رفتن به مطلب

بررسی Rx480 با I5 4460 . I7 4790

Recommended Posts

سلام خوبین انشالاه - اقا میخوام یه Rx480 8gb بگیرم اولین کارت AMD توی  تمام عمرم هستش  970 - 770 - 580 - 1060 - 210  460  کلا انویدیا داشتم 

میخوام بدونم کارت خوبی هست ؟ اگه کسی بنچمارک واقعی - یا خودش عکسی از فریم توی بازی ها داره قرار بده مرسی دوستان 

ویرایش شده توسط xshadow70
لینک به دیدگاه

• ارسال 360
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من 2 ماهه دارم، بشدت راضیم ازش، هر بازی یا بنچمارکی که میخوای بگو برات بفرستم. برا من برند سافایر هست.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، mahdi7 گفته است :

من 2 ماهه دارم، بشدت راضیم ازش، هر بازی یا بنچمارکی که میخوای بگو برات بفرستم. برا من برند سافایر هست.

همشو  - رزولوشن تنظیمات چی میزاری؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اول از همه بگم شما چون تجربه کارت amd نداشتید دلیلتون رو بگید چون همین که شما به دلت بد بیفته که مثلا کارت amd فلانه یا به همانه همون بلایی که بهش فکر میکنی به سرت میاد

دوم هم  باید بدبینی ها روطی صحبتهایی که شنیدی رو از دلت بیرون کنی بعد بری سمتش یا اینکه میبینی نمیتونی کلا سمتش نری 

سایت رویو کننده زیاده میتونی به اونها رجوع کنی مدلهای مد نظرت رو داخل تستها پیدا کنی بعد اینجا دنبال قیمتهاشون باشی

در اخر هم اگه به نتیجه مدنظرت نرسیدی میتونی از دوستانی که این کارت رو دارن کمک بگیری و درخواست تستهای مختلف داشته باشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر امکانش باشه میشه دلیل فروش کارت 1060 بگید ؟

لینک به دیدگاه

همشو  - رزولوشن تنظیمات چی میزاری؟ 

آخرین بازی که اجرا کردم، Battlefild 1 بود که تازه کرک شده، رو اولترا حدود 85 فریم اجرا میره، Call of Duty رو هم بیشتر میره حدود 88، البته من رو 60 قفل میکنم، تنها بازی که زیر 60 فریم اومده برام Watch Dogs 2 بود که به 50 فریم میرسه، مشکل داره بازیش فک کنم.
رزولوشن هم 1080 هست.
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اگر امکانش باشه میشه دلیل فروش کارت 1060 بگید ؟

پول لازم داشتم شب عید کار زیاد دارم نمیرسم به گیم

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

درود

اول از همه بگم شما چون تجربه کارت amd نداشتید دلیلتون رو بگید چون همین که شما به دلت بد بیفته که مثلا کارت amd فلانه یا به همانه همون بلایی که بهش فکر میکنی به سرت میاد

دوم هم  باید بدبینی ها روطی صحبتهایی که شنیدی رو از دلت بیرون کنی بعد بری سمتش یا اینکه میبینی نمیتونی کلا سمتش نری 

سایت رویو کننده زیاده میتونی به اونها رجوع کنی مدلهای مد نظرت رو داخل تستها پیدا کنی بعد اینجا دنبال قیمتهاشون باشی

در اخر هم اگه به نتیجه مدنظرت نرسیدی میتونی از دوستانی که این کارت رو دارن کمک بگیری و درخواست تستهای مختلف داشته باشی

تعریف زیاد شنیدم ازش - بنچمار هم زیاد دیدم - میگن توی هر بار اپدیت که میده Crimson داره فریم بیشتر میگیره کار برنامه نویساش عالیهه

لینک به دیدگاه

من خودم بیشتر انویدیا داشتم طرفدار انویدیا هم هستم اما:ادم باید واقعیتا رو بگه.من 440 550ti 770 970  داشتم.قبلا که سنم کمتر بود خیلی اطلاعی از کارایی ها و .... نداشتم اما وقتی میخواستم 770 بخرم کلی تحقیق و بررسی بخونم و از این چیزا.خلاصش میکنم اولین چیزی که فهمیدم از روون بودن بازیا باید بازی بهینه باشه تا فریم خوبی بگیری نمونش بتلفیلد وان.

