رفتن به مطلب

صدای ویز ویز از داخل کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من وقتی بازی رو اجرا میکنم یه صدای ویز ویز بدون این که قطع بشه از داخل کیس میاد و نمیدونم مال کدوم قطعه هست اما وقتی بازی رو میبندم و یا حتی بازی رو مینیمایز میکنم این صدا قطع میشه و وقتی توی دسکتاپ هستم یا کارای دیگه ای انجام میدم (به غیر از بازی) این صدا نمیاد و فقط توی بازی که هستم این صدا رو میشنوم دو سه روز هست این مشکل پیش اومده و واقعا میترسم مشکل بدی باشه دوستان لطفا کمک کنید.

مشخصات سیستم :

i5 6500

Asus Z170 Pro Gaming

MSI Gtx 960 4GB

gskill Ripjaws V 2*8GB 2400

Cooler Master 650w

Green Z4 Astiak

لینک به دیدگاه

منم همین مشکل رو دارم و گراف رو دارم میبرم گارانتی

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

این صدا بهش میگن coil whine و از کارت گرافیکتون میاد. مشکلی ایجاد نمیکنه فقط اعصاب آدم به هم میریزه. تو کارت های گیگابایت خیلی شایعه ابن مشکل.
اینم بگم که اصلا راه حلی نداره

لینک به دیدگاه

یکی یه گراف قدیمی به من اجاره بده بتونم دوتا بزنم باش گارانتی ۲۷ زده تاریخ پبگیری والا زجری دارم میکشم دلتون بسوزه برام

لینک به دیدگاه

واسه منم این صدا  میومد فک میکردم از پاورمه!ولی الان فهمیدم از کولر پردازندمه(GREEN buffalo 100)

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

این مشکل ناشی از پرش الکترون چوک های گرافیک شماست که طبق تعاریف با چسبکاری چوک ها برطرف میشه ولی باز کردن کارت باعث انحدام گارانتی میشه پس خودتون انجام ندید.

میتونید بدید گارانتی براتون این کار رو بکنه ولی این بحث باز شدن و گارانتی رفتن به نظرم به صرفه نیست.

کارت 4 تومنی بنده هم این صدا رو داره البته خدارو شکر خیلی کم هست و قابل تحمل ولی هیچ وقت به این فکر نمیکنم که بدمش گارانتی چون معلوم نیست همینو تحویل بدن!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.
این مشکل ناشی از پرش الکترون چوک های گرافیک شماست که طبق تعاریف با چسبکاری چوک ها برطرف میشه ولی باز کردن کارت باعث انحدام گارانتی میشه پس خودتون انجام ندید.
میتونید بدید گارانتی براتون این کار رو بکنه ولی این بحث باز شدن و گارانتی رفتن به نظرم به صرفه نیست.
کارت 4 تومنی بنده هم این صدا رو داره البته خدارو شکر خیلی کم هست و قابل تحمل ولی هیچ وقت به این فکر نمیکنم که بدمش گارانتی چون معلوم نیست همینو تحویل بدن!
موفق باشید.

واسه من صدا از خروجی کارت صدام میاد

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

واسه من صدا از خروجی کارت صدام میاد

چه نوع صداییه؟
صدای جیغ ماننده یا صدای ویز ویز؟!

در چه حالتی میاد؟

من صدای جیغ داشتم البته یه سری مین مشکل داشت بعدش هم پاور مشکل خورده بود.

لینک به دیدگاه

مال من فقط تو گیم با پاور دیگه تست کردم و اینکه گراف رو خاموش میکنم قژع میشه یه صدای نویز ممتد

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، rostam2142 گفته است :

مال من فقط تو گیم با پاور دیگه تست کردم و اینکه گراف رو خاموش میکنم قژع میشه یه صدای نویز ممتد

با هر زبونی خاستم ترنسلیت کنم نشد.

یه کم توضیح میدید دقیق تر؟؟

شما الان گرافیک رو دادید گارانتی؟؟

لینک به دیدگاه

سلام صدای چوکهای گرافیک هستش و هیچ راهی هم نداره بجز تحمل و یا گارانتی 

و در آخر فروش کارت

لینک به دیدگاه

با هر زبونی خاستم ترنسلیت کنم نشد.
یه کم توضیح میدید دقیق تر؟؟
شما الان گرافیک رو دادید گارانتی؟؟

داداش من صدای نویز ممتد از کارت صدام میاد ولی فقط وقتی تو گیم هستم یعنی گیم رو مینیمایز میکنم صدا قطع میشه قبل این هم gtx 770 داشتم تماس گرفتم گارانتی گفتند ممکنه از پاور باشه که با پاور دیگه هم تست کردم و اینکه این نویز هم از کارت صدای انبورد و کارت صدای پی سی ای میاد وقتی گراف رو خاموش میکنم صدا قطع میشود

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rostam2142 گفته است :

داداش من صدای نویز ممتد از کارت صدام میاد ولی فقط وقتی تو گیم هستم یعنی گیم رو مینیمایز میکنم صدا قطع میشه قبل این هم gtx 770 داشتم تماس گرفتم گارانتی گفتند ممکنه از پاور باشه که با پاور دیگه هم تست کردم و اینکه این نویز هم از کارت صدای انبورد و کارت صدای پی سی ای میاد وقتی گراف رو خاموش میکنم صدا قطع میشود

حالا ایشالا که گارانتی مشکل رو حل کنه.

ولی اگر از اون نبود یه سری کل قطعات رو باز کنید و بیرون کیس تست کنید. احتمالا نویز نداشته باشید!

من چون خودم دقیقا سر همین قضیه دیوونه شدم تجربمو میگم. پاور مشکل داشت تعویض شد درست شد. دوباره بعد چند وقت نویز برگشت!

دلیلش هم اتصال مین به کیس بود!  وقتی پنل رو جا نمیزدم صدا نبود! جا میزدم صدا میومد! اخرش پنل رو رنگ کردم عایق شد درست شد.

لینک به دیدگاه

صدای جوکرهای گرافیک هست و راه حلی نداره جزء تــــــــحمل و زجر کشیدن 

لینک به دیدگاه

آخه شما ها که میفرمایید این مشکل در کارتهای گیگا شایع هست

کارت ایشون ام اس آی هست

تعجب میکنم !! یعنی شرکت های تولید کننده با وجود یه همچین مشکلی کارت تولید میکنن و هیچ راه حلی نداره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...