رفتن به مطلب

کوچ به سیپیوهای AMD Ryzen ؟؟؟

Recommended Posts

در 5 ساعت قبل، sorena6680 گفته است :

خب آپدیت بایوس چرا کارخونه ای انجام بشه کاکو؟ مگه تاکنون ندیدی آپدیت بایوس دو سال پس از به بازار امدن مادربرد باشه؟

مشکل اپتیمایز نبودن بازی ها با معماری رایزن رو بازی سازان باید با دادن پچ ها و اپدیت ها برای بازیشون درست کنن نه ای ام دی.

دیگه شما منظورتون چی بود از آپدیت کارخونه، تنها خودتون میدونید.

فرروشگاه همسایه ای ناپیدا رو هم خوب امدی

عزیز دل من این تاپیک جای پرسش و پاسخ نیست!

معلومه که باید آپدیت بده! چرا!؟ چون هنوز مادربردهاش به دست خریدارها نرسیدن! اونهایی که دست مردم رسیدن رو منظور بنده نیست... (کلا مادربردهایی که دست مردم میرسه بعضی کاربرها اصلا نمیدونن بایوس چی هست که بخوان آپدیت کنن، و این هم ربطی به AMD یا INTEL نداره، اون کاربر تخصصش اون نیست و تمام. بیشتر مردم خودشون سیستم نمیخرن بلکه دیگران - مثل فروشنده ها یا دوستان و اقوام - براشون سفارش میدن و میخرن)

آپدیت کارخونه ای! یعنی اگه مادربردی هنوز عرضه نشده ( یا توی فروشگاه ها انبار شده ) با جدیدترین آپدیت بایوس مجددا عرضه بشه، یا اینکه یه کاتالوگ، برچسب، نوشته، هشدار یا هر بدبختی این رو ذکر کنن که فلان محصول رو آپدیت کنید تا از تمام قدرتش استفاده کنید (هرچند این مورد رو اگه مایکروسافت با AMD یا هر شرکت دیگه که بخواد این پیام رو به کاربرانش بده هم میتونه انجام بده ولی ممکنه زیر بار نره)

اپتیمایز بودن یا نبودن وقتی معلوم میشه که درایور مخصوص + بیس اون وجود داشته باشه، هنوز مقدمات براش آنچنان آماده نیست پس اشتباهه که بگیم این پردازنده توی فلان بازی یا بنچمارک یا بازی اپتیمایز یا بهینه هست یا نیست، معماری کلا عوض شده، نمیشه که هنوز همون در و پنجره های قدیمی رو باهاش مقایسه کرد... پس باید صبر کرد ( و این صبر معنی بد بودن یا خوب بودن رو نمیده )

لطفا بحث تاپیک رو به بیراهه نبریم،‌ این موارد واقعا خیلی پیش پا افتاده هستن و نباید حتی به اونها اشاره کرد...

معماری عوض شده، ما هم عوض شیم

پ.ن: فروشگاه همسایه ناپیدا!!! قربان دلیل اینکه مطرح نمیشه معلومه، الان توی انجمن یک فروشگاه معتبر داریم پیام میدیم، پس درست نیست نام یک فروشگاه دیگه برده بشه، اینکه شما اول اون رو با فروشگاه موردنظرتون اشتباه گرفتین، بعد با فروشگاه محله ی ما و در آخر هم با عنوان کردن "ناپیدا" قصد مزاح دارین جاش توی این تاپیک نیست...

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

عزیز دل من این تاپیک جای پرسش و پاسخ نیست!

معلومه که باید آپدیت بده! چرا!؟ چون هنوز مادربردهاش به دست خریدارها نرسیدن! اونهایی که دست مردم رسیدن رو منظور بنده نیست... (کلا مادربردهایی که دست مردم میرسه بعضی کاربرها اصلا نمیدونن بایوس چی هست که بخوان آپدیت کنن، و این هم ربطی به AMD یا INTEL نداره، اون کاربر تخصصش اون نیست و تمام. بیشتر مردم خودشون سیستم نمیخرن بلکه دیگران - مثل فروشنده ها یا دوستان و اقوام - براشون سفارش میدن و میخرن)