مورد بعدی که متوجه شدم دیدم وقتی نسل بعدی که سری 900 بود اومد دیدم کارایی سری 700 افت محسوسی پیدا کردن(سیاست کثیف nvidia) بعد 970 خریدم بازم دیدم با اومدن سری جدید افت محسوسی داره که اونم فروختم.الان خودم گرافیک ندارم ولی یه دو ماه پیش واسه پسر عموم که 390x کار کرده خریدم.قبل 970 و 390 رقیبای همدیگه بودنالان تو بنچمارکا ببینین چقدر اختلاف دارن.

کارتای انویدیا دوران اوج عالی بعد از نسل جدید افتضاح.کارتای amd وقتی معرفی میشن خیلی عالی نیستن ولی قدرت خودشون رو حفظ میکنن.

به نظر من کارت 480 درسته الان نسبت به 1060 برتری خاصی نداره اما در اینده خیلی بهتر از 1060 جوابگو خواهد بود.

دیروز دیدم لیون کارت r9 nano رو موجود داره به قیمت 1150 که به نظرم عالی بود.خودم اگه پول دستم بیاد حتما میخرم.

شما هم کارت 480 رو بخر مطمین باش خیلی بیشتر از کارتای انودیا بهت کارایی میده.

لینک به دیدگاه

1060 رو کلا فرموش کنین  فقط AMD 480  فکر کنین مشاورست مرسی

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، xshadow70 گفته است :

1060 رو کلا فرموش کنین  فقط AMD 480  فکر کنین مشاورست مرسی

مطمین باش پشیمون نمیشی

بخر لذتش رو ببر چون کارت خوبیه

لینک به دیدگاه

اقا من Asus Rx480 خریدم ! سری O8GB آخرین سریش رو . از همین لیون. یک مشکلی دارم ! توی بازی مثل اساسینس که بازی میکنم لامصب فریم خوب میده. روی حالت High تا 100 فریم میره. روی حالت Very high بین 45 تا 60 میره. مشکل اینجاس که توی بازی Sync به خوبی عمل نمیکنه. و یکم انگار خط ها شگکسته میشه. خیلی رو مخه. چیکار کنم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، sisaco گفته است :

اقا من Asus Rx480 خریدم ! سری O8GB آخرین سریش رو . از همین لیون. یک مشکلی دارم ! توی بازی مثل اساسینس که بازی میکنم لامصب فریم خوب میده. روی حالت High تا 100 فریم میره. روی حالت Very high بین 45 تا 60 میره. مشکل اینجاس که توی بازی Sync به خوبی عمل نمیکنه. و یکم انگار خط ها شگکسته میشه. خیلی رو مخه. چیکار کنم

wachdogs 2 رو بازی کنی چی خخ کلا مشکل دارن  -یا اورجینال بگیر راحت

لینک به دیدگاه

و همین ؟ کل راهنمایی ها ؟ اقا فکر کنم این کارتم مشکلی چیزی داره صداشو در نمیارن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، xshadow70 گفته است :

و همین ؟ کل راهنمایی ها ؟ اقا فکر کنم این کارتم مشکلی چیزی داره صداشو در نمیارن 

دوست گرامی کرات 480 گزینه بسیار خوبی هست برای خرید
الان  فقط بنظرم مدل اسوس بدون اورکلاک قابل خریدن هست
در غیر اینصورت اگر از نظر کارایی به قیمت در ایران بخواهیم کارت پیشنهاد بدیم با توجه به وضعیت قیمتهای RX40 در بازار
کارت 1060 خریدش از نظر قیمت به کارایی معقول تر هست
در هر صورت اگر قصد خرید دارید بهتره هر چه زودتر اقدام کنید ولی بعید میدونم تفاوتی با کارت 1060 ی که فروختید بتونید مشاهده کنید
شاید در آینده مقداری مقداری بهتره عمل ولی الان دو تا بازی 480 بهتر عمل میکنه 2 تا بازی 1060
شما هم که کارت 1060 رو فروختید مطمئن باشید این 480 نخرید ه هم بعد چند ماه میفروشید پس زیاد آینده نگرانه تصمیم نگیرید ^_^

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

دوست گرامی کرات 480 گزینه بسیار خوبی هست برای خرید
الان  فقط بنظرم مدل اسوس بدون اورکلاک قابل خریدن هست
در غیر اینصورت اگر از نظر کارایی به قیمت در ایران بخواهیم کارت پیشنهاد بدیم با توجه به وضعیت قیمتهای RX40 در بازار
کارت 1060 خریدش از نظر قیمت به کارایی معقول تر هست
در هر صورت اگر قصد خرید دارید بهتره هر چه زودتر اقدام کنید ولی بعید میدونم تفاوتی با کارت 1060 ی که فروختید بتونید مشاهده کنید
شاید در آینده مقداری مقداری بهتره عمل ولی الان دو تا بازی 480 بهتر عمل میکنه 2 تا بازی 1060
شما هم که کارت 1060 رو فروختید مطمئن باشید این 480 نخرید ه هم بعد چند ماه میفروشید پس زیاد آینده نگرانه تصمیم نگیرید ^_^

