رفتن به مطلب

" مسابقه نوروزی گرین و لیون کامپیوتر" + نظر سنجی + جائزه های جذاب

کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید   

541 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه این شرکت را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید

• کیس
      349
    • پاور
      442
    • خنک کننده ها
      169
    • موس
      65
    • کیبرد
      61
    • اسپیکر
      31
    • UPS
      8
    • TOTOLINK
      16

Recommended Posts

در 6 دقیقه قبل، Mehrdad OC گفته است :

عیبی نداره حالا شاید قسمتش این بوده 

زیاد سخت نگیرید درسته شماها کاربرای قدیمی هستید ولی هر چی خدا بخواد همون میشه

برادر اگه  مولتی یوزر برنده شه  خدا  را  هم خوش نمی یاد 

البته برادر  دقت  بفرمایید  که اظهار نگرانی عده از دوستان و بنده  هم به خواست و اراده خداوند  صورت گرفته 

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

• ارسال 391
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

متوجه هستم حتی اکگه مولتی یوزر باشه هم شاید قسمت بر این بوده 

ولی اگه کسی بخواد اینطوری برنده بشه فقط حق دیگران رو ظایع کرده و همچنین خودش رو

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Mehrdad OC گفته است :

متوجه هستم حتی اکگه مولتی یوزر باشه هم شاید قسمت بر این بوده 

ولی اگه کسی بخواد اینطوری برنده بشه فقط حق دیگران رو ظایع کرده و همچنین خودش رو

مثلاً اگه کلا تاپیک ۱۰۰۰ تا پست داشته باشه که ۹۹۹ تاش مال من باشه ، به احتمال ۱۰۰ در صد برنده من نیستم . چون شانس ندارم.از قرار معلوم اون یک نفر اضافی که برنده میشه هم از قضا نیو یوزر بوده :((((

خدایاچرا شانس ندارم.ها؟ مرسی اَه.

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

ای بابا ظاهرا مشمول من نخواهد شد این قانون :D

به چه دلیل شمال جنابعالی نمیشه؟ خخخخ

لینک به دیدگاه

ای بابا ظاهرا مشمول من نخواهد شد این قانون biggrin.png

ما ها که منفی داریم ظاهرا بازی نیستیم

فرستاده شده از LG-D380ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

شاید یکی از دلایلی که مدیران فروم کاربرای جدید و تک پستی و چند اکانتی رو توی مسابقه شرکت میدن این باشه که این اکانت ها متعلق به خودشونه ?

و تنها دلیل برگذاری این گونه مسابقات توی فروم فقط برای جذب کاربر جدیده والا براشون چه منفعتی داره که جایزه بدن ؟؟؟ ?

من که تا حالا از هیچ مسابقه ای چیزی برنده نشدم . تو این فروم هم مطمئن هستم که چیزی برنده نمیشم و فقط تو تاپیک ها و مسابقاتی  که موضوشون برام اهمیتی داره نظر دادم که کلا 2 تاس فک کنم . این تاپیک و PC vs Console ...

ویرایش شده توسط Exlord
لینک به دیدگاه

من از کیس و پاور گرین استفاده کرده ام ، جدیدا احساس می کنم کیفیت پاور های گرین پائین آمده، اما کیس ها با توجه به قیمت و امکانات ، هنوز ارزش خرید بسیار بالایی دارند و راضی ام.

لینک به دیدگاه

تاریخ قرعه کشی کیه؟ اگه من ببرم ، یه جایزه هم من میدم بهتون

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

تاریخ قرعه کشی کیه؟ اگه من ببرم ، یه جایزه هم من میدم بهتون?

من قصد داشتم دوتا جایزه رو بگیرم ولی پیام خصوصی اقای حسینی پر شده.الان باید به یدونه قناعت کنم.

لینک به دیدگاه

سلام

پاور گرین خریداری کردم که اصلا راضی نیستم و 2 روز بعد از نصب روی سیستم فن پاور خراب شد.فوق العاده از خریدم پشیمونم

ویرایش شده توسط nullex
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Exlord گفته است :

شاید یکی از دلایلی که مدیران فروم کاربرای جدید و تک پستی و چند اکانتی رو توی مسابقه شرکت میدن این باشه که این اکانت ها متعلق به خودشونه ?

و تنها دلیل برگذاری این گونه مسابقات توی فروم فقط برای جذب کاربر جدیده والا براشون چه منفعتی داره که جایزه بدن ؟؟؟ ?

من که تا حالا از هیچ مسابقه ای چیزی برنده نشدم . تو این فروم هم مطمئن هستم که چیزی برنده نمیشم و فقط تو تاپیک ها و مسابقاتی  که موضوشون برام اهمیتی داره نظر دادم که کلا 2 تاس فک کنم . این تاپیک و PC vs Console ...

