رفتن به مطلب

قطعات مناسب هستن ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان خوب لیونی.

یکی از دوستان ازم درخواست پیشنهاد سیستم تا 3 تومن کرد و من این سیستمو پیشنهاد دادم .

ممنون میشم نظراتتون رو بگین .

یک مسئله اینه که i3 6100 با rx480 8gb گلوگاه نمیشه ؟

اگه میشه که 470 برداریم

البته هارد رو جا انداختم ,و قرار بر این شد که بعد عید و بعد از تعادل قیمت خرید کنن.

system.png

ویرایش شده توسط Ali-KhN
لینک به دیدگاه

اساتید بهتر می دونن اما فکر می کنم با این سی پی یو ممکنه به مشکل برخورد کنید ، حداقل اگر کار سنگین یا گیمینگ سطح بالا انجام میدید ، یه i5 یا i7 ( در صورتی که بودجه دارید و استفاده مناسب می برید ) دسته 2 که نخواید هزینه زیادی کنید می تونه بهتر باشه

لینک به دیدگاه

اينكه فقط نسبت به موجوديه يه سايتي مثل ديجيكالا قطعات سيستم رو انتخاب ميكنيد كار درستي نيست..

خريدن يه قطعه ارزونتر هم فقط به خاطر اينكه بودجه فعليتون بهتون اجازه نميده كار درستي نيست مثل cpu، ٦١٠٠ پردازنده ايي نيست كه شما در كنار rx480 ببنديد، حداقل پردازنده ايي كه توصيه ميكنم ٦٤٠٠ هست، صبر كنيد هر موقع بودجتون افزايش پيدا كرد پردازنده رو خريداري كنيد چون براي سيستمي كه شما داريد جمع ميكنيد خريد ٦١٠٠ پول دور ريختنه.

پاور هم اين سري الايت كولرمستر اصلا خوب نيست سري cm storm جديد بسيار با كيفت تره كه ليون موجود داره، رم هم من g.skill ريپجاوس پيشنهاد ميدم..

مانيتور هم پنل هاي ips ال جي بسيار با كيفيت تر هستند نسبت به ارزون قيمت هاي بنكيو..

لینک به دیدگاه

اونطور که قبلا از اساتید شنیدم گلوگاه شدیدی ایجاد نمیشه حتی با gtx 1060.

فک کنم دوست بنده با یکم افزایش بودجه  ASUS GTX 1060 DUAL OC 6GB GDDR5 بگیرن بهتر هست

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

اينكه فقط نسبت به موجوديه يه سايتي مثل ديجيكالا قطعات سيستم رو انتخاب ميكنيد كار درستي نيست..

خريدن يه قطعه ارزونتر هم فقط به خاطر اينكه بودجه فعليتون بهتون اجازه نميده كار درستي نيست مثل cpu، ٦١٠٠ پردازنده ايي نيست كه شما در كنار rx480 ببنديد، حداقل پردازنده ايي كه توصيه ميكنم ٦٤٠٠ هست، صبر كنيد هر موقع بودجتون افزايش پيدا كرد پردازنده رو خريداري كنيد چون براي سيستمي كه شما داريد جمع ميكنيد خريد ٦١٠٠ پول دور ريختنه.

پاور هم اين سري الايت كولرمستر اصلا خوب نيست سري cm storm جديد بسيار با كيفت تره كه ليون موجود داره، رم هم من g.skill ريپجاوس پيشنهاد ميدم..

مانيتور هم پنل هاي ips ال جي بسيار با كيفيت تر هستند نسبت به ارزون قيمت هاي بنكيو..