با 1060 مشکلی که نداشتم نیاز مالی بود . الان میخوام کارت بگیرم گفتم دوباره 1060 نگیرم یه سری هم به AMD بزنیم  یا اگر خوب نیست یا هر چیز دگ برم 1060 بگیرم یا 1070 

البته تو فکر 290X هم بودم - من 1060 داشتم فریم دهیش الان دستمه تو بازی ها - اگر دوستان بگن چطوریاست شاید 480 بگیرم  چون بیشتر FHD 60 فریم بازی میکنم فکر نکنم زیاد فرقی کنه برام کارتی بخواد 200 تا بده یا 100 تا 

لینک به دیدگاه

480 و 1060 همرده محسوب میشن یعنی به طور کلی در بازی ها زیر 10 درصد و با هم اختلاف دارن .

حالا در موارد خاص درصد تفاوت زیاد میشه خیلی قابل استناد نیست .

برای شما که قبلا 1060 داشتید 480 هم شبیه به همونه .

به نسبت قیمت جهانی قیمت 1060 در بازار بهتره اما به نسبت کارایی تفاوت چندانی ندارن .

شما 480 بخر پشیمون نمی شی .

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه قبل اینکه بیاد کل سایت همش در حال تبلیغ بودن ازین کارت 

حالا که اومده کسی نظری نداره ؟ کلا 1 نفر این کارتو داشت  مرسی دوستان 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، xshadow70 گفته است :

خیلی جالبه قبل اینکه بیاد کل سایت همش در حال تبلیغ بودن ازین کارت 

حالا که اومده کسی نظری نداره ؟ کلا 1 نفر این کارتو داشت  مرسی دوستان ?

اتفاقا منم خیلی مشتاقم نظرات دوستان رو بدونم چون خودمم قصد خرید همین کارت مدل Asus OC رو دارم، شاید خیلی از دوستان هم مثل خودمون منتظر نظرات بقیه ـن (شوخی) ولی در کل با نظر خیلی از دوستان که تفاوت rx480 و 1060 در بیشتر موارد محسوس هست و احساس نمیشه موافقم، اما باید دید در آینده چی میشه - من خودم طرفدار سر سخت انویدیا ـم اما تو این چند وقته دارم میبینم که ای ام دی هیچ که کم نذاشته داره سنگ تموم هم میذاره برای کارتاش. بدون یک لحظه شک و تردید نظر منم بین این 2 کارت rx480 ـه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

اتفاقا منم خیلی مشتاقم نظرات دوستان رو بدونم چون خودمم قصد خرید همین کارت مدل Asus OC رو دارم، شاید خیلی از دوستان هم مثل خودمون منتظر نظرات بقیه ـن (شوخی) در بیشتر موارد محسوس هست و احساس نمیشه موافقم، اما باید دید در آینده چی میشه - من خودم طرفدار سر سخت انویدیا ـم اما تو این چند وقته دارم میبینم که ای ام دی هیچ که کم نذاشته داره سنگ تموم هم میذاره برای کارتاش. بدون یک لحظه شک و تردید نظر منم بین این 2 کارت rx480 ـه

o.O

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

o.O

اگر بد میگم تصحیح کنید لطفا، تفاوت 50% که نیست تا جایی که دیدم ?البته منظورم برای کسی هست که میخواد 60fps FHD بازی کنه

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

اگر بد میگم تصحیح کنید لطفا، تفاوت 50% که نیست تا جایی که دیدم ?البته منظورم برای کسی هست که میخواد 60fps FHD بازی کنه

در بیشتر موارد محسوس هست و احساس نمیشه^_^

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

در بیشتر موارد محسوس هست و احساس نمیشه^_^

اوه الان فهمیدم چی نوشتم، هی دارم با خودم کلنجار میرم مگه چی گفتم که اینجور میگی آقا در کل همین که منظورم رو فهمیدی حله

لینک به دیدگاه

http://wccftech.com/rx-480-gtx-1060-dx12-vulkan-tested/

شکست 1060....  در لینک بالا 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...