رفتن به مطلب

کمـــــــــــک: جلوگیری از شارژ باطری هنگام اتصال به usb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بچه ها ...

من یک گوشی LG K8 دارم، میخواستم با وصل کردن این گوشی به PC از اینترنت نامحدود شبانه همراه اول استفاده کنم.همونطور که میدونین این گوشی ها متاسفانه برخلاف مشخصات سخت افزاری خوبش باطری ضعیفی داره و زود باطری خالی میکنه اما سوال من یه چیز دیگست.

بچه ها همونطور میدونین وقتی گوشی ها رو به USB با کابل وصل میکنیم گوشی ها شارژ میشن و گوشی من هم همینطوره و بخاطر اینکه میخوام از اینترنت شبانه (از ساعت 1 تا 11) استفاده کنم گوشی رو میخوام کاری کنم که شارژ نشه یعنی فقط به عنوان مودم ازش استفاده کنم و اصلا شارژ نشه. فروم های خارجی یا ایراانی رو گشتم با اینکه کم بود ولی در نهایت چیزی دستگیرم نشد.

تو رو خدا اگه میدونین راهی هست که بشه جلوی شارژ شدن گوشی رو موقعی که به  USB کامیپوتر وصل کردم بگیره رو بهم بگین.اگه راه حلی نیست در اون صورت مجمبورم مودم همراه بسته دانگل نسل چهارم رو با قیمت 163 هزار تومن بخرم.ولی اگه راهی رو میشناسین که بشه جلوی شارژ گوشی رو گرفت دیگه من خرج اضافی نمیکنم.

منتظر راهنمایی هاتون هستم بچه ها

لینک به دیدگاه

آقا یکی جواب ما رو بده دیگه :| یعنی یکی از N کاربر لیون کامپیوتر در حد .. اطلاعات نداره به ما یه راهنمایی بده:|

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Insane OF Game گفته است :

درود، این نرم افزار رو تست کردید؟

ویژگی های نرم افزار Disable USB Charging Plus :

– مناسب برای نیازهای دولوپرهای اندروید

– جلوگیری از هدر رفتن چرخه زمانی شارژ باطری های لیتیومی

– جلوگیری از شارژ شدن بیهوده باطری دستگاه در حین اتصال به کامپیوتر

http://www.yasdl.com/131944/دانلود-disable-usb-charging-plus-اندروید.html

لینک به دیدگاه

سلام اقا احمد .ممنون که شما حداقل جواب ما رو دادی:x

من این برنامه رو نصب کردم و اجرا هم میشه ولی روی گزینه disable کلیک میکنم

یا enable هیچ اتفاقی نمیفته!

لینک به دیدگاه

سلام

اقا شما مشخص نکردی که قصدت ار این کار چیه ، شاید بهتر میشد راهنمایی کرد.

ولی به هرحال اگه میخوای از جانب کامپیوتر این کار انجام این کار شدنی نیست. یا حداقل باید گوشی این خاصیت. داسته باشه که با نرم افزار بشه انجام داد.

ولی اکثر گوشی ها این قابلیت دارند که هنگام وصل کابل به گوشی، یک پیغام میده که ایا میخواید شارژ انجام بشه یا اینکه دیتا ترنسفر بشه.

بهرحال اگه گوشیتون این قابلیت نداره، اینکار شدنی نیست.

لینک به دیدگاه

سلام داداش گوشی من همونطور گفتم LG K8 هه و موقع اتصال به پی سی پیامی میاد که برای انتقال اطلاعاته یا شارژ گوشی و ... که من مثلا میزنم انقتال اطلاعاتو باز هم شارژ میشه!!!

ببین داش علی  من میخوام که با گوشیم یعنی K8 به اینترنت 4G همراه اول وصل بشم، حالا چیزی که میخوام بهم بگید اینکه من چطوری میتونم کاری کنم که موقع اینکه گوشی رو برای اینترنت به کامپیوتر وصل میکنم دیگه گوشیم شارژ نشه چون من قراره مثلا 8/9 ساعت گوشی رو روی پی سی بزارم بمونه برای دانلود و حالا حساب کن تو 8/9 ساعت گوشی هی شارژ بشه!!! اساسا پدر باطری گوشی در میاد و حتی ممکنه بترکه باتریش!!!

