رفتن به مطلب

عاشقای سیستم و موتور سنگین بیان اینجا

mrg
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به همه ی دوستان عزیز لیونی و غیر لیونی

کسایی که عاشق سیستم خفن و موتور خفن هستن بیاین و نظراتتون رو دربارش بنویسین
                هرچه میخواهد دل تنگت بگو
ryzen-logo-640x0.jpg.c9c1ba689676930c9db666b11e9f94c5.jpgid-2958248-intel-logo-circle-100601644-large.jpg.0b7f20b10523e91bca195a84aa493145.jpg

اینم موتورای بالای 600cc

CBR1000RR_2016_03.thumb.jpg.e89697bdab4dcd3acf4285c23c4abcfd.jpg

58db5e5b688af_conceptr1.jpg.b2e0f400f532daf637a9440e3d847a60.jpg

دو مدل فوق اولی REPSOL متعلق به کمپانی موتورسازی HONDA

و تصویر دوم R1 متعلق به کمپانی YAMAHA میباشد.

لینک به دیدگاه

خودم به شخصه اولین موتورسنگینی که دیدم یه یاماهای 750cc بود
به عشق در نگاه اول اعتقاد دارید؟ من که عاشقش شدم

به همون اندازه هم یه سیستم خفن میخوام

لینک به دیدگاه

درود

تاپیک رو در بازارچه به اشتباه زدید

لطفا در محل مناسب تاپیک ایجاد کنید

لینک به دیدگاه

سیستم قدرتمند مثل یه YAMAHA R1 میمونه تو جاده هرچی بگازی اونم میره
موتور 1000cc هم مثل یه سیستم خفن میمونه هر بازی یی بهش بنصبی اونم اجرا میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام تاپیک منقل شد.

دوستان در ارسال عکس های مربوط به موتور و ..  رعایت اخلاقیات رو بکنن لطفاً

لینک به دیدگاه

با اجازه دوستان ،  سلام 

{نظر شخصی } 

من فکر می کردم که پر هیجان ترین کار دریفت با ماشین هست علاقه شدیدی هم به این کار دارم چند بار پیست سوار ماشین بچه ها شدم خیلی حال داد،

ولی همین چند وقت پیش سوار موتور یکی دوستان شدم (شبیه همین عکس های بالا بود دقیقا مدلش رو نمی دونم ) یک مصافت طولانی رو به 26 دقیقه رفت (توی عکس مسیر هست )

a0ju_untitled_thumb.png

خیلی هیجان بیشتر است ، چند بار اشهد خوندم تو راه جوان مرگ نشم ، داشتیم پرواز می کردیم ، آدرنالین بالا رفته بود داشت از دهنم بیرون میومد (تا دو روز  پاهام میلرزید از شدت ترس)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.عیدتون مبارک.والا ما که همین احسان 200 مدل شهریور 88 رو داریم کلی هم باش حال میکنیم.خرید 500-600 سی سی گنج قارون میخواد که ما ندارم.

موفق باشید.

Screenshot_۲۰۱۷-۰۳-۱۵-۱۵-۳۷-۲۲.jpg

Screenshot_۲۰۱۷-۰۳-۱۵-۱۵-۳۶-۴۳.jpg

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

سلام آقا امیر بی باک سال نوی شمام مبارک و سالی با یه سیستم خفن و یه موتور 1000cc داشته باشی

موتورهای تریل توی جاده خوبین و توی بیابان عالی واینجوری بگم توی بیابان حرف اول آخر رو میزنن:)

ولی ریس  فقط توی جاده  
سلطان جاده ها. فکر کردن بهش آدرنالین رو میبره بالا اگه سوارش بشی ودیگر هیچ

لینک به دیدگاه

سلام خدمت برو بچ گل لیون کامپیوتر راستش من یه چند روزی هست یه Honda CB400گرفتم لامصب وقتی بهش گاز میدی  اصلا با روحو روانت بازی میکنه تویه نیش گاز راحت به 160کیلومتر میرسی ولی من دیگه جرات نکردم از 160تا بیشتر برم  لامصب هیولاست اینم نظر من بهترین متور تو رنج قیمتی هستش اینم عکسش البته اگه بتونم یه عکس هنری  از متورمو میزام اینجا8502447B3016011300203.jpg.2ffff3dc5d5d6e0f0d0eb7dd70f2b4dd.jpg 

