رفتن به مطلب

" مسابقه نوروزی گرین و لیون کامپیوتر" + نظر سنجی + جائزه های جذاب

کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید   

541 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه این شرکت را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید

• کیس
      349
    • پاور
      442
    • خنک کننده ها
      169
    • موس
      65
    • کیبرد
      61
    • اسپیکر
      31
    • UPS
      8
    • TOTOLINK
      16

Recommended Posts

کیس Z4 گرین یک انتخاب معقول از همه نظر هستش ( هم قیمت و هم زیبایی و هم امکانات )

ویرایش شده توسط soroushpayne
لینک به دیدگاه

• ارسال 391
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

کیبورد 500k دارم کیفیتش خوب نیست نور زمینه بی کیفیتی داره انگار کج جا گذاری شدن در بیشتر کلید ها 

و اصلا فک نمیکردم کیفیت این طور باشه

لینک به دیدگاه

سلام  عیدتون مبارک و خسته نباشید

من از مشتریان قدیمی پاور های گرینم از 380A تا 480A و الان 750 OC که واقعا عالی و هیچ کمبودی نذاشته . با تشکر از شرکت سیاره سبز

ان شاالله سالی پر از موفقیت داشته باشین .

لینک به دیدگاه

سلام 

از پاور 585b استفاده میکنم وراضی هستم الان حدود 7 سال داره برام کار میکنه

لینک به دیدگاه

با سلام منم از پاور و کیس و خنک کننده گرین استفاده میکنم از هر 3تاشم راضیم power 650 و کیس هرو و خنک کننده هر 3 تا حالا ایرادی ندادن 

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید هم لیونی ها هم گرین

من از پاور گرین استفاده میکنم با توجه به عقبه ای که از پاور ها دارم به نظرم فوق العاده عالی داره تولید و مونتاژ میکنه اینم بگم که من قراره یه سیستم ببندم و برای اون میخوام از کیس و پاور و واترکولینگ و باند و اسپیکر اون استفاده کنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من فقط از کیس و پاور این شرکت خرید کردم هم برای خودم هم برای دوستان و فامیل، همه هم راضی بودن انگاری خداروشکر! ^_^ (خودمم کیس گالاکسی  و پاور 885 بی  چندین ساله پیش ازشون گرفتم هنوز که هنوزه دارن مثل روز اول کار می کنن بزنم به تخته فکر کنم 5-6 ساله :P)

الانم خرید یدونه کولر  آبی evo  و یه پاور جدید و بروزتر رو در نظر دارم برای سیستم جدیدی که قراره بخرم تا ببینیم چی پیش میاد... کلا شرکت خوبیه و محصولات قابل قبولی داره شاید بهترین نباشه اما اکثر جامعه ی مصرف کننده رو در بر میگیره  و نمیشه سیستمی پیشنهاد کرد یک قطعه حداقل از محصولات این شرکت توش اسم نبرد، البته این شرکت هم مثل بقیه ی شرکت ها ممکنه مسائلی گاها داشته باشه که خوشبختانه نسبت به بقیه بنظرم خیلی راحت تر میشه باهاشون کنار اومد! ;)

دمشون گرم ایشالاه موفق باشن و بتونن مثل همیشه بهترین قیمت به کارایی رو در تمامی زمینه های فعالیتشون حفظ کنند ;)

لینک به دیدگاه

راستش من الان دوسالی میشه که یه پاور green hp 700 دارم واقعا پاور فوق العاده ایه قبلش هم گرین 535 داشتم ولی پاورای جدید گرین یه چیز دیگست قدیمیاش چنگی به دل نمیزد

لینک به دیدگاه

سلام

سال نو رو خدمت دوستان، بچه های لیون و آقای حسینی عزیز تبریک میگم.

بنظر من برند گرین در کل محصولات خوبی داره ولی در مقایسه با برند های بزرگ مثل کورسیر، کولرمستر و ... اغلب در درجه پایین تری قرار میگیره اما نقطه قوت این شرکت قیمت خوب محصولاتش هست و در مقایسه ها اگه فاکتور قیمت رو هم وارد کنیم خیلی جاها خرید محصولات گرین منطقی تر هست.

اخیرا هم کیس های خوبی آوردن Midtower های ساده و  جمع وجور، Side panel شیشه ای و ... بنظر من بهتره تو نمای جلویی کیسها  جای درایو نوری رو حذف کنن و 3 تا فن RGB معلوم باشه، لوگوهای محفظه پاور و جلوی کیس هم تو ذوق میزنه بهتر میشه اگه این لوگوها هم حذف بشه.