این کل مشکل من بود و حالا برای این ازتون راهنمایی میخواستم.

راستی اینم بگم که یه مودمی دیدم همراه اول بنظرتون اونو بخرم؟ 165 تومنه 4G برای همراه اول اینم لینکش  بسته دانگل نسل چهارم

ویرایش شده توسط Insane OF Game
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Insane OF Game گفته است :

سلام داداش گوشی من همونطور گفتم LG K8 هه و موقع اتصال به پی سی پیامی میاد که برای انتقال اطلاعاته یا شارژ گوشی و ... که من مثلا میزنم انقتال اطلاعاتو باز هم شارژ میشه!!!

ببین داش علی  من میخوام که با گوشیم یعنی K8 به اینترنت 4G همراه اول وصل بشم، حالا چیزی که میخوام بهم بگید اینکه من چطوری میتونم کاری کنم که موقع اینکه گوشی رو برای اینترنت به کامپیوتر وصل میکنم دیگه گوشیم شارژ نشه چون من قراره مثلا 8/9 ساعت گوشی رو روی پی سی بزارم بمونه برای دانلود و حالا حساب کن تو 8/9 ساعت گوشی هی شارژ بشه!!! اساسا پدر باطری گوشی در میاد و حتی ممکنه بترکه باتریش!!!

این کل مشکل من بود و حالا برای این ازتون راهنمایی میخواستم.

راستی اینم بگم که یه مودمی دیدم همراه اول بنظرتون اونو بخرم؟ 165 تومنه 4G برای همراه اول اینم لینکش  بسته دانگل نسل چهارم

خوب حالا شد!

اول اینکه اصلا نگران خراب شدن باطری نباش ، خود گوشی مدیریت شارژ داره و بعد از شار کامل،  اتوماتیک جریان به حداقل میرسه. 

اینجوری مشکلی پیش نمیاد خیالت راحت.

ولی اینه میخوای گوشی به سبستم وصل نکنی یک راه بهتر بدون دردسر هست.

شما یک دونه انتن وایفای ۲۰ تومنی میخوای ، رو اکثر ریسیور های ماهواره این انتن وجود داره، اگه شما داری دیگه نخر.

بعد از اینکه این انتن تهیه کردی یک درایو مربوط به  سخت افزار وای فای که داری نصب میکنی اگه نداشتی بگو بهت بدم. بعد نقطه اتصال گوشیت روشن میکنی  و روی کامپیوتر کانکت میشی خیلی راحت. من بعضی موقه ها که ای دی اسل قر میاد، با گوشی نوت۵ به کامپیوتروصل میشم و سرعت هم  دو برابر بیشتر از ای دی اسل هست.

لینک به دیدگاه

در ضمن پول بابت این مودم های ایرانسل و همراه اول نده که همشون مال نسل گذشته هست و لی موقه فروش نمیگن.

همون یگ گوشی بخر که پشیبانی مودمش از cat6 به بالا باشه مطمعنا ۴جی هم کامل پشتیبانی میکنه.

البته نمیدونم گوشی شما مودمش چیه...

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

دوست عزیز با شارژ شدن مداوم گوشی شما چیزی از دست نمیدی..
باتری که تا 100 بره دیگه (تقریبا) از باتری استفاده نمیشه در نتیجه cycle عمر باتریتو از دست نمیدی...

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Insane OF Game گفته است :

سلام بچه ها ...

من یک گوشی LG K8 دارم، میخواستم با وصل کردن این گوشی به PC از اینترنت نامحدود شبانه همراه اول استفاده کنم.همونطور که میدونین این گوشی ها متاسفانه برخلاف مشخصات سخت افزاری خوبش باطری ضعیفی داره و زود باطری خالی میکنه اما سوال من یه چیز دیگست.