آپدیت کارخونه ای! یعنی اگه مادربردی هنوز عرضه نشده ( یا توی فروشگاه ها انبار شده ) با جدیدترین آپدیت بایوس مجددا عرضه بشه، یا اینکه یه کاتالوگ، برچسب، نوشته، هشدار یا هر بدبختی این رو ذکر کنن که فلان محصول رو آپدیت کنید تا از تمام قدرتش استفاده کنید (هرچند این مورد رو اگه مایکروسافت با AMD یا هر شرکت دیگه که بخواد این پیام رو به کاربرانش بده هم میتونه انجام بده ولی ممکنه زیر بار نره)

اپتیمایز بودن یا نبودن وقتی معلوم میشه که درایور مخصوص + بیس اون وجود داشته باشه، هنوز مقدمات براش آنچنان آماده نیست پس اشتباهه که بگیم این پردازنده توی فلان بازی یا بنچمارک یا بازی اپتیمایز یا بهینه هست یا نیست، معماری کلا عوض شده، نمیشه که هنوز همون در و پنجره های قدیمی رو باهاش مقایسه کرد... پس باید صبر کرد ( و این صبر معنی بد بودن یا خوب بودن رو نمیده )

لطفا بحث تاپیک رو به بیراهه نبریم،‌ این موارد واقعا خیلی پیش پا افتاده هستن و نباید حتی به اونها اشاره کرد...

معماری عوض شده، ما هم عوض شیم

پ.ن: فروشگاه همسایه ناپیدا!!! قربان دلیل اینکه مطرح نمیشه معلومه، الان توی انجمن یک فروشگاه معتبر داریم پیام میدیم، پس درست نیست نام یک فروشگاه دیگه برده بشه، اینکه شما اول اون رو با فروشگاه موردنظرتون اشتباه گرفتین، بعد با فروشگاه محله ی ما و در آخر هم با عنوان کردن "ناپیدا" قصد مزاح دارین جاش توی این تاپیک نیست...

خوشم میاد شما فکر میکنید خوب توجیه میکنید؛ اینکه به زور میخواهید سازندگان مادربرد پیش از بیرون دادن کالاهای خودشون اونو به روز کنن و روشن نیست چرا!؟ قاعدتا باید مشکل جدی ای باشه که تا پیش از به بازار دادن، می بایست درست بشه.

درباره ی اپتیمایز و بهینه شدن بازی ها، این سخن بنده یا ای ام دی نیست. شما برو روز عرضه ی همگانی رو ببین که سازندگان بازی های بنام چی گفتن؛ سال هاست که سازندگان با نگاه به معماری اینتل و انویدیا بازی می سازن چون بیشتر مردم این دو تا سخت افزار رو دارن. شما نگاه کنید که هر بازی نوینی که میاد، انویدیا یه درایور نوین میده و این درایور رو بهینه میکنه چون چه بسا در اندازه ی یک یا دو فریم بهتر بشه.

شما به جای اینکه خودتون خرد کل بدونی و فکر کنی هرچی میگید درسته، خوبه که دنبال توجیه بی جا نباشید.

درباره ی فروشگاه هم نام بردنش فکر نکنم تبلیغ باشه بلکه میتونست مایه ی بررسی باشه که چجوری این فروشگاه با این شتاب اورده و چه شرایطی داره. جدای از این، تبلیغ تعریفی داره که شما بیایید خدمات فروشگاه یا کالاهاشو نام ببرید و ستایش کنید و تنها اینکه فلان فروشگاه چنین کاری کرد که نمیشه آگهی به سودش.

پس خوبه، اگه دوست داریم دیگران منطقی باشن، خودمون منطقی سخن بگیم و با هوچی گری و خرده گرفتن بر چند جمله ی شوخی، ازپاسخ دادن نگریزم. شاد باشید

لینک به دیدگاه

دوستانیکه پیشنهاد کوچ از اینتل به amd  رو صلاح نمیدونن مطمئن باشین حتما یه منفعتی از این موضوع میبرن والا کدوم شخص عاقلی  در ازای کارایی برابر و بعضا بالاتر رایزن و مهمترین نقطه قیمت هست یعنی پردازنده 1700 رایزن با قیمت 360 دلار و مصرف 95 بزارن کنار برن 6900 اینتل با قیمت 1050 دلار و مصرف 150 وات بخرن ./

دیگه انتخاب با شماست گول این بنجمارک های الکی را نخورید مگه اینکه بیاد دست مصرف کننده و تستها انجام بشه اونوقت میفهمین کدوم بهینه هست

الان آیا میدونین قیمت پردازنده 6900 اینتل تو خود لیون 4100 هست شوخی نیست اگه 1700 بیاد با قیمت 360 دلاری نهایتا 1500 الی   -- 1600 قیمت خواهد خورد 

http://lioncomputer.ir/product/8616/اینتل+کور+ای+سون+6900+کا+بردول+ای/

پس بیان قدر amd  رو بدونیم که پردازنده ای که مجبور بودیم 4000 تومن بخریم اگه دلالای محترم بزارن 1500 بخریم .

