رفتن به مطلب

مشکل با دزد wifi

ehsangomez
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

چند وقتیه که با یک هکر wifi که احتمالا از همسایه ها باشه درگیرم 

راستش مدل مودمم tp link td w8151n هستش از این معمولی ها رنگش هم سفیده 

این آقا پسورد مارو پیدا میکنه و میوفته به جون حجم اینترنت 

نمیتونم ایپیش یا آدرس مک رو بفهمم چون بعد از این که مودم رو هک میکنه انگار آدرس دسترسی به بخش تنظیمات مودم رو عوض میکنه آدرس دیفالت 192.168.1.1 هستش که وقتی میزنم میگه آدرس پیدا نشد 

امروز صبح مودم رو ریست کردم و پسورد جدید گذاشتم 

boardcast SSID رو هم off کردم 

USE WPS FOR WIRELESS هم off کردم 

اما بازم هک کردش 

دیگه نمیدنم چیکار کنم . البته میدونم این مودم ها ضعیفن و firewall مناسبی ندارن اما خب با این شرایط اقتصادی زورم میاد به خاطر یه دزد مجبور بشم مودم جدید بخرم :(

شما چه راهی پیشنهاد میکنید 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز شما چرا فقط آی پی های خودتون رو به دستگاه نمیدید تا آی پی دیگه ای نتونه بهش وصل بشه تا بتونه هکش کنه.

فقط آی پی های خودتون رو اجازه دسترسی بدید.

ویرایش شده توسط M.Data
لینک به دیدگاه

دادا شما مک ادرس بهش بده دیگ هیچ کس نمیتونه وصل بشه .. برو تو نت بزن اموزش مک آدرس میاد

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mamad pars گفته است :

دادا شما مک ادرس بهش بده دیگ هیچ کس نمیتونه وصل بشه .. برو تو نت بزن اموزش مک آدرس میاد

دقیقا. همین کارو کنید هیچ کس نمیتونه وصل بشه مگر مک آدرس هایی که در ابتدا تعریف شده نهایتا نمیتونه وصل بشه حتی اگر پسور داشته باشه که بخواد چیزی رو تغییر بده.

لینک به دیدگاه

سلام. شما اول wi-fi تون رو خاموش کنید. بعد مودم رو ریست و دوباره پیکره بندی کنید. بعد از پیکره بند مجدد دیگه نیازی به گذاشتن رمز یا مخفی کردن نام مودمتون نیست و فقط همانطور که دیگر دوستان کردند. مثل عکسهای زیر عمل کنید:

8_3094797_508.png

MAC_FILTER_TP_LINK.png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، pesari_az_kelachai گفته است :

سلام. شما اول wi-fi تون رو خاموش کنید. بعد مودم رو ریست و دوباره پیکره بندی کنید. بعد از پیکره بند مجدد دیگه نیازی به گذاشتن رمز یا مخفی کردن نام مودمتون نیست و فقط همانطور که دیگر دوستان کردند. مثل عکسهای زیر عمل کنید:

8_3094797_508.png

MAC_FILTER_TP_LINK.png

اهان من فک میکردم که فقط میشه مک های دیگران رو برای دسترسی ممنوع کرد نمیدوستم میشه کاری کرد که مک ادرس  به مودم بدم و فقط اونا وصل بشن

ممنون از دوستان مک ادرس رو تست میکنم امیدوارم که دیگه هک نشم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ehsangomez گفته است :

اهان من فک میکردم که فقط میشه مک های دیگران رو برای دسترسی ممنوع کرد نمیدوستم میشه کاری کرد که مک ادرس  به مودم بدم و فقط اونا وصل بشن

ممنون از دوستان مک ادرس رو تست میکنم امیدوارم که دیگه هک نشم

من خودم از این روش استفاده می کنم و با اینکه مودم ام رمز نداره ولی حتی دوستانم با پیشرفته ترین برنامه های هک هم نتونستند بازش کنن. در ضمن دادن مک آدرس یعنی فقط اینهایی که من ثبت کردم حق استفاده دارند. انجام بده و حال اون دزد wi-fi  یا هرکسی که فکر می کنه یک اینترنت بدون رمز رو پیدا کرده بگیر(آی چهره هاشون دیدنیه وقتی نمی تونن وصل شن). امیدوار موفق و پیروز باشید. یاحق