بچه ها همونطور میدونین وقتی گوشی ها رو به USB با کابل وصل میکنیم گوشی ها شارژ میشن و گوشی من هم همینطوره و بخاطر اینکه میخوام از اینترنت شبانه (از ساعت 1 تا 11) استفاده کنم گوشی رو میخوام کاری کنم که شارژ نشه یعنی فقط به عنوان مودم ازش استفاده کنم و اصلا شارژ نشه. فروم های خارجی یا ایراانی رو گشتم با اینکه کم بود ولی در نهایت چیزی دستگیرم نشد.

تو رو خدا اگه میدونین راهی هست که بشه جلوی شارژ شدن گوشی رو موقعی که به  USB کامیپوتر وصل کردم بگیره رو بهم بگین.اگه راه حلی نیست در اون صورت مجمبورم مودم همراه بسته دانگل نسل چهارم رو با قیمت 163 هزار تومن بخرم.ولی اگه راهی رو میشناسین که بشه جلوی شارژ گوشی رو گرفت دیگه من خرج اضافی نمیکنم.

منتظر راهنمایی هاتون هستم بچه ها

شما بایوس مادربرد رو بگردید فک کنم همچین قابلیتی باشه 

ویرایش : مثل اینکه تمام اندروید ها قابلیت این رو دارن که جلوی شارژشون گرفته بشه . این مسیر رو چک کنید ( یا شبیهش )

Settings/System / Power / Battery یه تیکی داره (نمی دونم مال شما داره یا نه )
که نوشته When Phone is On,Do not Charge.... اونو برداری 
دیگه USB رو وصل کنی شارژ نمی کنه

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

منم یه راهنمایی بکنم البته ...

ببین ساده ترین راه اینه که یه سری کابل ها هستند که فقط برای شارژ استفاده میشن و اصولا وقتی گوشی رو با اونها به سیستم وصل میکنی فقط شارژ میکنه و اصلا دیتا نداره!(خودم اینو دارم)

حالا این یکی رو دقیق نمیدونم چنین چیزی هست یا نه ولی شما برو از این موبایلی ها و جانبی فروشی ها بپرس ببین کابلی دارند که برعکس کابلی که گفتم فقط برای دیتا باشه؟ که اگه باشه کارت با کمترین هزینه راه افتاده همین؟!

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

در ضمن پول بابت این مودم های ایرانسل و همراه اول نده که همشون مال نسل گذشته هست و لی موقه فروش نمیگن.

همون یگ گوشی بخر که پشیبانی مودمش از cat6 به بالا باشه مطمعنا ۴جی هم کامل پشتیبانی میکنه.

البته نمیدونم گوشی شما مودمش چیه...

قدرت گیرندگی مودم خیلی بیشتر از گوشی هستش..نمیدونید نظر ندید

ویرایش شده توسط vbigdeli
لینک به دیدگاه

در در 1396/01/02, 00:30:10، vbigdeli گفته است :

قدرت گیرندگی مودم خیلی بیشتر از گوشی هستش..نمیدونید نظر ندید

عزیز من داستان نگو دوستمون کاملا درست و منطقی گفتن مودمای ایرانسل و همراه اول قدمین و همشون cat4 هست ولی گوشی بعضی گوشی ها 6 هست  وحتی بیشتر و این یعنی سرعت و اتصال پایدار تر که اگ گوشی از 2 دکل هم پشتیبانی کنه که سرعت چندین براری نسبت به مودم داره

انتنم اصلا ربطی نداره در حدی که 4g انتن بده چه 1 خط باشه چه 4 خط سرعت دریافتیش یکیه

لطفا هرچیز غیر منطقی که از دید خودتون معقولانستو به زور به کسی تحمیل نکنید و بیخودیم به کسی توهین نکنید چون همین کارتون ویترین شعورتونو نمایش میده

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

?خوب حالا شد!

اول اینکه اصلا نگران خراب شدن باطری نباش ، خود گوشی مدیریت شارژ داره و بعد از شار کامل،  اتوماتیک جریان به حداقل میرسه. 

اینجوری مشکلی پیش نمیاد خیالت راحت.

ولی اینه میخوای گوشی به سبستم وصل نکنی یک راه بهتر بدون دردسر هست.