مورد آخر راجع به کیت RGB Lighting گرین، جواب سوال یک رو لو نمیدم ولی روی ترمینال این کیت دیاگرام غلط چاپ شده، خوبه که دوستان گرین این مورد رو اصلاح کنن.

Green2.thumb.jpg.2622ac49141a7208e909df0bdba3d753.jpg

ترمینال جای دو عدد نوار RGB  داره ولی شما میتونید نوارهای RGB بیشتری به تعداد فنها به این کیت اضافه کنید و مثل من پشت میز کارتون رو هم نورپردازی کنید 

IMG_8365.thumb.jpg.e4b14adfbec53067f30febad75056b75.jpg

لینک به دیدگاه

حدود 12 سال پیش که اولین سیستمم رو خریدم پاور گرین 330 وات روش نصب بود و یه عمر کار داد واسم. بعدشم یه پاور 530 وات گرین گرفتم. الانم کیبورد بی‌سیم گرین، کیس Hexagon X4 و دوتا فن کیس گرین هم روی سیستم دارم که خدا رو شکر چند ساله بدون مشکل دارن بطور 24/7 کار می‌کنن و واقعاً راضی‌ام.
کلاً GREEN بهترین برند داخلی سخت‌افزار کامپیوتره.

لینک به دیدگاه

من از محصولات گرین زیاد استفاده کردم الان هم کیسهای x3وz4 پاورهای 535و650 خنک کننده پردازنده green notus 400 و اسپیکر gs330 و کیت rgb ش رودارم واقعا و قطعا کیفیت محصولات گرین نسبت به قیمتی که دارن هیچ رقیبی ندارن ومن کاملا راضی هستم

لینک به دیدگاه

گرینه و پاوراش. جالبیش اینه که من بخاطر قیمت مناسبش نسبت به کیفیتش گرفتم ولی اون موقع که تصمیم به خریدش گرفتم حتی نمیدونستم برند خارجی نیست! :)

یکی از معدود برندهای ایرانی که سطح کیفیش واقعا بین المللیه و از همون ظاهر و بسته بندی و سایت و .. میشه فهمید این رو، و مشخصه بزرگ فکر میکنن و به فکر بازارهای جهانی ان نه فقط ایران.

لینک به دیدگاه

والا ما 11 ساله این سیستم رو داریم

تو این مدت پاورش گرین بوده

وسطای عمرش پاور اول خراب شد (البته بعدا فهمیدیم خاک گرفته :| )

از اون زمان یه 530 وات EU روشه مثل چی کار میکنه 

لینک به دیدگاه

باسلام و درود و تبریک سال نو

بنده مدت ها است از پاور ها و کیس های این شرکت استفاده میکنم تا به حالا راضی بودم .واقعا در برابر پولی که پرداخت میکنی محصولات عالی خریداری میکنی .در حال حاضر از کیس Z4 استفاده میکنم باید بگم کیفیت فوق العاده ای در برابر قیمتش داره و کاملا ازش راضیم .گارانتی عالی هم داره و در هرشرایط پاسخ گویی مشتری هستن .

ویرایش شده توسط winterblack
غلط املایی
لینک به دیدگاه

من کیس z4 و پاور 650uk استفاده کردم کیفیتشون خوبه.ولی تو کیس ترجیح میدادم دربش شفاف باشه.

از واتر کولراش هم استفاده کردم خوبه.

لینک به دیدگاه

درود

من اولین سیستمی که خریدم و هنوز هم دارمش با یه سری تغییرات از محصولات گرین استفاده کردم

از جمله پاور و کیس

و این سیستم جدیدی که هم دارم جمع میکنم گرین مد نظرم هست از جمله کیس پاور  و خنک کننده مایع و کیت گرین

لینک به دیدگاه

سلام

من از پاور 530A و 700hp استفاده کردم،از نظر کیفیتی پاورهای خوبی هستن اما نسبت به همرده های خارجی قیمتشون یه مقدار بالاست به خصوص پاورهای جدید گرین،کیس گرینViper X3 هم داشتم که کیفیت ساختش نا امید کننده بود به خصوص محل قرار گیری هاردش و فن های فوق العاده ضعیف اگه به جای 5 تا فن دو تا فن با کیفیت میزاشتن خیلی بهتر بود

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان و كاربران ليونى و يه سلام خاص به مدير محترم سايت