ویرایش شده توسط حامد 480
لینک به دیدگاه

سلام به Geek

خوشحال شدم که یکی اومد و مشخصات یه موتور خفن رو گذاشت  دمت گرم
این موتور مال کمپانی Suzuki  هست و اسمش هایابوسا  Hayabusa

از سرعتش بگم که بالای 350 رو میره

0 تا 100 هم که 3.5 یا یخورده کمتره

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mrg گفته است :

سلام آقا حامد دمت گرم 
خوب موتوری داری قدرش رو بدون?

قابلتو نداره

لینک به دیدگاه

میدونی چی حال میده؟ که یه روز سحر از خواب بلند شی  نمازت رو بخونی لباسات رو بپوشی بری سمت R1  (منظور همون موتور1000 هست) سوارش بشی و بری یه جای خوش آب و هوا 
بعدش نزدیکای ظهر بیای خونه و اول موتور رو پارک کنی توی سایه یا چادر بکشی روش بعدش بری پشت میز کامپیوتر بشینی و دکمه پاور رو بزنی و یه گیم سنگین اجرا کنی یا با دوستا بشینی با دسته های شیائومی بی سیم fifa  یا PES بازی کنی
خداییش میچسبه   مگه نه بچه ها؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mrg گفته است :

میدونی چی حال میده؟ که یه روز سحر از خواب بلند شی  نمازت رو بخونی لباسات رو بپوشی بری سمت R1  (منظور همون موتور1000 هست) سوارش بشی و بری یه جای خوش آب و هوا 
بعدش نزدیکای ظهر بیای خونه و اول موتور رو پارک کنی توی سایه یا چادر بکشی روش بعدش بری پشت میز کامپیوتر بشینی و دکمه پاور رو بزنی و یه گیم سنگین اجرا کنی یا با دوستا بشینی با دسته های شیائومی بی سیم fifa  یا PES بازی کنی خداییش میچسبه   مگه نه بچه ها؟

داداچ من گشنم میشه چیکار کنم 

بین همین کی نوشتی درباره ناهار هم صحبت کن ، آجیل با پسته یادت نره با تنقلات چیپس حال میده

لینک به دیدگاه

دمت گرم زدی تو خال  منو یاد یکی از بچه ها انداختی   اگه بود به همین نکته اشاره میکرد 

برای ناهار یه املت(چون خسته ایم)و برای تنقلاتم چیپس و تخمه و ... میگیریم ولی  پی اس  با بچه ها چه حالی میده

لینک به دیدگاه

موتور سنگین

از اسمش پیداست س ن گ ی ن 

وقتی موتورو روشن کنی {{{{البته من سوار موتور سنگین نشدم یعنی سوار همین 200 یا 180 رو هم نشدم}}}}} ولی تا دلتون بخواد کلیپ موتور سنگین دیدم .

وقتی یارو موتورو روشن میکنه یه صدایی نازک که صدای استارته وارد گوشات میشه و وقتی گاز میده {{{{{{{{{{اووووووف}}}}}}}}}} وارد ریه هات میشه که یه جون تازه میده. بعدم که میری سواری باید تو اون لحظه زندگی کنی. باد خنک سحر میخوره تو صورتت فقط نفس میکشی دوباره میره تو ریه هات ایدفعه فقط باز سرد سحره سکوت اون خیابون با تماشاچی هایی که فقط درختا دو طرفتو گرفتن و فقط تنها صدایی که میاد صدای موتور سنگینه که روش نشستی اون موقع خودتیو موتور.

بچه هایی که این تاپیک رو الان دارن میخونن خواهشا خواهشا خواهشا قدر موتور سنگینی که زیر پاتونه رو بدونید.

ویرایش شده توسط ali azizi
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ali azizi گفته است :

سلام

دمت گرم عجب سواری یی شد خیلی حال کردم  ممنون ازت

لینک به دیدگاه

موتور سنگین که هیچ همین 125 هارو هم نمیشه سوار شد هی الکی میخوابونن

تو این ممل.کت کلا شاد بودن حرومه!

...........................................................................................................