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

دوستانیکه پیشنهاد کوچ از اینتل به amd  رو صلاح نمیدونن مطمئن باشین حتما یه منفعتی از این موضوع میبرن والا کدوم شخص عاقلی  در ازای کارایی برابر و بعضا بالاتر رایزن و مهمترین نقطه قیمت هست یعنی پردازنده 1700 رایزن با قیمت 360 دلار و مصرف 95 بزارن کنار برن 6900 اینتل با قیمت 1050 دلار و مصرف 150 وات بخرن ./

دیگه انتخاب با شماست گول این بنجمارک های الکی را نخورید مگه اینکه بیاد دست مصرف کننده و تستها انجام بشه اونوقت میفهمین کدوم بهینه هست

الان آیا میدونین قیمت پردازنده 6900 اینتل تو خود لیون 4100 هست شوخی نیست اگه 1700 بیاد با قیمت 360 دلاری نهایتا 1500 الی   -- 1600 قیمت خواهد خورد 

http://lioncomputer.ir/product/8616/اینتل+کور+ای+سون+6900+کا+بردول+ای/

پس بیان قدر amd  رو بدونیم که پردازنده ای که مجبور بودیم 4000 تومن بخریم اگه دلالای محترم بزارن 1500 بخریم .

پرفورمنس در برابردلار محصولات ای ام دی همیشه بسیار خوب و مناسب بوده .

اما این بار AMD یه شاهکار تحویل داده .

در برابر 2 تا 3 برابر پرفورمنس در برابر دلار ، 5 درصد سرعت کمتر SSD حتی به حساب هم نمیاد .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

پرفورمنس در برابردلار محصولات ای ام دی همیشه بسیار خوب و مناسب بوده .

اما این بار AMD یه شاهکار تحویل داده .

در برابر 2 تا 3 برابر پرفورمنس در برابر دلار ، 5 درصد سرعت کمتر SSD حتی به حساب هم نمیاد .

دقیقا همین است که میفرمایید . قیمت و کارایی مناسب خیلی تاثیر گذاره .  واقعا ای ام دی کم نزاشته . همین کار ای ام دی میتونه تاثیری روی قیمتها بزاره . خدایش اینتل سو استفاده کنه . چون 4 میلون کجا  . 2 میلیون کجا . حالا ببنید اینتل چطور قیمتشو بیاره پایین . سوال بنده اینس  چرا اینتل اینقد بی انصافه  تو قیمتا !! حال اکه رقیبی نداشته باشه باید حتما اینقد قیمت گذاری کنه برای مصرف کننده ؟؟؟؟ باور کنیداگه  amd محصول نمیداد قیمتای intel   متعادل نمیشد آخه چه خبره 4 میلیون !!! رقابت خیلی تاثیر گذاره ........

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

دقیقا همین است که میفرمایید . قیمت و کارایی مناسب خیلی تاثیر گذاره .  واقعا ای ام دی کم نزاشته . همین کار ای ام دی میتونه تاثیری روی قیمتها بزاره . خدایش اینتل سو استفاده کنه . چون 4 میلون کجا  . 2 میلیون کجا . حالا ببنید اینتل چطور قیمتشو بیاره پایین . سوال بنده اینس  چرا اینتل اینقد بی انصافه  تو قیمتا !! حال اکه رقیبی نداشته باشه باید حتما اینقد قیمت گذاری کنه برای مصرف کننده ؟؟؟؟ باور کنیداگه  amd محصول نمیداد قیمتای intel   متعادل نمیشد آخه چه خبره 4 میلیون !!! رقابت خیلی تاثیر گذاره ........

همه این ماجرا تقصیر اینتل نیست !!!

