رفتن به مطلب

بررسی Rx480 با I5 4460 . I7 4790

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان کسی از مهلت تست 7 روزه لیون استفاده کرده ؟ هزینه پستی اینا چی میشه پای خودمه ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 360
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با این اوصاف که برای دوستمون پیش اومده دو به شک شدم، 1060 یا 480 
چرا پارتنر های AMD خوب کار نمی کنن

من مال خودمو تا 1400 mhz اور کردم مشکلی نبود. 1 ساعت هم sniper elite بازی کردم، بازم مشکلی پیش نیومد.
از مدل های دیگه خبری ندارم، ولی من از این مدل راضی بود.
بقیه دوستان هم که ایسوس و گیگابایت دارن نظر بدن.
لینک به دیدگاه

شما با اورکلاک این مشکل برات پیش میاد؟

آخه ببین شاید نرم افزاری که باهاش اینکارو میکنی به درد نمیخوره الان من نرم افزار sapphire trixx نصب کردم به کلاک گرافیک دست میزنی برفکی میشه باید سیستمو ریستارت کنم ولی توی افتر برنر همچی اوکیه

در ضمن کارتو اور کلاک نکنید توی دراز مدت بهش آسیب میرسه

یعنی قدرت خودش براتون کافی نیست که اورکلاک میکنید؟ xD

هزارتا مشکل میتونه باشه که نرم افزار کلاک درسابی کار نکنه از کمبود پاور، خرابی ویندوز، نداشتن اجازه دسترسی و ... هست

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 37 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

شما با اورکلاک این مشکل برات پیش میاد؟

آخه ببین شاید نرم افزاری که باهاش اینکارو میکنی به درد نمیخوره الان من نرم افزار sapphire trixx نصب کردم به کلاک گرافیک دست میزنی برفکی میشه باید سیستمو ریستارت کنم ولی توی افتر برنر همچی اوکیه

در ضمن کارتو اور کلاک نکنید توی دراز مدت بهش آسیب میرسه

یعنی قدرت خودش براتون کافی نیست که اورکلاک میکنید؟ xD

هزارتا مشکل میتونه باشه که نرم افزار کلاک درسابی کار نکنه از کمبود پاور، خرابی ویندوز، نداشتن اجازه دسترسی و ... هست

اور نمیکنم ، با نرم افزار msi gaming app میزارم رو حالت oc هنگ میکنه و گرافیک برمیگرده به حالت دفالت ، این برنامه رو پاک کردم و دستی فرکانس مورد نظر ( که 13 تا کلاک و 25 تا مموری) در  msi after burn وارد کردم اما متاسفانه مشکل پابرجاست ، به غیر از این مورد تو کمتر از یه هفته 2 بار حالت سبز برفکی پیش اومده که دوستان با تجربه اشاره کردن که ایرادی مشابه با چیپ مموری داشتن اونم برند msi !

ویندوز تازه عوض شده ، درایور آخرین هستش ، پاور هم مشکلی نداره و سالمه و اونقدری اورکلاک نمیشه که پاور نکشه

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

دوستان ویندوز عوض کردم اما مشکل پا برجاست و با یکمی اور ، هنگ میکنه البته تو 3dm ، تو بازی هم تست میکنم
هر کاری به ذهنم میرسید کردم ، گزینه آخر گارانتی

دوست عزیز این کارت همینجوری دماش میره 74 75 تو اورشم میکنی
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اور نمیکنم ، با نرم افزار msi gaming app میزارم رو حالت oc هنگ میکنه و گرافیک برمیگرده به حالت دفالت ، این برنامه رو پاک کردم و دستی فرکانس مورد نظر ( که 13 تا کلاک و 25 تا مموری) در  msi after burn وارد کردم اما متاسفانه مشکل پابرجاست ، به غیر از این مورد تو کمتر از یه هفته 2 بار حالت سبز برفکی پیش اومده که دوستان با تجربه اشاره کردن که ایرادی مشابه با چیپ مموری داشتن اونم برند msi !

ویندوز تازه عوض شده ، درایور آخرین هستش ، پاور هم مشکلی نداره و سالمه و اونقدری اورکلاک نمیشه که پاور نکشه

ولتاژ و مصرفشو ببر بالا ببین بازم کرش میکنه
بعدشم من یادمه گفتدی اسیکش 67 هستش برای این کارت دیگه فکر نکنم بتونی خیلی ببری بالا چون خوده کارخونه هم اور کرده
ولی معمولا تا اونجایی من تو بررسی ها دیدم تا 1360 70 اور میکنند اش

ویرایش شده توسط snapdragon
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، snapdragon گفته است :

ولتاژ و مصرفشو ببر بالا ببین بازم کرش میکنه
بعدشم من یادمه گفتدی اسیکش 67 هستش برای این کارت دیگه فکر نکنم بتونی خیلی ببری بالا چون خوده کارخونه هم اور کرده
ولی معمولا تا اونجایی من تو بررسی ها دیدم تا 1360 70 اور میکنند اش

بردم بالا اما بازم هنگ کرد ، زیاد که اور نمیشه اونم با نرم افزار خود Msi که پیش فرض میزاره رو حالت اوسی

بزودی تاپیک مرجعی براش میزنم

لینک به دیدگاه

چرا عنوان تاپیک تغییر کرده؟

دوستان RX 480 منتفی شده، ولی RX 470 رو میخوام بردارم

سوالم اینه، پاور سیستم همونطور که قبلاً گفتم Green 480 هست آیا نیازی هست برای RX 470 پاور دیگه ای خرید کنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 46 دقیقه قبل، Abraham گفته است :

