رفتن به مطلب

فروش GTX 1070 gigabyte g1

rezak74
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی

فروش کارت گرافیک  GIGABYTE GTX 1070 G1 Gaming WF3X OC 8GB GDDR5  

توی ماه آذر خریدمش....گارانتی آواژنگ

photo_2017-02-26_13-00-06.thumb.jpg.71387ab6c2e7d1d62ae88ea8ad0e3c74.jpg

photo_2017-02-26_13-00-02.thumb.jpg.567887f5e879b34b35db319c39e38fc2.jpg

دلیل فروش خرید PS4  PRO  هست.با این که کلا خودم پی سی رو بیشتر دوست دارم ولی الان community بازی های مختلف تو ps4 بهتر هستن برای مثال بگم فیفا 17 توی پی سی بهترین حالت حدااکثر 2000 تا پلیر داره ولی توی ps4 توی حالت عادی حداقل 20000 پلیر داره.بازی های شوتر هم که خدا ریشه هرچی بات هس رو نابود کنه.

اگر گرافیک horizon zero dawn رو هم توی حالت 4k دیده باشید میدونید که چه قدر وسوسه کننده هست و بهم حق میدین که دوباره برگردم سمت کنسول.

ازش خیلی کم کار کشیدم و بیشتر overwatch بازی  میکردم.(rezak74#1278   اگر شما هم اورواچ میزنین ادد کنید)

بنده  شیراز هستم.

قیمت برای فروش فوری 1950

اکانت های اوریجین و استیمم رو هم میخوام بفروشم.اوریجین فقط توش بتلفیلد یک پریمیوم با 10 دلار شارژ هست.استیم هم حدود 40 تا بازی داره که تو عکس مشخصه.برای اکانت ها قیمت پیشنهادیتون رو برام پخ کنید.

steam.thumb.png.15ace0380cfde5d7e0e79915be7a6503.pngorigin.thumb.png.41998deb6582037bce5769e818a5b969.png

لینک به دیدگاه

سلام . 

منم یه ماه قبل 1070 خریدم 20 روز پیشم یه اکس باکس وان اس خریدم واسه جایی که کنسل شد حالا میخوام دستگاه نو رو بفروشم که البته فروختم هنوز نیومده ببره . 

کنسول فوق العاده ای بود ولی واقعا من کلا با کنسول حال نمی کنم شوتر که اصلا وحشتناکه با کنترلر بازی کردنش !

نمی دونم شاید ps4 بگیرم ولی قطعا slim می گیرم خیلی فرقی نیست اگر تلویزیون uhd نداری تو horzion zero down یکم فریم ریت بیشتره ولی نه خیلی کلا waste of money هست به نظرم !

لینک به دیدگاه

این کارو نکن !

یه ps4 عادی در کنار همین pc بگیر، فرق محسوسی بین عادی و pro نیست باور کن، pro هم خیلی عمر کنه ۲ سال دیگه ! 

بازگشت همه به سوی اوست ! (Pc) ! 

شرمنده بابت اسپم ! :(

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Ivory king گفته است :

این کارو نکن !?

یه ps4 عادی در کنار همین pc بگیر، فرق محسوسی بین عادی و pro نیست باور کن، pro هم خیلی عمر کنه ۲ سال دیگه ! 

بازگشت همه به سوی اوست ! (Pc) ! ?

دقیقا فقط الکی گرون تره هیچ فرقی  نداره با اسلم ( slim) . 

لینک به دیدگاه

ما که بالای یه ملیون فقط پول یه کارت گرافیک میدیم دیگه اینجا نباید بحث کنسول گری بکنیم خداییش.

فقط یه پردازنده 5 سانتی متر مربع باید بخریم یه تومن و .... چندتا یه تومن دیگه

که با یک چهارمش میشه کنسول خرید

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/08, 14:08:43، Union J گفته است :

سلام . 

منم یه ماه قبل 1070 خریدم 20 روز پیشم یه اکس باکس وان اس خریدم واسه جایی که کنسل شد حالا میخوام دستگاه نو رو بفروشم که البته فروختم هنوز نیومده ببره . 

کنسول فوق العاده ای بود ولی واقعا من کلا با کنسول حال نمی کنم شوتر که اصلا وحشتناکه با کنترلر بازی کردنش !

نمی دونم شاید ps4 بگیرم ولی قطعا slim می گیرم خیلی فرقی نیست اگر تلویزیون uhd نداری تو horzion zero down یکم فریم ریت بیشتره ولی نه خیلی کلا waste of money هست به نظرم !

در 4 ساعت قبل، Ivory king گفته است :

این کارو نکن !?

بازگشت همه به سوی اوست ! (Pc) ! ?

در 3 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

ما که بالای یه ملیون فقط پول یه کارت گرافیک میدیم دیگه اینجا نباید بحث کنسول گری بکنیم خداییش.

فقط یه پردازنده 5 سانتی متر مربع باید بخریم یه تومن و .... چندتا یه تومن دیگه

که با یک چهارمش میشه کنسول خرید

هر سه عزیز رو قبول دارم.راستشو بگم آدم جوگیری هستم.یهو کارت گرافیکو میقروشم کنسول میگیرم یا برعکس.

حالا از میزان جوگیریم یه مقدار کم شده.تا حالا یه مشتری داشته.اگر ایشون منصرف بشن به احتمال زیاد نمیفروشمش و صبر میکنم و با مقداری پولی هم که دارم فک کنم بتونم تا اخر ماه یه مقدار دیگه جور کنم و بدون فروش کارت گرافیکم slim بگیرم.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...