تعداد کارمندهای اینتل 10 برابر کارمندان ای ام دی هست . کل بودجه و دارایی ای ام دی کفاف چند ماه هزینه های جاری اینتل رو هم نمی ده .

اینتل هر سال میلیاردها دلار هزینه می کنه این پول باید برگرده وگرنه اینتل ورشکسته میشه . هرچند اینتل در تقلب و کارهای کثیف ید طولایی داره و تا بحال در دادگاه هم محکوم به پرداخت غرامت شده .

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

همه این ماجرا تقصیر اینتل نیست !!!

تعداد کارمندهای اینتل 10 برابر کارمندان ای ام دی هست . کل بودجه و دارایی ای ام دی کفاف چند ماه هزینه های جاری اینتل رو هم نمی ده .

اینتل هر سال میلیاردها دلار هزینه می کنه این پول باید برگرده وگرنه اینتل ورشکسته میشه . هرچند اینتل در تقلب و کارهای کثیف ید طولایی داره و تا بحال در دادگاه هم محکوم به پرداخت غرامت شده .

البته amd  یک سال یا 2 سال پیش بود که تعدیل نیرو کرد . همین کارش تاثیر مثبتی گذاشت . 

بنده اگر نتیجه خوبی   از amd  در سایتها ببینم و بدونم آینده و قیمت  بهتری داره البته نسبت به هم ردی خودش یعنی  4460 باشه از اینتل  بسمت amd  خواهم رفت ...

یعنی  سیپیو بنده الان i5 4460  . اگر rezan  سپیویی  با کارایی بهتر و قیمت مناسبتر نسبت به 4460 بده. 100 درصد کوچ خواهم کرد به ای ام دی .

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sorena6680 گفته است :

درباره ی اپتیمایز و بهینه شدن بازی ها، این سخن بنده یا ای ام دی نیست. شما برو روز عرضه ی همگانی رو ببین که سازندگان بازی های بنام چی گفتن؛ سال هاست که سازندگان با نگاه به معماری اینتل و انویدیا بازی می سازن چون بیشتر مردم این دو تا سخت افزار رو دارن. شما نگاه کنید که هر بازی نوینی که میاد، انویدیا یه درایور نوین میده و این درایور رو بهینه میکنه چون چه بسا در اندازه ی یک یا دو فریم بهتر بشه.

شما به جای اینکه خودتون خرد کل بدونی و فکر کنی هرچی میگید درسته، خوبه که دنبال توجیه بی جا نباشید.

دوست عزیز،‌ بنده هیچ وقت خودم رو خرد کل ندونستم و نخواهم دونست، شما سوء تفاهم براتون به وجود اومده!

توجیهی هم در کار نیست، با این پاسخ ها دارم هم وقت خودم رو تلف میکنم و هم وقت دیگران رو میگیرم...

این بخش از متن تون رو که نقل قول کردم چرا شما فکر میکنید بنده رد میکنم!؟ اصلا بحث این نبود شما هر سری یه چیز دیگه رو وارد میکنید و بنده رو مجبور به پاسخگویی می کنید، بنده هم چون وقت ندارم نمیتونم کامل جواب تون رو بدم و هم برای شما و هم مخاطبین سوء تفاهم پیش میاد...، ضمنا معماری گرافیک و CPU رو نباید با هم مقایسه کنیم. چون اصلا، اصلا و اصلا جای این بحث ها اینجا نیست و

شخصا صلاح ندونستم که نام فروشگاه رو بیارم، کسی بخواد خودش میره دنبالش...

بنده از اوایل دهه هفتاد تا حالا از هر دو نسل استفاده کردم،‌ هم گرافیکشون و هم پردازنده و ... که اگه شرح حال هر کدوم رو بنویسم فایده ای نداره و نخواهد داشت

اگر سوالی داشتین در خدمتتون هستم اون هم توی تلگرام یا پیام خصوصی، تاپیک عمومی جای سوالاتی که ربطی به اون نداره نیست

در صورتی که این پیام نقل قول شود و بحث خارج از موضوع تاپیک باشه و به بیراهه بره بنده جواب نخواهم داد، مگر در پیام خصوصی و ...

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

دوست عزیز،‌ بنده هیچ وقت خودم رو خرد کل ندونستم و نخواهم دونست، شما سوء تفاهم براتون به وجود اومده!