اینم صحنه باشکوه  و معروف  تبریک گفتن اسطوره موتورسواری Valentino Rossi به قهرمان جوان Marc Márquez ...واقعا مسابقه زیبا و هیجان انگیز و تاریخی بود این فصل

58dc10e7269da_OnAnySunday.jpg.77b34095d8abb26064c7f93f47d4c39e.jpg

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، حامد 480 گفته است :

سلام خدمت برو بچ گل لیون کامپیوتر راستش من یه چند روزی هست یه Honda CB400گرفتم لامصب وقتی بهش گاز میدی  اصلا با روحو روانت بازی میکنه تویه نیش گاز راحت به 160کیلومتر میرسی ولی من دیگه جرات نکردم از 160تا بیشتر برم  لامصب هیولاست اینم نظر من بهترین متور تو رنج قیمتی هستش اینم عکسش البته اگه بتونم یه عکس هنری  از متورمو میزام اینجا8502447B3016011300203.jpg.2ffff3dc5d5d6e0f0d0eb7dd70f2b4dd.jpg 

واقعا زیباست?

اگه اشتباه نکنم 4 سیلندر خطی هستش درسته؟ میتونم اون صدای محشرشو تجسم کنم...

داداش جسارتا چند خریدی؟ مدلش چنده؟

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

سلام.

یه سری از عکسای من.

IMG_0024.thumb.JPG.74a24e57d4be928050b9f88519f35af0.JPG

IMG_0035.thumb.JPG.b1849123da25cad16719d6cb178a8d83.JPG

IMG_0037.thumb.JPG.a0131adc1d84b37995bd127b70015e99.JPG

از موتور کلا بدم میاد ولی صدای موتور سنگین به نظرم یکی از بهترین صداهایی هست که ادم میتونه بشنوه!

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

موتور سنگین که هیچ همین 125 هارو هم نمیشه سوار شد هی الکی میخوابونن

تو این ممل.کت کلا شاد بودن حرومه!

...........................................................................................................

اینم صحنه باشکوه  و معروف  تبریک گفتن اسطوره موتورسواری Valentino Rossi به قهرمان جوان Marc Márquez ...واقعا مسابقه زیبا و هیجان انگیز و تاریخی بود این فصل?

58dc10e7269da_OnAnySunday.jpg.77b34095d8abb26064c7f93f47d4c39e.jpg

سلام tera 

از عکستون خوشم اومد   اصلا عالیه   واینکه از اخبار moto GP خبر دارید واقعا آفرین

و در مورد اون حرفی که گفتید  بله درسته

125cc شوار شیم 1000تا ترس پشتش هست حالا چه برسه به 1000

امید به اون روز که بشه آزادانه با 1000cc تو شهر دور بزنیم و سواری فقط مختص به خارج از محدوده ی شهری نباشه

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

یه سری از عکسای من.

IMG_0024.thumb.JPG.74a24e57d4be928050b9f88519f35af0.JPG

IMG_0035.thumb.JPG.b1849123da25cad16719d6cb178a8d83.JPG

IMG_0037.thumb.JPG.a0131adc1d84b37995bd127b70015e99.JPG

از موتور کلا بدم میاد ولی صدای موتور سنگین به نظرم یکی از بهترین صداهایی هست که ادم میتونه بشنوه!

سلام Ali Subi

عکساتون حرف نداره واقعا میگم حرف نداره اون دوتا کنار هم قرمزه R6 هست آبی رنگه چی؟ R6 یا R1؟ 

درمورد عکس آخریتون R1 آبی رنگ اینجوری بگم  ایشون عشق من هستند R1 یا R1M

و اون CB1000  قلدر آفرین داره

به شخصه فقط از کلاس race ویا super sport  خوشم میاد با روح و روانت بازی میکنن

واما اون حرفتون که گفتید: از موتور خوشتون نمیاد ولی صداش با روح و روانتون بازی میکنه .  ببینید که صداش چه میکنه  حالا سوارش بشید اصلا دنیاییه

لینک به دیدگاه

با سلام  به همه ی دوستان عشق موتور سنگین

از عزیزان درخواست میکنم که اگر عکس از موتور دارن بزارن تا ما هم در شادی شما شریک شویم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...