رفتن به مطلب

خرید steam wallet روسیه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان، یک سایت قابل اعتماد برای خرید steam wallet با روبل معرفی میکنین ؟ آخه سایت هایی که والت با روبل بفروشن خیلی کم هستن، و یک سوال: خریدن بازی ها با روبل که مشکلی نداره ؟ تا جایی که میدونم محدودیت منطقه ای بیشتر برای گیفت ها هست، خرید مستقیم مشکلی نداره، درسته ؟

لینک به دیدگاه

شما ولت دلاری هم بخری اکسچنج میشه به روبل اگه اکانت شما روسیه باشه

محدودیت منطقه  ربطی به گیفت یا خرید مستقیم نداره یک سری بازی ها موقع  خرید بالاش مینویسه  که محدودیت داره

شما ریجن اکانتت رو بکن هند  من تا حالا محدودیتی ازش ندیدم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، samua گفته است :

شما ولت دلاری هم بخری اکسچنج میشه به روبل اگه اکانت شما روسیه باشه

محدودیت منطقه  ربطی به گیفت یا خرید مستقیم نداره یک سری بازی ها موقع  خرید بالاش مینویسه  که محدودیت داره

شما ریجن اکانتت رو بکن هند  من تا حالا محدودیتی ازش ندیدم

توی پشتیبانی استیم نوشته بود در اکثر مواقع برای خرید مستقیم محدودتی نداره، اینم لینکش ، همون چند خط اول نوشته، البته روپیه هم خوبه

الان برای اینکه دلارم به رویپه تبدیل بشه باید کشور رو به هند تغییر بدم یا موقیعت استور رو ؟ یا هر دو ؟

لینک به دیدگاه

شما us شارژ کنی چینج میشه به روبل کشور رو هم من rus پیشنهاد میدم واسه خریدم gift724.ir سایت خوبیه اما مراقب بازیای uplay باشید که تک زبانه میشن حتما هم باید شبکه شخصی انتقال داده روس داشته باشی واسه چینج استور

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، micpet گفته است :

درود دوستان، یک سایت قابل اعتماد برای خرید steam wallet با روبل معرفی میکنین ؟ آخه سایت هایی که والت با روبل بفروشن خیلی کم هستن، و یک سوال: خریدن بازی ها با روبل که مشکلی نداره ؟ تا جایی که میدونم محدودیت منطقه ای بیشتر برای گیفت ها هست، خرید مستقیم مشکلی نداره، درسته ؟

سلام.

برای تغییر ریجن اینجا کامل توضیح دادم :

همچنین برای اینکه شارژ ولت براتون ارزون تر بیافته از کلید CSGO استفاده کنید.

من خودم کلید از Easykey.ir میگیرم. حالا اگر خودتون اشنا دارید از همون بگیرید.

در 22 دقیقه قبل، Redwolf10 گفته است :

شما us شارژ کنی چینج میشه به روبل کشور رو هم من rus پیشنهاد میدم واسه خریدم gift724.ir سایت خوبیه اما مراقب بازیای uplay باشید که تک زبانه میشن حتما هم باید شبکه شخصی انتقال داده روس داشته باشی واسه چینج استور

بازی های UPlay تو کشور هند زبانشون انگلیسی هست. قیمتش هم از همه جا پایین تره.

لینک به دیدگاه

یعنی هر بار بخوام بازی بگیرم باید IP رو تغییر بدم یا فقط واسه تغییر ریجن ؟ و یک چیزی در مورد هند، مشکل هند اینه که فک کنم هیچ v//pn سرور هند رو نداشته باشه

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، micpet گفته است :

یعنی هر بار بخوام بازی بگیرم باید IP رو تغییر بدم یا فقط واسه تغییر ریجن ؟ و یک چیزی در مورد هند، مشکل هند اینه که فک کنم هیچ v//pn سرور هند رو نداشته باشه

خیر فقط برای تغییر ریجن لازمه.

در مورد تغییر آیپی :

1111Capture.thumb.JPG.b752c6ed5694e2ca7ba6f0eaaa084eb8.JPG

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان برای کمکشون :)

در در 1395/11/30, 22:36:40، Nezami گفته است :

خیر فقط برای تغییر ریجن لازمه.

اطلاعات خیلی خوبی بود مرسی ، نمیدونم چرا از اول به فکرش نیوفتادم. کشور رو به هند تغییر دادم ولی بهترین قیمت ها مال روسیه است البته روسیه محدودیت زبانی و قفل منطقه ای زیاد داره، بهترین استراتژی جا به جا شدن بین این دو کشور خوش قیمته B|

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...