رفتن به مطلب

مشکل با دزد wifi

ehsangomez
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز به خاطر اینکه WPS مودم فعال هست شما هک میشید وگرنه Hidden SSID و این حرفا کاری به پیش نمیبره .

شما WPS مودم رو غیرفعال کنید و مطمئن بشید که غیرفعال شده (میتونید با گوشی Forget this network رو بزنید و وقتی مجدد میخواید بهش وصل بشید اگر روشن باشه هنوز توی یه پرانتز مینویسه WPS Available)

موفق باشید .

یه راه حل دیگه : Mac Address Filtering رو فعال کنید و فقط اجازه استفاده به دستگاه هایی بدید که مک ادرسشون رو به روتر میدید اینطوری دیگه رمز هم نمیخواد بزاری

ویرایش شده توسط Aryanath
لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام مجدد.

دوست من یوزر و پسوورد خود مودم رو هم عوض کردید؟؟
همه میدونیم که برای همه مودم ها admin و admin هست و با وای فای هم به راحتی میشه وارد تنظیمات مودم شد و هم یوزر و هم پسوورد رو عوض کرد.

توصیه میکنم مودم ریست کنی و یه یوزر پسوورد خیلی سخت واسه خود مودمت بزاری.
اگر بازم مورد هک واقع شدی مودم رو از برند لینکسیس یا اسوز بگیر. اسوز در دسترس تر و ارزونتره و امنیت عالی و خوبی داره.

بهشون همون اول گفتم مک آدرس و این حرفا جلوی کسی که خود مودمم هک میتونه بکنه نمیگیره.. چون برا هک پسورد مودم باید اول بتونه وایفای رو هک کنه که خوب بلده گویا..

کاری که ایشون میگن رو هم حتمن انجام بدید دوست عزیز.. یه رمز تخیلی بذارید هم برا وایفای هم برا خود مودم که داخلش کاراکتر و عدد و حرف داشته باشه و طول اش زیاد باشه..

اگه بازم هک کرد.. منزلتون رو عوض کنید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

بهشون همون اول گفتم مک آدرس و این حرفا جلوی کسی که خود مودمم هک میتونه بکنه نمیگیره.. چون برا هک پسورد مودم باید اول بتونه وایفای رو هک کنه که خوب بلده گویا..

کاری که ایشون میگن رو هم حتمن انجام بدید دوست عزیز.. یه رمز تخیلی بذارید هم برا وایفای هم برا خود مودم که داخلش کاراکتر و عدد و حرف داشته باشه و طول اش زیاد باشه..

اگه بازم هک کرد.. منزلتون رو عوض کنید

دمت گرم منزلتون عوض کنید خیلی خوب بود

لینک به دیدگاه

من مودم  vodafone دارم

هیچ احدی. هم نتونسته تاحالا حک کنه

البته همون تیک هایی که میدونید رو برداشتم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ehsangomez گفته است :

همه رو عوض کردم ولی جواب نداد 

درود، امکان نداره تمام این روش ها رو انجام داده باشین و هک شده باشین

مطمئن باشین اگه تمام مواردی که گفتم انجام بشه حل میشه

شک ندارم روی این قضیه، یه قسمت یا ... رو انجام نمیدین یا شل گرفتین

بدرود

لینک به دیدگاه

س

در 2 ساعت قبل، pesari_az_kelachai گفته است :

شما مودمتون رو ریست کردید؟یک سوراخی پشت مودمتون هست زمانی که مودم روشنه توسط یک چیزی مثل خودکار توی این سوراخ به مدت چند ثانیه نگه دارید تا تمامی چراغهای مودم تون  یکبار خاموش و دوباره روشن بشن. بعد برین تو صفحه کانفینگ مطمئن باشید که با ریست شدن صفححه کانفینگ شما باز می شه چون عملاً پس از ریست شدن تمامی اطلاعات ثبت شده روی مودم شما پاک می شه برا همین دیگه حتی خودتون هم تا بعد از کانفینگ نمی تونید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

بله میدونم ریست کردم و دسترسی باز میشه اما خب دوباره هک میشم و صفحه بسته میشه

در 2 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام مجدد.

دوست من یوزر و پسوورد خود مودم رو هم عوض کردید؟؟
همه میدونیم که برای همه مودم ها admin و admin هست و با وای فای هم به راحتی میشه وارد تنظیمات مودم شد و هم یوزر و هم پسوورد رو عوض کرد.

توصیه میکنم مودم ریست کنی و یه یوزر پسوورد خیلی سخت واسه خود مودمت بزاری.
اگر بازم مورد هک واقع شدی مودم رو از برند لینکسیس یا اسوز بگیر. اسوز در دسترس تر و ارزونتره و امنیت عالی و خوبی داره.

بله پسورد دسترسی به صفحه تنظیمات که Admin هست رو عوض کردم ولی بازم هک شدم

یه مودمی میخوام بخرم که شعاع شیرینگ وای فایش قابل تنظیم باشه که فقط توی اتاق خودم قابل دسترس باشه که خیالم راحت باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
با این برنامه میتونید ببینید که کیا وصل میشن به وای فا تون

http://p30download.com/fa/entry/37513/

9870980.thumb.jpg.528399f00b1a33f20f1bfabedb10fda1.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
با این برنامه میتونید ببینید که کیا وصل میشن به وای فا تون

http://p30download.com/fa/entry/37513/

9870980.thumb.jpg.528399f00b1a33f20f1bfabedb10fda1.jpg

آره نشون میده اما  زمانی که نت من افت شدید سرعت داره با این برنامه چک میکنم کسی وصل نیست اما وقتی رمز مودم عوض میکنم سرعت درست میشه یعنی کسی که هک میکنه نشون نمیده !؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ehsangomez گفته است :

بله پسورد دسترسی به صفحه تنظیمات که Admin هست رو عوض کردم ولی بازم هک شدم

یه مودمی میخوام بخرم که شعاع شیرینگ وای فایش قابل تنظیم باشه که فقط توی اتاق خودم قابل دسترس باشه که خیالم راحت باشه

عزیز از حجم نتی که گفتی میره بیشتر دانلوده یا اپلود؟
من فکر میکنم سیستم شما ویروسی شده.

اینجور هک کردن کار هرکسی نیست ...

توصیه میکنم انتی ویروس بزنید و چک کنید ویندوز عوض کنید.

در انتها مودم رو عوض کنید و اگر همچنان مشکل پا برجا بود حتما حتما 110 تماس بگیرید و با پلیس فتا صحبت کنید. ممکنه یه جاسوسیه که داره با ای پی شما جاسوسی میکنه یا یه همچین چیزایی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...