توجیهی هم در کار نیست، با این پاسخ ها دارم هم وقت خودم رو تلف میکنم و هم وقت دیگران رو میگیرم...

این بخش از متن تون رو که نقل قول کردم چرا شما فکر میکنید بنده رد میکنم!؟ اصلا بحث این نبود شما هر سری یه چیز دیگه رو وارد میکنید و بنده رو مجبور به پاسخگویی می کنید، بنده هم چون وقت ندارم نمیتونم کامل جواب تون رو بدم و هم برای شما و هم مخاطبین سوء تفاهم پیش میاد...، ضمنا معماری گرافیک و CPU رو نباید با هم مقایسه کنیم. چون اصلا، اصلا و اصلا جای این بحث ها اینجا نیست و

شخصا صلاح ندونستم که نام فروشگاه رو بیارم، کسی بخواد خودش میره دنبالش...

بنده از اوایل دهه هفتاد تا حالا از هر دو نسل استفاده کردم،‌ هم گرافیکشون و هم پردازنده و ... که اگه شرح حال هر کدوم رو بنویسم فایده ای نداره و نخواهد داشت

اگر سوالی داشتین در خدمتتون هستم اون هم توی تلگرام یا پیام خصوصی، تاپیک عمومی جای سوالاتی که ربطی به اون نداره نیست

در صورتی که این پیام نقل قول شود و بحث خارج از موضوع تاپیک باشه و به بیراهه بره بنده جواب نخواهم داد، مگر در پیام خصوصی و ...

موفق باشید ?

پس لطفاً در خصوصی نام فروشگاه رو بفرما.سپاس

لینک به دیدگاه

والا من از نماینده msi  پرسیدم میگن از ماه دوم 96 یعنی اردیبهشت ماه 

لینک به دیدگاه

دوستان یه سئوال دارم آیا این کاربر واقعا ناظر لیون هست 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/profile/10228-armin/

با نام armin 

بدجوری داره طرفداری اینتل رو میکنه داره شایعه سازی میکنه و از یه مشکل کوچک قابل حل رایزن بزگنمایی میکنه 

یعنی داره از کاه  .. کوه میسازه  واقعا از سایتی به این گستردگی بعیده چنین ناظری داشته باشه متاسفم .

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

با نام armin 

بدجوری داره طرفداری اینتل رو میکنه داره شایعه سازی میکنه و از یه مشکل کوچک قابل حل رایزن بزگنمایی میکنه 

یعنی داره از کاه  .. کوه میسازه  واقعا از سایتی به این گستردگی بعیده چنین ناظری داشته باشه متاسفم .

فن بویه اینتله .

قبول دارم رایزن فقط یکم مشکل بهینه نبودن داره ولی ایشون طوری میگه که انگار پردازمده از اساس مشکل داره که اصلا اینطور نیست با رایزن باید مموری با باس بالا استفاده باشه واسه حداکثر پرفورمنس . 

هرکسی میتونه نظرشو بگه اینجا بیشتریا میدونن چی به چیه اونایی که سر در میارن زیاد براشون حرف ایشون مهم نیست چون بنچماراکارو می بینن و به اون نگاه می کنن نه حرف ایشون در کل صحبت هاش تاثیری به حال کسی نداره . 

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون درمورد مادربردهای ryzen چیه ؟

http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_aorus_ax370_gaming_5_review,14.html

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/11, 01:17:31، maysamsina گفته است :

دوستان نظرتون درمورد مادربردهای ryzen چیه ؟

http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_aorus_ax370_gaming_5_review,14.html

مادربرد قوی و خوش قیمتیه ولی میتونی رو این هم حساب کنی 

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813144017

لینک به دیدگاه

من فک کنم اگر رایزن بیاد ایران مین بورداش از لحاظ موجودی به مشکل بخوره چون الان حتی تو اروپا و امریکا خیلیا پردازنده رو دارن ولی مین بوردشو ندارن به دلیل اینکه ای ام دی خیلی دیر به سازندگان اجازه تولید مین بورد رو داده تاحالا بارها تو کامنتا تو یوتیوب خوندم همه میگفتن مین رو سفارش دادن ولی هنوز به دستشون نرسیده . 