سوالم اینه، پاور سیستم همونطور که قبلاً گفتم Green 480 هست آیا نیازی هست برای RX 470 پاور دیگه ای خرید کنم؟

مشخصات دقیق سیستم + پاور چقدر کارکرده ؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستان کسی از مهلت تست 7 روزه لیون استفاده کرده ؟ هزینه پستی اینا چی میشه پای خودمه ؟

سلام.... دوست عزیز  چی شده که میخواید این کارت را مرجوع کنید ؟؟ آیا مجدد همین مدل را میخرید ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، mohsen19x گفته است :

سلام.... دوست عزیز  چی شده که میخواید این کارت را مرجوع کنید ؟؟ آیا مجدد همین مدل را میخرید ؟ 

مشکل داره ، بله همینو میخوام

در 12 دقیقه قبل، Abraham گفته است :

ASUS H170

i5 6600

کارکردش حداقل 2 سال

الان هم r7 260X روشه

تقریباً کافیه ، مصرف این کارت حدود 130 واته

اینجا خودت بزن و اینجا 470 رفرنس میزاره که شما یکمی بیشتر باید در نظر بگیری

http://www.enermax.outervision.com/

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در در 1395/12/12, 18:39:30، Abraham گفته است :

سلام کارت رو خریدم - خیلی هم راضی هستم ازش  - من سی پی یو i5 دارم میخوام ببینیم توی i7 چطوری هستش  - فرقی داره یا نه توی فریم  بازی ها

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، xshadow70 گفته است :

سلام کارت رو خریدم - خیلی هم راضی هستم ازش  - من سی پی یو i5 دارم میخوام ببینیم توی i7 چطوری هستش  - فرقی داره یا نه توی فریم  بازی ها

بزار رو حالت اوسی ببین مشکلی نداره ؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام والا زیاد oc اینا دست نمیزنم خخخخ

نوموخام 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، xshadow70 گفته است :

سلام والا زیاد oc اینا دست نمیزنم خخخخ

نوموخام 

خود نرم افزار msi یه ذره اور میکنه واسه من 13 تا کلاک ، 25 تا مموری ، تست کن ببین مشکلی نداره بلای من سرت نیاد !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

فرکانس های GPU و Memory رو گذاشتم روی فرکانس های کارت شما با 25% power limit بالاتر  ، خیلی راحت پاس کرد احتمالا با power target  پایینتر هم بتونه پاس کنه.

3.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، AJOR گفته است :

فرکانس های GPU و Memory رو گذاشتم روی فرکانس های کارت شما با 25% power limit بالاتر  ، خیلی راحت پاس کرد احتمالا با power target  پایینتر هم بتونه پاس کنه.

3.jpg

مال شما ایسوسه ؟ تو msi خودش نرم افزار داره که اتوماتیک اوسی میکنه ولی هیچ چیزی پاس نمیکنه !

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

مال شما ایسوسه ؟ تو msi خودش نرم افزار داره که اتوماتیک اوسی میکنه ولی هیچ چیزی پاس نمیکنه !

بله ، اینم در asus gpu tweak پروفایل oc داره فرکانس هسته رو تا 1286 میبره بالا ، انشالله عوضش می کنند براتون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، AJOR گفته است :

3.jpg

اینجا که خیلی بیشتر از مال من شد

حالت دفالت : 1303 اوسی :1316 مموری هم  2025 همینو نتونست پاس کنه ! فیلمشم گرفتم که گارانتی نزنه زیرش

الان مال شما 1370 هستش  مموری 2250 که خیلیه ، کارت خوبیه با این اوصاف

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/11, 17:52:44، Abraham گفته است :

با این اوصاف که برای دوستمون پیش اومده دو به شک شدم، 1060 یا 480 

چرا پارتنر های AMD خوب کار نمی کنن

کلا کارت خیلی خوبیه نمیدونم چرا دوستان اینقدر بهش کم لطف هستند .االبته نباید زد زیرش که بعضی ها باهاش مشکل دارند و براشون عملکرد صحیح خودشو نشون نمیده

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اینجا که خیلی بیشتر از مال من شد

حالت دفالت : 1303 اوسی :1316 مموری هم  2025 همینو نتونست پاس کنه ! فیلمشم گرفتم که گارانتی نزنه زیرش

الان مال شما 1370 هستش  مموری 2250 که خیلیه ، کارت خوبیه با این اوصاف

آخ آخ لینک techpowerup رو گذاشته بودید فکر کردم کارت خود شماست!

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، AliReza-Lion گفته است :

کلا کارت خیلی خوبیه نمیدونم چرا دوستان اینقدر بهش کم لطف هستند .االبته نباید زد زیرش که بعضی ها باهاش مشکل دارند و براشون عملکرد صحیح خودشو نشون نمیده

سلام برای من عملکردش عالیه  

خیلی راضیم از این کارت - فکر نمیکردم Amd همچین کارتی بزنه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، xshadow70 گفته است :

سلام برای من عملکردش عالیه ? 

خیلی راضیم از این کارت - فکر نمیکردم Amd همچین کارتی بزنه

والا منم تو اون 1 ساعتی که باهاش کارکردم واقعا عالی بود .اینفینیتی وارفار رو 160 فریم داد!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AliReza-Lion گفته است :

والا منم تو اون 1 ساعتی که باهاش کارکردم واقعا عالی بود .اینفینیتی وارفار رو 160 فریم داد!

توی infiniti - یجا فریم اومد روی 50 - مشکل از قدرت سی پی یو هم میشه باشه ؟ سیستم شما چیه ؟؟

i5 4460 مال من -سی پی یو عالی هستش ولی خب هنوز نمیدونم روی I7 چطوره قدرت 480 - یا i5 های قویتر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...