حقيقتش بنده در اين سالهاى متمادى همينطور كه توى نظر سنجى سه تيك (كيس ، پاور و خنك كننده) رو زدم از اين محصولات استفاده كردم براى كيس تا الان مدلهاى معمولى و در رنج وسط x6-x7 رو تجربه كردم و از نظر كارايى راضى كننده بودن با اينكه بعدها برندهاى خارجى بيشتر توى بازار رونق گرفت و حق انتخاب به مراتب سخت تر شد، براى پاور هم در رنج 330 وات الى 1035 وات رو استفاده كردم كه تا الان باهاشون مشكلى نداشتم فقط در بعضى از مدلها بيشتر اين قضيه نويز فنهاش مقدارى رو اعصاب بود و در مدلهاى خيلى معمولى تر اينكه باعث ميشد كه كيس ادمو برق بگيره ولى در سالهاى بعد همينطور كه به كيفيت محصولات ووارداتش افزود به مدت گارانتى پاورها هم توجه بيشترى ش كه اين خودش يه عامل مهم و وسوسه انگيز توى بازار هست.

در مورد خنك كننده هم تجربه خاصى نداشتم فقط يه دونه خنك كننده ماچو داشتم اونم به مدت كمى باهاش كاركردم كه كاملا راضى كننده بود فقط بخاطر حجم بزرگش بعدها فروختمش...

خلاصه اينكه هميشه محصولات گرين باعث پر رونقتر و پر تنوع تر شدن بازار شده و ميشه اعتراف كرد يكى از بهترين شركتهاى فعال در عرصه بازار كامپيوتر و تكنولوژى هست..

لینک به دیدگاه

کیس  z2+hero  نسبت به قیمتش بسیار عالی است
به اکثر مشتریانم پیشنهاد می کنم

لینک به دیدگاه

خودم یه کیس green 2012 دارم که چهار سال پیش گرفتم الانم دارمش 

خیلی کیس بادوامی هست چندبار به طور وحشتناک ضربه خورده و از دستم افتاده ولی اصلا داخل نرفته و در کل کیس جادار و خوش قیمتی هست پیشنهاد میکنم بخرید

لینک به دیدگاه

درود بر شما همه دوستان عیدتون هم مبارک 

پاور های گرین واقعا عالین و بی صدان و مشکلی نداشتم و خیلی دوست دارم از کیس های گرین استفاده کنم ولی فعلا فرصت نشده 

امیدوارم سال خوبی رو داشته باشین و موفق باشید

در پناه حق یا علی 

لینک به دیدگاه

مثل همیشه کیس های گرین

با کیفیت و قیمت مناسب دقیقا مشابه مدل خارجی با پرداخت هزینه معقول و مناسب داخلی

فن و خنک کننده سی پی یو و پاور گرین هم دارم اما من نظرم روی کیس های گرین هست که واقعا راضیم ازشون

یکی از دوستان میگفت نوتوس (خنک کننده سی پی یو) اگه نبود من پول برای چیز دیگه ای ندارم چون واقعا هزینه خنک کننده مشابه سر به فلک میکشه ?

ویرایش شده توسط FeDeRal
لینک به دیدگاه

محصولات گرین چندسالی هست که تونسته خودشو توی بازار جابده 

دلایل اینکه مردم هم ازش راضی هستن 

۱ :قیمت پایین نسبت به رقبا 

۲:کیفیت و دوام اجناسش

۳:تنوع محصولاتش به طوری که طیف وسیعی از قطعات رو پشتیبانی میکنه مثل پاور-کیس-کیبورد-خنک کننده ها...

۴:پرفورمنس واقعی محصولاتش که به نظر من از همه مهم تره

چرا به نظرم گزینه اخر مهم تره؟به خاطر اینکه اگر من به یک پاور مثلا با قدرت 500w نیاز داشته باشم برای اینکه به این قدرت برسم باید از یک پاور با وات بیشتر بهره بگیرم اما پاور گرین اینجوری نیست چون هرچی که روش زده باشه واقعی هست یعنی وقتی زده 500w،واقعا توان کشش 500 وات داره و همین ادمو راحت میکنه 

و در اخرم به نظر خدمات پس از فروش این شرکت از سایر شرکت های تو ایران بهترهست و کار مردمو راه میندازه

لینک به دیدگاه

من یه پاور 430W green خریدم خیلی هم ازش راضی ام 

چون پاور قبلیم فکر کنم 360w یه مارک دیگه بود که از توش جرقه پرید بیرون سوخت ,

ولی این یکی یک سالو نیمه برام داره کار میکنه آخ نگفته دمش گرم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...