رفتن به مطلب

فروش SAPPHIRE6870 با کارکرد کم / قیمت260

اشتراک گذاری

Recommended Posts

هر کی خواست می تونم تا 250 بفروشم - البته حضوری باید برای تحویل بیایید - گارانتی هم فکرکنم فیوچر باشه که اگر از تاریخ فاکتورحساب کنیم تا به حال حدودا 7 ماه مانده .

لینک به دیدگاه

اقا با کارت 4870 512 conect 3d عوض میکنی یک مقدار هم سر بدم

ویرایش شده توسط بابک-
لینک به دیدگاه

کارتمم اینه http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=601 فن جدا نصب کردم فن استوکش باز کردم 2 پره داره فنشو فروردین امسال 45 تومن خریدم نصب کردم روش گذاشتم

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک سافایر 6870 با کارکرد کم و همراه با تمام لوازم همراه

قیمت 260

post-8333-035276600 1305362458_thumb.jpg

آقا منم یه کارت مثل شما داشتم مزایده گزاشتم با قیمت پایه 220 که نهایت 247 به یه بنده خدایی فروختم بعد از فروخته شدن طرف اومده میگه 250 میخوام، شماهایی که 250 میخواستین پس معطل چی هستین اگه واقعاً خریدارید بیاید از ایشون بخرید دیگه @};-

ویرایش شده توسط GTX280
لینک به دیدگاه

با کارت گرافیک 460 یک گیگ گینوارد با گارانتی و بسیار سالم وتمامی وسایل تعویض می کنید

لینک به دیدگاه

با کارت گرافیک 460 یک گیگ گینوارد با گارانتی و بسیار سالم وتمامی وسایل تعویض می کنید

نه

لینک به دیدگاه

هر کی خواست می تونم تا 250 بفروشم - البته حضوری باید برای تحویل بیایید - گارانتی هم فکرکنم فیوچر باشه که اگر از تاریخ فاکتورحساب کنیم تا به حال حدودا 7 ماه مانده .

اقا سلام کارتت هنوز موجوده من 250 خریدارم فقط یه چیزی شما تهران تشریف دارین دیگه برای خرید حضوری یه چیز دیگه این کارت تو کیس تریو جا میشه دیگه

لینک به دیدگاه

بله کارت موجود هست و من در تهران هستم در ضمن طول این کارت 25 سانتیمتر است که اگر داخل کیس تریو شما ازقسمت براکت تا پشت محل نصب هارد حداقل طول کارت فاصله باشد فکر نمی کنم مشکلی در نصب پیدا کنید.

لینک به دیدگاه

بله کارت موجود هست و من در تهران هستم در ضمن طول این کارت 25 سانتیمتر است که اگر داخل کیس تریو شما ازقسمت براکت تا پشت محل نصب هارد حداقل طول کارت فاصله باشد فکر نمی کنم مشکلی در نصب پیدا کنید.

مطمئنید طولش 25 سانته اخه یه سایتی طولش زده بود 14.8 inches که هر اینچم 2.54 سانته که تبدیل کنی به سانت میشه37.592 سانت که اگه 38 سانت باشه فک نکنم جا شه حالا شما میشه یه بار سانت بزنیش گرافیکو دقیق بگی من خیالم راحت شه چون تو کیس من جلوی اسلات گرافیک یه هارد نصب کردم اگه خیلی بزرگ باشه دردسره کیس خود شما چیه. بعد من غرب تهرانم شما کدوم سمتی؟اگه بتونی بیایی مترو صادقیه یا پاساژ کامپیوتری یاران تو کاشانی خیلی خوبه .چون الان من خیلی سرم شلوغه .یه شماره تلفنی بده زنگ بزنم مرسی

ویرایش شده توسط بابک-
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مطمئنید طولش 25 سانته اخه یه سایتی طولش زده بود 14.8 inches که هر اینچم 2.54 سانته که تبدیل کنی به سانت میشه37.592 سانت که اگه 38 سانت باشه فک نکنم جا شه حالا شما میشه یه بار سانت بزنیش گرافیکو دقیق بگی من خیالم راحت شه چون تو کیس من جلوی اسلات گرافیک یه هارد نصب کردم اگه خیلی بزرگ باشه دردسره کیس خود شما چیه. بعد من غرب تهرانم شما کدوم سمتی؟اگه بتونی بیایی مترو صادقیه یا پاساژ کامپیوتری یاران تو کاشانی خیلی خوبه .چون الان من خیلی سرم شلوغه .یه شماره تلفنی بده زنگ بزنم مرسی

حتما اشتباه شده. 6990 با اون هیکلش 30 سانت بیشتر نیست!! بعد چطور 6870 38 سانت باشه؟ اصلا کارت 38 سانتی نداریم 8-}

لینک به دیدگاه

طول کارت توسط خودم اندازه گیری شده است (25 سانتیمتر) در ضمن شماره تماس و نحوه تحویل به صورت پیغام خصوصی برای شما ارسال شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طول کارت توسط خودم اندازه گیری شده است (25 سانتیمتر) در ضمن شماره تماس و نحوه تحویل به صورت پیغام خصوصی برای شما ارسال شد.

فکر می کنم اشتباها برای من ارسال کردید دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...