لینک به دیدگاه

بله همونطور که اول تاپیک ذکر کردم و دوستان هم توصیه میکنن همین مک ادرس هس ... شما اصلا رمز نزار ... کسی نمیتونه وصل شع ... راستی برای پیدا کردن مک ادرس گوشی ها به قسمت وای فای و بعد پیشرفته برید اون جا mac ad وجود داره

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، mamad pars گفته است :

بله همونطور که اول تاپیک ذکر کردم و دوستان هم توصیه میکنن همین مک ادرس هس ... شما اصلا رمز نزار ... کسی نمیتونه وصل شع ... راستی برای پیدا کردن مک ادرس گوشی ها به قسمت وای فای و بعد پیشرفته برید اون جا mac ad وجود داره

ممنون از شما و بقيه دوستان

مك رو اوكي كردم 

اميدوارم ديگه حل بشه

لینک به دیدگاه

ممنون از شما و بقيه دوستان
مك رو اوكي كردم 
اميدوارم ديگه حل بشه

خاهش دوست عزیز

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز چرا دهنیت همه تون رفته روی هک مودم!؟

امکان داره این کاربر به یوزر و پسورد اینترنت شون دسترسی داشته باشن و ...

ممکن هست امنیت سیستمشون ضعیف باشه و از همون طریق با شناسایی IP وارد تنظیمات مودم بشن و کار خودشون رو انجام بدن و در اصل اکانت رو برای ساعاتی از آن خود کنن

البته برای عدم هک مودم مقالات بسیاری توی اینترنت هست

ترجیحا دوست عزیز یوزر و پسورد ورودی مودم تون (همون admin) و همینطور پسورد اشتراک اینترنتتون رو تعویض کنین ببینین حل میشه یا خیر

سپاس

لینک به دیدگاه

اون گذینه allow هست اون یکیش مال بلوک کردنه. ایپی طرف رو بزار پایین تو قصمت ip ها دیگه نمیتونه وصل بشه.

Allow مال وصل کردن ip های وارده و گذینه دیگش مال بلاک کردنه.

برای فهمیدن mac ادرس طرف باید فریم ور رو اپدیت کنی تا تو قصمت stats مک ادرس کسانی که به مودمت وصله رو نشون بده اعم از لن و وای فای.

برای اپدیت باید فایلشو بگیری فقط ببین مودمت v چنده. مصلا مال قبلی من v1 بود که پشتش نوشته. حتما باید همون ورژش باشه. بعد تو maintance تو فریم ور برو و فایل رو انتخاب کن و اپدیت رو بزن.

لینک به دیدگاه

آیا اطلاع دارید که فرد هک کننده به سادگی آب خوردن میتونه مک وسایل متصل به مودم رو clone کنه؟  خیلی راحتم هست.. دستور میزنی مانیتور میکنی اکسس پوینت رو... بعد وسایل متصل اش رو میبینی.. مک آدرس یکیشونوو جعل میکنی رو لپتاپ و با اون وصل میشی.. من سوالم اینه که چجوری یوزر پس مودمتونو میاد هک میکنه... چون این پروسه دیگه زمان بره ... همینطور با توجه به اینکه wps رو خاموش کردید اگه بخواد کدتون رو بشکنه خیلی زمان میبره براش... ایا  کد رمزتون2 WPA هست؟ (اگه باشه به این آب خوردنی شکسته نمیشه دیگه و حوصله میخواد)

