رفتن به مطلب

خریدار فن کارت EVGA 460 یا 450 فن وسط

Bahman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان اگر کسی فن کارت EVGA GTX 460 یا EVGA GTS 450 رو سراغ داره من دنبالشم. چون فن کارتم شکسته. البته فقط فنش رو میخوام بدون هیت سینک

ممنون میشم اگر کسی سراغ داره راهنمایی بکنه. چون از خود شرکتش پرسیدم جواب درست و حسابی ندادن

این فن منظورمه :

EVGA_GeFORCE_GTX460_SC_FAN_Close_01.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این جور فنها یدیکش سخت گیر میاد اگر پیدا کردید که هیچ .اما اگر پیدا نشد همین فن های معمولی 4 سیم یا فن cpuرا قسمت اضافش را ببرید با دریل سوراخ بزنید و جاش قرار دهید.یا اینکه قسمت فریم کارت را باز کنید و به جاش یک فن 4سیم معمولی قرار دهید.یک روش دیگه هم اینه که یک فن با اندازه مشابه فن خودتون پیدا کنید با دقت پره های فن شکسته را با نو عوض کنید و موتور همان موتور قبلی باشد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این جور فنها یدیکش سخت گیر میاد اگر پیدا کردید که هیچ .اما اگر پیدا نشد همین فن های معمولی 4 سیم یا فن cpuرا قسمت اضافش را ببرید با دریل سوراخ بزنید و جاش قرار دهید.یا اینکه قسمت فریم کارت را باز کنید و به جاش یک فن 4سیم معمولی قرار دهید.یک روش دیگه هم اینه که یک فن با اندازه مشابه فن خودتون پیدا کنید با دقت پره های فن شکسته را با نو عوض کنید و موتور همان موتور قبلی باشد.

از راهنمایتون ممنونم دوست من . البته الان پره شکسته رو چسبوندم و هیچ مشکلی نداره ولی به خاطر ظاهر کارت اگه فنش گیر بیاد و عوض کنم بهتره

لینک به دیدگاه

حالا چی شده که شکسته ؟!!! این فن ها چیزه خاصی نیست که گیر بیاد مگر اینکه طرف کارتشو بپوکونه گارانتی هم قبولش نکنه که طرف حاضر بشه فنشو بده وگر نه من که بعید میدونم گیر بیاد !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا چی شده که شکسته ؟!!! این فن ها چیزه خاصی نیست که گیر بیاد مگر اینکه طرف کارتشو بپوکونه گارانتی هم قبولش نکنه که طرف حاضر بشه فنشو بده وگر نه من که بعید میدونم گیر بیاد !

به به حسین آقا !!! ;) دیدی که یه کم پره هاشون ضعیفه مام که دست و پامون گندست Oh%20Go%20On.gif شکست دیگه. خیلی وقته. چسبوندمش ردیفه ردیفه ولی گفتم موقع فروش میخوره تو سرش. 2 تا کارتمو شاید بفروشم. خریداری؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...