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

فکر نکنم سری R7 زیاد بفروشه توی ایران

از اون طرف R5  خیلی خوش قیمت هست  (البته اگر وارد کننده های غیر محترم اجازه بدن)

جدیدا گمروک  خیلی کشش میده تا اجازه بده جنس وارد کشور بشه ، فکر کنم باز باید صبر کرد 

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ATER گفته است :

فکر نکنم سری R7 زیاد بفروشه توی ایران

از اون طرف R5  خیلی خوش قیمت هست  (البته اگر وارد کننده های غیر محترم اجازه بدن)

جدیدا گمروک  خیلی کشش میده تا اجازه بده جنس وارد کشور بشه ، فکر کنم باز باید صبر کرد ?

من که خیلی کلافه ام از بی سیستمی طاقتمم سر اومده چقدر دیگه باید منتظر بود مملکت نکبتی همه چیزش عذابه پولم داشته باشی عذاب میکشی نداشته باشیم یه جور دیگه در عذابی لذت از زندگی تو این مملکت معنا نداره . 

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Union J گفته است :

من که خیلی کلافه ام از بی سیستمی طاقتمم سر اومده چقدر دیگه باید منتظر بود مملکت نکبتی همه چیزش عذابه پولم داشته باشی عذاب میکشی نداشته باشیم یه جور دیگه در عذابی لذت از زندگی تو این مملکت معنا نداره . 

گویا دست کم تا اردیبهشت باید شکیبا بود تا فروشندگان همه ی انبارشونو از اینتل تهی کنن تا خدای نکرده، زیان نکنن یه وقت

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/09, 05:24:50، esy2011 گفته است :

ایشون آرمین خان ناظر  و یکی از معتبر ترین افراد فروم هستند .

شاید ( شاید ) بعضی مشکلات ای ام دی رو بزرگتر از اونی که هست نشون داده باشن اما حرف بی ربط نزدن و وجود مشکلاتی در RYZEN انکار ناپذیره  . صد البته با وجود همه این مشکلات AMD کبیر طرفدار هاش رو سر بلند کرده و کارش رو خیلی خیلی خوب انجام داده .

این جا رو هم بخونید

http://www.guru3d.com/news-story/amd-fixes-more-ryzen-issues-with-new-microcode.html

.

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/09, 05:24:50، esy2011 گفته است :

با نام armin 

در در 1396/01/09, 06:04:15، Union J گفته است :

فن بویه اینتله .

درود،

بله ایشون ناظر و فرد بسیار حرفه ای و با تجربه ای هستند و نظرشون بر خلاف نظر شما عزیزان بسیار برای من ارزشمنده. نکاتی که گفتید رو در پست های ایشون ندیدم، با سند و نقل قول از سایت های خارجی صحبت کردند و نظر شخصیشون رو هم بیان کردند. در نحوه پست گذاشتن خودتون تجدید نظر کنید مخصوصا وقتی افراد مورد نظرتون رو کامل نمیشناسید

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/05, 21:43:31، ARMIN گفته است :

راستش یوتیوب به نظرم منبع قابل اتکایی نیست. تقریبا" همه ی منابع موثق سخت افزاری بر معمولی بودن Ryzen برای مصارف گیم اتفاق نظر دارند.

سایت Guru3d در بخش حکم نهایی در زمینه ی گیمینگ Ryzen نوشته گیم پاشنه آشیل Ryzen هست و میزان تاخیر حافظه در Ryzen بسیار بالاست و کارایی اش در بازی قابل قبوله (به شرطی که گیمر حرفه ای نباشی)

سایت pcgamesn.com در نتیجه گیری از Review Ryzen آورده اگر برای مصارف گیم Ryzen بگیرین بخشی از توانایی کارت گرافیک روی زمین میمونه و حتی تا اونجا پیش میره که برای مصارف رندر هم اگر مشکل مالی نباشه همچنان اینتل رو برتر میدونه:

من خودم به شخصه منتظر ریویو سایت Anantech هستم اون قطعا" خیلی سر راست تر و بی پروا تر از بقیه سایت ها به موضوع می پردازه.

الان یعنی شما دوستان رو راهنمایی کردین ؟  یا از راه بدر کردین .!!!!!!!!??????