شما که اینقدر به مدیران این سایت بی اعتماد هستید خوب چرا اصلا اینجا فعالیت می کنید؟؟؟؟؟

از این گذشته فکر می کنید برای مدیر یک سایت درست کردن اکانتی با مثلا 100تا ارسال و 200امتیاز مثبت و....کار سختی است که بیاد و به اکانت با یک ارسال جایزه بده؟؟؟؟

سود این مسابقات هم برای مدیران اینه که اولا اگر دقت کنید هر مسابقه تبلیغ یک برند است مثلا همین تاپیک مال شرکت گرین است .دوما بازدید انجمن و سایت بالا میره .سوما کاربرای بیشتری به انجمن میاند و در مباحث شرکت می کنند و بار علمی کلی انجمن بالا میره و چهارم و........       این روش تبلیغ با مسابقه باعث میشه هم من و شمای کاربر طبق شانسمون نفعی از این تبلیغ ببریم هم اینکه شرکت تبلیغ کننده هزینه کمتری پرداخت می کنه.

انتقادی هم که عنوان شد در مورد کاربرهای تازه وارد برای این بود که فردی که قراره در مسابقه شرکت کنه حداقل  فعالیت مختصری در انجمن داشته باشه و اطلاعاتش را با بقیه به اشتراک بگذاره بعد بیاد تو مسابقه شرکت کنه .که این صرفا پیشنهاد است و مدیران انجمن قطعا صلاح کار خودشون را بهتر می دونند .اصلا و ابدا هم این انتقاد ربطی به بی اعتمادی به مدیران انجمن نداره

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

به چه دلیل شمال جنابعالی نمیشه؟ خخخخ

در 12 ساعت قبل، Saman.Kh گفته است :

ما ها که منفی داریم ظاهرا بازی نیستیم

فرستاده شده از LG-D380ِ من با Tapatalk

نعیم و سامان:

پست قبلی گفتم دیگه من نیو یوزرم :D تابلو نکنین منو ، من  یوزر فیکِ بهزاد تکم xD

در 5 ساعت قبل، Exlord گفته است :

سلام دوست عزیزم

دیگه اینطوری ها هم نیست! همه سایت ها و فروم ها فکر و ذکرشون عضو گیری هست اما مسئله به این شوری ای که تحلیل کردین هم نیست، در 99 درصد مسابقات برگزار شده ای که در این فروم دیدم برنده هاش از بین کاربرانو افرادی بودن که میشناختیمشون به عنوان یک کاربر که به نوبه خودشون در ارتقای این فروم سهیم بودن و بارها هم پز چیزایی رو که برنده شده بودن بهمون دادن و همین مشخص هست که برندگان یوزرهای فیک نبودن! من هم چیزی برنده نشدم تا به حال! یعنی تو کل زندگیم چیزی برنده نشدم( به جز یک مودم یه وری ایسوس 100 تومنی که واسه خرید یه مادربرد 2 تومنی بهم دادن که خود مادربرده هم 250 بالاتر حساب شده بود که حسابی زحمتشون شده بود و من هم مودم رو بصورت یک اشانتیونِ رایگان روی یکی از قطعاتی که روی دستم مونده بود فروختم بلکه فروش بره اون قطعه:D که نوش جونشون) اما دلیل نمیشه بدون اینکه برنده های دیگه رو بشناسم راجع به اصل قضیه اینطوری حکم صادر کنم.

جسارت نمیکنم خدمتتون، بنده کمتر از این حرفام ، اما اگر بنده صرفا در برخی تاپیک های یک فروم فعال باشم یا مطالعشون کنم نمیام راجع به مبحثی مثل قرعه کشی و مسابقه ای که بارها برگزار شده و میشه و ازش اطلاع ندارم که برنده های پیش از اینش کاربران واقعی بودن یا نه اظهار نظر کنم اون هم با این قطعیت

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

درود

دوستان عزیزم، ممنونم از اینکه در مسابقه شرکت کردید و امیدوارم لذت برده باشید 

اسامی برنده‌ها اعلام شد :

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 47 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

پست قبلی گفتم دیگه من نیو یوزرم :D تابلو نکنین منو ، من  یوزر فیکِ بهزاد تکم xD

آخرنتونستی خودت را نگه داری و لو دادی !!! xD

------------------------------------- 

من از کیسها و پاورهای گیرین استفاده کردم و البته سری  های اندشان و اصولا راضی بودم و خواسته هایم را نسبت به انتخابم بر آورده کرده .

