رفتن به مطلب

بررسی Rx480 با I5 4460 . I7 4790

Recommended Posts

سلام دوستان برنظر تون این مشکلهای که برای ایسوس پیش آمده که دو سه نفر از کاربران گفتند قابل حل است  دوست دارم ایسوس بگیرم ولی دو شک هستم

لینک به دیدگاه

• ارسال 360
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تمام 11 صفحه ی قبلی رو خوندم، هنوز نمیتونم تصمیم بگیرم که 1060 بگیرم یا 480

پاورم گرین 480 هست، اگر بخوام 1060 بگیرم احتمالاً نیاز به تعویض پاور ندارم

ولی اگه قرار باشه 480 بگیرم باید پاور رو هم تعویض کنم برای اطمینان بیشتر

نظر دوستان؟

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Abraham گفته است :

نظر دوستان؟

480 برتری های غیر قابل انکاری به 1060 داره .

اما به نسبت قیمت جهانیش قیمت خوبی در ایران نداره و پاور شما مشکل ساز میشه .

این که پاورتون برای 1060 کافی هست یا نه به سایر مشخصات سیستم هم بستگی داره .

به نظر میرسه انتخاب هوشمندانه برای شما 470 باشه . در اکثر بازی ها در رزولیشن فول اچ دی 60 فریم رو به راحتی میده و فعلا برای فول اچ دی بهترین کارت هستش .

لینک به دیدگاه

با پرداخت هزینه برای پاور مشکلی ندارم، حالا نظرتون چیه؟

البته این رو هم در نظر بگیرید با اینکه 1060 تا قبل از ارائه ی درایور Relive توسط AMD فریم بیشتری میداد در بخش بیشتری از بازیها، ولی همونطور که میدونید الان اینطور نیست، و شرایط بسیار به نفع AMD هست. سوال من بخاطر آینده نگری هست، اصولاً اینقدر بودجه برای تغییر کارت از کارت روز به کارت آینده کنار نمیگذارم، به اصطلاح This is One Shot همین یه انتخاب رو دارم. یا این یا اون

توی انتخاب کارت RX 480 هم از موجودی لیون موندم، کدوم رو بگیرم.

لینک به دیدگاه

احتمال خرید rx 480 بسیار بیشتره

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

نظر دوستان؟

اگ فقط برا بازی میخوای و کارای دیگ انجام نمیدی 480 بگیر..من خودم چند دیروز یه 1060 msi گرفتم رو cpu i5 4460 بازی call of duty black ops 3 حدود 110 فریم گرفتم دما هم از 64 بالاتر نرفت..و چون کارایی مثل طراحی و 3dmax انجام میدم ب هیچ عنوان سمت amd نمیرم
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، Abraham گفته است :

با پرداخت هزینه برای پاور مشکلی ندارم، حالا نظرتون چیه؟

البته این رو هم در نظر بگیرید با اینکه 1060 تا قبل از ارائه ی درایور Relive توسط AMD فریم بیشتری میداد در بخش بیشتری از بازیها، ولی همونطور که میدونید الان اینطور نیست، و شرایط بسیار به نفع AMD هست. سوال من بخاطر آینده نگری هست، اصولاً اینقدر بودجه برای تغییر کارت از کارت روز به کارت آینده کنار نمیگذارم، به اصطلاح This is One Shot همین یه انتخاب رو دارم. یا این یا اون

توی انتخاب کارت RX 480 هم از موجودی لیون موندم، کدوم رو بگیرم.

480 بگیر من خودم مابین نانو 480 1060 980ti دست دو ، 480 گرفتم ، دما هم تا حالا از 74 بیشتر نشده نویزم عادی ، آینده داتره ، همین الان 480 تو تایتل انویدیا بیشتر از 1060 فریم میگیره

من مدل ام اس آی گیمینگ گرفتم راضیم تنها مشکلی که دارم نمیتونم کارتو اورکلاک بکنم ، قصدم این نیست فقط واسه  تست میخواستم ببنیم کارت ایرادی داره یانه ، امروز ویندوز عوض میکنم احتمالا درست بشه چون رو همین ویندوز کارت انویدیا و اینتل استفاده کردم

