رفتن به مطلب

" مسابقه نوروزی گرین و لیون کامپیوتر" + نظر سنجی + جائزه های جذاب

کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید   

541 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام یک از دسته محصولات گرین و برند های زیر مجموعه این شرکت را خریداری کرده ونظر خودتون رو در تاپیک زیر بنویسید و جائزه بگیرید

• کیس
      349
    • پاور
      442
    • خنک کننده ها
      169
    • موس
      65
    • کیبرد
      61
    • اسپیکر
      31
    • UPS
      8
    • TOTOLINK
      16

Recommended Posts

سلام.

من قبلا پاور گرین داشتم و همونطورکه تو ایران بیشترین فروش رو بین همه برندها داره کیفیت و عمر خوبی هم داره و برای سیستم های پر مصرف یک انتخاب همیشه مطمئنه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 391
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام !

کیس های گرین نسبت به قیمتش واقعا بصرفه هست در کل تا الان 3 تا کیس گرین عوض کردم ، سیستم آپدیت کردم و همیشه کیس گرین بوده ولی از نظر کیفیت فن های کیس X3 که قبلا داشتم خیلی بهتر از کیس Z4  الان بود ولی طراحی بهتری نسبت به قبل داره (گلس دودی رو عوض کنید خیلی زیبا تر میشه .)

لینک به دیدگاه

قیمت کیس و پاور گرین بصرفه و مناسب جیب ماس و کیفیت خوبی دارند

فرستاده شده از KIW-L21ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

در حال حاضر از محصولات گرین استفاده نمی‌کنم ولی توی سیستم جدیدم ک دارم می‌بندم کیس و پاورش حتما گرینه ... چون بین دوستان و آشنایان دیدم ک استفاده کردن و راضی بودن حتی از خدمات پس از فروشش و اینکه نسبت ب قیمتش ارزش خرید داره ...

لینک به دیدگاه

سلام و عرض خسته نباشید به تمام لیونی های عزیز
من یک سالی هست که از پاور GREEN GP750B-OC+ Overclocking Evo  استفاده میکنم

اتصال اصلی : 1
اتصال ATX : 2
اتصال Molex : 8
اتصال SATA : 12
اتصال PCI-E : 4

این پاور این اتصال هارو دارد

من در این 1سالی که دارم استفاده میکنم از این پاور هیچ گونه صدایی و هیچ گونه مشکلی از این ندیدم من نزدیک به ۷ سالی هست که از پاور های گرین استفاده میکنم تو این ۷ سال برای خیلی از بستگانم پاور های گرین رو خریداری کردم و هنوز که هنوزه هیچ مشکلی ندارن 

شرکت گرین از سال ۱۳۷۵شروع به تولید پاور و کیس تا به امروز کرده است و جز بهترین برند های جهانی است.

گرین در سالهای اخیر، با تمرکز بر روی افزایش سطح کیفی محصولات خود در زمینه عرضه کیس، پاور و خنک کننده پردازنده ، به موفقیت های بسیار خوبی دست یافته است. البته این کمپانی ، هنوز به مرحله تولید صد در صد نرسیده است و در حال حاضر با سفارش قسمتهای پیچیده محصولات خود به کمپانی های خوشنام جهانی، اقدام به عرضه این کالاها با نام و نشان GREEN در بازار داخلی می نماید. البته در تمام دنیا شرکت های سازنده لوازم الکترونیکی  تمام محصول تولیدی را خودشان تولید نمی کنند ، یعنی قطعاتی مانند ، مقاومت ، ترانزیستور ، سلف ، انواع آی سی ها و تقویت کننده ها و... را از شرکت های تولیدی دیگر تهیه می کنند. به هر حال بخش مونتاژ و تولید بعضی قطعات ساده تر این مارک در ایران انجام می شود.

لینک به دیدگاه

سلام بنده نیز ب مانند بیشتر دوستان از پاورگرین بخاطر قیت ب نسبت ارزون تر و همچین دارای کیفیت قطعات استفاده میکنم ب خیلی ازش راضیم  هیچی دیگه همیش کاری ک ی پاور انجام میده رو ازش میگیرم و راضیم

لینک به دیدگاه

من خودم الان کیس گرین هانتر و پاور ۸۵۰واتشو دارم استفاده میکنم و کاملا هم راضی هستم .