مگه اینکه کار درست باشه دوست هکرتون

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

آیا اطلاع دارید که فرد هک کننده به سادگی آب خوردن میتونه مک وسایل متصل به مودم رو clone کنه؟  خیلی راحتم هست.. دستور میزنی مانیتور میکنی اکسس پوینت رو... بعد وسایل متصل اش رو میبینی.. مک آدرس یکیشونوو جعل میکنی رو لپتاپ و با اون وصل میشی.. من سوالم اینه که چجوری یوزر پس مودمتونو میاد هک میکنه... چون این پروسه دیگه زمان بره ... همینطور با توجه به اینکه wps رو خاموش کردید اگه بخواد کدتون رو بشکنه خیلی زمان میبره براش... ایا  کد رمزتون2 WPA هست؟ (اگه باشه به این آب خوردنی شکسته نمیشه دیگه و حوصله میخواد)

مگه اینکه کار درست باشه دوست هکرتون

سلام دوست عزیز.با یه تحقیق کوچک متوجه شدم با این کاری که شما فرمودید می توان آدرس رو هم جعل کرد. پس بهترین کار برا این دوست ما و همه افرادی که می خواهند خیالشون راحت بشه فکر کنم این باشه که:

1- نام مودم رو مخفی کنن

2- براش یک رمز پیچیده بگذارند.

3- مک آدرس دستگاههای متصل شونده به مودم  رو هم تعریف کنند.

حالا اگه راه حل دیگه ای هم هست شما بفرمایید تا ما یاد بگیریم و از اطلاع رسانیتون هم ممنونم.

ویرایش شده توسط pesari_az_kelachai
لینک به دیدگاه

گزینه یک و 3 کوچکترین کمکی به شما نخواهند کرد.. سنگین تره انجام ندید.. اگه طرف هک بلد باشه حتی یه ذره.. بلده چجوری گزینه یک و 3 رو بی اثر کنه .. بهترین راهکار بنظر بنده استفاده از رمز پیچیده هست..

البته خدمتتون عرض کنم که موثر ترین و بهترین راه خرید مودم امن و خوب هست.. نه مودمهایی که طرف میتونه میلیون بار رمز رو روش تست کنه و مودم متوجه نشه (مودم های جدید و امن وقتی طرف چندبار رمز تست کنه متوجه میشن و یه مدت خودشونو غیرفعال میکنن)

اینم خدمتتون بگم که اگر دوستمون از WPA2 استفاده میکنن این روش کد خیلی امن هست و به راحتی کرک نمیشه. تنها راهش تا جایی که لااقل من میدونم یکی این هست که طرف رمز تست کنه روی مودم بصورت بروت فورس یا اینکه فایل handshake رو  بده به سایتایی که gpuپروسسینگ دارن و فایل رو میدی و کد رو برات میشکنن {یا مجانی یا پولی} (این دومی رو تا الان تست نکردم ولی میدونم هست و دیدم سایتاشو)

لینک به دیدگاه

سلام.

حدود 5 ماه پیش یکی از همسایه های ما هم این کار رو انجام داد ولی فقط در حد هک رمز وای فای بود و 8  گیگ حجم رو به فنا داد!

راه حلش دادن مک و بعدشم رمز پیچیده و تغییر اسم وای فای به یه فوش ابدار خوشگل برای مصرف کننده و اقوام و خویشانش بود.:D

کاملا هم جواب داده.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

تو ایران اینترنت حکم طلای نامرئی و داره آخه کجای دنیا اینترنت میدزدند

لینک به دیدگاه

علاوه به پيشنهاد هاي دوستان
به نظر من بهترين روش
تنظيم آي پي به صورت دستي به مصرف كننده ها و محدود كردن تعداد اي پي ها

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

لینک به دیدگاه

سلام دوستان مثل اینکه مک هم جلوی ایشون رو نمیگیره 

الان میخواستم برم توی تنظیمات مودم با این صفحه روبه رو شدم که وقتی هک میشم این صفحه میاد و دیگه نمیونم برم توی تنظیمات مودم ببینم کی به وای فای وصله

p.jpg

لینک به دیدگاه

فعلا وای فای رو خاموش کردم و فقط از لن استفاده میکنم 

و قصد خرید مودم  ودافون یا هواوی دارم 

اگه مارک یا مدل خوب مودم که امنیتش خوب باشه سراغ دارین معرفی کنید

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، hosseinskandari گفته است :

گزینه یک و 3 کوچکترین کمکی به شما نخواهند کرد.. سنگین تره انجام ندید.. اگه طرف هک بلد باشه حتی یه ذره.. بلده چجوری گزینه یک و 3 رو بی اثر کنه .. بهترین راهکار بنظر بنده استفاده از رمز پیچیده هست..