یکی دو مورد کیبورد هم برای دوستانم گرفتم که اونها هم راضی بودند .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام بنده    از پاورها و خنک کننده گرین استفاده کردم و رضایت کامل رو دارم و داشتم 

ااااااااااااااااااا تموم شده بود باز من اخر شدم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

راهنمای انتخاب پمپ آب

عوامل متعددی در انتخاب پمپ آب خانگی موثر می باشند که در زیر به آنها اشاره می کنیم
متراژ واحد
تعداد طبقات آپارتمان
میزان مصرف آب
تعداد شیر آب
انتخاب صحیح موتور پمپ آب خانگی یا الکتروپمپ خانگی جهت تقویت فشار آب کاملا مشکل مصرف کننده را برطرف می نماید.

پمپ خانگی بی صدا یا پمپ خانگی کم صدا

واژه ای غلط یا حربه ای برای عوام فریبی، تمامی پمپ های حال حاضر بازار دارای صدا هستند و این اصطلاح مرسوم در بازار کاملا اشتباه می باشد، اصطلاح پمپ آب خانگی بی صدا فقط برای عوام فریبی و سوء استفاده می باشد.  درنتیجه کلیه پمپ های موجود در بازار ایران دارای صدا بوده ولی بسته به نوع و مدل و برند آن پمپ، میزان صدا متفاوت می باشد.

کاربرد پمپ آب خانگی

افزایس فشار آب ساختمان و آپارتمان
تقویت فشار آب خانگی

تنظیم پمپ خانگی
الکتروپمپ های آب خانگی دو دسته می باشند:
الکتروپمپ های افزایش فشار آب: الکتروموتور پمپ ۳۰۰۰ دور
الکتروپمپ های آب در گردش ( سیرکولاتور یا پمپ های برگشت آب گرم ): الکتروموتور پمپ ۱۵۰۰ دور، برای به گرداندن آب گرم در یک مدار بسته مثل شوفاژخانه ها
هرچه دور الکتروموتور بیشتر، میزان فشار و صدای تولیدی بیشتر می باشد.
جهت اتوماتیک کردن پمپ افزایش فشار از سه روش استفاده می شوذ:
۱٫ استفاده از تابلو فرمان برای پمپ سه فاز (احیانا اینورتر)
۲٫ استفاده از ست کنترل یا کلید دیجیتال
۳٫ استفاده از منبع تحت فشار

پمپ خانگی با مخازن انبساط
در پمپ خانگی با مخزن انبساط، تعداد دفعات سرویس کردن و کنترل آن بیشتر از دیگر مدل ها می باشد. در این نوع پمپ اندازه منبع انبساط بستگی مستقیم به اندازه آب مصرفی دارد. از اجزا این پمپ می توان به پنج راهی و کلید اتوماتیک، درجه و منبع انبساط اشاره نمود.

پمپ خانگی با کلید اتوماتیک
پمپ خانگی با کلید اتوماتیک نسبت به پمپ خانگی با منبع انبساط نسبتا هزینه کمتری دارد ولی برای استفاده از این نوع پمپ باید میزان باز و بسته شدن شیر را مد نظر قرار داد چون در هر دور باز و بسته شدن شیر کلید اتوماتیک استارت زده و پمپ شروع به کار می کند لذا در مورادی که میزان مصرف بیشتر است باید از این نوع پمپ صرفنظر نمود.

بوستر پمپ خانگی
بوستر پمپ خانگی به دلیل هزینه نگهداری کم و با صرفه بودن، دارای جایگاه مهمی در صنعت بوده و در نتیجه در اکثر مجتمع های مسکونی و مراکز بزرگ تفریحی، اداری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.
از اجزاء تشکیل دهنده بوستر پمپ خانگی می توان به الکترو پمپ، فشار سنج، تابلو کنترل، اینورتور و غیره اشاره نمود.

نکات پس از خرید پمپ آب خانگی
– جهت افزایش طول عمر پمپ آب خود تلاش نمایید منبع دیافراگمی با حجم بالاتر تهیه نمایید.
– وزن لوله ها را مهار نمایید و توجه نمایید که پمپ زمینی به عنوان تکیه گاه وزن لوله های سیستم لوله کشی در معرض فشار نباشد.
– مبحث ۱۶ مقررات ملی ساختمان: اتصال پمپ به انشعاب اصلی آب شهری غیر مجاز است، بنابراین برای نصب پمپ باید از لوله اصلی آب شهری جدا شده و در محلی غیر از آن و توسط شیر یکطرفه به سیستم آب شهری اتصال یابد.

http://pumpsab.ir/water-pumps/

لینک به دیدگاه

سلام پاور گرین دارم

هم قیمت مناسب هم طول عمر عالیی داره کیفیتش هم خیلی رضایت بخشه در واقع از نظر اقتصادی بصرفه و از لحاظ کارایی بهینست:)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...