لینک به دیدگاه

اوخ اوخ چقد شلوغه ینی میشه من برنده بشم ؟؟؟؟؟؟ به نظرم پاورای گرین خیلی فروش داره تو ایران منم راضیم کیساشم عالیه 

لینک به دیدگاه

با سلام
بنده از کیس Z+Hero و پاور 580 گرین و Water Cooling Glacier 120  استفاده می کنم که راضی هم هستم.
موفق  باشید .

لینک به دیدگاه

درود

من از کیس گرین x9 و پاور 850 طلایی بود فکر کنم استفاده کردم از آقای حسینی همینجا خرید کردم، و کاملا راضی بودم. به مدت 4 سال سیستم رو داشتم و هیچ وقت مشکلی درست نکردن و کیفیت واقعا بالایی داشتن. به دلیل نیار مالی سیستم رو فروختم که هر دو محصول گرین با افت قیمت خیلی کم فروش رفت چون مثل روز اول نو و سالم بود.

لینک به دیدگاه

درود

من از پاورGREEN GP750B-OC+ Overclocking Evo  استفاده کرده ام خیلی با کیفت و بی صدا بود در کل ارزش خرید دارد

لینک به دیدگاه

سلام

هم کیس هم پاور گرین چندین مورد داشتم که در کل خوب بودن.یک مزیت مهم کیفیت قابل قبول و گارانتی معتبری هست که دارن.خیلی هم خوب جوابگو هستن.کیس ها هم باید بگم از نظر قیمت و امکانات به روزی که دارن کاملا قابل رقابت با نمونه های خارجی هست.

لینک به دیدگاه

سلام به همگی . سال نوی همه مبارک و انشاءالله سال فوق العاده خوب و پرباری در پیش داشته باشن و سپریش کنن.

من هم پاور گرین استفاده کردم و هم کیس گرین . 

اولین پاور گرینی که خریده بودم 530 وات که مثل بنز تا همین یکسال پیش کار میکرد قبل از خریدن یه پاور 700 وات گرین 

پسرخاله ها و همینطور چند سیستمی هم که بسته بودم یا پیشنهاد کرده بودم همه پاورا گرین بودن . 

کیس هم یکسال پیش خریدم یه وایپر ایکس 3. همراه با کارت گرافیک 980 ام و همینطور پاور 700 . 

بنظر میاد متاسفانه پاورم ام دچار مشکل هست و روی لود بالا سیستم ری استارت میکنه و خطای kernel power میگیرم که از قرار معلوم باید بفرستم گارانتی . 

به غیر از این مشکل (که البته خیلی منو اذیت کرده)  مشکل دیگه ای نبوده و پاور بسیار کم صدا (تقریبا بی صداس کاملا) بوده . 

کیس هم زیباس اما همون روز اول یا دوم جک میکروفون جلوش از کار افتاد و دیگه کار نکرد. مواد اولیه اش هم کیفیت خوبی نداشت. اما ظاهر خیلی خوب و تهیه هوای خوبی داشت . 

خلاصه این شد داستان من با گرین!

لینک به دیدگاه

من یک کیس infinty چند سال پیش خریدم  از لحاظ امکانات هیچ کم نداره تمام مینا و کارت گرفیکا رو ساپورت میکنه خیلی راضیم

یه پاور 480 گرینم دارم که 8سال اخ نگفته  

در کل گرین تو کیفیت و قیمت کم نر از رقبا حرف اول میزنه

امیدوارم هیچوقت از کیفیت قطعاتشون کم نشه

در کل عالیهههههه

لینک به دیدگاه

من هم فعلا از کیس و پاور و فن گرین استفاده میکنم و مشکلی هم اصلا نبوده... حالا این اوضاع مالی داغون چشم نزنم خوبه... خخخ. ولی جدا خیلی خوب میشه که بقیه برندهای ایرانی هم یه تکونی به خودشون بدن و مصرف کننده ایرانی نه تنها قانع، بلکه مجبور بشه (از روی اعتماد و کیفیت)  کالای ایرانی بخره. به امید اون روز...