شما یک دونه انتن وایفای ۲۰ تومنی میخوای ، رو اکثر ریسیور های ماهواره این انتن وجود داره، اگه شما داری دیگه نخر.

بعد از اینکه این انتن تهیه کردی یک درایو مربوط به  سخت افزار وای فای که داری نصب میکنی اگه نداشتی بگو بهت بدم. بعد نقطه اتصال گوشیت روشن میکنی  و روی کامپیوتر کانکت میشی خیلی راحت. من بعضی موقه ها که ای دی اسل قر میاد، با گوشی نوت۵ به کامپیوتروصل میشم و سرعت هم  دو برابر بیشتر از ای دی اسل هست.

تشکر ویژه از علی جان و دوستان بابت توضیحات عالیشون

سوال اول: علی عزیز یه مشکلی در مورد وای فای وجود داره اونم اینکه اگه من بخواماز وای فای استفاده کنم مطمئنا زودتر باتریش تموم میشه چون استفاده از گوشی به عنوان مودم که خودش یه استفاده جدا از باتری میکنه بخش وای فای هم اگه بخوام ازش برای انتقال دیتا استفاده کنم به طور جدا از باطری استفاده میکنه که باعث میشه زودتر باطری خالی بشه و خاموش بشه و من نتونم از مودم استفاده کنم.پیشنهادتت برای این بخش چیه علی عزیز و همینطور دوستان؟

سوال دوم: در مورد خوب نبودن مودم های همراه اول بخاطر پشتیبانی از کت 4 هستش، بنظرتون من اگه این مودم ها رو تهیه کنم سرعت اینترنتش از سرعتی که با گوشیم دریافت میکنم کمتر میشه؟  مودمی که مدنظرمه همین مودم قابل حمله   بسته دانگل نسل چهارم

سوم سوم: از کجا میتونم بفهمم گوشیم کت 6 هه یا 4 ؟

سوم چهارم: با توجه به گفته هاتون اگه گوشی به USB وصل باشه و شارژ بشه و من حین شارژ شدنش ازش برای اینترنت استفاده کنم خرابی برای باتری به وجود نمیاره چون طبق گفته های شما ، گوشی مدیریت انرژی داره و اگه باتری گوشی بر فرض 100% شده باشه دیگه انرژی رو به باتری نمیرسونه و باتری شارژ نمیشه. حالا سوال اصلی من اینجاست که این 100%  شدن باتری (حین اینکه به USB وصله و دارم ازش برای اینترنت استفاده میکنم) طبیعتا بعد نیم ساعت باتری باید بشه 99% یا اصلا 95% چون از باتریش کار میکشه ، حالا اگه بیاد روی 98% باز گوشی اتوماتیک وار شارژ میشه حالا میخوام این شارژ شدنش نمیتونه ضرری به باتری برسونه؟

بچه ها لطفا به قسمت جداگونه بدین و قبلش بزنین که مثلا جواب سلا اول: .... جواب سوال دوم: ... دستتون میبوسم. دمتون گرم و منتظرم جوابتون هستم

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، crash گفته است :

دوست عزیز با شارژ شدن مداوم گوشی شما چیزی از دست نمیدی..
باتری که تا 100 بره دیگه (تقریبا) از باتری استفاده نمیشه در نتیجه cycle عمر باتریتو از دست نمیدی...

ببخشید کرش جان میشه  یخورده واضحتر توضیح بدی منظورت از " شما چیزی از دست نمیدی.. " چیه؟!

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Insane OF Game گفته است :

ببخشید کرش جان میشه  یخورده واضحتر توضیح بدی منظورت از " شما چیزی از دست نمیدی.. " چیه؟!

مشکلی پیش نمیاد اگر گوشی 24/7 تو شارژ باشه...

لینک به دیدگاه

دمت گرم یعنی با خیال راحت 9 ساعت بزنم شارژ اصلا مشکلی پیش نمیاد؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Insane OF Game گفته است :

تشکر ویژه از علی جان و دوستان بابت توضیحات عالیشون?