البته خدمتتون عرض کنم که موثر ترین و بهترین راه خرید مودم امن و خوب هست.. نه مودمهایی که طرف میتونه میلیون بار رمز رو روش تست کنه و مودم متوجه نشه (مودم های جدید و امن وقتی طرف چندبار رمز تست کنه متوجه میشن و یه مدت خودشونو غیرفعال میکنن)

اینم خدمتتون بگم که اگر دوستمون از WPA2 استفاده میکنن این روش کد خیلی امن هست و به راحتی کرک نمیشه. تنها راهش تا جایی که لااقل من میدونم یکی این هست که طرف رمز تست کنه روی مودم بصورت بروت فورس یا اینکه فایل handshake رو  بده به سایتایی که gpuپروسسینگ دارن و فایل رو میدی و کد رو برات میشکنن {یا مجانی یا پولی} (این دومی رو تا الان تست نکردم ولی میدونم هست و دیدم سایتاشو)

از wpa 2 استفاده کردم ولی بازم هک شدم

در 14 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

دوستان عزیز چرا دهنیت همه تون رفته روی هک مودم!؟

امکان داره این کاربر به یوزر و پسورد اینترنت شون دسترسی داشته باشن و ...

ممکن هست امنیت سیستمشون ضعیف باشه و از همون طریق با شناسایی IP وارد تنظیمات مودم بشن و کار خودشون رو انجام بدن و در اصل اکانت رو برای ساعاتی از آن خود کنن

البته برای عدم هک مودم مقالات بسیاری توی اینترنت هست

ترجیحا دوست عزیز یوزر و پسورد ورودی مودم تون (همون admin) و همینطور پسورد اشتراک اینترنتتون رو تعویض کنین ببینین حل میشه یا خیر

سپاس

همه رو عوض کردم ولی جواب نداد 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ehsangomez گفته است :

سلام دوستان مثل اینکه مک هم جلوی ایشون رو نمیگیره 

الان میخواستم برم توی تنظیمات مودم با این صفحه روبه رو شدم که وقتی هک میشم این صفحه میاد و دیگه نمیونم برم توی تنظیمات مودم ببینم کی به وای فای وصله

p.jpg

شما مودمتون رو ریست کردید؟یک سوراخی پشت مودمتون هست زمانی که مودم روشنه توسط یک چیزی مثل خودکار توی این سوراخ به مدت چند ثانیه نگه دارید تا تمامی چراغهای مودم تون  یکبار خاموش و دوباره روشن بشن. بعد برین تو صفحه کانفینگ مطمئن باشید که با ریست شدن صفححه کانفینگ شما باز می شه چون عملاً پس از ریست شدن تمامی اطلاعات ثبت شده روی مودم شما پاک می شه برا همین دیگه حتی خودتون هم تا بعد از کانفینگ نمی تونید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

انتی ویروس  Avast  رو بهت پیشنهاد میکنم

دانلود کن برو تو قسمت حفاظت با بازرس wifi اسکن کن

لینک به دیدگاه

سلام مجدد.

دوست من یوزر و پسوورد خود مودم رو هم عوض کردید؟؟
همه میدونیم که برای همه مودم ها admin و admin هست و با وای فای هم به راحتی میشه وارد تنظیمات مودم شد و هم یوزر و هم پسوورد رو عوض کرد.

توصیه میکنم مودم ریست کنی و یه یوزر پسوورد خیلی سخت واسه خود مودمت بزاری.
اگر بازم مورد هک واقع شدی مودم رو از برند لینکسیس یا اسوز بگیر. اسوز در دسترس تر و ارزونتره و امنیت عالی و خوبی داره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...