لینک به دیدگاه

یک بار خریدم برای هفت پشتم کافی بود ./

غیر قابل اعتماد 

گارانتی افتضاح در مشهد

طراحی از نظر ظاهری بسیار بد

حلبی بودن کیس هاش.....اونم  زیر سطح حلب پراید 

ویرایش شده توسط KR Modir
لینک به دیدگاه

با سلام

من پاور و کیس گرین رو استفاده کردم . خیلی خوب و عالی

پاور گرین که معروفه و بنظرم بهترین هست ...

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و ادب خدمت جناب حسینی عزیز و بقیه ی دوستان! B|

در طول این سال ها حداقل 10 - 12 تا از مدل های مختلف کیس و پاور های گرین رو داشتم و همیشه عالی بودن؛ الان هم Green Z2+ Hero دارم و کاملا راضی ام. ;)

از فن ها و کولر های پردازنده و موس ها و کیبرد های خود گرین و برند هایی که وارد بازار ایران میکنه هم مورد های زیادی رو داشتم و دارم و همیشه عالی بودن؛ الان هم Cougar DeathFire دارم. 9_9

از اسپیکر های گرین هم مدل Green GS330-R رو دارم و هیچ وقت از یه اسپیکر انقدر راضی نبودم! xD

از برند های iGreen  و Gnet هم یه تبلت و چند تا مودم دارم و کاملا کار راه انداز بودن؛ ولی هنوز ToToLink رو تست نکردم. :)

از پاور بانک های گرین هم مدل 10400 میلی آمپری رو هم دارم و تا الان که خوب بوده. ^_^

فکر میکنم به جز UPS های گرین بقیه ی محصولات این برند رو تجربه کردم! :D:D:D

ویرایش شده توسط Poori_CAPITAL
لینک به دیدگاه

درود و سلام خدمت لیونی های عزیز. سال نوتون مبارک (میدونم دیره ولی در هر صورت بپذیرید :) )

والا من از بین محصولاتی که توی نظر سنجی هست تنها دو مورد رو خریداری کردم و دارم همین الان هم ازشون استفاده می کنم. یکی یه پاور Green 450W UK هست که خبات کریمی عزیز در حد نو گرفتم  و الان یه سال و خورده ای هست که کار میکنه (ولی کارش اونقدرا هم سنگین نیستا) یکی دیگه هم یه کولر سی پی یو نوتوس هست که تیرماه 95 گرفتم و هنوز داره راحت کارشو انجام میده. 

والا بدی ندیدم تا حالا  ازین دوتا وسیله که از گرین دارم. فن خیلی راحت از پس خنک کردن سی پی یو بر میاد (E5300 3.6 GHz oc) و پاور هم خداروشکر کاملا بدون مشکله.

دوست دارم در آِینده خود گرین فروشگاه اینترنتی داشته باشه که هرکس بخواد بدون مشکل از اونجا خریداری کنه، جایی که بشه قطعات یدکی هر محصولی رو که خواستیم بخریم. مثلا واسه کولر بشه یه فن گرفت و فنشو تعویض کرد یا اگه مثلا یه قسمتی از کیس شکست بشه واسش گرفت (نمیشه ، مگه نه ؟ ندیدم جایی بیان مثلا در کیس تولید کنن

صد البته در آینده بیشتر از گرین چیز میز می گیرم و اولین انتخابم هم یه کیسه. 

لینک به دیدگاه

درود

به خاطر کیفیت و قیمت مناسب محصولات گرین نسبت به محصولات خارجی، بنده محصولات گرین مثل کیس، موس، پاور و کیبرد رو ترجیح دادم. واقعا عالیه

لینک به دیدگاه

من از کیس و پاور و خنک کننده گرین استفاده می کنم

نسبت به قیمت محصولات گرین کیفیت خیلی خوبی داره همچنین گارانتی این شرکت حرف نداره.

لینک به دیدگاه

کیس و پاور گرین برای کسانی که بودجه محدود دارن بهترین گزینه است

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سه مورد اول نظرسنجی به کررات خریداری شده. :$

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

حدود 2 سال پیش یه پاور گرین 485A دست دوم خریدم که تعمیری هم بود ولی خداروشکر هنوزم داره کار میکنه و مشکلی به وجود نیاورده

کیس گرین اورامان هم اون اولا که اومده بود خریدم که به نسبت قیمتش خوب بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...