پاور شما 100% برای 480 کمه ، شاید برای 1060 هم مناسب نباشه

لینک به دیدگاه

دوستان کارایی Rx480 با سیستم من عالی بود I5 4460 

الان این کارت رو روی I7 4790k یا 4790 کسی تست کرده ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان ویندوز عوض کردم اما مشکل پا برجاست و با یکمی اور ، هنگ میکنه البته تو 3dm ، تو بازی هم تست میکنم

هر کاری به ذهنم میرسید کردم ، گزینه آخر گارانتی

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستان ویندوز عوض کردم اما مشکل پا برجاست و با یکمی اور ، هنگ میکنه البته تو 3dm ، تو بازی هم تست میکنم

هر کاری به ذهنم میرسید کردم ، گزینه آخر گارانتی ?

حالشو ببر. دنیا فقط ایسوس ! فقط و فقط

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو بازی هم تست شد به 1 دقیقه نکشید انداخت بیرون ، با تنظمیات خود msi gaming app !

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

تو بازی هم تست شد به 1 دقیقه نکشید انداخت بیرون ، با تنظمیات خود msi gaming app !

اقا بیا وسوست کنم بیا سمته ایسوس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، sisaco گفته است :

اقا بیا وسوست کنم بیا سمته ایسوس

تو کیسم جا نمیشه ، یعنی چیکار کنم اینو بفروشم روش بزارم همون 480 بگیرم ! خود ایسوس هم مشکل دار هستش اون وضعش بدتره !

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

اگر Power target  داره ، یکم ببرید بالا ببیند بازم ناپایداره؟ در فرکانس خودش مشکلی نداره؟

چون کمتر از یک هفته هست اگه ببرید گارانتی با فاکتورش احتمالا یک کارت اک بدن!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

تو کیسم جا نمیشه ، یعنی چیکار کنم اینو بفروشم روش بزارم همون 480 بگیرم ! خود ایسوس هم مشکل دار هستش اون وضعش بدتره !

والا من کشل داشتم توی بازی اساسینس. بازی دیگه ای تست نکردم. فکر کردم کارت مشکل داره ! ولی بعد چند تا بازی دیگه نصب کردم دیدم اوکی هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، AJOR گفته است :

اگر Power target  داره ، یکم ببرید بالا ببیند بازم ناپایداره؟ در فرکانس خودش مشکلی نداره؟

چون کمتر از یک هفته هست اگه ببرید گارانتی با فاکتورش احتمالا یک کارت اک بدن!

تو پاور خودش مشکلی نداره البته زیاد باهاش بازی نکردم کلاً 4 ساعت اینا ، مشکلی نبود فقط تو ویندوز قبلی 2 بار تصویر سبز برفکی شد که بعد چند ثانیه خودش فیکس شد یه بار تو بازی یه بار تو وبگردی

تست میکنم تشکر بابت نظر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

10 , 20 تا پاور لیمیت بردم بالا اما هیچی ، کارت مشکل داره ! بازم نظرو پیشنهادی هست استقبال میکنم

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

تو پاور خودش مشکلی نداره البته زیاد باهاش بازی نکردم کلاً 4 ساعت اینا ، مشکلی نبود فقط تو ویندوز قبلی 2 بار تصویر سبز برفکی شد که بعد چند ثانیه خودش فیکس شد یه بار تو بازی یه بار تو وبگردی

تست میکنم تشکر بابت نظر

این سبز برفکی بده ها . ممکنه مشکل چیپ مموری باشه . من یه کارت 8800 MSI داشتم دقیقا همینطوری شد . بعد از یه مدت هم کلا چیپ مموریش مشکل پیدا کرد .