سوال اول: علی عزیز یه مشکلی در مورد وای فای وجود داره اونم اینکه اگه من بخواماز وای فای استفاده کنم مطمئنا زودتر باتریش تموم میشه چون استفاده از گوشی به عنوان مودم که خودش یه استفاده جدا از باتری میکنه بخش وای فای هم اگه بخوام ازش برای انتقال دیتا استفاده کنم به طور جدا از باطری استفاده میکنه که باعث میشه زودتر باطری خالی بشه و خاموش بشه و من نتونم از مودم استفاده کنم.پیشنهادتت برای این بخش چیه علی عزیز و همینطور دوستان؟

سوال دوم: در مورد خوب نبودن مودم های همراه اول بخاطر پشتیبانی از کت 4 هستش، بنظرتون من اگه این مودم ها رو تهیه کنم سرعت اینترنتش از سرعتی که با گوشیم دریافت میکنم کمتر میشه؟  مودمی که مدنظرمه همین مودم قابل حمله   بسته دانگل نسل چهارم

سوم سوم: از کجا میتونم بفهمم گوشیم کت 6 هه یا 4 ؟

سوم چهارم: با توجه به گفته هاتون اگه گوشی به USB وصل باشه و شارژ بشه و من حین شارژ شدنش ازش برای اینترنت استفاده کنم خرابی برای باتری به وجود نمیاره چون طبق گفته های شما ، گوشی مدیریت انرژی داره و اگه باتری گوشی بر فرض 100% شده باشه دیگه انرژی رو به باتری نمیرسونه و باتری شارژ نمیشه. حالا سوال اصلی من اینجاست که این 100%  شدن باتری (حین اینکه به USB وصله و دارم ازش برای اینترنت استفاده میکنم) طبیعتا بعد نیم ساعت باتری باید بشه 99% یا اصلا 95% چون از باتریش کار میکشه ، حالا اگه بیاد روی 98% باز گوشی اتوماتیک وار شارژ میشه حالا میخوام این شارژ شدنش نمیتونه ضرری به باتری برسونه؟

بچه ها لطفا به قسمت جداگونه بدین و قبلش بزنین که مثلا جواب سلا اول: .... جواب سوال دوم: ... دستتون میبوسم. دمتون گرم و منتظرم جوابتون هستم

1- بله ، وقتی شما وای فای گوشی روشن میکنی مصرف انرژی بیشتر میشه ، و برای استفاده طوالانی مدت ، بازهم باید شارژ بهش وصل کنی. ولی شارژ اصلی خودش وصل باشه بهتر از اینه که با کامپیوتر شارژ بشه.(من خودم اینکار انجام میدم)

2- اگر هم مودمی بخوایید بخرید  از 4 cat به بالا باشه (مثلا نوت 5  ،  cat9  هست). حالا اون دیگه صلاح خودته ، از گوشی استفاده کنی یا از مودمی که این قابلیت داشته باشد.

3- یک سرچ ساده تو اینترنت. : LTE از نوع Cat4 با سرعت دانلود 150 مگابیت بر ثانیه و آپلود 50 مگابیت بر ثانیه.

4- به نظر من وقتی تو شارژ هست ، مقدار مصرفی همون لحظه را از شارژ استفاده میکنه (من گوشی خودم وصله به شارژ و از نقطه اتصالش دارم استفاده میکنم ، وقتی پر میشه دیگه رو 100 % میمونه و شارژش کم نمیشه ، پس داره از انرژی شارژ استفاده میشه)

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

1- بله ، وقتی شما وای فای گوشی روشن میکنی مصرف انرژی بیشتر میشه ، و برای استفاده طوالانی مدت ، بازهم باید شارژ بهش وصل کنی. ولی شارژ اصلی خودش وصل باشه بهتر از اینه که با کامپیوتر شارژ بشه.(من خودم اینکار انجام میدم)

2- اگر هم مودمی بخوایید بخرید  از 4 cat به بالا باشه (مثلا نوت 5  ،  cat9  هست). حالا اون دیگه صلاح خودته ، از گوشی استفاده کنی یا از مودمی که این قابلیت داشته باشد.

3- یک سرچ ساده تو اینترنت. : LTE از نوع Cat4 با سرعت دانلود 150 مگابیت بر ثانیه و آپلود 50 مگابیت بر ثانیه.

