رفتن به مطلب

خریدار مادربرد ASUS X79-Deluxe یا ASUS X99-Deluxe

baltazar2
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

یه باندل msi x99s gaming9 و سی پی یو 5820k باکس هم موجود هست

اگر خواستید در خدمتم 

اینو چند میدی دوست من؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

مین آکبند 1600 

سی پی یو 1200آکبند

زدی تو کار آکبندا:D. اگه اینقدر پول داشتم که از جای دیگه راحت تهیه میکردم ما فقیر فقرا دنبال دست دوم هستیم که ارزونه بتونیم بخریم:D. من دست دوم سالم و ارزون میخوام. به هر حال ممنون که معرف کردی.

لینک به دیدگاه

خوب آکبنده ولی بازم 250 تومن ارزونتر از قیمت بازار میدیم . سی پی یو هم الان نو اش حدود 1400 هست بازم 200 تومن کمتر میدیم .

اینها رو یکی از دوستان هفته قبل 4شنبه از بازار رضا تهران خریدن حضوری ولی خوب الان نظرشون روی 7700k و برد Z270 ایسوس هست . فاکتورش هم موجوده .اگه بقیمت مناسب فروش  نره استفاده میکنن خودشون . البته این رو من آگهی نکردم چون قولش رو به یکی دیگه دادم گفتم به شما بگم اگر خواستین تقدیم کنم . میدونین چجوریه قیمتها خیلی رفتن بالا اگه بخوام مثلا من یه مادربرد بفروشم باید به نسبت قیمت روز باشه تا بعدا قدرت خرید داشته باشم . من خودم یه ایسوس x99 pro II دارم که روش یه 980Ti رو SLI بستم . من حدود یه سال قبل خریدم دیجی کالا زده بود با تخفیف 1450 . الان شده 1950  . با قیمت قبلی باید قیمتش بشه 1 میلیون کارکرده ولی فک کنین یه بنده خدایی پیدا شد و فروخت یه میلیون باید یه میلیون هم بزاره روش یه نو اش رو بخره . 

و مساله دوم اینکه کلا هم مادربردها و هم cpu های با چیپست X99 گرونن . مثلا رمپیج با ماکسیموس code ix یه میلیون تفاوت قیمت دارن و 7700k با کمترین عضو سی پی یو 2011 که 6800k باشه 700 تومن فرق دارن . من خودم 6950X خریدم البته از دوبی 5200 حدود 6 ماه قبل . خوب مردم با 5200 یه سیستم کامل میگیرن . الان شده 6400 تا 6500 . 

من خودمم راضیم یه مادربرد رو بفروشم مثلا 800 بعد با پولش برم با یه پول جزئی که بزارم روش برم یه برد دیگه بخرم ... 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

خوب آکبنده ولی بازم 250 تومن ارزونتر از قیمت بازار میدیم . سی پی یو هم الان نو اش حدود 1400 هست بازم 200 تومن کمتر میدیم .

اینها رو یکی از دوستان هفته قبل 4شنبه از بازار رضا تهران خریدن حضوری ولی خوب الان نظرشون روی 7700k و برد Z270 ایسوس هست . فاکتورش هم موجوده .اگه بقیمت مناسب فروش  نره استفاده میکنن خودشون . البته این رو من آگهی نکردم چون قولش رو به یکی دیگه دادم گفتم به شما بگم اگر خواستین تقدیم کنم . میدونین چجوریه قیمتها خیلی رفتن بالا اگه بخوام مثلا من یه مادربرد بفروشم باید به نسبت قیمت روز باشه تا بعدا قدرت خرید داشته باشم . من خودم یه ایسوس x99 pro II دارم که روش یه 980Ti رو SLI بستم . من حدود یه سال قبل خریدم دیجی کالا زده بود با تخفیف 1450 . الان شده 1950  . با قیمت قبلی باید قیمتش بشه 1 میلیون کارکرده ولی فک کنین یه بنده خدایی پیدا شد و فروخت یه میلیون باید یه میلیون هم بزاره روش یه نو اش رو بخره . 

و مساله دوم اینکه کلا هم مادربردها و هم cpu های با چیپست X99 گرونن . مثلا رمپیج با ماکسیموس code ix یه میلیون تفاوت قیمت دارن و 7700k با کمترین عضو سی پی یو 2011 که 6800k باشه 700 تومن فرق دارن . من خودم 6950X خریدم البته از دوبی 5200 حدود 6 ماه قبل . خوب مردم با 5200 یه سیستم کامل میگیرن . الان شده 6400 تا 6500 . 

من خودمم راضیم یه مادربرد رو بفروشم مثلا 800 بعد با پولش برم با یه پول جزئی که بزارم روش برم یه برد دیگه بخرم ... 

تموم چیزایی که گفتی رو قبول دارم ولی اینجوری نه من خریدار قدرت خرید دارم نه شمای فروشنده امکان فروش و هیچکدوم نفعی نمیبرن. در مورد بنده باید عرض کنم حدود 15 ساله با کامپیوتر محشور هستم:D دوستامم بهم میگن بابا بزرگ کامپیوتر :D و اینو فهمیدم که در زمینه خرید و فروش قطعات مدیریت زمان خیلی مهمه چون اول قیمت تصاعدی هست و مهمتر اینه که تکنولوژی سریع به روز میشه. من دو سه ماه دیگه نقدینگی به دستم میرسه ولی در حال حاضر یه سیستمم ترکیده یدونه هم داره اذیت میکنه به طور دوره ای مورد پیدا میکنه واسه همین خواستم سریعتر و ارزونترمین سی پی یو بگیرم اختلاف قیمت 200 یا 300 تومنی دردی ازم دوا نمیکنه و من قدرت خریدشم ندارم. من معتقدم یا باید قطعه رو سریع بفروشی یه مقدار بذاری روش یه چیزی با تکنولوژی روز بگیری یا قید فروششو بزنی از همون چیزی که داری استفاده کنی. تموم چیزایی که گفتی رو درک میکنم امیدوارم شما هم منه خریدارو درک کنی. به هر حال ممنون از وقتی که گذاشتی

ویرایش شده توسط baltazar2
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...