کارت شما MSI هست دیگه ؟ پشتیبانی MSI تو این فروم هست . میتونی از اون سوال کنی . شاید جوابی داشته باشه .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، xshadow70 گفته است :

دوستان کارایی Rx480 با سیستم من عالی بود I5 4460 

الان این کارت رو روی I7 4790k یا 4790 کسی تست کرده ؟

سی پی یوش هس ولی گرافش نه

ولی من با جی تی ایکس 770 تست کردم بین 4790کا و 4440 هیچ تفاوت فریم توی بازی ها نبود حتی توی بازی مث GTA V البته ناگفته نماند قدرت بیشتر و حجم گرافیک 480 باعث گلوگاه میشه ولی فک نکنم زیاد تفاوتی داشته باشه

شاید توی GTA حدود 10 فریم تغییر کنه حالا احتمال داره منم یه 480 تا اخر اسفند تهیه کنم از ام اس ای

البته اگه یه 1070 مرجع گیرم نیاد با قیمت خوب

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

10 , 20 تا پاور لیمیت بردم بالا اما هیچی ، کارت مشکل داره ! بازم نظرو پیشنهادی هست استقبال میکنم

داداش اسیک کارت شما دیگه خیلی پایینه نیس ؟

گفتین %68 هسته ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

تست میکنم تشکر بابت نظر

من یه مادربورد asus h170 داشتم کلا توی ویندوز بازی هرجا که بگی هی کل صفحه همین حالت میشد - نه سخت افزار بود نه نرم افزار -

یه گزینه توی تنظیمات مادربورد بود به نام Anti Surge نامی اونو غیر فعال کردم درست شد کلا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 41 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

این سبز برفکی بده ها . ممکنه مشکل چیپ مموری باشه . من یه کارت 8800 MSI داشتم دقیقا همینطوری شد . بعد از یه مدت هم کلا چیپ مموریش مشکل پیدا کرد .

کارت شما MSI هست دیگه ؟ پشتیبانی MSI تو این فروم هست . میتونی از اون سوال کنی . شاید جوابی داشته باشه .

بله ، آخرین کارم هستش ، چون هر چی بود تست کردم حتی رو اسلات دوم برد هم تست کردم مشکل داشت

در 31 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

داداش اسیک کارت شما دیگه خیلی پایینه نیس ؟

گفتین %68 هسته ؟

بله 68

در 7 دقیقه قبل، xshadow70 گفته است :

من یه مادربورد asus h170 داشتم کلا توی ویندوز بازی هرجا که بگی هی کل صفحه همین حالت میشد - نه سخت افزار بود نه نرم افزار -

یه گزینه توی تنظیمات مادربورد بود به نام Anti Surge نامی اونو غیر فعال کردم درست شد کلا

والا رو گرافیک قبلی که 2 سال کار کرد مشکلی نداشت حالا این نو هستش مشکل داره

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بله ، آخرین کارم هستش ، چون هر چی بود تست کردم حتی رو اسلات دوم برد هم تست کردم مشکل داشت

بله 68

والا رو گرافیک قبلی که 2 سال کار کرد مشکلی نداشت حالا این نو هستش مشکل داره

این مشکل چیپ هس ک صفحه سبز رنگ برفکی میزنه

البته من یه بار بیشتر ندیدم اونم برای 560تی ای از یکی ار دوستان بودک سال پیش اینطوری شد و چیپ رو ریبال کردن یا همون هیت دادن ک درس شد ولی بازم بعده یه مدت خراب شد

سریع تر برای تعویض مراجعه کنید ک ایشالا تعویض کنن و اسیک کارت هم ایشالا بهتر باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

، مشکل از همون اول بوده و چون در این چند روز دنبال راه حل بودم گفتم تا تاریخ 7 روز مهلت تست لیون تموم نشده تماس بگیرم خوب تماس گرفتم گفتن رو سیستم دیگه تست کن شاید مشکل از پاوره ، مدل پاور گرین 600 hp هستش که حالت oc نرم افزار msi gaming app فقط 13 تا فرکانس و 25 تا مموری بیشتر میکنه یعنی تو این حالت پاور نمیکشه ؟

کجا حالا تست کنم ، گرین نمایندگی داره تو تبریز اما فرق برد یا گرافیک نمیدونن ! منتظرم پشتیبان msi چی میگه

لینک به دیدگاه

با این اوصاف که برای دوستمون پیش اومده دو به شک شدم، 1060 یا 480 

چرا پارتنر های AMD خوب کار نمی کنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...