اگه بخوان i5 6400 بردارن باید 300 دیگه افزایش بودجه بدن .البته میشه i5 با 470 برداشت که فک کنم هماهنگی بیشتری خواهد داشت

لینک به دیدگاه

اصلا شما خودتون با 3 تومن چی پیشنهاد میدید ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ali-KhN گفته است :

اگه بخوان i5 6400 بردارن باید 300 دیگه افزایش بودجه بدن .البته میشه i5 با 470 برداشت که فک کنم هماهنگی بیشتری خواهد داشت

باز اينكار بهتره چون شما هزينه ميكنيد ولي اندازه هزينه ايي كه كرديد بازدهي نميگيريد، در كل كامپيوتر چيزي نيست كه بگيد اينقدر بودجه دارم با همين مقدار سيستم بايد ببندم چون واقعا بعضي جاها با افزايش جزيي بودجه هم بازدهي بسيار بالاتري دريافت ميكنيد هم اينده نگري بهتري ميكنيد بعدا شما قصد ارتقا گرافيك رو داشته باشيد بايد هم هزينه بيشتري بابت ارتقا پردازنده كنيد هم ضرر براي فروش پردازنده فعليتون در صورتي كه همين الان با يك چندم اون هزينه و ضرر ميتونيد پردازنده بهتري خريداري كنيد نگران اينده هم نباشيد.

٣٠٠ تومن تو سه ميليون تومن هزينه زيادي نيست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صبر کنید zen amd ، حدود 1 هفته دیگه عرضه میشه سی پی یوهای قدرتمندیه و باعث میشه قیمت اینتل شکسته بشه و الان قیمت سی پی یو های اینتل به دلیل سال نو میلادی و سال نو چینی و کمبود واردات افزایش یافته زمان خوبی واسه خرید نیست اما اگه واسه عید میخوان حداقل تا 1 هفته مونده یه عید صبر کنن

قطعات خودتون مناسب هستن ، فقط پاور مدل خوبی نیست و خروجی کمی داره و گرافیکتون میترکه ، حداقل 580 گرین یا 600 وات برند معتبر بگیرید

لینک به دیدگاه

همين سيستم خوبه فقط من به خاطر ٣٠٠ تومن دست به گرافيك نميزنم همين ٤٨٠ ميزارم باشه بودجم رو تكميل ميكنم پردازنده رو ٦٤٠٠ برميدارم.

لینک به دیدگاه

الان بدترین موقع برا خرید سیستم نو هست. هم اینکه سری پردازنده های کابی لیک وارد بازار شدن هم اینکه تا چندروز دیگه پردازنده های زن amd وارد بازار جهانی میشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، i-Farzad گفته است :

الان بدترین موقع برا خرید سیستم نو هست. هم اینکه سری پردازنده های کابی لیک وارد بازار شدن هم اینکه تا چندروز دیگه پردازنده های زن amd وارد بازار جهانی میشن

با سلام
الان بدترین زمان برای خرید سیستم هست
تصمیم نهایی با خودتون هست
موفق باشید

پاور انتخابی تون زیاد جالب نیست برای 480

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali-KhN گفته است :

سلام خدمت دوستان خوب لیونی.

یکی از دوستان ازم درخواست پیشنهاد سیستم تا 3 تومن کرد و من این سیستمو پیشنهاد دادم .

ممنون میشم نظراتتون رو بگین .

یک مسئله اینه که i3 6100 با rx480 8gb گلوگاه نمیشه ؟

اگه میشه که 470 برداریم

البته هارد رو جا انداختم ,و قرار بر این شد که بعد عید و بعد از تعادل قیمت خرید کنن.

دوست عزیز i3 6100 برای rx 470 هم گلوگاهه تو بعضی بازی ها پیشنهادم اینه یه  i5 با rx 480 بردار از گرافیکت به هیچ عنوان نزن

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

صبر کنید zen amd ، حدود 1 هفته دیگه عرضه میشه سی پی یوهای قدرتمندیه و باعث میشه قیمت اینتل شکسته بشه و الان قیمت سی پی یو های اینتل به دلیل سال نو میلادی و سال نو چینی و کمبود واردات افزایش یافته زمان خوبی واسه خرید نیست اما اگه واسه عید میخوان حداقل تا 1 هفته مونده یه عید صبر کنن

قطعات خودتون مناسب هستن ، فقط پاور مدل خوبی نیست و خروجی کمی داره و گرافیکتون میترکه ، حداقل 580 گرین یا 600 وات برند معتبر بگیرید

در 17 ساعت قبل، i-Farzad گفته است :

خودم گفتم میخوایم بعد عید واسه تعادل قیمت و ورود Zen ببندیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...