کلاً هیچ گونه شباهتی به دیگر تست ها نداره فریم ها :S:S

از این انویدیا پاور آپ هرچی بگی برمیاد!!!

:ph34r:

لینک به دیدگاه

این که تست ها با هم اینقدر تفاوت داره شاید به خاطر دو دلیل زیر باشه چون سیستم تست کاملا مشابه به هم هست

اول این که وبسایت گورو که عکس هاش هم قرار داده شده از درایور قدیمی تر انویدیا (378.49) و درایور جدید ای ام دی 17.2.1 استفاده می کنه اما گیم جی پی یو نه،  این سایت از درایور جدید انویدیا استفاده می کنه که 378.57 هست و درایور ای ام دی هم 17.1.2 هست.

این دوتا رو با هم جمع کنیم نتیجه واحد بدست میاد 

ولی حالا از اینا که بگذریم عملکرد async compute خیلی جالب بوده، به بنچمارک های  R9 290X و R9 290 توجه کردید؟ هر از چند گاهی این دوتا کارت یه خودی نشون میدن و باز دوباره محو میشن!!

لینک به دیدگاه

نهایتا دو سال دیگه 980دوم بیاره...همین الانش کم اورده ولی دو سال دیگه 30فریم باید اجرا کنه .....کم کم باید به فکر تعویض باشیم

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

نهایتا دو سال دیگه 980دوم بیاره...همین الانش کم اورده ولی دو سال دیگه 30فریم باید اجرا کنه .....کم کم باید به فکر تعویض باشیم

تو این بازی که خیلی خوب فریم داده! اما بنظرم مشکل از 980 و اینا نیست بعضی بازیها بقدری آپشن های سنگین و کم تاثیر به بازی اضافه می کنن که عملا کارت های رده بالا رو فلج می کنه. 

نمونش همین واچ داگز 2 یدونه آپشن داره برای سایه زنی به اسم HFTS  که یه لول از PCSS به قول انویدیا بالاتره ولی حدود 15 فریم کم میکنه!!  من خودم رفتم تست کردم اصلا اون عکس هایی که انویدیا گذاشته بود با ماله من تو سایه زنی نمیخوند. مثلا تو مورد HFTS عکس یک موتور رو گذاشته بود که سایه های سیم پره چرخهای  موتور  مشخص بود اما رو PCSS  سایه سیم پره ها مشخص نبود. من تست کردم روی HTFS  سایه سیم پره ها مثل PCSS اصلا مشخص نبود. اما یه مقدار خیلی جزئی سایه های مورد اول لطیف تر بود. دیدم اینطوری هست و تفاوت خیلی کم، HTFS رو خاموش کردم و فریم ریت خیلی بهتر و رون تر شد. 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، jetalpha گفته است :

تو این بازی که خیلی خوب فریم داده! اما بنظرم مشکل از 980 و اینا نیست بعضی بازیها بقدری آپشن های سنگین و کم تاثیر به بازی اضافه می کنن که عملا کارت های رده بالا رو فلج می کنه. 

نمونش همین واچ داگز 2 یدونه آپشن داره برای سایه زنی به اسم HFTS  که یه لول از PCSS به قول انویدیا بالاتره ولی حدود 15 فریم کم میکنه!!  من خودم رفتم تست کردم اصلا اون عکس هایی که انویدیا گذاشته بود با ماله من تو سایه زنی نمیخوند. مثلا تو مورد HFTS عکس یک موتور رو گذاشته بود که سایه های سیم پره چرخهای  موتور  مشخص بود اما رو PCSS  سایه سیم پره ها مشخص نبود. من تست کردم روی HTFS  سایه سیم پره ها مثل PCSS اصلا مشخص نبود. اما یه مقدار خیلی جزئی سایه های مورد اول لطیف تر بود. دیدم اینطوری هست و تفاوت خیلی کم، HTFS رو خاموش کردم و فریم ریت خیلی بهتر و رون تر شد. 

بسیاری از این مدل گزینه ها برای خالی کردن جیب مصرف کننده طراحی میشن .

حالا بازار PC گیمینگ خوبه . توی گوشی ها آپشن هایی می بینیم که به درد 1 درصد مردم میخوره ( گاها به درد هیچ کسی نمیخوره ) اما براش کلی تبلیغ میشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، jetalpha گفته است :

این که تست ها با هم اینقدر تفاوت داره شاید به خاطر دو دلیل زیر باشه چون سیستم تست کاملا مشابه به هم هست

اول این که وبسایت گورو که عکس هاش هم قرار داده شده از درایور قدیمی تر انویدیا (378.49) و درایور جدید ای ام دی 17.2.1 استفاده می کنه اما گیم جی پی یو نه،  این سایت از درایور جدید انویدیا استفاده می کنه که 378.57 هست و درایور ای ام دی هم 17.1.2 هست.

این دوتا رو با هم جمع کنیم نتیجه واحد بدست میاد ?

ولی حالا از اینا که بگذریم عملکرد async compute خیلی جالب بوده، به بنچمارک های  R9 290X و R9 290 توجه کردید؟ هر از چند گاهی این دوتا کارت یه خودی نشون میدن و باز دوباره محو میشن!!

دقیقا مسئله همینجاست و وضعیت جانبداری سایت ها رو نشون میده.

سایت گورو وقتی بنچمارک ها رو منتشر کرد هنوز درایور جدید انویدیا منتشر نشده بود ولی درایور AMD در دسترس بوده ولی در مقابل استفاده از درایور قدیمی AMD  با توجه به دسترس بودن درایور جدید تر توجیه پذیر نیست.

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

290x رو نگا خخخخ یه زمانی از gtx780 ظعیف تر بود الان از 980 هم قویتره باور کردنی نیست یعنی کارتمو الان 1300 هم نمیفروشم خخخخ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...