4- به نظر من وقتی تو شارژ هست ، مقدار مصرفی همون لحظه را از شارژ استفاده میکنه (من گوشی خودم وصله به شارژ و از نقطه اتصالش دارم استفاده میکنم ، وقتی پر میشه دیگه رو 100 % میمونه و شارژش کم نمیشه ، پس داره از انرژی شارژ استفاده میشه)

1- چرا مگه شارژ با کامپیوتر چه مشکلی میتونه برای گوشی و باتری بوجود بیاره؟!

2-علی اقا تو رو خدا منو ببشخ انقد سوال میکنم چون واقعا میخوام خیالم از این بابت راحت بشه.من قراره اینکارو بکنم که هر شب از ساعت 1 گوشیو وصل کنم به کامپیوتر و از اینترنت 4G برای دانلود استفاده کنم تا ساعت 11 صبحش!!      این نکته کوچیکم بگم که من تست کردم، همزمان موقع شارژ و استفاده از اینترنت، سرعت شارژ شدن گوشی خیلی کند جلو میرفت که فکر میکنم بخاطر استفاده از اینترنتش بوده.      رو این حساب علی جان بنظرت من اینکارو بکنم خوبه؛ من  از این پس گوشیمو قبل ساعت 1 بشه میزارم شارژ 100 درصد بشه بعد که شارژ 100 درصد شد ساعت 1 همونجور وصلش میکنم به USB کامپیوتر و میزارم تا ساعت 11 صب دانلود بشه ، این کار خوبه بنظرت چون گفتی اگه گوشی باتریش 100 % باشه دیگه از باتری استفاده نمیکنه و عملا از انرژی شارژی که از کابل USB میگیره استفاده میکنه؟

3-سوال اخریم اینه که من رفتم مشخصات این مودم  قابل حمل 4G همراه اول رو پیدا کردم، مشخصاتش رو پایین برات مینویسم.نکته جالبی که در مورد این مورد وجود داره اینکه گوشی من کت 4 هستش پهنای باند حداکثرش 2100 هه در صورتیکه مال مودم Huawei E3372  زده 2600!!

Huawei E3372

55263-5.jpg.3f0f035eb4c432d3b569380a7ff1f808.jpg

سیستم ارتباطی

FDD: DD800/900/1800/2100/2600

سرعت

LTE FDD : Cat4 DL:150Mbps/UL:50Mbps @20M BW

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Insane OF Game گفته است :

1- چرا مگه شارژ با کامپیوتر چه مشکلی میتونه برای گوشی و باتری بوجود بیاره؟!

2-علی اقا تو رو خدا منو ببشخ انقد سوال میکنم چون واقعا میخوام خیالم از این بابت راحت بشه.من قراره اینکارو بکنم که هر شب از ساعت 1 گوشیو وصل کنم به کامپیوتر و از اینترنت 4G برای دانلود استفاده کنم تا ساعت 11 صبحش!!      این نکته کوچیکم بگم که من تست کردم، همزمان موقع شارژ و استفاده از اینترنت، سرعت شارژ شدن گوشی خیلی کند جلو میرفت که فکر میکنم بخاطر استفاده از اینترنتش بوده.      رو این حساب علی جان بنظرت من اینکارو بکنم خوبه؛ من  از این پس گوشیمو قبل ساعت 1 بشه میزارم شارژ 100 درصد بشه بعد که شارژ 100 درصد شد ساعت 1 همونجور وصلش میکنم به USB کامپیوتر و میزارم تا ساعت 11 صب دانلود بشه ، این کار خوبه بنظرت چون گفتی اگه گوشی باتریش 100 % باشه دیگه از باتری استفاده نمیکنه و عملا از انرژی شارژی که از کابل USB میگیره استفاده میکنه؟

3-سوال اخریم اینه که من رفتم مشخصات این مودم  قابل حمل 4G همراه اول رو پیدا کردم، مشخصاتش رو پایین برات مینویسم.نکته جالبی که در مورد این مورد وجود داره اینکه گوشی من کت 4 هستش پهنای باند حداکثرش 2100 هه در صورتیکه مال مودم Huawei E3372  زده 2600!!