این مطلبی که گفتین :

سایت Guru3d در بخش حکم نهایی در زمینه ی گیمینگ Ryzen نوشته گیم پاشنه آشیل Ryzen هست و میزان تاخیر حافظه در Ryzen بسیار بالاست و کارایی اش در بازی قابل قبوله (به شرطی که گیمر حرفه ای نباشی)

ااولا با ارائه اولین آپدیت بایوس برای رایزن مشکل میزان تاخیر رم حل شده  و بحث دیگه که درخصوص گیم هست  دوتا بازی که از طرف سازنه هاشون دریافت کردن بهبود 25 الی   30  درصدی تو بازی پیدا کردن پس مشکل گیم به پردازنده رایزن برنمیگرده بلکه بعه بهینه سازی کمپانیهای بازی ساز برمیگرده خود amd  عنوان کرده که این مشکلات همه قابل حل هستن همونطور که در آپدیت این دو بازی افزایش قابل توجه در کارایی رو دیدیم .

AMD وعده داد: با آپدیت پیش‌رو کارایی پردازنده‌های Ryzen از این هم بهتر می‌شود

7285892d2142.jpg7d4b0a21987f.jpgAotS.CPU_.jpg

این. هم شما گفتین :

حتی تا اونجا پیش میره که برای مصارف رندر هم اگر مشکل مالی نباشه همچنان اینتل رو برتر میدونه:

پس تو مصارف رندرینگ هم اینتل بهتره  هههه ه خخخخخ  هههه خخخخخ اگرمشکل مالی نباشه  هههه خخخخخ هخهخههخههخهخهخ  .

بابا حداقل اینو دیگه نمیگفتی که رایزن باقیمت یک سوم از پردازنده 1100 دلاری اینتل جلو زده  منظورم پردازنده 1700 هست واقعا خندیدیم کاربرا بیاد پول  بیشتر از دوبرابری بده برای کارایی برابر مثلا ماهم توجیه شویم  دیگه آخرش بودها واقعا خخخخ .

یعنی همون پردازنده 1800x  که گرانترین پردازنده سری رایزن 7 هست 499 دلار قیمت داره که تو اکثر تستهای بخصوص رندر از پردازنده 1100 دلاری  6900 اینتل جلوتره تازه 1700 معمولی با قیمت فوق العاده 325 دلاری داره هم پای 6900 حرکت میکنه  .

untitled-14.png

untitled-2.png

untitled-3.png

untitled-13.png

untitled-14 (1).png

untitled-14 (2).png

untitled-17.png

untitled-15.png

untitled-16.png

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/05, 21:43:31، ARMIN گفته است :

راستش یوتیوب به نظرم منبع قابل اتکایی نیست. تقریبا" همه ی منابع موثق سخت افزاری بر معمولی بودن Ryzen برای مصارف گیم اتفاق نظر دارند.

سایت Guru3d در بخش حکم نهایی در زمینه ی گیمینگ Ryzen نوشته گیم پاشنه آشیل Ryzen هست و میزان تاخیر حافظه در Ryzen بسیار بالاست و کارایی اش در بازی قابل قبوله (به شرطی که گیمر حرفه ای نباشی)

سایت pcgamesn.com در نتیجه گیری از Review Ryzen آورده اگر برای مصارف گیم Ryzen بگیرین بخشی از توانایی کارت گرافیک روی زمین میمونه و حتی تا اونجا پیش میره که برای مصارف رندر هم اگر مشکل مالی نباشه همچنان اینتل رو برتر میدونه:

من خودم به شخصه منتظر ریویو سایت Anantech هستم اون قطعا" خیلی سر راست تر و بی پروا تر از بقیه سایت ها به موضوع می پردازه.

این هم ریویو سایت anantech خدایی ببینین که amd  چه شاهکاری رو با قیمت عالی دست کاربرا داده .

http://www.anandtech.com/show/11170/the-amd-zen-and-ryzen-7-review-a-deep-dive-on-1800x-1700x-and-1700/17

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

این هم ریویو سایت anantech خدایی ببینین که amd  چه شاهکاری رو با قیمت عالی دست کاربرا داده .

http://www.anandtech.com/show/11170/the-amd-zen-and-ryzen-7-review-a-deep-dive-on-1800x-1700x-and-1700/17

پست شماره 63 همین تاپیک نتیجه گیری Anantech رو خودم گذاشتم دوست عزیز. لطفا" پیش از پاسخ کامل تاپیک رو مطالعه کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...