Huawei E3372

55263-5.jpg.3f0f035eb4c432d3b569380a7ff1f808.jpg

سیستم ارتباطی

FDD: DD800/900/1800/2100/2600

سرعت

LTE FDD : Cat4 DL:150Mbps/UL:50Mbps @20M BW

1- خیلی داری وسواس بخرج میدی ، من بهترین حالت گفتم . ولی شارژ با کامپیوتر هم ایرادی نداره.

2- خوب طبیعی هست که کند شارژ بشه ، چون که همزمان داره از انرژی گوشی استفاده میشه.یعنی هم استفاده هم شارژ.

3-عرض کردم ، باید از cat6 به بالا باشه ، حالا چه مودم باشه ، چه گوشی که این مودم داشته باشه.

این مودمی هم که گذاشتی خیلی فرقی با گوشی خودت نداره،

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

1- خیلی داری وسواس بخرج میدی ، من بهترین حالت گفتم . ولی شارژ با کامپیوتر هم ایرادی نداره.

2- خوب طبیعی هست که کند شارژ بشه ، چون که همزمان داره از انرژی گوشی استفاده میشه.یعنی هم استفاده هم شارژ.

3-عرض کردم ، باید از cat6 به بالا باشه ، حالا چه مودم باشه ، چه گوشی که این مودم داشته باشه.

این مودمی هم که گذاشتی خیلی فرقی با گوشی خودت نداره،

ممنون علی عزیز بابت راهنمایی

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Insane OF Game گفته است :

ممنون علی عزیز بابت راهنمایی

خواهش میکنم عزیزم.

خیلی نگران گوشی نباش ، ازش لذتت ببر

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/02, 02:17:18، Big_Boss گفته است :

عزیز من داستان نگو دوستمون کاملا درست و منطقی گفتن مودمای ایرانسل و همراه اول قدمین و همشون cat4 هست ولی گوشی بعضی گوشی ها 6 هست  وحتی بیشتر و این یعنی سرعت و اتصال پایدار تر که اگ گوشی از 2 دکل هم پشتیبانی کنه که سرعت چندین براری نسبت به مودم داره

انتنم اصلا ربطی نداره در حدی که 4g انتن بده چه 1 خط باشه چه 4 خط سرعت دریافتیش یکیه

لطفا هرچیز غیر منطقی که از دید خودتون معقولانستو به زور به کسی تحمیل نکنید و بیخودیم به کسی توهین نکنید چون همین کارتون ویترین شعورتونو نمایش میده

جوابی ندارم بدم وقتی میگی چه 1 خط باشه چه 4 خط چون همه میبینن و میخندن..بعید میدونم یه بارم با موبایل به اینترنت وصل شده باشی و اصلا از مودم های 3g و 4g استفاده کرده باشی..نهایتا میدونی که بری مشخصات بخونی و نفهمی که موبایل ها بخاطر استاندار های SAR قدرت گیرندگیشون باید خیلی کمتر از وسایلی باشن که دم گوش و مغز قرار نمیگیرن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز نمیدونم بالا به این مورد اشاره شد یا نه ولی کاری که خوده بنده شخصا انجام میدم برای دانلود شبانه با ایرانسل اینه که رفتم 30 تومن دادم یدونه گیرنده وایرلس خریدم برای کامپیوتر و گوشیمم که Note5 هستو از 4G+ هم پشتیبانی میکنه رو توسط hotspot اینترنتشو شیر میکنم و با Pc وصل میشم بهش دیگه نه احتیاجی به مودم هست نه کارهای اضافی در این صورت شما دوس داشتی بزن تو شارژ نداشتی هم نزن هزینه هم خیلی کمتر میکنی به هیچکدوم از 2طرفم آسیبی وارد نمیشه.

نمونه کارتی که گفتم((حتما حتما فقط کارتشو بگیرین ، دانگلای usbش اصلا به درد نمیخورن))

http://lioncomputer.ir/product/226/D-Link+DWA-525+Wireless+Adaptor/ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...